Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylwia s

Szyję z pracy

Polecane posty

Gość Sylwia s

Myślicie ze powinna przesłuchać je policją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s

Szuje! Miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnowidz

Napisz, masz jakieś papiery? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
Przed chwilą, Gość jasnowidz napisał:

Napisz, masz jakieś papiery? 

Mam dowody na nękanie ,zniesławienie,obmowe i oszczerstwo.Mam zdjęcia tematów z kafe oraz świadków moich rozmów z pracy na podstawie których były tworzone tutaj tematy oczerniające i znieslawiające zarówno mnie jak i moje dzieci..tematy z konkretnym zamiarem przedstawienia mnie i mojej córki np w nieprawdziwy krzywym zwierciadle..podkopujace jej dobre imię i moje zarazem.Sporo tematów tak było utworzonych.To jest karalne.W gronie podejrzanych są tylko 3osoby a właściwie nawet 2.Nie omieszkam podać ich nazwisk na policji oraz nazwiska przedszkolaki Anny H która ma ewidentnie z nimi związek..a takze nazwiska człowieka ktory od wielu lat probuje ludziom wmowić ze leczę sie psychiatrycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnowidz
3 minuty temu, Gość Sylwia s napisał:

Mam dowody na nękanie ,zniesławienie,obmowe i oszczerstwo.Mam zdjęcia tematów z kafe oraz świadków moich rozmów z pracy na podstawie których były tworzone tutaj tematy oczerniające i znieslawiające zarówno mnie jak i moje dzieci..tematy z konkretnym zamiarem przedstawienia mnie i mojej córki np w nieprawdziwy krzywym zwierciadle..podkopujace jej dobre imię i moje zarazem.Sporo tematów tak było utworzonych.To jest karalne.W gronie podejrzanych są tylko 3osoby a właściwie nawet 2.Nie omieszkam podać ich nazwisk na policji oraz nazwiska przedszkolaki Anny H która ma ewidentnie z nimi związek..a takze nazwiska człowieka ktory od wielu lat probuje ludziom wmowić ze leczę sie psychiatrycznie.

Dołącz jeszcze żòłte, świadkòw z Kafe 🤣🤣🤣 w tej pracy muszą mieć naprawdę wesoło.  Odciąć  autorce internet, problemy znikną, czytania tego. 

Autorko ja cię nie znam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
1 godzinę temu, Gość jasnowidz napisał:

Dołącz jeszcze żòłte, świadkòw z Kafe 🤣🤣🤣 w tej pracy muszą mieć naprawdę wesoło.  Odciąć  autorce internet, problemy znikną, czytania tego. 

Autorko ja cię nie znam. 

Odetna tobie Internet i wsadzą do pudła.Uderz w stół a nożyce sie odezwą!W poniedziałek pracownicy wraz z dyrekcją zostaną przesłuchani.Kadrowa juz wie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
1 godzinę temu, Gość jasnowidz napisał:

Dołącz jeszcze żòłte, świadkòw z Kafe 🤣🤣🤣 w tej pracy muszą mieć naprawdę wesoło.  Odciąć  autorce internet, problemy znikną, czytania tego. 

Autorko ja cię nie znam. 

Nie znasz?to co tu robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
1 godzinę temu, Gość jasnowidz napisał:

Dołącz jeszcze żòłte, świadkòw z Kafe 🤣🤣🤣 w tej pracy muszą mieć naprawdę wesoło.  Odciąć  autorce internet, problemy znikną, czytania tego. 

Autorko ja cię nie znam. 

Postaram sie o to zeby tobie odcięli.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

I mówię oczywiście o świadkach z pracy którzy słyszeli o czym i na jakie tematy w Polkapie rozmawiałam z Jolą Teresą i Ewą!Część tych rozmów mam nagrane a screeny z tematów na forum mam wszystkie zwłaszcza ten znieslawiający moją córkę!.Twarde dowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnowidz

Nie znam żadnej Sylwi 🤣🤣🤣 nie wiem o czym piszesz, odłącz internet.

Teresy też nie znam, ta z kalkuty. Jola znam tylko piosenkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×