Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Dlaczego niektóre matki są takie obrzydliwe?

Polecane posty

Gość gosc

Byłam dziś w galerii handlowej. Siedzę sobie na ławce i nagle podjeżdża ona- madka z wózkiem. Wyciąga bachora z wózka, kładzie go na ławce obok mnie i... ściąga mu obsranego pampersa. Tuż obok mnie i innych ludzi, bez krępacji zaczęła mu wycierać dupę mokrymi chusteczkami i zakładać nowego pampersa. Kompletnie tego nie rozumiem co trzeba mieć w głowie (albo raczej czego nie mieć). To skrajnie obleśne i niehigieniczne. 

Uprzedzając komentarze, dostosowana toaleta była 20 metrów dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O mój Boże. No zbrodnia. Przebrała dziecko. Jak to tak można. Rozumiem że toaleta była niedaleko ale no chyba żadna krzywda twojej osobie się nie stala? Czy dziecko wystrzeliło i ciebie też obsrało bo właśnie tak się zachowujesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Użytkowniczka napisał:

O mój Boże. No zbrodnia. Przebrała dziecko. Jak to tak można. Rozumiem że toaleta była niedaleko ale no chyba żadna krzywda twojej osobie się nie stala? Czy dziecko wystrzeliło i ciebie też obsrało bo właśnie tak się zachowujesz..

Otóż stało się. Zasyfiła i zasmrodziła ławkę na której ludzie siedzą, piją, jedzą. Ty byś chciała usiąść na czyjejś kupie, albo wąchać smród przy jedzeniu? Już nie wspomnę o rozsiewaniu bakterii kałowych i dotykaniu rzeczy w sklepach brudnymi rękoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Otóż stało się. Zasyfiła i zasmrodziła ławkę na której ludzie siedzą, piją, jedzą. Ty byś chciała usiąść na czyjejś kupie, albo wąchać smród przy jedzeniu? Już nie wspomnę o rozsiewaniu bakterii kałowych i dotykaniu rzeczy w sklepach brudnymi rękoma.

W sensie ok. Zgodzę się jeśli ubrudziła ławkie i jej nie posprzątała lub była to ławka w tym miejscu gdzie się je. Poza tym mogę się zgodzić też z faktem takim że na takich ławkach jest dużo bakterii i sama ona miała ich pewnie miliony na rękach ponieważ ich nie miała gdzie umyć i to DZIECKO mogło się zarazić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna
12 minut temu, Użytkowniczka napisał:

O mój Boże. No zbrodnia. Przebrała dziecko. Jak to tak można. Rozumiem że toaleta była niedaleko ale no chyba żadna krzywda twojej osobie się nie stala? Czy dziecko wystrzeliło i ciebie też obsrało bo właśnie tak się zachowujesz..

oho, mamy madke na sali. prosze panstwa, kupa mojego bombelka jest najwazniejsza, bo JA tak mowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciówka2019

Ja takiego zachowania nie rozumiem.... :/ Żeby jeszcze zrobiła to z boku, zdala od ludzi, w wózku a nie tak YEB i gotowe :/ Zwłaszcz, że w każdej galerii są już pokoje dla dzieci i matek :/ Ale co się dziwić, skoro w necie krążą filmy jak dorośli sr.ają do wystawowych kibli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebhs

A ty jesteś taka sierota życiowa.. zamiast powiedzieć madce ze 20m dalej może wygodnie przebrać bombelka to zakładasz temat na Kafe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg
Przed chwilą, Gość Bebhs napisał:

A ty jesteś taka sierota życiowa.. zamiast powiedzieć madce ze 20m dalej może wygodnie przebrać bombelka to zakładasz temat na Kafe. 

tak, win za to autorke, a nie patole co wystawia gowno dzieci przy ludziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość normalna napisał:

oho, mamy madke na sali. prosze panstwa, kupa mojego bombelka jest najwazniejsza, bo JA tak mowie. 

Nie nie. I tu się mylisz. Ja rozumiem gdyby nie bylo łazienki. Spoczko.

