Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Hejjjjj

Wersow

Polecane posty

Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Jej instastory. Szuka kolejnych asystentów, grafików i menadżera 😅

Asystentów? Torebka ciężka bardzo 😞 Grafik do strony? Czy napisów na ciuchach, bo ona projektowała kilka napisów przez rok... Menadżerem nie jest tam przypadkiem wujek łuki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Jej instastory. Szuka kolejnych asystentów, grafików i menadżera 😅

Asystentów? Torebka ciężka bardzo 😞 Grafik do strony? Czy napisów na ciuchach, bo ona projektowała kilka napisów przez rok... Menadżerem nie jest tam przypadkiem wujek łuki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jej menadżerem jest Asertywny Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No właśnie, co oprócz noszenia torebki robi jej asystentka Monika? W ogóle śmieszne...wydawało mi się ze asystentów to maja mega gwiazdy albo chociaż wyżej usytuowani celebryci😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Jej menadżerem jest Asertywny Kamil

Ona coś tam sepleni, że nikogo nie zwalnia, tylko „chce mieć więcej osób w teamie”. Śmiesznie. Co będzie miała zaraz dwóch managerów, dziesięciu asystentów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Hahaha napisał:

Ona coś tam sepleni, że nikogo nie zwalnia, tylko „chce mieć więcej osób w teamie”. Śmiesznie. Co będzie miała zaraz dwóch managerów, dziesięciu asystentów? 

Asystenta koniecznie z prawem jazdy, bo obecna asystentka prawka nie ma (w tej kwestii jest wyjątkiem). Może Monia nie zawsze biegła z posiłkiem na zawołanie. W końcu nie raz jak przyjeżdżała to z jedzeniem dla Werki. W story musiała wspomnieć, że jak ktoś chce prace tylko żeby się wybić to nie u niej 😄 Ale dała gdzieś jakieś oficjalne ogłoszenie czy tylko to story? Jak ktoś chce poważnie myśleć o pracy to raczej potrzebuje więcej informacji (zakres obowiązków, jaka umowa, liczba godzin, zarobki). Informacja, że praca u Werki i prawo jazdy to jednak mało. Pamiętam jak Friz kiedyś (jeszcze w starym mieszkaniu) szukał montażysty to w komentarzach pełno dzieci czy można jak się nie ma 18 lat 😄

Kanał na yt jest aż tak wymagający, że trzeba zatrudniać kilku montażystów, operatorów, asystentki, menadżerów? Jak radzą sobie ludzie którzy sami nagrywają, montują, odpisują na maile i do tego sami noszą torebkę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxx

Też się zastanawiam po co tyle ludzi?😨 Rozumiem...nagrywanie zajmuje trochę czasu, ale montażystów ma, ludzi od sklepu ma, menadżera ma, na studiach pokazuje się od czasu do czasu...więc co te kolejne osoby tam będą robić? Bo to chyba nie jest ogloszenie stricte do pracy w jej sklepie. Ja mam czasami wrażenie, że Monia nie ma co tam robić...a gdzie tu kolejne asystentki😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 godzin temu, Gość Xxxx napisał:

Też się zastanawiam po co tyle ludzi?😨 Rozumiem...nagrywanie zajmuje trochę czasu, ale montażystów ma, ludzi od sklepu ma, menadżera ma, na studiach pokazuje się od czasu do czasu...więc co te kolejne osoby tam będą robić? Bo to chyba nie jest ogloszenie stricte do pracy w jej sklepie. Ja mam czasami wrażenie, że Monia nie ma co tam robić...a gdzie tu kolejne asystentki😝

Zgadzam się w 100% 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hfbhh

A friz ma asystenta? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Hfbhh napisał:

A friz ma asystenta? 

Tak, poczciwego Krzycha. Nie raz mówił, że załatwia to i tamto, a nawet po kase do bankomatu jeździ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Monia jej ogarnia rzeczy pod filmy tez. Ciagle mówi, ze Monia przygotowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I gania z jej siatkami z zakupami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Friz w jednym z ostatnich filmów, że Wera nagra dziennie jeden film i więcej nic nie robi. Wera: potrzebuje więcej asystentów 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hdkkxh
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Tak, poczciwego Krzycha. Nie raz mówił, że załatwia to i tamto, a nawet po kase do bankomatu jeździ

A ta blondyna Klaudia czy jak jej tam, kim jest? I co robi nie raz w tle na kanapie w domu ekipy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......

A teraz na ig story co chwila jakaś reklama jak nie mcdonald to kosmetyki. Tylko czekać aż na youtube pojawi się film z nową torebką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co sądzicie o plotce, że związek Wery i Friza jest fejkiem i zwyczajnie mają umowę? Na vinted dziewczyny coś piszą. Że możliwe, że kilka miesięcy po zakończeniu domu, związek się zakończy.

