Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosia

Panowie czy taka waga dyskwalifikuje u Was kobietę ?

Polecane posty

Gość Gosia

Wzrost 164cm i waga 72 kg.. Co myślicie? Jest tragedia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gosia napisał:

Wzrost 164cm i waga 72 kg.. Co myślicie? Jest tragedia? 

Zdecydowanie musisz wziąć się za siebie ale wiadomo że są i Panie o większej tuszy. Jednak przemyśl to i do roboty, powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Zdecydowanie musisz wziąć się za siebie ale wiadomo że są i Panie o większej tuszy. Jednak przemyśl to i do roboty, powodzenia;)

Dziękuje Ci za odpowiedź 🙂 nie uważam, żebym była jakaś mega gruba, jednak racja że powinnam wziąć się za siebie. Z 78kg w ostatnim czasie zeszłam właśnie do tych 72kg 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia
Przed chwilą, Marek łowca pieczarek napisał:

Ile masz lat ?

20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość Gosia napisał:

Wzrost 164cm i waga 72 kg.. Co myślicie? Jest tragedia? 

To zalezy czy to miesnie czy sam tluszcz. Ja przy tym wzroscie juz od kilkunastu lat mam stala wage 50-52 i jest mi tak wygodnie. Ta waga w wieku 20 lat to za duzo wg mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gosia napisał:

Dziękuje Ci za odpowiedź 🙂 nie uważam, żebym była jakaś mega gruba, jednak racja że powinnam wziąć się za siebie. Z 78kg w ostatnim czasie zeszłam właśnie do tych 72kg 🙂

Wcale tego nie napisałem ale dobrze że zdajesz sobie z tego sprawę. Wprowadz małą dietę i do roboty, musisz przelać dużo potu a poczujesz się o niebo lepiej:)

Trzymam kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, akimuszki napisał:

Cwicz jogę i mniej jedz.:classic_sleep:

Taa moze jeszcze powinna medytowac☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia
5 minut temu, Marek łowca pieczarek napisał:

Ćwiczysz coś? Jak schudlas 6 kg?

Zaczęłam się więcej ruszać i zdecydowanie mniej jem. Czasami w weekendy pozwalam sobie na więcej, ale w tyg cały czas trzymam umiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zczxxv

Ja dziś od swojego usłyszałam , że mam grubą dupę. Sam jest gruby i ma wieelki brzuch piwny, że każdy mu to mówi. Ja ważę 62 kg , przy 170 wzrostu. Fakt , kiedy się poznaliśmy 4 lata temu,  ważyłam 55 kg, ale przy tym spaślaku zaczęłam jeść po no nocach jak on, jakieś kebaby i efekty są. Niech oni się wszyscy się wypchają. Sami często są spasieni, a oczekują fit modeleczek.Ja dziś od swojego usłyszałam , że mam grubą dupę. Sam jest gruby i ma wieelki brzuch piwny, że każdy mu to mówi. Ja ważę 62 kg , przy 170 wzrostu. Fakt , kiedy się poznaliśmy 4 lata temu,  ważyłam 55 kg, ale przy tym spaślaku zaczęłam jeść po no nocach jak on, jakieś kebaby i efekty są. Niech oni się wszyscy się wypchają. Sami często są spasieni, a oczekują fit modeleczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

To zalezy czy to miesnie czy sam tluszcz. Ja przy tym wzroscie juz od kilkunastu lat mam stala wage 50-52 i jest mi tak wygodnie. Ta waga w wieku 20 lat to za duzo wg mnie 

Wszystko zależy od budowy ciała i tu dużo rolę ma genetyka. Jednak odżywianie jak i ćwiczenia a przede wszystkim systematycznosc może zdziałać cuda;) aczkolwiek większość nie wytrzymuje tak ciężkiej pracy. Wage masz prawie idealną ale obstawiam że przyda się mała kosmetyka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolo
1 minutę temu, Gość zczxxv napisał:

Ja dziś od swojego usłyszałam , że mam grubą dupę. Sam jest gruby i ma wieelki brzuch piwny, że każdy mu to mówi. Ja ważę 62 kg , przy 170 wzrostu. Fakt , kiedy się poznaliśmy 4 lata temu,  ważyłam 55 kg, ale przy tym spaślaku zaczęłam jeść po no nocach jak on, jakieś kebaby i efekty są. Niech oni się wszyscy się wypchają. Sami często są spasieni, a oczekują fit modeleczek.Ja dziś od swojego usłyszałam , że mam grubą dupę. Sam jest gruby i ma wieelki brzuch piwny, że każdy mu to mówi. Ja ważę 62 kg , przy 170 wzrostu. Fakt , kiedy się poznaliśmy 4 lata temu,  ważyłam 55 kg, ale przy tym spaślaku zaczęłam jeść po no nocach jak on, jakieś kebaby i efekty są. Niech oni się wszyscy się wypchają. Sami często są spasieni, a oczekują fit modeleczek.

