Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stefan

Dlaczego Polacy nie toleruja wytatuowanych kobiet?

Polecane posty

Gość Stefan

Na zachodzie to normalne ze laseczka ma fajne dziary. Ladne sleevy i czasami smoka na cycku albo roze na pupie. Kazdemu sie to podoba a w Polsce tatuaz to od razu trzeba sie puszczac, byc kryminalista albo narkomanem? Dla normalnych ludzi (tych z zachodu) to oznaka artystycznej duszy i stylu a w zasciankowej Polsce to skandal jak ktos w rodzinie sobie tatuaz zrobi. Dorosnijce moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

A daj spokuj, brudne to, recydywy tylko robia taty. Ladnej kobiecie to nie pasuje. To urodzie szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bo w polsce każda okazja żeby być chamem to okazja której nie można zaprzepaścić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max4

Zachód jest zdegenerowany, a Polska jeszcze nie, to i tolerancia na patologie zróżnicowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polak

A ty lubisz te wytatuowane kompleksiary? -Spalone na heban, wysmarowane pudrem jak trup, w różowych gaciach, w białych adidaskach, z tłustymi czarnymi włosami, z niestarannie oklejonymi pazurami? Kiedyś taka mnie "odwiedziła" jako kurierka z jakąś paczką. Nie dość że miała włochate przedramię, to jeszcze śmierdziała jak bazarowy Edek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Polak napisał:

A ty lubisz te wytatuowane kompleksiary? -Spalone na heban, wysmarowane pudrem jak trup, w różowych gaciach, w białych adidaskach, z tłustymi czarnymi włosami, z niestarannie oklejonymi pazurami? Kiedyś taka mnie "odwiedziła" jako kurierka z jakąś paczką. Nie dość że miała włochate przedramię, to jeszcze śmierdziała jak bazarowy Edek.

i co z tego? Tylko przywiozła ci paczkę, nie musiała ci się podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polak
3 minuty temu, Gość gość napisał:

i co z tego? Tylko przywiozła ci paczkę, nie musiała ci się podobać

Oczywiście nic złego się nie stało, ale gdy patrzę na takie monstrum, to mam atak choroby morskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, cała masa kobiet tatuuje się i jakoś poza netem nie spotkałam się z ostrą krytyka : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Polak napisał:

Oczywiście nic złego się nie stało, ale gdy patrzę na takie monstrum, to mam atak choroby morskiej.

no to twój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden

Polacy malo co toleruja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan58

Bo wywodzą się z kultury więziennej (czyli gejowskiej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Stefan58 napisał:

Bo wywodzą się z kultury więziennej (czyli gejowskiej).

najstarsze tatuaaże mają tysiące lat...a obecnie popularne tatuaże rozwinęły się z tatuaży amerykańskich marynarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan
30 minut temu, Gość Polak napisał:

A ty lubisz te wytatuowane kompleksiary? -Spalone na heban, wysmarowane pudrem jak trup, w różowych gaciach, w białych adidaskach, z tłustymi czarnymi włosami, z niestarannie oklejonymi pazurami? Kiedyś taka mnie "odwiedziła" jako kurierka z jakąś paczką. Nie dość że miała włochate przedramię, to jeszcze śmierdziała jak bazarowy Edek.

Wlasnie opisales moj ideal kobiety :), dla kazdego cos innego? wiec odpowiadajac na Twoje pytanie. Tak, podobaja mi sie, nawet bardzo. To jest bardzo seksi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 minut temu, Gość Ania napisał:

A daj spokuj, brudne to, recydywy tylko robia taty. Ladnej kobiecie to nie pasuje. To urodzie szkodzi.

a nieładna może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rok ma

Dwayne Johnson Rock ma tatuaze i wyglada super, kazda kobitki z tatami to jest moj ideal. Im wiecej tym lepiej. A jak jest na jej ciele jeszce miejsce na moje ime to klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

a nieładna może?

Może. Przynajmniej odciąga tym uwagę od swojej brzydoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Rok ma napisał:

Dwayne Johnson Rock ma tatuaze i wyglada super, kazda kobitki z tatami to jest moj ideal. Im wiecej tym lepiej. A jak jest na jej ciele jeszce miejsce na moje ime to klasa.

