Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kudelbankomat

Bylem zdradzany z ponad 20 facetami

Polecane posty

Typowa kurva... niestety ale one takie sa, będzie Cię zdradzac regularnie a ty nie będziesz mial sił zeby ja rzucić bo nie chcesz zostać sam, znam to z własnego doświadczenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Arystoteles napisał:

Typowa kurva... niestety ale one takie sa, będzie Cię zdradzac regularnie a ty nie będziesz mial sił zeby ja rzucić bo nie chcesz zostać sam, znam to z własnego doświadczenia 

bardzo dobrze to ujales

cholernie sie boje samotnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, kudelbankomat napisał:

cholernie sie boje samotnosci

A HIVa, trypla i rogów do nieba sie nie boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Babie trzeba zabrać dzieciak, przyp..lić alimenty i wye..ać na zbity pysk!

Sam sobie wpier.dol w ryj, deb.ilu.

Autorze, a ty serio nie masz własnego zdania i jesteś takim debi/lem, ze sie każdego słuchasz? Serio odebrałbyć matkę, swojemu 6-letniemu dziecku? Byłbys wtedy o wiele gorszą spier.doliną od niej. Wykorzystywanie dziecka do takich prywatnych porachunków to DNO DNA. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Idz do prawnika i zapytaj jak możesz rozwiazać sprawe z mieszkaniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Sam sobie wpier.dol w ryj, deb.ilu.

Autorze, a ty serio nie masz własnego zdania i jesteś takim debi/lem, ze sie każdego słuchasz? Serio odebrałbyć matkę, swojemu 6-letniemu dziecku? Byłbys wtedy o wiele gorszą spier.doliną od niej. Wykorzystywanie dziecka do takich prywatnych porachunków to DNO DNA. 

nie slucham, po prostu chce znalezc jakies wyjscie z tej popierd**** sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skoro aż tyle ich było, to zastanów się czego Ci brakuje. Faceci to ...i. Dobrze Ci tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lepiej idź się zbadac czy cię jakimś syfem nie zarazila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Lepiej idź się zbadac czy cię jakimś syfem nie zarazila...

masz racje

zrobilem to od razu jak sie dowiedzialem, ze spala z innymi

na szczescie jestem zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zdrowy jesteś w tej chwili, ale jaką masz pewność, że później nie zarazi ciebie i dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, kudelbankomat napisał:

bardzo dobrze to ujales

cholernie sie boje samotnosci

Ale to nie powód żeby sie dalej męczyć z taka k...ą! To nie był raz, tych facetów byli mnistwo a możesz być pewny ze dalej będzie Cie zdradzac tylko teraz lepiej bedzie się z tym kryla. Ona Cie po prostu nie kocha dlatego szuka wrażeń na boku a Ciebie pewnie traktuje jak bankomat. Miej honor i zostaw ja, pisze Ci to jako kobieta! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ale to nie powód żeby sie dalej męczyć z taka k...ą! To nie był raz, tych facetów byli mnistwo a możesz być pewny ze dalej będzie Cie zdradzac tylko teraz lepiej bedzie się z tym kryla. Ona Cie po prostu nie kocha dlatego szuka wrażeń na boku a Ciebie pewnie traktuje jak bankomat. Miej honor i zostaw ja, pisze Ci to jako kobieta! 

tak, jest ...

na 99% bedzie to dalej robic

chcialbym zeby zniknela z mojego zycia

w poniedzialek ide do prawnika i zaczynam zalatwiac wszystko aby sie jej pozbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo chłopie współczuję takiej szm'aty pod dachem. Nie pytaj po forach, tylko leć do prawnika. W najlepszym przypadku dostaniesz naprzemienną opiekę, jeżeli Ci zależy. Nimfomanka się już nie zmieni. Nie miej złudzeń.

Swoją drogą, jak ona lubi sobie poużywać to pewnie jej przypasuje opieka naprzemienna. Bo z kim zostawi dzieciaka jak ja znowu zaswędzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, demiur napisał:

Ooo chłopie współczuję takiej szm'aty pod dachem. Nie pytaj po forach, tylko leć do prawnika. W najlepszym przypadku dostaniesz naprzemienną opiekę, jeżeli Ci zależy. Nimfomanka się już nie zmieni. Nie miej złudzeń.

Swoją drogą, jak ona lubi sobie poużywać to pewnie jej przypasuje opieka naprzemienna. Bo z kim zostawi dzieciaka jak ja znowu zaswędzi? 

dzieki demiur

tak tez wlasnie zamierzam zrobic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADM

Eksmisja sądowa pozostaje jak sama nie chce się wyprowadzić, miasto musi jej zapewnić mieszkanie zastępcze, jeśli takowego nie posiada a to może się ciągnąc latami to wynajmujesz jej i opłacasz na miesiąc mieszkanie i po wyroku się do niego wyprowadza.

Zacznij ukrywać konta, majątki, ogranicz dochody bo czeka cie płacenie alimentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 godzin temu, kudelbankomat napisał:

Serio odebrałbyć matkę, swojemu 6-letniemu dziecku?

Ty durna feministko!Uważasz że baba może robić co tylko chce, a i tak to JEJ się wszystko należy?? A zostawiłabyś swoje dziecko z babą, która jest nałogową łajdaczką? Jak zostanie sama z dzieckiem, to wszelkie hamulce jej puszczą. Nie będzie musiała się z niczym kryć, będzie mogła sprowadzać facetów do domu. I nie będzie ich 20 - ale 200! A nie będą to mili, grzeczni panowie (bo tacy nie dotykają takich szmat), i NA 100% któryś sprzeda w końcu małemu kopa, albo z piąchy - bo go dzieciak zacznie spychać z mamusi przed finiszem. - jakie będą obrażenia? - może takie jakby wypadło z kocyka... z 5 piętra!!!

Zostawisz swoje dziecko z taką sooką? A może sama jesteś taka sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, demiur napisał:

W najlepszym przypadku dostaniesz naprzemienną opiekę,

Jak naprzemienna?? Dziecko ma zostać z tobą, a matce należy wyznaczyć t.zw. widzenia w określone dni i godziny. I to pod ścisłym nadzorem, bez możliwości zabierania do swojego mieszkania.

Rzekłem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×