Hehe dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Wszystko zależy od budowy ciała i tu dużo rolę ma genetyka. Jednak odżywianie jak i ćwiczenia a przede wszystkim systematycznosc może zdziałać cuda;) aczkolwiek większość nie wytrzymuje tak ciężkiej pracy. Wage masz prawie idealną ale obstawiam że przyda się mała kosmetyka;)

Wage idealną by miała jakby ważyła z 58kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Wage idealną by miała jakby ważyła z 58kg.

Nie w tą strone☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nie w tą strone☺

Czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nie w tą strone☺

Za duzo? 

Naogladaliscie sie modeleczek kosciotrupow i uwazacie to za norme. Tak kobieta nie wyglada.

Tak wyglada niedozywiona dziewczynka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Za duzo? 

Naogladaliscie sie modeleczek kosciotrupow i uwazacie to za norme. Tak kobieta nie wyglada.

Tak wyglada niedozywiona dziewczynka 

Zgadzam się, nadwaga jest zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
2 minuty temu, Marek łowca pieczarek napisał:

Zgadzam się, nadwaga jest zdrowa.

A ty znowu skrajnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jestem kobietą i powiem ci że dyskwalifikuje. Ważyłam tyle co ty przy tym samym wzroście. Zero zainteresowania ze strony facetów. Jak zaczęłam się odchudzać i zeszłam do 55 to nagle zaczęli się interesować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden

Kiepsko, skoro już w tak młodym wieku masz problemy z wagą, gdzie właśnie teraz masz najlepsza przemianę materii. Co będzie za 10-15 lat? 100 kg? No właśnie. Brutalnie napiszę - nie rokujesz genetycznie na matkę moich ewentualnych dzieci, w mojej rodzinie zawsze były osoby szczupłe i chciałbym, żeby tak pozostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, Gość Gosc napisał:

Za duzo? 

Naogladaliscie sie modeleczek kosciotrupow i uwazacie to za norme. Tak kobieta nie wyglada.

Tak wyglada niedozywiona dziewczynka 

Każdy ma inny szkielet i budowe ciała ale przy wzroscie 164 cm waga powyżej 50 paru to jest za dużo. Zachęcam do pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość takijeden napisał:

Kiepsko, skoro już w tak młodym wieku masz problemy z wagą, gdzie właśnie teraz masz najlepsza przemianę materii. Co będzie za 10-15 lat? 100 kg? No właśnie. Brutalnie napiszę - nie rokujesz genetycznie na matkę moich ewentualnych dzieci, w mojej rodzinie zawsze były osoby szczupłe i chciałbym, żeby tak pozostało.

Szkoda, Wasz ślub wisiał w powietrzu ☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anniie

Ja mam tyle wzrostu, waze 100 kg i mimo wagi znalazlam partnera, bez wiekszych problemow, ale oczywiscie sie odchudzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Anniie napisał:

Ja mam tyle wzrostu, waze 100 kg i mimo wagi znalazlam partnera, bez wiekszych problemow, ale oczywiscie sie odchudzam.

A poco się odchudzasz przecież odnalazła Cie miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość Gosc napisał:

Każdy ma inny szkielet i budowe ciała ale przy wzroscie 164 cm waga powyżej 50 paru to jest za dużo. Zachęcam do pracy;)

Poniżej 50kg kobieta wygląda jak gimnazjalistka a nie jak dorosła kobieta. Jest to bardzo niezdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnjkjjjjjjjj
19 minut temu, Gość Gosc napisał:

Każdy ma inny szkielet i budowe ciała ale przy wzroscie 164 cm waga powyżej 50 paru to jest za dużo. Zachęcam do pracy;)

haha co? ja przy 1,62 i wadze 58 kg wyglądałam super. ale farmazony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość mnjkjjjjjjjj napisał:

haha co? ja przy 1,62 i wadze 58 kg wyglądałam super. ale farmazony...

A teraz ważysz 68kg i wygladasz jeszcze lepiej😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anniie
18 minut temu, Gość Gosc napisał:

A poco się odchudzasz przecież odnalazła Cie miłość?

Bo moja waga nie jest zdrowa i z pewnością szczupła będę bardziej się tej miłości podobać. Zresztą odchudzam się od dawna, jest to bardzo trudne w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×