Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ONODNIEJ

Moja dziewczyna to Ukrainka

Polecane posty

Gość ONODNIEJ

I szczerze pisząc to prawda: mają wpojony patriarchat, są opiekuńcze i rodzinne. Niestety do teraz nie wiem, czy jest ze mną dla mnie, czy dla ekonomicznych warunków mojego durnego kraju... Oczywiście, rodzina uważa, że ona mnie wykorzystuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebek to ty

uważaj żeby nie sprzedała ci adidasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym chyba nie chciał być w związku na stałe z ukrainką..

wyr0chac jeszcze bym mogl , jakby byla fajna, ale w związku to raczej nie, no chyba, ze naprawde byłaby wyjątkowa no i obowiązkowo znała nasz język!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JENY
45 minut temu, Arystoteles napisał:

ja bym chyba nie chciał być w związku na stałe z ukrainką..

wyr0chac jeszcze bym mogl , jakby byla fajna, ale w związku to raczej nie, no chyba, ze naprawde byłaby wyjątkowa no i obowiązkowo znała nasz język!!

Ty to na każdą na tym forum wybrzydzasz... Co ci nie pasuje w Ukrainkach tym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość JENY napisał:

Ty to na każdą na tym forum wybrzydzasz... Co ci nie pasuje w Ukrainkach tym razem?

że co? jaką każdą z forum wybrzydzam? o czym ty mówisz? nie znam stąd nikogo więc kogo mam wybrzydzać?

a ukrainki hm.. no mam sporo w robocie tego i jakoś nie wyobrazam sobie miec zwiazku na powaznie z zadna z nich, ale wyr0chac ok.. moglbym, jakby byla atrakcyjna, oczywiscie jkaby do tego znala dobrze polski i byla ok to pewnie i w zwiazku by czlowiek mogl byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooo
4 godziny temu, Arystoteles napisał:

że co? jaką każdą z forum wybrzydzam? o czym ty mówisz? nie znam stąd nikogo więc kogo mam wybrzydzać?

a ukrainki hm.. no mam sporo w robocie tego i jakoś nie wyobrazam sobie miec zwiazku na powaznie z zadna z nich, ale wyr0chac ok.. moglbym, jakby byla atrakcyjna, oczywiscie jkaby do tego znala dobrze polski i byla ok to pewnie i w zwiazku by czlowiek mogl byc

Konkretne pytanie padło, dlaczego nie mógł byś być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Gratuluję, życzę Wam wszystkiego najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 godzin temu, Gość sebek to ty napisał:

uważaj żeby nie sprzedała ci adidasa

O zazdrosna Polka się odezwała. Ja bym się prędzej obawiał że złapie coś od kobiety która była w Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 godziny temu, Gość ONODNIEJ napisał:

I szczerze pisząc to prawda: mają wpojony patriarchat, są opiekuńcze i rodzinne. Niestety do teraz nie wiem, czy jest ze mną dla mnie, czy dla ekonomicznych warunków mojego durnego kraju... Oczywiście, rodzina uważa, że ona mnie wykorzystuje...

a ty dziecko ,żęmusisz mieć opiekuńczą mamusię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fedri

akurat jeśli chodzi o wirusa hiv, to Rosja i Ukraina mają galopujący przyrost zakażeń. Dziwnym trafem wskaźnik ten w Polsce również zaczął wzrastać od kiedy trwa napływ imigrantów ze wschodu. Jeśli nie wierzycie to poczytajcie sobie w necie, ilu seropozytywnych Ukraińców żyje wśród nas. A znając życie, jest ich tu 2x więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AHAHA
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

a ty dziecko ,żęmusisz mieć opiekuńczą mamusię?

opiekuńczy partner to coś złego?🤨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AHAHA
50 minut temu, Gość fedri napisał:

akurat jeśli chodzi o wirusa hiv, to Rosja i Ukraina mają galopujący przyrost zakażeń. Dziwnym trafem wskaźnik ten w Polsce również zaczął wzrastać od kiedy trwa napływ imigrantów ze wschodu. Jeśli nie wierzycie to poczytajcie sobie w necie, ilu seropozytywnych Ukraińców żyje wśród nas. A znając życie, jest ich tu 2x więcej.

Ale to nie znaczy, że każda i każdy ze Wschodu ma HIV🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
42 minuty temu, Gość AHAHA napisał:

Ale to nie znaczy, że każda i każdy ze Wschodu ma HIV🙄

Nikt tu nie mówi, że każdy, ale Ukraina to jedyny kraj europejski, gdzie infekcje hivem postępują tak lawinowo - w ciągu ostatnich pięciu lat zanotowali  ok. 30% wzrost, a to mało nie jest. I niestety głównym źródłem nowych zarażeń są związki heteroseksualne.  Gdyby ten sam problem nie zaczął się u nas powiększać na skutek masowej imigracji to nikt by sobie głowy nie zawracał pisaniem opracowań na ten temat. A trzeba podkreślić, niestety, że większość (nie wszyscy!!!) przybyszów ze wschodu pochodzi z tzw. nizin społecznych, gdzie obyczajowość seksualna pozostawia wiele do życzenia. Zresztą, jeśli ktoś ma w sąsiedztwie hostele pracownicze czy właśnie pary polsko-ukraińskie, to prawdopodobnie wie, o czym piszę. Ja mam to za ścianą i nie jest to bynajmniej wyjątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość COOO
11 minut temu, Gość gość napisał:

Zresztą, jeśli ktoś ma w sąsiedztwie hostele pracownicze czy właśnie pary polsko-ukraińskie, to prawdopodobnie wie, o czym piszę. Ja mam to za ścianą i nie jest to bynajmniej wyjątek.

Co masz nam myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjsj

Znowu stereotypowe bredzenie , znam młode ukrainki w Polsce i żadna o dziecku nie marzy cieszą się chwilą i zarobione kasą, u siebie szybko sobie robią dzieci bo lepszej opcji nie ma niż dorwać faceta żeby się wyrwać od rodziców 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzi

Z resztą one mają mentalność naszych babek szybko zrobić dziecko wziąć ślub w wieku 20 lat , niczym się nie interesują tylko trochę gotować potrafią, znowu te wykształcone nie mają aspiracji na polaka robola tylko szukają Szweda albo Holendra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nooope
41 minut temu, Gość Suzi napisał:

Z resztą one mają mentalność naszych babek szybko zrobić dziecko wziąć ślub w wieku 20 lat , niczym się nie interesują tylko trochę gotować potrafią, znowu te wykształcone nie mają aspiracji na polaka robola tylko szukają Szweda albo Holendra 

To prawda, one niczym się nie interesują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×