Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość gość

Tinder

Polecane posty

Gość Gość
Dnia 13.08.2019 o 19:39, Gość Gosc napisał:

Nie chodzi o żal tylko zasady, jest równouprawnienie i każdy zarabia tyle samo, dlaczego więc faceci mają płacić nawet jeśli sa to niskie kwoty (jeśli randka nie wypali a jest ich sporo to nie będzie 7zł tylko powiedzmy 200zl a to już sporo)

Jak Cię nie stać to po co kobietę zapraszasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak to wygląda. Większość ludzi jest tam dla atencji / dowartościowania. Dla mężczyzn aplikacja jest o wiele trudniejsza niż dla kobiet. Algorytm premiuje kobiety, a mężczyznom każe płacić za goldy, aby mieć tam powodzenie. Warto przeczytać opinie mężczyzn - mało kto szuka tam poważnych relacji.

https://david-durden.pl/tinder-opinie/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pełni popieram. Mam tą aplikację 3 tygodnie i mimo kilkudziesięciu par napisało do mnie 7 facetów z czego żaden nie zaproponował spotkania. Po wymianie kilku zdań po prostu kontakt się urywał. W ogóle zauważyłam, że mało z nich ma tam opisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2019 o 15:06, Gość Gość gość napisał:

mam pytanie do użytkowników tindera. Wróciłam niedawno na ta aplikacje po roku, par mam ok 150, natomiast rzadko który facet wysila się żeby cokolwiek napisać. Uprzedzę ze sama mam pełen opis ale chyba rzadko kto je czyta. Sama zagadałam kilku facetów bo nie mam z tym problemu, ale dziwi mnie poprostu czemu tak mało osób wychodzi tam z inicjatywa. Miałam ostatnio profil rok temu i powróciwszy teraz na tindera widzę niektore powtarzające się te same twarze sprzed ponad roku z którymi mnie sparowalo i ... cisza. Także dochodzę do dziwnego wniosku ze są tam panowie którzy od dawna maja ta aplikacje, tracą czas na przesuwanie w lewo i prawo i chyba tylko kolekcjonują pary. 

Napiszcie mi proszę co o tym sądzicie. Chce tez poznać męski punkt widzenia.

Ogólnie mam dla Ciebie złe wieści bo jak dziewczyna jest w miarę atrakcyjna, nawet średnio bym powiedział to faceci piszą sami i to naprawdę czasami ściany tekstu. Tinder = zdjęcia. Opis jest zbędny, krótki wystarczy. 

Jak średnio odpisują tzn, że piszesz do najlepszych partii, które mają 10x większe powodzenie. Przede wszystkim musisz zadać sobie pytanie na ile jesteś atrakcyjna, Tinder działa na zasadzie skali 1-10 czy tego chcemy czy nie. I zachodzi tam zasada Pareto-Lorenza i działa to w dwie strony również od strony męskiej. 80% kobiet zabiega o 20% najatrakcyjniejszych facetów. Wiesz jak wyglądają pary facetów średnio lub mało atrakcyjnych? 3 pary na tydzień i 0 odpowiedzi. 

Załóż sobie przede wszystkim konto jako facet i zobacz jakie są kobiety. To da Ci pogląd jak jesteś w stanie się uplasować w stawce aby zwiększyć swoje szanse na dobrą partie. Wielu ludzi też jest tak z różnych względów. Wielu szuka tylko seksu. Z tych 150 par co masz może 15% szuka związku z czego z 10 pogadasz, 2-3 odpisze z czego z 1 się spotkasz. Jak chcesz korzystać z Tindera musisz realnie podejść do poziomu swojej atrakcyjności z dużo dozą samokrytycyzmu i robić konkretne odfiltrowanie kandydatów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.08.2021 o 20:50, kati90 napisał:

W pełni popieram. Mam tą aplikację 3 tygodnie i mimo kilkudziesięciu par napisało do mnie 7 facetów z czego żaden nie zaproponował spotkania. Po wymianie kilku zdań po prostu kontakt się urywał. W ogóle zauważyłam, że mało z nich ma tam opisy.

Wszytko to się sprowadza do tego, że kobiety piszą do najlepszych partii. Z punktu widzenia tego samego gościa, on ma 100 par po 1 dniu. Same ładne dziewczyny, jedna ładniejsza od drugiej, brunetki, blondynki to jaka jest szansa, że odpisze? 

Problemem Tindera jest hipergamia, średnio atrakcyjne kobiety szukają topki atrakcyjnych facetów, albo nieco niżej. Poza tym faceci działają inaczej, najpierw dodają pary, a później decydują do której napiszą, nie skupiając się zbytnio przy swipowaniu. Nie wspominając jak mało jest tam facetów faktycznie szukających związku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×