Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Kocham go ale nie jest dla mnie atrakcyjny.Co z sexem?

Polecane posty

Gość gosc

Kocham mojego chlopaka ale  niestety nie pociaga mnie. Na poczatku znajomosci, niestety, ale brzydzilam sie go.Wraz z uczuciem to troche zaniklo, ale i tak nie chce z nim sypiac.Przeraza mnie sex z nim,zawsze probuje to jakos odwlec choc generalnie jestem niewyzyta...nie moge juz ale nie chce odchodzic. Kocham go i zrobilabym dla niego wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabe prowo... w realu kobieta nigdy by się nie związała z typem ktoremu nie wyobraza sobie dac d0py 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984
3 godziny temu, Arystoteles napisał:

Słabe prowo... w realu kobieta nigdy by się nie związała z typem ktoremu nie wyobraza sobie dac d0py 

Zgadza się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gor

No niekoniecznie,moze leciec na jego kase,intelekt,opiekunczosc i wiele innych ale nie na fizycznosc a ten pierwiastek tez musi dzialac tym bardziej ze jestes niewyzyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Bo wy myslicie ze jak wy jestescie beznadziejni i nikt sie w was nie moze zakochac to kazdy tak ma... zalosne.

Ja swojego chlopaka kocham...za charakter.Nie za kase,bo to ja jestem w lepszej sytuacji.On jest moim idealem z charakteru, czuje ze moge mu ufac...ale jak to bywa w zyciu nie wszystko mozna miec. Jesli chodzi o jego wyglad to niestety jest niski, chudy  jak dziecko ... z twarzy tez srednio i z rysow i mimike ma słabą... eh

 

Nie wiem czy mam zdradzac  go czy jak... przeciez tak sie nie da... ja jestem niewysoka a jestesmy rowni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Bo wy myslicie ze jak wy jestescie beznadziejni i nikt sie w was nie moze zakochac to kazdy tak ma... zalosne.

Ja swojego chlopaka kocham...za charakter.Nie za kase,bo to ja jestem w lepszej sytuacji.On jest moim idealem z charakteru, czuje ze moge mu ufac...ale jak to bywa w zyciu nie wszystko mozna miec. Jesli chodzi o jego wyglad to niestety jest niski, chudy  jak dziecko ... z twarzy tez srednio i z rysow i mimike ma słabą... eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Niech zostanie przyjacielem i szukaj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gostek12345

On jest tylko jej przyjacielem . Szkoda go ,ale musisz mu o tym powiedzieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wiem,ze nie bedzie chcial byc ze mna jako przyjaciel.Wiem to,znam go. On w ogole nie obraca sie w towarzystwie kobiet ,jak juz ma kobiete to sie jej trzyma i kontakty  , nawet kolezenskie nie sa mu potrzebne.. nie chce go stracic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Chcialam kiedys zerwac to plakal, ze nie chce rozstania i tylko ze mna jest szczesliwy wiec o czym ty mowisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mu, że nie zamierzasz się z nim bzykać - powiedz, że masz bardzo małe libido albo jesteś częściowo aseksualna czy coś, tak żeby go nie urazić. Zobaczysz jak mu się od razu zmieni wizja szczęścia z tobą, o 180 stopni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja zawsze bylam energiczna ogolnie i w seksie tez otwarta i uniwersalna, z checia 24/7

On to wie bo poznal mnie w pewnych okolicznosciach, ale nie wiedzialam ze bedziemy para

Teraz  jestesmy na odleglosc wiec jest ok, ale co jesli sie przeprowadzi w poblize, bo planowal

powiem ze nagle stalam sie aseksualna?? az tak glupi nie jest zeby uwierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruhanko
20 godzin temu, Gość gosc napisał:

Kocham mojego chlopaka ale  niestety nie pociaga mnie. Na poczatku znajomosci, niestety, ale brzydzilam sie go.Wraz z uczuciem to troche zaniklo, ale i tak nie chce z nim sypiac.Przeraza mnie sex z nim,zawsze probuje to jakos odwlec choc generalnie jestem niewyzyta...nie moge juz ale nie chce odchodzic. Kocham go i zrobilabym dla niego wszystko...

po hooj z nim jesteś? z braku alternatywy? Takie tępe wy baby właśnie jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kindybał
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

Bo wy myslicie ze jak wy jestescie beznadziejni i nikt sie w was nie moze zakochac to kazdy tak ma... zalosne.