Łazienka była i pani mogła sobie z niej skorzystać. Nie zrobiła tego. MINUS. 

Nie pomyślała że ma brudne ręce bo tak była w centrum handlowym i a tu dotykala tego a tu tamtego i mogła zarazić dziecko. MINUS. 

Jednak kupa czy karmienie dziecka piersią to rzecz naturalna. Wiem że może to niektorych ludzi obrzydzac jednak ta kobieta ma takie same prawa jak inni. Inne osoby mają prawo tego nie oglądać a ona ma prawo przebierac/karmić dziecko gdzie chce czy komuś się to podoba czy nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Bebhs napisał:

A ty jesteś taka sierota życiowa.. zamiast powiedzieć madce ze 20m dalej może wygodnie przebrać bombelka to zakładasz temat na Kafe. 

Jak komuś trzeba zwracać na to uwagę, to ja bym się bała, że od takiej tą obs.raną pieluchą w łeb zarobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....
1 minutę temu, Użytkowniczka napisał:

Wiem że może to niektorych ludzi obrzydzac jednak ta kobieta ma takie same prawa jak inni. Inne osoby mają prawo tego nie oglądać a ona ma prawo przebierac/karmić dziecko gdzie chce czy komuś się to podoba czy nie. 

Nie. Nie ma prawa gdzie chce - chyba ze jest u siebie w domu. W miejscu publicznym kazdy powinien sie jakos zachowywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Użytkowniczka napisał:

Jednak kupa czy karmienie dziecka piersią to rzecz naturalna.

No, może ktoś podłapie i otworzy biznes pn. publiczna sra/lnia bez kabin. Wszyscy zasiądą w radosnym kręgu na klopach i będą debatować zagryzając serem pleśniowym i sącząc wino. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
20 minut temu, Użytkowniczka napisał:

Nie nie. I tu się mylisz. Ja rozumiem gdyby nie bylo łazienki. Spoczko.

Łazienka była i pani mogła sobie z niej skorzystać. Nie zrobiła tego. MINUS. 

Nie pomyślała że ma brudne ręce bo tak była w centrum handlowym i a tu dotykala tego a tu tamtego i mogła zarazić dziecko. MINUS. 

Jednak kupa czy karmienie dziecka piersią to rzecz naturalna. Wiem że może to niektorych ludzi obrzydzac jednak ta kobieta ma takie same prawa jak inni. Inne osoby mają prawo tego nie oglądać a ona ma prawo przebierac/karmić dziecko gdzie chce czy komuś się to podoba czy nie. 

seks to tez naturalna rzecz, czy moge sie kochac z mezem w centrum handlowym na lawce?????? 😂

co to za argument. nie mam ochoty ogladac golych dzieci, ani wachac ich kupska, od tego wlasnie jest LAZIENKA. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
18 minut temu, Gość Gość napisał:

No, może ktoś podłapie i otworzy biznes pn. publiczna sra/lnia bez kabin. Wszyscy zasiądą w radosnym kręgu na klopach i będą debatować zagryzając serem pleśniowym i sącząc wino. 

😂😂 mistrz hhahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość Gość napisał:

No, może ktoś podłapie i otworzy biznes pn. publiczna sra/lnia bez kabin. Wszyscy zasiądą w radosnym kręgu na klopach i będą debatować zagryzając serem pleśniowym i sącząc wino. 

To już dawno wynaleźli starożytni Rzymianie:

http://theconversation.com/talking-heads-what-toilets-and-sewers-tell-us-about-ancient-roman-sanitation-50045

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
20 minut temu, Gość Bebhs napisał:

A ty jesteś taka sierota życiowa.. zamiast powiedzieć madce ze 20m dalej może wygodnie przebrać bombelka to zakładasz temat na Kafe. 

