Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda

Co jest nie tak z polskimi mezczyznami ?

Polecane posty

Gość Sonja
Przed chwilą, Gość roman napisał:

To jest niestety prawda ze powodem tuczy malzonkow sa zony, ktore nie potrafia nic innego ugotowac oprocz oplywajacych w tluszcz dan. Oczywiscie musi tez byc fura ziemniaczkow ze skwarkami i wielki schabowy kotlet. Nauczcie sie lepiej gotowaca faceci zaczna lepiej wygladac.

A może niech facet nierob nauczy się gotować? Kobiety muszą pracować to niech śmierdzące nieroby się wezmą za obowiązki domowe, Ja mogę gotować tylko pod warunkiem że mój facet mnie będzie całkowicie utrzymywać a jak nie to podział obowiązków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Polscy faceci to brudasy, oblejtuchy lazacy w lachmanach od mamusi, tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman
Przed chwilą, Gość Sonja napisał:

A może niech facet nierob nauczy się gotować? Kobiety muszą pracować to niech śmierdzące nieroby się wezmą za obowiązki domowe, Ja mogę gotować tylko pod warunkiem że mój facet mnie będzie całkowicie utrzymywać a jak nie to podział obowiązków 

A kto cie obroni na ulicy? Facet. On juz zapracowal na zdrowe dania od ciebie bo cie broni i cala rodzine. Dba o jej przyszlosc i pieniadze do domu przynosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 922902
Przed chwilą, Gość roman napisał:

A kto cie obroni na ulicy? Facet. On juz zapracowal na zdrowe dania od ciebie bo cie broni i cala rodzine. Dba o jej przyszlosc i pieniadze do domu przynosi.

Hahahaha no tak codziennie napada mnie zbir , weź nie bądź śmieszny, jeść trzeba codziennie a napad zdarza się raz w życiu albo wcale 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 922902
2 minuty temu, Gość roman napisał:

A kto cie obroni na ulicy? Facet. On juz zapracowal na zdrowe dania od ciebie bo cie broni i cala rodzine. Dba o jej przyszlosc i pieniadze do domu przynosi.

No tak łaskawca zrobił dzieci i trzeba go po raczkach całować że nie pije nie bije i przyniesie te 2500 brutto haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena
1 minutę temu, Gość 922902 napisał:

No tak łaskawca zrobił dzieci i trzeba go po raczkach całować że nie pije nie bije i przyniesie te 2500 brutto haha

A mógł zabić albo powiedzieć żeby żona i dzieci go utrzymywali zbierając puszki, polski mężczyzna to skarb 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja jestem przystojny mimo prawie 40 na karku i to one się o mnie starają A nie ja o nie.  A propos kupowania kawy czy innych rzeczy kobiecie.  Nie mam z tym problemu, ale to ja decyduje za która chce zapłacić a za która nie.  Więc drogie Panie jeśli ktoś za was nie płaci na randkach to nie dla tego że jest skapy czy nie ma pieniędzy. Po prostu wg niego nie zaslugujecie na to. 

A co do wyglądu kobiet.  Mieszkam w Warszawie i może bym uwierzyl że Polki są super zadbane i dobrze ubrane. Ale w tym roku popełniłem duży błąd.....pojechałem nad polskie morze.  I z całą powagą mogę powiedzieć że faceci to bogowie przy tych kobietach.  Fakt, z brzuszkami lysiejacy ale to tyle jeśli chodzi o męskie grzechy.  A kobiety- bezguscia totalne, leginsy na grubych dupach,  szorstkie i pękające pięty, brak jakiejkolwiek fryzury, paznokcie nie zrobione, albo zrobione tylko u rak a o stopach zapomniały. Wpierdalajace zapiekanki ciągle, głośne itp itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 929292
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ja jestem przystojny mimo prawie 40 na karku i to one się o mnie starają A nie ja o nie.  A propos kupowania kawy czy innych rzeczy kobiecie.  Nie mam z tym problemu, ale to ja decyduje za która chce zapłacić a za która nie.  Więc drogie Panie jeśli ktoś za was nie płaci na randkach to nie dla tego że jest skapy czy nie ma pieniędzy. Po prostu wg niego nie zaslugujecie na to. 