Imiona to wieś nad wsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Może. Przynajmniej odciąga tym uwagę od swojej brzydoty.

cholera, mogłam się brzydka urodzić! oszczędziłabym wam łez robiąc sobie tatuaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
4 minuty temu, Gość gość napisał:

a nieładna może?

Nieladna moze, i tak jej to juz nie zaszkodzi. Czarnego na czarnym nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Imiona to wieś nad wsie.

no chyba ze po Chinsku albo islamksu to wtedy sztuka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

no chyba ze po Chinsku albo islamksu to wtedy sztuka !

Po chińsku kaczka w pięciu smakach z ryżem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Ania napisał:

Nieladna moze, i tak jej to juz nie zaszkodzi. Czarnego na czarnym nie widac.

szczerze nie rozumiem o co chodzi w ostatnim zdaniu...ale nie chcę chyba wiedzieć. 

Zawsze mnie śmieszą takie komentarze..."taka ładna jesteś/byłaś, po co to zrobiłaś" 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość

Wszystko fajnie, choć nie jestem zwolennikiem  tatuażowania to niektóre malutkie są do przełknięcia. Będąc z tyłu miałem okazję podziwiać piękną małą czerwoną różyczkę, wytatuowaną na lewym "policzku" ;) Zastanawiam się jak będą wyglądały te wielkie na starość, na obwisłych cyckach, brzuchu, czy wiszącej skórze na rękach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gośćgość napisał:

Wszystko fajnie, choć nie jestem zwolennikiem  tatuażowania to niektóre malutkie są do przełknięcia. Będąc z tyłu miałem okazję podziwiać piękną małą czerwoną różyczkę, wytatuowaną na lewym "policzku" 😉 Zastanawiam się jak będą wyglądały te wielkie na starość, na obwisłych cyckach, brzuchu, czy wiszącej skórze na rękach???

jak stare tatuaże - możesz sobie wpisać w wyszukiwarkę zdjęcia starszych ludzi z tatuażami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

szczerze nie rozumiem o co chodzi w ostatnim zdaniu...ale nie chcę chyba wiedzieć. 

Zawsze mnie śmieszą takie komentarze..."taka ładna jesteś/byłaś, po co to zrobiłaś" 😄

Bo to większości ludzi się nie podoba u kobiet o tyle. Mowa o tatuazach jak u Miller. Są brzydkie po prostu i jest ich za dużo. Tak sądzi większość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Bo to większości ludzi się nie podoba u kobiet o tyle. Mowa o tatuazach jak u Miller. Są brzydkie po prostu i jest ich za dużo. Tak sądzi większość. 

zapewniam cię, że nawet zanim się wytatuowałam, nie miałam najmniejszego zamiaru spać z większością ludzi. Nie macie czego żałować, i tak nic byście nie dostali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

zapewniam cię, że nawet zanim się wytatuowałam, nie miałam najmniejszego zamiaru spać z większością ludzi. Nie macie czego żałować, i tak nic byście nie dostali

 Dostałyby? Czy aseksualną jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mara

Ze gorzej wyglada na starej skorze to jest glupi argument, dziecka z przedszkola. Kogo to obchodzi jak sie wyglada na starosc ! I tak sie juz nie odslania ciala, nie ma znaczenia czy wytatuowanego czy nie. Lepiej zyc jak gwiazda z hollywood przez wiele lat z tatami niz jak cnotka z ...enka do kostek i bluzka z dlugim rekawem, zapieta pod szyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

 Dostałyby? Czy aseksualną jesteś?

Przeczytaj jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Mara napisał:

Ze gorzej wyglada na starej skorze to jest glupi argument, dziecka z przedszkola. Kogo to obchodzi jak sie wyglada na starosc ! I tak sie juz nie odslania ciala, nie ma znaczenia czy wytatuowanego czy nie. Lepiej zyc jak gwiazda z hollywood przez wiele lat z tatami niz jak cnotka z ...enka do kostek i bluzka z dlugim rekawem, zapieta pod szyje.

No ta bo każda która nie ma tatuażu chodzi jak amiszka 🤣 komentarz o spaniu z ludźmi od czapy. Mnie nie interesujesz. Mnie się to nie podoba i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×