Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 Przystojniak

KOBIETY NA TYM FORUM TO JAKAS PORAZKA.

Polecane posty

Go艣膰 Przystojniak

Samotne sfrustrowane potwory 馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Elena

A faceci? Szkoda s艂贸w. Najgorszy jest Dragon.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Przyjstojniak

Ani to inteligetne, ani 艂adne blee.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

To przecie偶 wiadome, kt贸ra normalna-atrakcyjna kobieta, kt贸ra ma ciekawe 偶ycie siedzia艂aby na takim za艂osnym forum dla przegra艅c贸w ?:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Taka prawda

Przecie偶 to te same psychiczne grube lochy tu gnija.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Prawda

Nie chodzi o wygl膮d, ale ich zachowanie, tu siedz膮 popierdoIone raszple chore na g艂ow臋, manipulantki intrygantki, znerwicowane szmaciury kt贸rych nikt nie chce za osobowo艣膰 albo raczej jej brak

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
13 minut temu, Go艣膰 Prawda napisa艂:

Nie chodzi o wygl膮d, ale ich zachowanie, tu siedz膮 popierdoIone raszple chore na g艂ow臋, manipulantki intrygantki, znerwicowane szmaciury kt贸rych nikt nie chce za osobowo艣膰 albo raczej jej brak

no ok, powiedzmy ze masz racj臋 , ale je mo偶na zrozumie膰, znalaz艂y sobie miejsce dla takich jak one, ale co ty tu robisz frajerze i co z toba nie tak , ze nie tylko czytasz te ich wpisy, ale jeszcze aktywnie je komentujesz i aktywnei dzia艂asz na takim forum. To聽 juz jest pojepanie level hard. Musisz by膰 wi臋kszym nieudacznikiem od nich

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kaja
4 godziny temu, Arystoteles napisa艂:

To przecie偶 wiadome, kt贸ra normalna-atrakcyjna kobieta, kt贸ra ma ciekawe 偶ycie siedzia艂aby na takim za艂osnym forum dla przegra艅c贸w ?:)

Ja jestem atrakcyjna i mam w艂asne 偶ycie, ale mam jazdy z g艂ow膮 i tu siedz臋.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
3 godziny temu, Go艣膰 Kaja napisa艂:

Ja jestem atrakcyjna i mam w艂asne 偶ycie, ale mam jazdy z g艂ow膮 i tu siedz臋.聽

to witoj w klubie jazdowniczko ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 prawdziwa Elena
Dnia 15.08.2019 o 07:56, Go艣膰 Elena napisa艂:

A faceci? Szkoda s艂贸w. Najgorszy jest Dragon.聽

No i co sie pode mnie podszywasz zawistna wieczorna s z m a t o ? Nie mozesz tego zniesc,ze Dragon mnie lubi a na ciebie s r a ? Jestes zalosna.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
7 minut temu, Go艣膰 prawdziwa Elena napisa艂:

No i co sie pode mnie podszywasz zawistna wieczorna s z m a t o ? Nie mozesz tego zniesc,ze Dragon mnie lubi a na ciebie s r a ? Jestes zalosna.

Ja s艂ysza艂em, 偶e Dragon bardziej lubi Dorot臋. Mo偶esz to Ty znie艣膰???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 prawdziwa Elena
Przed chwil膮, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Ja s艂ysza艂em, 偶e Dragon bardziej lubi Dorot臋. Mo偶esz to Ty znie艣膰???

A dlaczego nie ? Czego nie moge zniesc,to tepe podszywanie sie pod moja osobe,ale Dragon chyba tego nie lyka bo wie,ze go lubie ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gro藕ny pederasta
Przed chwil膮, Go艣膰 prawdziwa Elena napisa艂:

A dlaczego nie ? Czego nie moge zniesc,to tepe podszywanie sie pod moja osobe,ale Dragon chyba tego nie lyka bo wie,ze go lubie 馃槈

Dragon 艂yka jak m艂ody pelikan mrrr 馃槑 Wczoraj by艂 jak odkurzacz.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dragoniasty
19 minut temu, Go艣膰 prawdziwa Elena napisa艂:

No i co sie pode mnie podszywasz zawistna wieczorna s z m a t o ? Nie mozesz tego zniesc,ze Dragon mnie lubi a na ciebie s r a ? Jestes zalosna.

馃槝 Elena聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dragoniasty

W sumie to ju偶 nie wiem komu wierzy膰...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc
Dnia 15.08.2019 o 10:18, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

no ok, powiedzmy ze masz racj臋 , ale je mo偶na zrozumie膰, znalaz艂y sobie miejsce dla takich jak one, ale co ty tu robisz frajerze i co z toba nie tak , ze nie tylko czytasz te ich wpisy, ale jeszcze aktywnie je komentujesz i aktywnei dzia艂asz na takim forum. To聽 juz jest pojepanie level hard. Musisz by膰 wi臋kszym nieudacznikiem od nich

Dobrze napisane!! 馃榿馃榿馃榿馃榿

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc
Dnia 15.08.2019 o 08:58, Arystoteles napisa艂:

To przecie偶 wiadome, kt贸ra normalna-atrakcyjna kobieta, kt贸ra ma ciekawe 偶ycie siedzia艂aby na takim za艂osnym forum dla przegra艅c贸w ?:)

A co ty tu robisz? na tym forum Przegra艅c贸w? Mo偶e powinni艣my przywita膰 ci臋 w klubie? Znudzi艂o ci si臋 wypisywa膰 te聽pierdo艂y i zak艂ada膰 coraz to nowe chore tematy? Chcia艂oby si臋 spa膰 po艂o偶y膰 i dlatego taka irytacja? 馃榿馃榿馃榿 聽Paszteciarz pie.rdolony za ksi臋cia si臋 uwa偶a....聽sp贸jrz w lustro to rzeczywisto艣膰 zobaczysz, tylko uwa偶aj bo mo偶esz si臋 wystraszy膰.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dno dna
5 godzin temu, prawdziwa Elena napisa艂:

No,teraz koniec z podszywaniem sie 馃槈

Dobranoc Dragon 馃檪

Ale zalosna to ty jestes b贸stwo od siedmiu bole艣ci聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
5 godzin temu, Go艣膰 Dragoniasty napisa艂:

W sumie to ju偶 nie wiem komu wierzy膰...