W sumie trochę by pasowało. Friz robi ekipę, reklamuje ich, na yt poleca wszystkie kanały, w sklepie są opaski z autografem każdego z członków, zatrudnia do sklepu np dziewczyny z ekipy. Wszystko jest ekipy: dom ekipy, sklep ekipy, koszulki ekipy. Wera się odcina. Ma swoich pracowników, swój sklep (jakby nie patrzeć konkurencja), wynajęte mieszkanie pod sklep. Mój sklep, moje ubrania, team sówki. Tu sobie jesteśmy razem, mieszkamy razem, możemy razem występować, ale ja wszystko jednak zrobię osobno. Jasne, że ich związek, niech sobie funkcjonują jak chcą. Ale teoria nie jest niemożliwa. Wera by się mogła odciąć w 5 minut i żyć dalej na tym samym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Co sądzicie o plotce, że związek Wery i Friza jest fejkiem i zwyczajnie mają umowę? Na vinted dziewczyny coś piszą. Że możliwe, że kilka miesięcy po zakończeniu domu, związek się zakończy.

W sumie trochę by pasowało. Friz robi ekipę, reklamuje ich, na yt poleca wszystkie kanały, w sklepie są opaski z autografem każdego z członków, zatrudnia do sklepu np dziewczyny z ekipy. Wszystko jest ekipy: dom ekipy, sklep ekipy, koszulki ekipy. Wera się odcina. Ma swoich pracowników, swój sklep (jakby nie patrzeć konkurencja), wynajęte mieszkanie pod sklep. Mój sklep, moje ubrania, team sówki. Tu sobie jesteśmy razem, mieszkamy razem, możemy razem występować, ale ja wszystko jednak zrobię osobno. Jasne, że ich związek, niech sobie funkcjonują jak chcą. Ale teoria nie jest niemożliwa. Wera by się mogła odciąć w 5 minut i żyć dalej na tym samym poziomie.

mozna prosic o link do tego forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heej

Takie filmiki jak dzisiaj - kompletnie inna dziewczyna! Widać w nich starą Werke, która się nie popisuje i pajacuje jak dziewczynki w wieku jej siostry. Takie vlogi zdecydowanie jej służą i powinna właśnie w to pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccccc
1 godzinę temu, Gość Heej napisał:

Takie filmiki jak dzisiaj - kompletnie inna dziewczyna! Widać w nich starą Werke, która się nie popisuje i pajacuje jak dziewczynki w wieku jej siostry. Takie vlogi zdecydowanie jej służą i powinna właśnie w to pójść.

Zgadzam się 🙂 do tego słodka ma siostrzyczkę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość Gosccccc napisał:

Zgadzam się 🙂 do tego słodka ma siostrzyczkę 🙂

Ta mała jest jeszcze bardziej zepsuta niż Werka... Rozpieszczona na maxa... I monobrew 😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ta mała jest jeszcze bardziej zepsuta niż Werka... Rozpieszczona na maxa... I monobrew 😱

dlaczego?? 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ta mała jest jeszcze bardziej zepsuta niż Werka... Rozpieszczona na maxa... I monobrew 😱

normalna mała wesoła i szczesliwa dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggggg

Oj no normalne, że się odcina, chce mieć swój niezależny biznes, bo zapewne na tym od początku jej zależało. Mogłaby stworzyć swój sklep pod witryną ekipy i tam sprzedawać te swoje ciuszki, ale nie jest głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sssss

Myślicie ze ich związek przetrwa? Ja im kibicuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia
6 godzin temu, Gość Sssss napisał:

Myślicie ze ich związek przetrwa? Ja im kibicuje 🙂

widać, że się kochają 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesc

Nowy filmik!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagahha

Werka na nowym zdjęciu na insta wyglada mega dobrze 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czy nie sądzicie ze jest styl życia i sposób odżywiania jest szkodliwy nie tylko dla niej ale też dla jej widzów? Ostatnio coraz więcej widzę komentarzy, że Werka jest coraz chudsza i niedługo same kości zostaną. Ale co się dziwić jak ona przez cały dzień nic nie je albo zje tylko jeden posiłek w ciągu dnia? Godzina 16 a ona dopiero je śniadanie. Pomijam już kwestie tego, ze to niezdrowe ale pokazuje to w filmach a później te małe dziewczynki też będą tak robić bo "oo Wera nic nie jadła tylko pije kawe, ja też tak zrobie!" albo na śniadanie je frytki z maka. Może się czepiam ale widzę jak te dzieci szaleją na jej punkcie i nie wiadomo czy nie będą chciały żywić się jak Weronika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nigdy nie zrozumiem fascynacji, czasem nawet chorej fascynacji "gwiazdami" youtuba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka

Wera wrzuca zdjęcia z nowej sesji na instagrama i muszę przyznać ze wyglada naprawdę bardzo ładnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×