Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lisa

Zauważyłam że nie jestem w stanie pokochać ...arza.

Polecane posty

Gość lisa

Szanuję ludzi  i siebie więc traktuje każdego na rowni.Nie ma dla mnie usprawiedliwienia,ze facet musi i może zdradzać czy prowadzić się  jak kobieta, która zostałaby nazwana dzi..ff..ką.

Niestety większość facetów prowadzi się jak .... Najbardziej w życiu kochałam ,pożądałam chłopaka który był trudno dostępny, byl prawiczkiem ale nie z powodu kompleksów i tego,ze zadna go nie chce.NIE. On byl przystojnym prawiczkiem z wyboru, mial zasady że nie sypia z byle kim, tylko z kobietą którą pokocha.Byłam jego pierwszą, teraz ma drugą która została jego żoną. Jestem dumna że byłam z takim mężczyzną, jak z bajki. Resztę czyli dziffkarzy bez wyrzutów sumienia traktuję jak bankomat.

Gość Gość

A ile miał lat ten książę na białym koniu? Rozumiem gdyby miał 30 i by czekał z własnego wyboru ale jeśli ledwo 20 to lal. Po prostu niesamowite 😑

Gość lisa

Ja mialam 22 on 27 gdy sie poznalismy.Rok pozniej byl sex 🙂 

Gość Gość

On też tam był miód i mleko pił? 🦄

Gość Banan
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

On też tam był miód i mleko pił? 🦄

Aaaa dobre !   Nie wiem ale wyglada mi to na doswiadczona curve  ... 

Gość Gość
1 minutę temu, Gość Banan napisał:

Aaaa dobre !   Nie wiem ale wyglada mi to na doswiadczona curve  ... 

Córkę? Taką masz to współczuję.

Gość pravda o kobietach
6 godzin temu, Gość lisa napisał:

Szanuję ludzi  i siebie więc traktuje każdego na rowni.Nie ma dla mnie usprawiedliwienia,ze facet musi i może zdradzać czy prowadzić się  jak kobieta, która zostałaby nazwana dzi..ff..ką.

Niestety większość facetów prowadzi się jak .... Najbardziej w życiu kochałam ,pożądałam chłopaka który był trudno dostępny, byl prawiczkiem ale nie z powodu kompleksów i tego,ze zadna go nie chce.NIE. On byl przystojnym prawiczkiem z wyboru, mial zasady że nie sypia z byle kim, tylko z kobietą którą pokocha.Byłam jego pierwszą, teraz ma drugą która została jego żoną. Jestem dumna że byłam z takim mężczyzną, jak z bajki. Resztę czyli dziffkarzy bez wyrzutów sumienia traktuję jak bankomat.

Też mam takie zasady, ale nigdzie nie potrafię znaleźć takiej kobiety jak ty. Wszędzie tylko takie, co szukają k00rviarzy, a bycie prawiczkiem je odrzuca.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować