Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lisa

Zauważyłam że nie jestem w stanie pokochać ...arza.

Polecane posty

Gość lisa

Szanuję ludzi  i siebie więc traktuje każdego na rowni.Nie ma dla mnie usprawiedliwienia,ze facet musi i może zdradzać czy prowadzić się  jak kobieta, która zostałaby nazwana dzi..ff..ką.

Niestety większość facetów prowadzi się jak .... Najbardziej w życiu kochałam ,pożądałam chłopaka który był trudno dostępny, byl prawiczkiem ale nie z powodu kompleksów i tego,ze zadna go nie chce.NIE. On byl przystojnym prawiczkiem z wyboru, mial zasady że nie sypia z byle kim, tylko z kobietą którą pokocha.Byłam jego pierwszą, teraz ma drugą która została jego żoną. Jestem dumna że byłam z takim mężczyzną, jak z bajki. Resztę czyli dziffkarzy bez wyrzutów sumienia traktuję jak bankomat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ile miał lat ten książę na białym koniu? Rozumiem gdyby miał 30 i by czekał z własnego wyboru ale jeśli ledwo 20 to lal. Po prostu niesamowite 😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisa

Ja mialam 22 on 27 gdy sie poznalismy.Rok pozniej byl sex 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

On też tam był miód i mleko pił? 🦄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banan
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

On też tam był miód i mleko pił? 🦄

Aaaa dobre !   Nie wiem ale wyglada mi to na doswiadczona curve  ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Banan napisał:

Aaaa dobre !   Nie wiem ale wyglada mi to na doswiadczona curve  ... 

Córkę? Taką masz to współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda o kobietach
6 godzin temu, Gość lisa napisał:

Szanuję ludzi  i siebie więc traktuje każdego na rowni.Nie ma dla mnie usprawiedliwienia,ze facet musi i może zdradzać czy prowadzić się  jak kobieta, która zostałaby nazwana dzi..ff..ką.

Niestety większość facetów prowadzi się jak .... Najbardziej w życiu kochałam ,pożądałam chłopaka który był trudno dostępny, byl prawiczkiem ale nie z powodu kompleksów i tego,ze zadna go nie chce.NIE. On byl przystojnym prawiczkiem z wyboru, mial zasady że nie sypia z byle kim, tylko z kobietą którą pokocha.Byłam jego pierwszą, teraz ma drugą która została jego żoną. Jestem dumna że byłam z takim mężczyzną, jak z bajki. Resztę czyli dziffkarzy bez wyrzutów sumienia traktuję jak bankomat.

Też mam takie zasady, ale nigdzie nie potrafię znaleźć takiej kobiety jak ty. Wszędzie tylko takie, co szukają k00rviarzy, a bycie prawiczkiem je odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×