A co do wyglądu kobiet.  Mieszkam w Warszawie i może bym uwierzyl że Polki są super zadbane i dobrze ubrane. Ale w tym roku popełniłem duży błąd.....pojechałem nad polskie morze.  I z całą powagą mogę powiedzieć że faceci to bogowie przy tych kobietach.  Fakt, z brzuszkami lysiejacy ale to tyle jeśli chodzi o męskie grzechy.  A kobiety- bezguscia totalne, leginsy na grubych dupach,  szorstkie i pękające pięty, brak jakiejkolwiek fryzury, paznokcie nie zrobione, albo zrobione tylko u rak a o stopach zapomniały. Wpierdalajace zapiekanki ciągle, głośne itp itd. 

Skończ już mitomanie i wypierz ten śmierdzący sweter Janusz, skarpety wyrzuć bo zgniły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweta
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja jestem przystojny mimo prawie 40 na karku i to one się o mnie starają A nie ja o nie.  A propos kupowania kawy czy innych rzeczy kobiecie.  Nie mam z tym problemu, ale to ja decyduje za która chce zapłacić a za która nie.  Więc drogie Panie jeśli ktoś za was nie płaci na randkach to nie dla tego że jest skapy czy nie ma pieniędzy. Po prostu wg niego nie zaslugujecie na to. 

A co do wyglądu kobiet.  Mieszkam w Warszawie i może bym uwierzyl że Polki są super zadbane i dobrze ubrane. Ale w tym roku popełniłem duży błąd.....pojechałem nad polskie morze.  I z całą powagą mogę powiedzieć że faceci to bogowie przy tych kobietach.  Fakt, z brzuszkami lysiejacy ale to tyle jeśli chodzi o męskie grzechy.  A kobiety- bezguscia totalne, leginsy na grubych dupach,  szorstkie i pękające pięty, brak jakiejkolwiek fryzury, paznokcie nie zrobione, albo zrobione tylko u rak a o stopach zapomniały. Wpierdalajace zapiekanki ciągle, głośne itp itd. 

Ta chyba bogowie smrodu i owłosienia na plecach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość roman napisał:

To jest niestety prawda ze powodem tuczy malzonkow sa zony, ktore nie potrafia nic innego ugotowac oprocz oplywajacych w tluszcz dan. Oczywiscie musi tez byc fura ziemniaczkow ze skwarkami i wielki schabowy kotlet. Nauczcie sie lepiej gotowaca faceci zaczna lepiej wygladac.

To rękawy do góry i sam naucz się gotować, leserze. Kobieta to nie jest służba i nawet jak zajmuje się domem to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś pokazał w kuchni coś od siebie. Dzisiaj odpalić youtuba, wyszukać przepis i zrobić zdrowy obiad to chwila moment. Nie wymaga to specjalnych umiejętności, tylko trzeba trochę chęci.

Tylko nie pisz, ze Ty pracujesz i nie masz czasu. Ja też pracuje i mam czas na wszystko. Ogarnij się, bo takimi wpisami tylko wstyd mężczyznom przynosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena
1 minutę temu, taki_tam_ja napisał:

To rękawy do góry i sam naucz się gotować, leserze. Kobieta to nie jest służba i nawet jak zajmuje się domem to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś pokazał w kuchni coś od siebie. Dzisiaj odpalić youtuba, wyszukać przepis i zrobić zdrowy obiad to chwila moment. Nie wymaga to specjalnych umiejętności, tylko trzeba trochę chęci.

Tylko nie pisz, ze Ty pracujesz i nie masz czasu. Ja też pracuje i mam czas na wszystko. Ogarnij się, bo takimi wpisami tylko wstyd mężczyznom przynosić.

