Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Hejjjjj

Wersow

Polecane posty

8 minut temu, cecece13 napisał:

A co z nim nie tak ?

poczytaj komentarze pod filmikiem 🙂 w skrócie: na początku grudnia wrzuciła zdjęcie, które było plagiatem innej dziewczyny z zagranicy i nie oznaczyła jej tylko sugerowała, ze to jej autorski pomysł. Jak jej ludzie wytknęli, ze to plagiat innego dzieła i to nagrała cały filmik dopiero w styczniu, sugerujący, ze taki był zamiar 😄 Genralnie, zamiast przyznać się i przeprosić i oznaczyć te dziewczynę to udawała, ze nie wie o co chodzi. Dziewczyna studiuje prawo i mówiła, ze chciałaby w przyszłości zajmować się prawem mediów oraz prawem autorskim a sama nie potrafi zastosowanie się do zasad 😄 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, evoovo napisał:

Jest jakiś nowy wątek? Ten ucichł...

No raczej nie. Werka nudna jak świat xd i sztuczna 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Ololo napisał:

No raczej nie. Werka nudna jak świat xd i sztuczna 

Wielka uczona a wypowiedzi wciąż na poziomie max liceum😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, evoovo napisał:

Wielka uczona a wypowiedzi wciąż na poziomie max liceum😂

A co ona skończyła? Bo ja nie śledzę  jej edukacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona w tym nowym wywiadzie na yt tak się zapętla, że już sama nie wiem co jest odpowiedzią na pytanie proawdzących, a z tym zdjęciem wolfie cindy nadal nic nie wyjaśniła, ale widać było jak się stresuje opdowiedzią na to pytanie.  Zamiast dojrzale przyznać się po takim już czasie, że ten filmik powstał na potrzeby wybielenia się to ona nadal brnie w kłamstwo i leje wodę i to nadal na swoją niekorzyść. Mało ludzi irytuje mnie tak jak ona.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kasiunia34 napisał:

Ona w tym nowym wywiadzie na yt tak się zapętla, że już sama nie wiem co jest odpowiedzią na pytanie proawdzących, a z tym zdjęciem wolfie cindy nadal nic nie wyjaśniła, ale widać było jak się stresuje opdowiedzią na to pytanie.  Zamiast dojrzale przyznać się po takim już czasie, że ten filmik powstał na potrzeby wybielenia się to ona nadal brnie w kłamstwo i leje wodę i to nadal na swoją niekorzyść. Mało ludzi irytuje mnie tak jak ona.

Na siłę chce mieć idealny wizerunek w którym to nie popełnia błędów, wszystko robi dobrze i jest taka słodko pierdząca. Sztuką jest się przyznać do błędu i przeprosić a nie wybielać się kłamstwem. Wystarczyło oznaczyć osobę którą się inspirowała i powiedzieć, że zapomniała i przeprasza a ta zamiast tego robi jakiś filmik, milczy a teraz jeszcze wychodzi na to, że nie popełniła żadnych błędów tylko Wardęga zły zmanipulował. Akurat on dobrze wyjaśnił to, że filmik był nagrywany później. Dziwi mnie to, że mając cały sztab speców od wizerunku można zrobić coś tak ...ycznego. Podobno dziewczyny się od niej odwróciły po tej dramie. Z jednej strony można pomyśleć słabo ale z drugiej strony co innego jakby padła ofiarą krytyki i wyśmiewania nie robiąc nic złego a tak naprawdę sama popełniła głupotę, okłamała widzów a one mają ją wspierać w kłamstwie?