Zanim ogarnęłam co zamierza zrobić dzieciak leżał już z gołą dupą. Poza tym ja nie jestem od uczenia dorosłych ludzi podstawowych zasad. Kiedyś próbowałam uświadamiać, ale większość odpowiada z oburzeniem coś w stylu "to tylko dziecko". Piszę na kafe w tym dziale, bo chcę zrozumieć co kieruje takimi madkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ
28 minut temu, Użytkowniczka napisał:

Nie nie. I tu się mylisz. Ja rozumiem gdyby nie bylo łazienki. Spoczko.

Łazienka była i pani mogła sobie z niej skorzystać. Nie zrobiła tego. MINUS. 

Nie pomyślała że ma brudne ręce bo tak była w centrum handlowym i a tu dotykala tego a tu tamtego i mogła zarazić dziecko. MINUS. 

Jednak kupa czy karmienie dziecka piersią to rzecz naturalna. Wiem że może to niektorych ludzi obrzydzac jednak ta kobieta ma takie same prawa jak inni. Inne osoby mają prawo tego nie oglądać a ona ma prawo przebierac/karmić dziecko gdzie chce czy komuś się to podoba czy nie. 

Boże co za idi*otka to pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość XYZ napisał:

Boże co za idi*otka to pisała

Razem z dzieciakiem wydaliła resztki mózgu. A mądrzy się wszędzie, w każdym temacie musi wcisnąć swoje trzy grosze, zamiast się dzieckiem zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Użytkowniczka napisał:

Nie nie. I tu się mylisz. Ja rozumiem gdyby nie bylo łazienki. Spoczko.

Łazienka była i pani mogła sobie z niej skorzystać. Nie zrobiła tego. MINUS. 

Nie pomyślała że ma brudne ręce bo tak była w centrum handlowym i a tu dotykala tego a tu tamtego i mogła zarazić dziecko. MINUS. 

Jednak kupa czy karmienie dziecka piersią to rzecz naturalna. Wiem że może to niektorych ludzi obrzydzac jednak ta kobieta ma takie same prawa jak inni. Inne osoby mają prawo tego nie oglądać a ona ma prawo przebierac/karmić dziecko gdzie chce czy komuś się to podoba czy nie. 

Czyli rozumiem, że jak stanę koło Ciebie i załatwię swoją potrzebę fizjologiczną to powiesz, że nic się nie stało, bo kupa to przecież naturalna sprawa. 

I pokaż mi gdzie jest napisane, że kobieta ma prawo wywalać tyłek dziecka na widok publiczny. I nie, nie ma prawa przebierać gdzie chce. Zresztą widziałam kiedyś jak ochroniarz wywalił taką matkę z galerii właśnie za przewijanie na ławce, na której później siadają ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Większość kobiet, które nie mają pomysłu na życie, nie mają zainteresowań, nic nie osiągnęły zawodowo czy w ramach pasji rodzą dzieci i tak się właśnie zachowują - jak przenajświętsze panienki, którym wszystko wolno BO DZIECKO. Do tego za to nieróbstwo dostają teraz kasę więc to tylko napędza takie myślenie, że takiej madce wszystko się należy i wszystko wolno bo rodziła i ma dziecko.

A prawda jest taka, że jak w pobliżu była toaleta czy pokój dla matek specjalnie dostosowany do przewijani czy karmienia to nic takiej baby nie tłumaczy. No sory. Sama też by się odlała koło ławki zamiast iść do ubikacji? 

Autorko też mnie to denerwuje. Takie matki (a raczej ich zachowanie) i ich rozwrzeszczane dzieci, które biorąc przykład z matek wrzeszczą i nie są nauczone podstawowych zasad społecznych. Ostatnio byłam w sklepie, weszła jakaś baba z dzieckiem (ok 3-4 lata dzieciak) który wrzeszczał na cały sklep 'a proszę pani a ja widziałem pieska" nie patrzył, że trudno było mi usłyszeć ile mam zapłacić za zakupy itp. A matka oczywiście nawet nie zwróciła dziecku uwagi, ze nie jest pępkiem swiata i by sie nie darł przede wszystkim. Po chwili zrobiłam to ja  Powiedziałam dzieciakowi, że jest kolejka i teraz pani rozmawia ze mną a za jego krzykami nie słysze co mówi i że jak będzie jego i mamy kolej to wtedy pogada z panią ekspedientką. Dzieciak się zamknął ale matka rozwrzeszczała, ze jak mogłam wogle zwrócić uwagę jej bombelkowi. Przecież on jest taki uroczy. Bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
39 minut temu, Użytkowniczka napisał:

