Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

35 letnia kobieta ktora nie miala nigdy faceta

Polecane posty

Gość gosc

Tak to ja. Nigdy nie mialam chlopaka, nie mam i nikt nadal nie jest mna zainteresowany. Patrzac na ludzi to w tym wieku kobiety maja juz po kilka dzieci, maja mezow, zalozone rodziny. Faceci nawet starsi znajda zawsze kobiete, jak nie w swoim wieku do duzo mlodsza, ktora bedzie starszego faceta chciala, a taka stara babe jak ja? no nie. Jak bylam mlodsza tez nie mialam powodzenia, bo bylam biedna a teraz faceci mega duzo wymagaja, za duzo by facetowi jakiemukolwiek sie spodobac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko, skąd jesteś? Tutaj też możesz kogoś poznać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jesteś lesba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jestem w Twoim wieku i też całe życie sam. Pewnie już tak zostanie 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

35 lat to stara? Daj spokój. Znajdziesz kogoś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

35 lat to stara? Daj spokój. Znajdziesz kogoś 

Dokładnie. Wolę dziewczynę w swoim wieku niż jakąś 20letnią siksę z sianem we łbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
43 minuty temu, Gość gosc napisał:

Tak to ja. Nigdy nie mialam chlopaka, nie mam i nikt nadal nie jest mna zainteresowany. Patrzac na ludzi to w tym wieku kobiety maja juz po kilka dzieci, maja mezow, zalozone rodziny. Faceci nawet starsi znajda zawsze kobiete, jak nie w swoim wieku do duzo mlodsza, ktora bedzie starszego faceta chciala, a taka stara babe jak ja? no nie. Jak bylam mlodsza tez nie mialam powodzenia, bo bylam biedna a teraz faceci mega duzo wymagaja, za duzo by facetowi jakiemukolwiek sie spodobac.

Co prawda jestem młodsza, mam 20 lat ale również nigdy nie miałam chłopaka. Nic nie zapowiada, żeby w tej kwestii miało się coś zmienić. Mam barierę w kontaktach międzyludzkich. Jestem nieśmiała i wycofana. Nie potrafię rozmawiać z facetami. Nie potrafię przyjmować od nich komplementów. Na każdym kroku kiedy się odzywam, kompromituje się. Nie potrafię wyluzowac. Czasami jest mi przykro obserwując znajomych i ich związki, czuję że coś tracę, ale co zrobić. Widocznie tak musi być. Już się z tą moją samotnością oswoiłam i pogodziłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitek Raus

Mną też nie jest nikt zainteresowany a mam 27 lat. To kobiety mają pod tym względem lepiej. Na kobiety zawsze są chętni (pod warunkiem że nie są bardzo brzydkie). A na chłopaka przeciętnego albo i nawet ładnego często nie ma chętnych. Do tego jeszcze jak prowadzi spoczynkowy tryb życia, nie chodzi nigdzie, na żadne imprezy itp. to się już całkowicie pogrąża w samotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czlowieksprawiedliwy
51 minut temu, Gość gosc napisał:

Tak to ja. Nigdy nie mialam chlopaka, nie mam i nikt nadal nie jest mna zainteresowany. Patrzac na ludzi to w tym wieku kobiety maja juz po kilka dzieci, maja mezow, zalozone rodziny. Faceci nawet starsi znajda zawsze kobiete, jak nie w swoim wieku do duzo mlodsza, ktora bedzie starszego faceta chciala, a taka stara babe jak ja? no nie. Jak bylam mlodsza tez nie mialam powodzenia, bo bylam biedna a teraz faceci mega duzo wymagaja, za duzo by facetowi jakiemukolwiek sie spodobac.

watpie ze cie nie chcieli bo bylas biedna jesli chodzi o kobiety to raczej nie ma to za wiele do rzeczy natomiast facet to tak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czlowieksprawiedliwy
14 minut temu, Gość Pitek Raus napisał:

Mną też nie jest nikt zainteresowany a mam 27 lat. To kobiety mają pod tym względem lepiej. Na kobiety zawsze są chętni (pod warunkiem że nie są bardzo brzydkie). A na chłopaka przeciętnego albo i nawet ładnego często nie ma chętnych. Do tego jeszcze jak prowadzi spoczynkowy tryb życia, nie chodzi nigdzie, na żadne imprezy itp. to się już całkowicie pogrąża w samotności.