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam czy ona jest taką milutką, słodziutką osobą naprawdę. Inne dziewczyny z ekipy są miłe ale z jakimiś granicami przyzwoitości a ona ciągle robi taki słodziutki głosik, te zdrobnienia. Ciekawe czy nie jest taka jak Sylwia Kaczorek albo Ewa Pachulska bo trochę takiej sprawia wrażenie. Jak ktoś jest non stop do tej kamery nadmiernie miły to może być to mocno udawane. Gdyby była takim wspaniałym człowiekiem to widziałaby swoje błędy a ona w tym wywiadzie opisuje, że dziewczyny niefajnie się zachowały, Wardęga niefajnie się zachował, Karol źle się zachował przy zerwaniu (zazwyczaj przy takich sprawach obie strony są winne i raczej rzadko jest tak, że jedna strona jest chodzącym ideałem a ta druga samo zło) a ona ciągłe mówiła, że to on ją w Stanach źle traktował a o  sobie nic nie wspomniała choć raz, że zrobiła coś źle. Widać, że nie jest ona super lubiana w ekipie a skoro poza własnym chłopakiem nikt jakoś tam się z nią nie przyjaźni lub choć dobrze koleguje to coś jest na rzeczy.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że szykuje się kolejny film Wardegi na temat Wersow i jej tłumaczeń na temat tego plagiatu zdjęcia. A mogła tego wszystkiego uniknąć. Wystarczyło jedno słowo "przepraszam", to ona woli kłamać, oszukiwać i wymyślać tylko żeby przypadkiem nie wyszło że nie jest tak idealna na jaką się kreuje. Co do jej glosu to wydaje mi się że trochę udaje. Wystarczy obejrzeć jej pierwsze filmy i tam widać że była bardziej naturalna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłście, że cała Ekipa ma jeden sklep z gadżetami i koszulkami, jednego menagera a Wersow oddzielny sklep, inny menager. Ciekawe czemu tak jest. Swoją droga nie podobało mi się to jak w tym wywiadzie mówili, że ona jest taką top influencerką w Polsce, że numer 1 i ona na to, że sama nie przypuszczała, że teraz jest bardziej popularna od Maff czy Mercedes. Mówią o tym jaki to sukces. Nie rozumiem czemu jest do nich tu porównana. Maff działa z 10 lat w internecie, sama zbierała obserwatorów i w jej przypadku to posiadanie 1 miliona jest moim zdaniem większym sukcesem niż posiadanie 2 milionów przez Wersow. No bo czym ona zasłynęła? jest po prostu dziewczyną najpopularniejszego youtubera. Prawda jest taka, że każda która byłaby jego dziewczyną i byłaby choć trochę ładna i charyzmatyczna miałaby z góry dużą popularność. Akurat w jej przypadku to było proste bo przyszła na gotowe i miała fotografa, kamerzystę, speca od wizerunku. Współpracę pojawiły się z dnia na dzień gdzie niektórzy muszą kilka lat działać zanim jest jakaś propozycja. Niech sobie ma dużego instagrama, niech zarabia ale mówienie o niej jako kimś kto więcej osiągnął i jest wyżej od takiej Maff jest w sumie bezczelne.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tam nikogo z otoczenia kto powiedziałby jej, ze te usta nie wyglądają już dobrze, że te przeróbki jej nie służą? ma dopiero 25 lat a wygląda jak zupełnie inna osoba niż 2/3 lata temu. Skoro ona już w takim młodym wieku wygląda jak jakiś manekin to co będzie do 30. Dziwi mnie to, że nikt z rodziny nie zauważył, że nie przypomina już zupełnie siebie? i czy Frizowi podoba się taka po przeróbkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że związek z Frizem jest już tylko z przyzwyczajenia. On w ogóle nie ma dla niej czasu, ona też ciągle swoje projekty realizuje. Jedynie co ich łączy w tym momencie to ten pies. Co do wyglądu Wersow to mam wrażenie że ona ma pełno kompleksów i Karol też się przyczynił do tego że ona wygląda tak jak wygląda. Dziewczyna zmieniła dla niego cały swój wizerunek a ten z nią zerwie jak tylko ekipa się skończy. Kiedyś to była paczka przyjaciół, teraz to czysty biznes i oni wszyscy widzą w tym tylko kasę. Przykre trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co sądzicie? jak dla mnie trochę atencyjne bo mogła powiedzieć po prostu zoperowałam biust to był mój kompleks a nie nagrywać cały 40 min filmik w którym zachowuje się tak szczerze jakby spotkała ją wielka krzywda, informuje każdego z domowników pytając o zdanie tak jakby chciała ich błogosławieństwo i jakby to na ich ciele coś robiła. Komentarze pod filmem brzmią tak jakby robiła jakąś naprawdę konieczną operację typu "jesteś taka silna" "współczuje ci" heloł to była jej decyzja.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie na csi odkryli ze Weronika zoperowala biust dziwnym trafem po tym jak jej chlopak powiedzial ze chcialby zobaczyc biust jakiejs innej laski z tego towarzystwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Sylwia76682 napisał:

Ludzie na csi odkryli ze Weronika zoperowala biust dziwnym trafem po tym jak jej chlopak powiedzial ze chcialby zobaczyc biust jakiejs innej laski z tego towarzystwa

Moim zdaniem ona powinna się udać do psychologa. Dziewczyna jest tak zakompleksiona. Jeśli ktoś przykładowo ma nos który mu się nie podoba od lat i naprawdę chce to zmienic czy tak jak z biustem ma kompleks i jest to bardzo przemyślana decyzja to nie mam nic do tego ale Wersow przesadza. Ma 25 lat i już nie przypomina siebie na dobrą sprawę. Ciekawe jak będzie wyglądać mając 30? mając 23-24 lata mówiła, że wstrzyknęła sobie kwas w bruzdy, usta wielkie, jak Friz mówił, że podoba mu się Ariana Grande to Wersow doczepiła sobie włosy. Ja szczerze mówiąc nie wierzę w to, że to była przemyślana decyzja. Nie dam sobie ręki uciąć ale wydaje mi się, że około rok temu jak nie mniej mówiła w jakimś filmiku z pytaniami, że ogólnie nie ma nic do osób które powiększają sobie biust i ona może kiedyś po ciąży by to zrobiła gdyby był nieładny ale tak to nie bo lubi swój mały. Tak więc to nie jest tak, że to była jej jakaś zmora z którą walczyła latami i myślała o operacji. Myślę, że mogła to zrobić aby mieć takie piersi które będą się podobać jej facetowi i to ją skłoniło i ta myśl przyszła niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 Było pytanie kogo z ekipy chciałbyś zobaczyć nago i wtedy Friz powiedział, że Marcysie bo podobno ma fajne piersi i chce to zobaczyc. Wcześniej jeszcze mówił, że jakby miał pocałować jakąś dziewczynę z domu inną niż Wera to wybrałby Marcysię bo jest w jego typie.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ariana1422 napisał:

 

 Było pytanie kogo z ekipy chciałbyś zobaczyć nago i wtedy Friz powiedział, że Marcysie bo podobno ma fajne piersi i chce to zobaczyc. Wcześniej jeszcze mówił, że jakby miał pocałować jakąś dziewczynę z domu inną niż Wera to wybrałby Marcysię bo jest w jego typie.

no tak bo ten friz taki super. ze pewnie każda by go chciała.....eh szkoda dziewczyny wiecznie będzie sie poprawiac żeby tylko się podobać jakiemuś frizowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, lola33pp napisał:

no tak bo ten friz taki super. ze pewnie każda by go chciała.....eh szkoda dziewczyny wiecznie będzie sie poprawiac żeby tylko się podobać jakiemuś frizowi...