Brawo ty , ja już mogę wychodzić za maz w tym momencie z tym panem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena

Się nie dziwię że polki unikają małżeństwa i dzieci jak muszą wrócić z pracy i iść do następnej roboty w domu bo ma Faceta lenia i pasożyta, który wymaga żeby kobieta miała swoje pieniądze ale też zajmowała się domem , żadna normalna kobieta nie da się tak zaorac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka
2 minuty temu, taki_tam_ja napisał:

To rękawy do góry i sam naucz się gotować, leserze. Kobieta to nie jest służba i nawet jak zajmuje się domem to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś pokazał w kuchni coś od siebie. Dzisiaj odpalić youtuba, wyszukać przepis i zrobić zdrowy obiad to chwila moment. Nie wymaga to specjalnych umiejętności, tylko trzeba trochę chęci.

Tylko nie pisz, ze Ty pracujesz i nie masz czasu. Ja też pracuje i mam czas na wszystko. Ogarnij się, bo takimi wpisami tylko wstyd mężczyznom przynosić.

A ty umiejetnoscia czytania bialorycerski jelopie, bankomacie kurrwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka
1 minutę temu, Gość Selena napisał:

Się nie dziwię że polki unikają małżeństwa i dzieci jak muszą wrócić z pracy i iść do następnej roboty w domu bo ma Faceta lenia i pasożyta, który wymaga żeby kobieta miała swoje pieniądze ale też zajmowała się domem , żadna normalna kobieta nie da się tak zaorac

NIKT NORMALNY NIE CHCE SIE JUZ Z WAMI ZENIC ANI ZAKLADAC RODZIN OTWORZ OCZY NARCYSTYCZNA CIIPO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja jestem przystojny mimo prawie 40 na karku i to one się o mnie starają A nie ja o nie.  A propos kupowania kawy czy innych rzeczy kobiecie.  Nie mam z tym problemu, ale to ja decyduje za która chce zapłacić a za która nie.  Więc drogie Panie jeśli ktoś za was nie płaci na randkach to nie dla tego że jest skapy czy nie ma pieniędzy. Po prostu wg niego nie zaslugujecie na to. 

A co do wyglądu kobiet.  Mieszkam w Warszawie i może bym uwierzyl że Polki są super zadbane i dobrze ubrane. Ale w tym roku popełniłem duży błąd.....pojechałem nad polskie morze.  I z całą powagą mogę powiedzieć że faceci to bogowie przy tych kobietach.  Fakt, z brzuszkami lysiejacy ale to tyle jeśli chodzi o męskie grzechy.  A kobiety- bezguscia totalne, leginsy na grubych dupach,  szorstkie i pękające pięty, brak jakiejkolwiek fryzury, paznokcie nie zrobione, albo zrobione tylko u rak a o stopach zapomniały. Wpierdalajace zapiekanki ciągle, głośne itp itd. 

Kolejny Don Juan. Jak ja zapraszam, to ja płacę niezależnie od tego czy z relacji wynika coś więcej. Jakoś specjalnie nie zbiedniej.

Szkoda, że uroda nie idzie w parze z obyciem, jak widać nawet w stolicy dużo do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Starociotka napisał:

A ty umiejetnoscia czytania bialorycerski jelopie, bankomacie kurrwy.

Stać mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Starociotka napisał:

A ty umiejetnoscia czytania bialorycerski jelopie, bankomacie kurrwy.

Stać mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iei
5 minut temu, Gość Starociotka napisał:

A ty umiejetnoscia czytania bialorycerski jelopie, bankomacie kurrwy.

Na niego kobiety się będą rzucać a na Ciebie do końca życia pluć ale wmawiaj sobie że normalny zdrowy facet to bialorycerz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka
2 minuty temu, taki_tam_ja napisał:

Stać mnie:)

MNIE TEZ ALE NIE JESTEM FRAJEREM TRWONIACYM KAPITAL TAK JAK TY HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka
2 minuty temu, Gość Iei napisał:

Na niego kobiety się będą rzucać a na Ciebie do końca życia pluć ale wmawiaj sobie że normalny zdrowy facet to bialorycerz

ALE JA SRRAM NA TO CZY SIE NA KOGOS RZUCACIE CZY NIE AJ WAS TYLKO RUUCHAM A W CENTRUM UWAGI NIE LUBIE BYC WIEC NAWET LEPIEJ

 

NIECH ATENCJUSZ W POKOIKU STOI W KOLECZKU GDY JA W DRUGIM RUUCHAM JEGO ZONE W DUPE JEDEN NA JEDEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlaczego mam płacić za korposuke która ciągle gada o pracy?