nie trzeba az tak chodzic na wielkie imprezy, mozna z grupa znajomych sie zadawac poznawac ludzi, pracujesz - to mozna tam tez kogos poznac musisz zagadywac i nie zgadzam sie ze kobiety maja lepiej chodzi o charakter i styl bycia zreszta kobiet jest wiecej wiec jest walka o faceta, chlop nie musi byc piekny wcale, znam facetow bez zebow ktorzy maja taka bajere i niesamowita pewnosc siebie ze nigdy nie narzekaja na samotnosc grunt to podejscie do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czlowieksprawiedliwy

do porzedniej wypowiedzi- jako facet nie mozna czekac to ty musisz przejac inicjatywe a nie "nikt nie jest mna zainteresowany" to zrob cos w tym kierunku ktos ci sie podoba to uderzaj nie musi byc te wolny - brutalne ale kobieta odejdzie do lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Czasy sie zmienily i faceci teraz szukaja tylko idealow, wola byc sami niz miec kobiete niueidealna i niepiekna nawet jesli sami sa paskudni i nie maja nic do zaoferowania. Jesli facet jest sam to tylko dlatego, ze wybrzydza, bo kobiet jest wiecej i faceci maja w czym wybierac i nie przestaja dla kobiet istniej jak koncza ok 35 lat tak jak kobiety maja, ze tylko do jakiegos wieku maja powodzenie (pod warunkiem jeszcze ze sa ladne). Faceci maja mega latwiej w zyciu i jeszcze poprzewracane w doopach na dodatek. Wspolczesni faceci sa rozpieszczeni i maja wyimaginowane mniemanie o sobie, przez co wiele kobiet musi byc sama, bo zaden paskudny brzydal ktory ma sie za ideal nie zechce starej panny. Faceci tez sie starzeja ale wciaz chca 20-30 letnie jak maja 20, 30, 40, 50, 60 czy 70 lat i takie zwiazki z takimi ogromnymi przepasciami wiekowymi sa, co nie trudno wykalkulowac, ze kobiety tylko przez ok 10 lat pod warunkiem moga znalezc faceta, a facet przez cale zycie moze przebierac i wybrzydzac wsrod kobiet, co tez ma miejsce teraz na ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie. Wolę dziewczynę w swoim wieku niż jakąś 20letnią siksę z sianem we łbie.

Owszem, ciagle kogos poznaje tylko ze zajety, zonaty, dzieciaty albo jak wolny to nie chce mnie bo czeka na lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
48 minut temu, Gość Gość napisał:

Jestem w Twoim wieku i też całe życie sam. Pewnie już tak zostanie 😔

jak czekasz na ideal to co sie dziwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Tak to ja. Nigdy nie mialam chlopaka, nie mam i nikt nadal nie jest mna zainteresowany. Patrzac na ludzi to w tym wieku kobiety maja juz po kilka dzieci, maja mezow, zalozone rodziny. Faceci nawet starsi znajda zawsze kobiete, jak nie w swoim wieku do duzo mlodsza, ktora bedzie starszego faceta chciala, a taka stara babe jak ja? no nie. Jak bylam mlodsza tez nie mialam powodzenia, bo bylam biedna a teraz faceci mega duzo wymagaja, za duzo by facetowi jakiemukolwiek sie spodobac.

No wiesz co, nie nazywaj siebie starą. Chyba nie muszę dodawać jak kobiety wymagają, bo ja brzydal nie jestem na pewno. Nie myśl co mają co robią inni bo dostaniesz szału a nic nie zrobisz. Mam 42 i wcale dziada nie przypominam wręcz 30-latka. Tak że staraj się wyglądać jak najlepiej czuć się jak najlepiej, uprawiać jakiś sport ćwiczenia. Ja nikogo nie "wyrywam" więc nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden
Przed chwilą, Gość Onsam napisał:

No wiesz co, nie nazywaj siebie starą. Chyba nie muszę dodawać jak kobiety wymagają, bo ja brzydal nie jestem na pewno. Nie myśl co mają co robią inni bo dostaniesz szału a nic nie zrobisz. Mam 42 i wcale dziada nie przypominam wręcz 30-latka. Tak że staraj się wyglądać jak najlepiej czuć się jak najlepiej, uprawiać jakiś sport ćwiczenia. Ja nikogo nie "wyrywam" więc nie mam.