Urodą nie grzeszy i szczerze pewnie gdyby nie to, że miał milion subów Wersow by na niego nie spojrzała. Sam mówił, że jak ją poznał parę lat przed tym jak byli razem (gdy nie był znany) to go od razu odrzuciła. Nie twierdzę, że go nie kocha bo potem pewnie faktycznie coś poczuła tak mi się wydaje i wiesz ja myślę, że akurat dużo dziewczyn by go chciało. Nie ze względu na charakter czy wygląd ale ze względu na to, że jest najpopularniejszym youtuberem. Nawet minimajk znalazł sobie dziewczynę więc taki Friz mógłby w mgnieniu oka mieć jakąś super atrakcyjną laskę bo taka prawde pochodzi taka z nim jakiś czas i może się ustawić na całe życie. Dużo dziewczyn jest materialistkami i marzy o karierze influencerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uuu Cycuszki robione w Angeliusie, niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Skłamałabym mówiąc, ze Wersow jest brzydka ale jakoś nie wiem bije od niej taki smród sztuczności. Niby ma tyle kasy, że stać ją na najlepszych lekarzy a nie wiem jaki konował jej robił usta. Powinien jej doradzić, że wstrzykiwanie tak dużej ilości kwasu nie będzie wyglądać dobrze plus może jej się to przemieścić. Na niektórych fotkach wyglądała jakby miała wąsa. Zastanawiacie się jak ona będzie wygladać mając 30,40 lat? w ciągu 2 lat zmieniła się mega nie do poznania, wygląda jak nie ona. Podobno ma bogatych rodziców plus sama też pracowała zanim znała Friza a jakoś wtedy była naturalna i delikatna. Od kiedy z nim jest to jakieś przeróbki. On nie jest dobrym chłopakiem. Raz, że mówi przy własnej dziewczynie, ze chętnie zobaczyłby piersi innej domowniczki to dwa, że mimo takiego bogactwa zachowuje się jak prostaczek. Jak było pytanie co jest dla ciebie najważniejsze u dziewczyny aby ci się spodobała i Krzychu odpowiedział, że to aby była zabawna i w ogóle to Friz na to "haha nie ściemniaj niemożliwe, że nie wygląd" i sam chyba napisał, że tyłek o ile się nie mylę. Jak gadał, ze chętnie zagrałby w butelkę z całym domem ekipy i się z innymi całował. Jak Wersow mówiła o operacji to ten miał zaciesz na twarzy i już dawno go przy niej tak szczęśliwego nie widziałam. Chyba go cieszyło to, że powiększa piersi. Ogólnie na początku było widać miłość teraz on wygląda na niezainteresowanego nią i tak jakby nie miał do niej szacunku. Ta będzie tak za nim ganiać, przerabiać ten wygląd a ciekawe jak to się skończy. Ona widzi, ze jego pozycja w internecie jest wysoka, że dużo lasek marzyłoby, żeby z nim być ze względu na fejm i odczuwa też pewnie to, że z jego strony uczucie się wypala więc robi wszystko, żeby nie odszedł i się przerabia.

Edytowano przez Angeeelx
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się też to wszystko jakoś kupy nie trzyma. Najpierw mówi, że nie zdecydowała by się teraz na taką operację, a teraz nagle myślała o tym już od dawna... Szkoda mi jej, bo widać że chce się przypodobać temu kurduplowi, bo on co rusz gada o jakiś innych laskach, według mnie to trochę brak szacunku do własnej dziewczyny. A ona teraz lata i się ciągle upiększa, moim zdaniem reakcja jej brata była taka ostra bo pewnie czuje, że coś tu śmierdzi i Friz miał spory wpływ na jej decyzję. Oczywiście, nie mam nic do operacji plastycznych i każdy ma prawo robić tak żeby czuł się ze sobą dobrze, ale ona w tym filmie odwaliła taką szopkę że szkoda gadać 😐 Mogła jeszcze iść do sąsiadów i pytać ich o zdanie...

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gejlkozloski napisał:

Mi się też to wszystko jakoś kupy nie trzyma. Najpierw mówi, że nie zdecydowała by się teraz na taką operację, a teraz nagle myślała o tym już od dawna... Szkoda mi jej, bo widać że chce się przypodobać temu kurduplowi, bo on co rusz gada o jakiś innych laskach, według mnie to trochę brak szacunku do własnej dziewczyny. A ona teraz lata i się ciągle upiększa, moim zdaniem reakcja jej brata była taka ostra bo pewnie czuje, że coś tu śmierdzi i Friz miał spory wpływ na jej decyzję. Oczywiście, nie mam nic do operacji plastycznych i każdy ma prawo robić tak żeby czuł się ze sobą dobrze, ale ona w tym filmie odwaliła taką szopkę że szkoda gadać 😐 Mogła jeszcze iść do sąsiadów i pytać ich o zdanie...