Jednak kupa czy karmienie dziecka piersią to rzecz naturalna. Wiem że może to niektorych ludzi obrzydzac jednak ta kobieta ma takie same prawa jak inni. Inne osoby mają prawo tego nie oglądać a ona ma prawo przebierac/karmić dziecko gdzie chce czy komuś się to podoba czy nie. 

A co byś powiedziała, jakby ktoś niepełnosprawnej staruszce zaczął tak pieluchę zmieniac na ławce w galerii tuż obok ciebie. Babcia nie da rady korzystać z toalety. To też by było takie naturalne? W końcu trzeba zmienić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BekaxD

Ale mam z was beke. Na tych ławkach w centrach często gęsto siedzą brudni zaszczani menele i nikt im uwgagi nie zwróci, a jak matka przewija to się stado wrażliwych kobiet zlatuje i krytykuje xD

Takie to bohaterki jesteście. U mnie w centrum (pracuje na wyspie z gadżetami ) jest pokoj dla matki z dzieckiem ale na klucz a klucz u ochroniarza a jak on pójdzie srac czy żreć to go 30nin nie uswiadczucie i co wtedy? 

A pokój zamykany na klucz bo uwaga menele tam przesiadywaly. xD

W ogóle te wojujace kobiety to najgorszy typ człowieka. Ostatnio w autobusie się jedna przywalila że dziecko głośno płacze, ale jak kierowca chciał wyrzucić menela z autobusu bo był narabany i smierdzisz to go broniła bo "to też człowiek". Baba oczywiście jakąś lewacka lesbą, okulary zerówki czerwone włosy brzydka jak noc xD

Wracsjcie do garow baby bo wam mózg się grzeje od tego równouprawnienia. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rhy
5 minut temu, Gość BekaxD napisał:

Ale mam z was beke. Na tych ławkach w centrach często gęsto siedzą brudni zaszczani menele i nikt im uwgagi nie zwróci, a jak matka przewija to się stado wrażliwych kobiet zlatuje i krytykuje xD

Takie to bohaterki jesteście. U mnie w centrum (pracuje na wyspie z gadżetami ) jest pokoj dla matki z dzieckiem ale na klucz a klucz u ochroniarza a jak on pójdzie srac czy żreć to go 30nin nie uswiadczucie i co wtedy? 

A pokój zamykany na klucz bo uwaga menele tam przesiadywaly. xD

W ogóle te wojujace kobiety to najgorszy typ człowieka. Ostatnio w autobusie się jedna przywalila że dziecko głośno płacze, ale jak kierowca chciał wyrzucić menela z autobusu bo był narabany i smierdzisz to go broniła bo "to też człowiek". Baba oczywiście jakąś lewacka lesbą, okulary zerówki czerwone włosy brzydka jak noc xD

Wracsjcie do garow baby bo wam mózg się grzeje od tego równouprawnienia. xD

dla mnie menele i gowno dziecka to to samo gowno, wypie*rdalac z obydwoma 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość BekaxD napisał:

Ale mam z was beke. Na tych ławkach w centrach często gęsto siedzą brudni zaszczani menele i nikt im uwgagi nie zwróci, a jak matka przewija to się stado wrażliwych kobiet zlatuje i krytykuje xD

Takie to bohaterki jesteście. U mnie w centrum (pracuje na wyspie z gadżetami ) jest pokoj dla matki z dzieckiem ale na klucz a klucz u ochroniarza a jak on pójdzie srac czy żreć to go 30nin nie uswiadczucie i co wtedy? 