Ja to musze kurrfa wyiebac w ...u gdzies gdzie ty nie bedziesz decydowac czy ja bede sam albo z kim bede.Won z mojego zycia.Bede mieszkal gdzie chce i piepszyl sie z kim ja chce a nie wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa
10 minut temu, Gość gosc napisał:

Czasy sie zmienily i faceci teraz szukaja tylko idealow, wola byc sami niz miec kobiete niueidealna i niepiekna nawet jesli sami sa paskudni i nie maja nic do zaoferowania. Jesli facet jest sam to tylko dlatego, ze wybrzydza, bo kobiet jest wiecej i faceci maja w czym wybierac i nie przestaja dla kobiet istniej jak koncza ok 35 lat tak jak kobiety maja, ze tylko do jakiegos wieku maja powodzenie (pod warunkiem jeszcze ze sa ladne). Faceci maja mega latwiej w zyciu i jeszcze poprzewracane w doopach na dodatek. Wspolczesni faceci sa rozpieszczeni i maja wyimaginowane mniemanie o sobie, przez co wiele kobiet musi byc sama, bo zaden paskudny brzydal ktory ma sie za ideal nie zechce starej panny. Faceci tez sie starzeja ale wciaz chca 20-30 letnie jak maja 20, 30, 40, 50, 60 czy 70 lat i takie zwiazki z takimi ogromnymi przepasciami wiekowymi sa, co nie trudno wykalkulowac, ze kobiety tylko przez ok 10 lat pod warunkiem moga znalezc faceta, a facet przez cale zycie moze przebierac i wybrzydzac wsrod kobiet, co tez ma miejsce teraz na ziemi.

niestety to prawda przykre ale tak jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trener

Bzdury kobiet jest znacznie znacznie więcej na 100 kobiet że pada 170 facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg
4 minuty temu, Gość aaa napisał:

niestety to prawda przykre ale tak jest 

to prawda że to prawda

 

stary facet nie jest tak stary jak stara baba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 minut temu, Gość gosc napisał:

Czasy sie zmienily i faceci teraz szukaja tylko idealow, wola byc sami niz miec kobiete niueidealna i niepiekna nawet jesli sami sa paskudni i nie maja nic do zaoferowania. Jesli facet jest sam to tylko dlatego, ze wybrzydza, bo kobiet jest wiecej i faceci maja w czym wybierac i nie przestaja dla kobiet istniej jak koncza ok 35 lat tak jak kobiety maja, ze tylko do jakiegos wieku maja powodzenie (pod warunkiem jeszcze ze sa ladne). Faceci maja mega latwiej w zyciu i jeszcze poprzewracane w doopach na dodatek. Wspolczesni faceci sa rozpieszczeni i maja wyimaginowane mniemanie o sobie, przez co wiele kobiet musi byc sama, bo zaden paskudny brzydal ktory ma sie za ideal nie zechce starej panny. Faceci tez sie starzeja ale wciaz chca 20-30 letnie jak maja 20, 30, 40, 50, 60 czy 70 lat i takie zwiazki z takimi ogromnymi przepasciami wiekowymi sa, co nie trudno wykalkulowac, ze kobiety tylko przez ok 10 lat pod warunkiem moga znalezc faceta, a facet przez cale zycie moze przebierac i wybrzydzac wsrod kobiet, co tez ma miejsce teraz na ziemi.

Racja.. Niestety to przez p*rno biznes i social media

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Trener napisał:

Bzdury kobiet jest znacznie znacznie więcej na 100 kobiet że pada 170 facetów

Na 100 mężczyzn 107 kobiet w Polsce przypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chętnie Cię poznam. 

Mam 38 lat, rozwiedziony i całkiem majetni więc nie interesuje mnie czy jesteś bogatą czy biedna. 