Za uroczą, delikatna kobiete która marzy o rodzinie i prowadzeniu domu to mogę płacić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

korposuke

DOBRE BYLO JAK BYL STRAJ NAUCZYCIELI I TE KURRRWY MUSIALY SIE W KONCU ZAJAC SWOIMI BEKARTAMI A NIE SIEDZIEC NA GARBIE LUDZI NORMALNIE PRACUJACYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman
29 minut temu, Gość Sweta napisał:

Ta chyba bogowie smrodu i owłosienia na plecach 

Myslisz ze golenie wlosow na plecach jest takie proste. To nie jak wasze nogi ze mozeciecie sobie latwo ogolic. Jak mam niby sobie wlosy na plecach ogolic, no powiedz jak bez chodzenia do kosmetyczki do ktorej ty z nogami nie chodzisz. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola
2 minuty temu, Gość roman napisał:

Myslisz ze golenie wlosow na plecach jest takie proste. To nie jak wasze nogi ze mozeciecie sobie latwo ogolic. Jak mam niby sobie wlosy na plecach ogolic, no powiedz jak bez chodzenia do kosmetyczki do ktorej ty z nogami nie chodzisz. 
 

Daj zonie niech ci wyrwie woskiem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc roman
23 minuty temu, Gość Starociotka napisał:

NIKT NORMALNY NIE CHCE SIE JUZ Z WAMI ZENIC ANI ZAKLADAC RODZIN OTWORZ OCZY NARCYSTYCZNA CIIPO

🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maro
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Dlaczego mam płacić za korposuke która ciągle gada o pracy?

Za uroczą, delikatna kobiete która marzy o rodzinie i prowadzeniu domu to mogę płacić. 🙂

Dokladnie, dlaczego niewiasty narzekajace na wyglad mezczyzn, chodzace w zakiecikach za 300 zlotych z gieldy ciagle tylko ... o swojej korpo pracy nawijaja. Ja naprawde nie chce tego sluchac po pracy. Dajcie se siana korpo-lajzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Polscy mezczyzni sa beznadziejnie. Nie wiedza jak sie ubrac, maja brzuchala i podwojny podbrudek. Tluste, slabe raczki. Chyba zostane lesba bo nie ma z czego wybierac w tym p0pierzonym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian
5 minut temu, Gość Magda napisał:

Polscy mezczyzni sa beznadziejnie. Nie wiedza jak sie ubrac, maja brzuchala i podwojny podbrudek. Tluste, slabe raczki. Chyba zostane lesba bo nie ma z czego wybierac w tym p0pierzonym kraju.

Idz sie walic, korpos0ko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka
9 minut temu, Gość Magda napisał:

Polscy mezczyzni sa beznadziejnie. Nie wiedza jak sie ubrac, maja brzuchala i podwojny podbrudek. Tluste, slabe raczki. Chyba zostane lesba bo nie ma z czego wybierac w tym p0pierzonym kraju.

GENIALNY POMYSL ZOSTAN LESBA ...KO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
33 minuty temu, Gość Starociotka napisał:

ALE JA SRRAM NA TO CZY SIE NA KOGOS RZUCACIE CZY NIE AJ WAS TYLKO RUUCHAM A W CENTRUM UWAGI NIE LUBIE BYC WIEC NAWET LEPIEJ

 

NIECH ATENCJUSZ W POKOIKU STOI W KOLECZKU GDY JA W DRUGIM RUUCHAM JEGO ZONE W DUPE JEDEN NA JEDEN

A w tej bajce były smoki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×