Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przystojniak

KOBIETY NA TYM FORUM TO JAKAS PORAZKA.

Polecane posty

Gość Przystojniak

Samotne sfrustrowane potwory 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena

A faceci? Szkoda słów. Najgorszy jest Dragon. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjstojniak

Ani to inteligetne, ani ładne blee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To przecież wiadome, która normalna-atrakcyjna kobieta, która ma ciekawe życie siedziałaby na takim załosnym forum dla przegrańców ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda

Przecież to te same psychiczne grube lochy tu gnija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda

Nie chodzi o wygląd, ale ich zachowanie, tu siedzą popierdoIone raszple chore na głowę, manipulantki intrygantki, znerwicowane szmaciury których nikt nie chce za osobowość albo raczej jej brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Prawda napisał:

Nie chodzi o wygląd, ale ich zachowanie, tu siedzą popierdoIone raszple chore na głowę, manipulantki intrygantki, znerwicowane szmaciury których nikt nie chce za osobowość albo raczej jej brak

no ok, powiedzmy ze masz rację , ale je można zrozumieć, znalazły sobie miejsce dla takich jak one, ale co ty tu robisz frajerze i co z toba nie tak , ze nie tylko czytasz te ich wpisy, ale jeszcze aktywnie je komentujesz i aktywnei działasz na takim forum. To  juz jest pojepanie level hard. Musisz być większym nieudacznikiem od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja
4 godziny temu, Arystoteles napisał:

To przecież wiadome, która normalna-atrakcyjna kobieta, która ma ciekawe życie siedziałaby na takim załosnym forum dla przegrańców ?:)

Ja jestem atrakcyjna i mam własne życie, ale mam jazdy z głową i tu siedzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Kaja napisał:

Ja jestem atrakcyjna i mam własne życie, ale mam jazdy z głową i tu siedzę. 

to witoj w klubie jazdowniczko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa Elena
Dnia 15.08.2019 o 07:56, Gość Elena napisał:

A faceci? Szkoda słów. Najgorszy jest Dragon. 

No i co sie pode mnie podszywasz zawistna wieczorna s z m a t o ? Nie mozesz tego zniesc,ze Dragon mnie lubi a na ciebie s r a ? Jestes zalosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość prawdziwa Elena napisał:

No i co sie pode mnie podszywasz zawistna wieczorna s z m a t o ? Nie mozesz tego zniesc,ze Dragon mnie lubi a na ciebie s r a ? Jestes zalosna.

Ja słyszałem, że Dragon bardziej lubi Dorotę. Możesz to Ty znieść???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa Elena
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ja słyszałem, że Dragon bardziej lubi Dorotę. Możesz to Ty znieść???

A dlaczego nie ? Czego nie moge zniesc,to tepe podszywanie sie pod moja osobe,ale Dragon chyba tego nie lyka bo wie,ze go lubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groźny pederasta
Przed chwilą, Gość prawdziwa Elena napisał:

A dlaczego nie ? Czego nie moge zniesc,to tepe podszywanie sie pod moja osobe,ale Dragon chyba tego nie lyka bo wie,ze go lubie 😉

Dragon łyka jak młody pelikan mrrr 😎 Wczoraj był jak odkurzacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragoniasty
19 minut temu, Gość prawdziwa Elena napisał:

No i co sie pode mnie podszywasz zawistna wieczorna s z m a t o ? Nie mozesz tego zniesc,ze Dragon mnie lubi a na ciebie s r a ? Jestes zalosna.

😘 Elena 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragoniasty

W sumie to już nie wiem komu wierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 15.08.2019 o 10:18, Gość gość napisał:

no ok, powiedzmy ze masz rację , ale je można zrozumieć, znalazły sobie miejsce dla takich jak one, ale co ty tu robisz frajerze i co z toba nie tak , ze nie tylko czytasz te ich wpisy, ale jeszcze aktywnie je komentujesz i aktywnei działasz na takim forum. To  juz jest pojepanie level hard. Musisz być większym nieudacznikiem od nich

Dobrze napisane!! 😁😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 15.08.2019 o 08:58, Arystoteles napisał:

To przecież wiadome, która normalna-atrakcyjna kobieta, która ma ciekawe życie siedziałaby na takim załosnym forum dla przegrańców ?:)

A co ty tu robisz? na tym forum Przegrańców? Może powinniśmy przywitać cię w klubie? Znudziło ci się wypisywać te pierdoły i zakładać coraz to nowe chore tematy? Chciałoby się spać położyć i dlatego taka irytacja? 😁😁😁  Paszteciarz pie.rdolony za księcia się uważa.... spójrz w lustro to rzeczywistość zobaczysz, tylko uważaj bo możesz się wystraszyć. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dno dna
5 godzin temu, prawdziwa Elena napisał:

No,teraz koniec z podszywaniem sie 😉

Dobranoc Dragon 🙂

Ale zalosna to ty jestes bóstwo od siedmiu boleści 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Dragoniasty napisał:

W sumie to już nie wiem komu wierzyć...