Ja swojego chlopaka kocham...za charakter.Nie za kase,bo to ja jestem w lepszej sytuacji.On jest moim idealem z charakteru, czuje ze moge mu ufac...ale jak to bywa w zyciu nie wszystko mozna miec. Jesli chodzi o jego wyglad to niestety jest niski, chudy  jak dziecko ... z twarzy tez srednio i z rysow i mimike ma słabą... eh

 

Nie wiem czy mam zdradzac  go czy jak... przeciez tak sie nie da... ja jestem niewysoka a jestesmy rowni ...

pewnie to jedyny który cie poderwał, bo ty go chyba nie poderwałaś, jesteś żałosna jak większość bab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr X
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Wiem,ze nie bedzie chcial byc ze mna jako przyjaciel.Wiem to,znam go. On w ogole nie obraca sie w towarzystwie kobiet ,jak juz ma kobiete to sie jej trzyma i kontakty  , nawet kolezenskie nie sa mu potrzebne.. nie chce go stracic

dobry chłop, a tobie palma odwala i szukasz hooj wie czego, baby to jednak poyeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikaj
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Chcialam kiedys zerwac to plakal, ze nie chce rozstania i tylko ze mna jest szczesliwy wiec o czym ty mowisz ?

powiedz mu że sama myśl o seksie z nim powoduje u ciebie wymioty, chłop szybko cie kopnie w du'pe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość £urwa
52 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ja zawsze bylam energiczna ogolnie i w seksie tez otwarta i uniwersalna, z checia 24/7

On to wie bo poznal mnie w pewnych okolicznosciach, ale nie wiedzialam ze bedziemy para

Teraz  jestesmy na odleglosc wiec jest ok, ale co jesli sie przeprowadzi w poblize, bo planowal

powiem ze nagle stalam sie aseksualna?? az tak glupi nie jest zeby uwierzyc

dajesz doopy za kase i on to były klient?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość ruhanko napisał:

po hooj z nim jesteś? z braku alternatywy? Takie tępe wy baby właśnie jesteście.

 

9 minut temu, Gość kindybał napisał:

pewnie to jedyny który cie poderwał, bo ty go chyba nie poderwałaś, jesteś żałosna jak większość bab

 

Pisalam głąbie, że jestem z nim bo lubię jego charakter.A TY nie dość że jestes mizoginem to strasznie głupi wiec jazda z tematu.Pisze do kulturalnych osob.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sràł cie pies

Taaa charakter lubisz ale się go brzydzisz, jesteś ŻAŁOSNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

I co w tym dziwnego ze lubie charakter a ciala nie?? TY   wiazesz sie z kims za kim szalejesz i dostajesz erekcji na sama mysl? watpie,wiec nie badz hipokrytą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Zreszta kto powie wprost??? tylko ja na tym forum 🙂  a zadna kobieta ci nie powie, ze jest z toba czy z innym z rozsadku. zaloze sie, ze conajmniej 95% kobiet  jest w zwiazkach z rozsadku,dlatego wiecznie je boli glowa a na boku daja atrakcyjnemu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co ma być, będziesz się zmuszać i w końcu nie będziecie razem (bo jak długo można).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jesli bedziecie sie kochac to on wyczuje,ze nie jestes podniecona.No i w ogole,jak mozna z kims byc jak ta osoba ciebie nie podnieca.Nie wiem jak to jest od strony kobiety ale bedac facetem,najpierw patrze na wyglad a pozniej charakter,musi byc jedno i drugie,bez tego ani rusz!Dokladnie jak ktos pisal,zwiaza sie z rozsadku a pozniej w lozku,glowa boli.Tym bardziej ze sex jest wazny dla ciebie,to jak sobie teraz radzisz?Reka?Nie brak ci sexu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja 5 lat siedziałam w takim związku, był dobry, kochany, opiekuńczy i odpychający fizycznie. Zaczął pić i palić trawkę po poznaniu nowego towarzystwa i odeszłam. To straszne, ale dobrze, że się zmienił na gorsze bo bym pewnie męczyła się dalej i jego w sumie też. Minęło 9 lat, a on dalej sam, poważnie jest paskudny, wygląda jak wychudzony kosmita, zresztą kobiety zawsze śmiały się z jego wyglądu, żalił mi się wielokrotnie, koledzy też go wyśmiewali. Żal mi go. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×