Ty pokazujesz,偶e tobie wcale nie mo偶na ufa膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Dnia 15.08.2019 o 09:03, Go艣膰 Prawda napisa艂:

Nie chodzi o wygl膮d, ale ich zachowanie, tu siedz膮 popierdoIone raszple chore na g艂ow臋, manipulantki intrygantki, znerwicowane szmaciury kt贸rych nikt nie chce za osobowo艣膰 albo raczej jej brak

馃榿

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
3 minuty temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

馃榿

I ch臋tny na ka偶d膮 Dragon,zapomnia艂e艣 o tym wspomnie膰聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
7 minut temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

I ch臋tny na ka偶d膮 Dragon,zapomnia艂e艣 o tym wspomnie膰聽

Dragonem nie jestem, on mnie nawet nie interesuje.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Spokojnych my艣li

Spokojnych my艣li ludzie od rana,po co te obelgi na innych ..Jestem kobiet膮,ale nie jestem pora偶k膮, bo mam tak barwn膮 osobowo艣膰, pasje,ciekawy charakter anio艂a i diab艂a r贸wnocze艣nie ,偶e mog艂abym si臋 z innymi osobami podzieli膰..Wracam w艂a艣nie do miejsc i ludzi聽 ,gdzie mam marzenia, potrzeby i tylko spok贸j mo偶e mnie uratowa膰 馃構Dragoniasty pozdrawiam..i do zobaczenia w innym wymiarze 馃槈馃構

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kek
2 godziny temu, Go艣膰 Spokojnych my艣li napisa艂:

Spokojnych my艣li ludzie od rana,po co te obelgi na innych ..Jestem kobiet膮,ale nie jestem pora偶k膮, bo mam tak barwn膮 osobowo艣膰, pasje,ciekawy charakter anio艂a i diab艂a r贸wnocze艣nie ,偶e mog艂abym si臋 z innymi osobami podzieli膰..Wracam w艂a艣nie do miejsc i ludzi聽 ,gdzie mam marzenia, potrzeby i tylko spok贸j mo偶e mnie uratowa膰 馃構Dragoniasty pozdrawiam..i do zobaczenia w innym wymiarze 馃槈馃構

ty to ju偶 stara babo do reszty ochoja艂a艣聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
7 minut temu, Go艣膰 kek napisa艂:

ty to ju偶 stara babo do reszty ochoja艂a艣聽

A co Ci zrobi艂a,偶e ja obra偶asz????nikogo nie obrazi艂a w tym temacie. Sk膮d mo偶esz wiedzie膰 czy stara czy m艂oda.A niejedna stara wygl膮da i ma charakter lepszy ni偶 m艂oda. Bo co po ciele jak w g艂owie wiatr hula.聽Pora偶ka w tym temacie to niekt贸re wypowiedzi聽 a nie kobiety.Masz racj臋 ukryta pod spokojnym my艣lami tylko spok贸j w 偶yciu i na kafe mo偶e uratowa膰 馃槅pozdrawiam kimkolwiek jestes

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kek
Przed chwil膮, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

A co Ci zrobi艂a,偶e ja obra偶asz????nikogo nie obrazi艂a w tym temacie. Sk膮d mo偶esz wiedzie膰 czy stara czy m艂oda.A niejedna stara wygl膮da i ma charakter lepszy ni偶 m艂oda. Bo co po ciele jak w g艂owie wiatr hula.聽Pora偶ka w tym temacie to niekt贸re wypowiedzi聽 a nie kobiety.Masz racj臋 ukryta pod spokojnym my艣lami tylko spok贸j w 偶yciu i na kafe mo偶e uratowa膰 馃槅pozdrawiam kimkolwiek jestes

jak czytam "mam barwna osobowosc, pasje ciekawy charaktr" to kisneeeee ze ktos tak sie reklamuje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kek

tu baby same zdezelowane pozostawa艂y jakies odrzuty przerzuty xd

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Spokojnych my艣li
3 minuty temu, Go艣膰 kek napisa艂:

tu baby same zdezelowane pozostawa艂y jakies odrzuty przerzuty xd

Ja tu nie siedz臋, ja tylko wpadam na chwil臋 ,czytam takich zfrustrowanych jak Ty i 偶al mi Ciebie..Nie musz臋 si臋 reklamowa膰,bo Ci co mnie znaj膮 realnie ,艂膮cznie z Dragoniastym wiedz膮 jak膮 jestem..Nie szukam tu 偶adnych znajomo艣ci,pisz臋 czasem z tymi,kt贸rych zna艂am przed wej艣ciem na kafe. A skoro temat brzmi kobiety to pora偶ka to wyprowadzam z b艂臋du..偶e tu bywaj膮 te偶 聽kobiety z charakterem.Jest takie powiedzenie, wybacz za s艂owo.. prawda jest jak du/pa ,bo ka偶dy ma swoj膮 ..wiec Twoja prawda i moja si臋 r贸偶ni膮 馃榿馃構Spokojne my艣li posiadam, wi臋c nie obra偶aj kobiet..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kek

takie jeste艣cie fajne a nie ma kto wam rury przepi艂owa膰 wyciorem xd

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×