Ty pokazujesz,że tobie wcale nie można ufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 15.08.2019 o 09:03, Gość Prawda napisał:

Nie chodzi o wygląd, ale ich zachowanie, tu siedzą popierdoIone raszple chore na głowę, manipulantki intrygantki, znerwicowane szmaciury których nikt nie chce za osobowość albo raczej jej brak

😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

😁

I chętny na każdą Dragon,zapomniałeś o tym wspomnieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

I chętny na każdą Dragon,zapomniałeś o tym wspomnieć 

Dragonem nie jestem, on mnie nawet nie interesuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojnych myśli

Spokojnych myśli ludzie od rana,po co te obelgi na innych ..Jestem kobietą,ale nie jestem porażką, bo mam tak barwną osobowość, pasje,ciekawy charakter anioła i diabła równocześnie ,że mogłabym się z innymi osobami podzielić..Wracam właśnie do miejsc i ludzi  ,gdzie mam marzenia, potrzeby i tylko spokój może mnie uratować 😋Dragoniasty pozdrawiam..i do zobaczenia w innym wymiarze 😉😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kek
2 godziny temu, Gość Spokojnych myśli napisał:

Spokojnych myśli ludzie od rana,po co te obelgi na innych ..Jestem kobietą,ale nie jestem porażką, bo mam tak barwną osobowość, pasje,ciekawy charakter anioła i diabła równocześnie ,że mogłabym się z innymi osobami podzielić..Wracam właśnie do miejsc i ludzi  ,gdzie mam marzenia, potrzeby i tylko spokój może mnie uratować 😋Dragoniasty pozdrawiam..i do zobaczenia w innym wymiarze 😉😋

ty to już stara babo do reszty ochojałaś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość kek napisał:

ty to już stara babo do reszty ochojałaś 

A co Ci zrobiła,że ja obrażasz????nikogo nie obraziła w tym temacie. Skąd możesz wiedzieć czy stara czy młoda.A niejedna stara wygląda i ma charakter lepszy niż młoda. Bo co po ciele jak w głowie wiatr hula. Porażka w tym temacie to niektóre wypowiedzi  a nie kobiety.Masz rację ukryta pod spokojnym myślami tylko spokój w życiu i na kafe może uratować 😆pozdrawiam kimkolwiek jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kek
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A co Ci zrobiła,że ja obrażasz????nikogo nie obraziła w tym temacie. Skąd możesz wiedzieć czy stara czy młoda.A niejedna stara wygląda i ma charakter lepszy niż młoda. Bo co po ciele jak w głowie wiatr hula. Porażka w tym temacie to niektóre wypowiedzi  a nie kobiety.Masz rację ukryta pod spokojnym myślami tylko spokój w życiu i na kafe może uratować 😆pozdrawiam kimkolwiek jestes

jak czytam "mam barwna osobowosc, pasje ciekawy charaktr" to kisneeeee ze ktos tak sie reklamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kek

tu baby same zdezelowane pozostawały jakies odrzuty przerzuty xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojnych myśli
3 minuty temu, Gość kek napisał:

tu baby same zdezelowane pozostawały jakies odrzuty przerzuty xd

Ja tu nie siedzę, ja tylko wpadam na chwilę ,czytam takich zfrustrowanych jak Ty i żal mi Ciebie..Nie muszę się reklamować,bo Ci co mnie znają realnie ,łącznie z Dragoniastym wiedzą jaką jestem..Nie szukam tu żadnych znajomości,piszę czasem z tymi,których znałam przed wejściem na kafe. A skoro temat brzmi kobiety to porażka to wyprowadzam z błędu..że tu bywają też  kobiety z charakterem.Jest takie powiedzenie, wybacz za słowo.. prawda jest jak du/pa ,bo każdy ma swoją ..wiec Twoja prawda i moja się różnią 😁😋Spokojne myśli posiadam, więc nie obrażaj kobiet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kek

takie jesteście fajne a nie ma kto wam rury przepiłować wyciorem xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×