Moje wymagania.  Wystarczy że nie będziesz mega brzydka. Cała reszta kobiety robią kosmetyki, ubrania, zabiegi.  Więc jeśli już coś mam wymagać to umiejętności kobiecego zachowywania się i ubierania. Poza tym cenie sobie takie cechy jak mule zachowanie, wrażliwość, romantycznosc. 

Chciałbym abyś głównie zajęła się domem.  Powiedzmy pół etatu w pracy zawodowej drugie pół w domu. 

Nie koniecznie chce mieć jeszcze dzieci ale to kwestia otwarta.

Zamieszkamy u mnie w Warszawie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Na 100 mężczyzn 107 kobiet w Polsce przypada

Owszem. Należy jednak podkreślić, że połowa z nich to baby po sześćdziesiątce 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość underdog

Przecież młodych kobiet jest więcej. Czy wy nawet statystyk nie potraficie czytać? Kobiet jest więcej, ale tych koło 60. Powodzenia. Co za forum. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomantycznaDusza

Autorko,  przejmujesz się swoim wiekiem i tym,  że może byc za pozno na fajnego wolnego faceta. Zapewne tez wolalabys single niz rozwodnika z dziecmi...ale chce ci zwrocic uwagę na jeden aspect.  Skoro nigdy nie bylas w zwiazku to podejrzewam,  że jestes dziewica :) I to juz daje ci przewage nad wszystkimi rozdziewiczonymi dziewczynami,  nawet jesli są młodsze.  Tylko nie wiaz sie z nikim na zasadzie "z braku laku " i nie idz szybko do lozka nawet jesli on bedzie nalegal. Mòwi ci to 32latka,  ktora pozno stracila dziewictwo a i tak nie z  nieodpowiednim czlowiekiem.  I nawet nie wiesz jak ci zazdroszxze.  Wolalabys byc znow taka niewinna...a tak duzego doswiadczenia nie mam (jeden partner seksualny) ale dziewictwa także. Wiec pomysl,  że niektore maja gorzej. 

Głowa do gory autorko :) Bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Leżaczek napisał:

Wstaw zdjęcie może się spodobasz Leżaczek 😙👌

Jaki bezczel! Za kogo Ty się masz? Casting na naiwną robisz? To może pierwszy wstawisz foto swojej paszczęki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

kobiet grubo po 30 faceci nie chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
39 minut temu, Gość gosc napisał:

kobiet grubo po 30 faceci nie chca

Chcą, tylko kobiety o których mowa same nie wiedzą czego chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introwertyk z wyboru ludzi
6 godzin temu, Gość czlowieksprawiedliwy napisał:

nie trzeba az tak chodzic na wielkie imprezy, mozna z grupa znajomych sie zadawac poznawac ludzi, pracujesz - to mozna tam tez kogos poznac musisz zagadywac i nie zgadzam sie ze kobiety maja lepiej chodzi o charakter i styl bycia zreszta kobiet jest wiecej wiec jest walka o faceta, chlop nie musi byc piekny wcale, znam facetow bez zebow ktorzy maja taka bajere i niesamowita pewnosc siebie ze nigdy nie narzekaja na samotnosc grunt to podejscie do siebie

Gorzej jak się nie ma znajomych.

Kobiety mają lepiej. Brzydkiej kobiecie o wiele łatwiej znaleźć partnera niż brzydkiemu czy nawet przeciętnemu mężczyźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sto 2
7 godzin temu, Gość gosc napisał:

Tak to ja. Nigdy nie mialam chlopaka, nie mam i nikt nadal nie jest mna zainteresowany. Patrzac na ludzi to w tym wieku kobiety maja juz po kilka dzieci, maja mezow, zalozone rodziny. Faceci nawet starsi znajda zawsze kobiete, jak nie w swoim wieku do duzo mlodsza, ktora bedzie starszego faceta chciala, a taka stara babe jak ja? no nie. Jak bylam mlodsza tez nie mialam powodzenia, bo bylam biedna a teraz faceci mega duzo wymagaja, za duzo by facetowi jakiemukolwiek sie spodobac.

masz nadwage albo jesteś pasztetem, albo oba warianty, albo jesteś księżniczka z 1500 wymagań, inaczej dawno byś miała faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×