A pokój zamykany na klucz bo uwaga menele tam przesiadywaly. xD

W ogóle te wojujace kobiety to najgorszy typ człowieka. Ostatnio w autobusie się jedna przywalila że dziecko głośno płacze, ale jak kierowca chciał wyrzucić menela z autobusu bo był narabany i smierdzisz to go broniła bo "to też człowiek". Baba oczywiście jakąś lewacka lesbą, okulary zerówki czerwone włosy brzydka jak noc xD

Wracsjcie do garow baby bo wam mózg się grzeje od tego równouprawnienia. xD

Sama się zaorałaś. Ale chociaż przyznałaś, że matki i gówniaki to jeden poziom ze śmierdzącymi menelami. Swoją drogą ciekawe to centrum, w którym pracuje tylko jeden ochroniarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jakaś nagonka wszystkich na wszystko. Matek na bezdzietne, bezdzietnych na matki. Żyjcie i dajcie zyć innym. Kupa na ławce to przesada, ale karmienie? Nie porównujcie srania do jedzenia. Wszyscy jesteśmy starzejącymi się workami z kośćmi i tłuszczem, mamy takie same ciała i tak samo rodzimy się i starzejemy, a później umieramy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na podstawie

Autorko współczuję smrodu 😞

Gość BekaxD - to tym bardziej głupota kłaść dziecko na ławce, na której zaszczani menele siedzą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Aaaa o takie obrzydliwe rzeczy wam chodzi 😄 

Mi od razu na myśl przychodzi karmienie niemowlaka, bo to z boku może wyglądać naprawdę obrzydliwie. Chodzi o to jak mamy czasem jedzą wspólnie z niemowlakiem, dmuchają, oblizują łyżki, albo odgryzają kawałek owoca i dają małemu. 

Albo, że niektóre matki po tych wszystkich przygodach z ciążą, porodem i połogiem mają już dystans do tego typu spraw i potrafią bardzo swobodnie rozmawiać i zaczynać tematy typu upławy, zatwardzenie, nietrzymanie moczu, wygląd ciała po porodzie, dziecięca kupka itd. 😄 No niewtajemniczonego bezdzietnego rzeczywiście może to brzydzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No bo to jest poziom niewytresowanego psa. Sra pod siebie, szczy gdzie popadnie. No to jak szczeniak się zesrał to s u k a zmienia tam gdzie popadnie. Myślicie że takie się przejmują zarazkami? W domu syf, kiła, mogiła, myją się raz w tygodniu, to im bakterie po bezdomnym nie przeszkadzają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 minut temu, Gość gość napisał:

Jakaś nagonka wszystkich na wszystko. Matek na bezdzietne, bezdzietnych na matki. Żyjcie i dajcie zyć innym. Kupa na ławce to przesada, ale karmienie? Nie porównujcie srania do jedzenia. Wszyscy jesteśmy starzejącymi się workami z kośćmi i tłuszczem, mamy takie same ciała i tak samo rodzimy się i starzejemy, a później umieramy. 

Prawda to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cooo

"Dlaczego niektore matki"- ja bym raczej spytala ogólnie, dlaczego niektorzy  l u d z i e  ( bo mogla to byc np niańka) zachowuja sie bezceremonialnie?

Faceci sikajacy pod murem na oczach ludzi, pijani kolyszacy sie na lawkach obok kogos ( zdarza sie, ze  ktorys rzygnie), belkocacy i chwiejacy się nakomani, agresywna  zulia, zaczepiajaca ludzi i rozbijajaca butelki ,typy spluwajace, smarczące i charczace na ulicy itp. Matki z pampersami przy tym maly pikus, bo jest  choc cien uzasadnienia w tym, co robia, a juz matki karmiace to zerowy problem, Tymczasem nie było chyba na kafe ani jednego tematu o osobnikach powyzej, ktorych przecież spotyka sie co dzien, a o "przestepstwach" matek  az furczy . Publicznej zmiany pampersa nie widzialam,  golego cyca tez nie zauwazylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×