Dokładnie, straszna szopka a dziewczyna mega zakomplesiona. Najpierw mówi, ze po ciąży może kiedyś by zrobiła ale teraz lubi tak jak jest a pare miesiecy później "myślałam o tym od dawna" wiadomo, że nie powie "friz lubi duże piersi i chciał zobaczyć Marcysi więc ja powiększe swoje" gdyby to był jej taki kompleks od dawna to nie robiłaby fotek w stroju kąpielowym na 2 mln instagram i jej brat nie byłby taki zdziwiony tą decyzją. Najgorsze jest to, że małolatom to się podoba, podziwiają ją i nazywają silną po te operacji, piszą o tym, że się wzruszyli. Ciekawe jak daleko się posunie ale jestem pewna, że to nie będzie ostatnia zmiana i w ciągu kilku lat zoperuje kolejną rzecz albo się nabotoksuje. Ja się zastanawiam czy ona serio podoba się facetom? autentycznie kiedyś uważałam ją za ładną ale teraz wygląda po prostu dziwnie i tak jakoś nie wiem czemu nieświeżo na twarzy. Marcysia też ma powiększone usta ale jakoś od niej tak nie bije sztucznością jak od Wersow.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, ariana1422 napisał:

Dokładnie, straszna szopka a dziewczyna mega zakomplesiona. Najpierw mówi, ze po ciąży może kiedyś by zrobiła ale teraz lubi tak jak jest a pare miesiecy później "myślałam o tym od dawna" wiadomo, że nie powie "friz lubi duże piersi i chciał zobaczyć Marcysi więc ja powiększe swoje" gdyby to był jej taki kompleks od dawna to nie robiłaby fotek w stroju kąpielowym na 2 mln instagram i jej brat nie byłby taki zdziwiony tą decyzją. Najgorsze jest to, że małolatom to się podoba, podziwiają ją i nazywają silną po te operacji, piszą o tym, że się wzruszyli. Ciekawe jak daleko się posunie ale jestem pewna, że to nie będzie ostatnia zmiana i w ciągu kilku lat zoperuje kolejną rzecz albo się nabotoksuje. 

Tak jak piszesz, mi się wydaje że to tylko przyspieszyło jej decyzję o operacji, może i kiedyś o tym myślała, że mogłaby kiedyś taką operację zrobić, ale zachowanie jej chłopaka tylko ją uświadomiło w tym, że musi poprawiać swoją urodę żeby się jemu podobać. Co jest naprawdę bardzo przykre. Komentarz Tromby też pozostawia wiele do życzenia... Te chłopaczki chyba uważają się za jakieś bożyszcza nastolatek i myślą, że mogą mieć każda więc ich dziewczyny muszą się dla nich mocno starać, żeby się swoim panom przypodobać 🤯 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona tym filmikiem tylko się pogrążyła, bo gdyby po prostu krótko powiedziała, tak zrobiłam sobie operacje bo czułam taką potrzebę i to była moja decyzja i nikomu nic do tego to myślę że wyszło by to o wiele normalniej. A ona tłumaczyła się z tego jakby chciała się usprawiedliwić przed całym światem, gdyby była taka pewna i świadoma swojej decyzji to by po prostu to zrobiła i już. Sama nakręciła teraz jeszcze większe plotki i spekulacje, zachowując się co najmniej dziwnie, te jej tłumaczenia przed wszystkimi to jakaś porażka, jakby szukała ich aprobaty.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
8 minut temu, Gejlkozloski napisał:

Tak jak piszesz, mi się wydaje że to tylko przyspieszyło jej decyzję o operacji, może i kiedyś o tym myślała, że mogłaby kiedyś taką operację zrobić, ale zachowanie jej chłopaka tylko ją uświadomiło w tym, że musi poprawiać swoją urodę żeby się jemu podobać. Co jest naprawdę bardzo przykre. Komentarz Tromby też pozostawia wiele do życzenia... Te chłopaczki chyba uważają się za jakieś bożyszcza nastolatek i myślą, że mogą mieć każda więc ich dziewczyny muszą się dla nich mocno starać, żeby się swoim panom przypodobać 🤯 

Mi się ani Friz ani Trąba nie podoba. Gdyby nie fejm to taka Wersow czy Marcysia pewnie by na nich nie spojrzały. Normalna dziewczyna już dawno by tego Friza rzuciła po tym jak mówi sprośne rzeczy o innych laskach a ta siedzi cichutko obok i udaje, że się uśmiecha i jej to nie rusza. Jest zafascynowana jego pozycją w sieci i tym, że małolaty go kochają. Ciekawe co na to rodzina Wersow nie licząc brata. Nie zauważają, że od kiedy z nim jest przerabia tak mocno wygląd? nie oglądają zupełnie filmów i nie widzą jak on się zachowuje, w jaki sposób mówi w obecności Wery o innych dziewczynach? wiem, że ona jest dorosła ale jeśli wszyscy wokół przyklaskują na ten związek i udają, że jest ok to też niedobrze.

Ona ogólnie nie miała kiedyś takich małych piersi na początku ale potem chyba sporo schudła to i zmalały. Dlatego tym bardziej nie wierzę w gadkę o tym, że od zawsze był to jej kompleks. Czy to nie dziwne, że od kiedy jest z Frizem aż tyle zmian w wyglądzie? ciągłe katowanie się dietami, mocne powiększanie ust, wstrzykiwanie kwasu w bruzdy w wieku 23/4 lat.

Edytowano przez ariana1422
  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laska mega zakompleksowana a tu wiecie chce być z nią najpopularniejszy youtuber w Polsce który mógłby mieć ładniejsze od niej. Dla takiej osoby z kompleksami to jest poniekąd zaszczyt i dlatego myśli sobie, że uj, że inni są doceniani w związkach i nie muszą słuchać o tym jakie to inne laski mają piersi ja mam tu okazję życia bo zainteresował się mną ktoś taki, wybrał akurat mnie. Ona widać wszystko dla niego zrobi a on ma ją gdzieś. To toksyk. Na początku związku zachowywał się jak królewicz na białym koniu, chwalił ją bez przerwy, starał się. Teraz pokazuje brak szacunku, jak mówiła, że źle się czuje to ten w ogóle to olał śmiał się tam z czegoś z kumplem. Jak ją poznał to mówił, ze to najpiękniejsza dziewczyna jaką widział a jednak ciągle sugerował jej, ze woli to i tamto aż doprowadził ją do takiego wyglądu. Oglądałam odcinek na którym założyła perukę w swoim naturalnym kolorze włosów, usunęła kwas z ust to Friz stwierdził, że woli ją w tym wydaniu jakie ma teraz czyli sztucznym.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jej miejscu zerwałabym z nim, i tak ma już wielkie zasięgi i sobie poradzi. Tak pokazuje, że on może z nia robić co mu się chce, gadać o innych a ona i tak będzie takim pieskiem na każde skinienie. W dodatku widać, że w domu średnio za nią przepadają. Co prawda ona pewnie temu też jest trochę winna bo to dziwne, że wszystkie dziewczyny w miarę się ze sobą trzymają a ona sama. Poza domem ekipy chyba też koleżanek nie ma skoro nie miała z kim świętować 2 mln na insta i nigdy nie widać aby się z kimś spotykała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

W wywiadzie z wip bros z początku kwietnia jak pytali ją o operacje, zabiegi i spytali się czy ma zamiar jeszcze jakiś zabieg zrobić nie wiem czy dobrze usłyszałam ale powiedziała "nie" więc to musiała być świeża decyzja. To bardzo przykre jeśli stwierdziła, że powiększy piersi po tym jak Friz mówił o piersiach Marcysi. Moja kuzynka miała kiedyś operacje plastyczną i w takich mniej obleganych klinikach można normalnie kilka tygodni przed umówić się na operacje. 

Edytowano przez ariana1422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka ona kiedyś była ładna za czasów krótkich włosów. Teraz całkiem inna osoba z twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×