Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gosc

Dajce znac czy tez tak mace

Polecane posty

Gość Gosc

Jak oni się odżywiają... porażka. Cukier i węglowodany, gotowce najgorzej jakości. Studenci by chyba mie tknęli takiego gunwa. Nakłada tych paciajow na facjatę a wyglada jej cera jak drożdżówka. Nic jej nie dadza kremy jak ona tak niezdrowo żre. Na koniec produkcji oczywiście cała torba alkoholu... przychodzą znajomi... oni na spotkanie po butelce wina na głowę wypijają? Zobaczcie na łapki w dół... jej kanał to równia pochyla 

Gość ggtt
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

co tu taka cisza? produkcja nowa wjechała przecież 🙂

bo nie ma czego komentowac, beznadzieja :/

Gość Gość

I znowu flachy dokupione....🤭 Produkt pierwszej potrzeby!😳

Gość Gosc

Latem piję bo mi sucho
Zimą piję bo mi krucho
Wiosną piję bo mądrzeję
Jesień pije bo wciąż leje
Buty piją bo wciąż ciasno
Kwiaty piją by nie zgasnąć
Żona pije bo się leczy
A ty co byś czuł, 
Sięgnij po litra i pół
A ty co byś czuł, 
Sięgnij po litra i pół

Gość Gość

Dzisiejszy vlog - tragedia . Ludzie - jak ona wygląda w tej ...ence ? Przeciez tego nie da sie racjonalnie skomentować.  To jest porażka roku.

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dzisiejszy vlog - tragedia . Ludzie - jak ona wygląda w tej ...ence ? Przeciez tego nie da sie racjonalnie skomentować.  To jest porażka roku.

To samo pomyślałm. Ta "stylizacja" to porażka. Ogólnie nie jest zła, ale Siwa wygląda okropnie. Kiecka za krótka, piersi podtrzymywane wszytym paskiem, dekold byłby całkiem ok, ale W STANIKU!!!! Wtedy byłoby nawet sexy. A tak? Cizia dla ubogich. Reszta vloga nawet udana, szczególnie ta część pomidorowa. Zabrała się do roboty i dużo zrobiła. Acha! Te żeberka.....Nie wiem jak u was, ale moja trzy osobowa rodzina najadła by się z dokładką z porcji Lwa. No nie wierzyłam własnym oczom, że można TYLE wmłócić. No ale to moja opinia, pewnie są na kafe babki, które teź tyle potrafią wcisnąć...😝😄😱

Gość gość
49 minut temu, Gość Gość napisał:

To samo pomyślałm. Ta "stylizacja" to porażka. Ogólnie nie jest zła, ale Siwa wygląda okropnie. Kiecka za krótka, piersi podtrzymywane wszytym paskiem, dekold byłby całkiem ok, ale W STANIKU!!!! Wtedy byłoby nawet sexy. A tak? Cizia dla ubogich. Reszta vloga nawet udana, szczególnie ta część pomidorowa. Zabrała się do roboty i dużo zrobiła. Acha! Te żeberka.....Nie wiem jak u was, ale moja trzy osobowa rodzina najadła by się z dokładką z porcji Lwa. No nie wierzyłam własnym oczom, że można TYLE wmłócić. No ale to moja opinia, pewnie są na kafe babki, które teź tyle potrafią wcisnąć...😝😄😱

Trzy osobowa rodzina? Krasnalami jesteście? No ale wiadomo, najłatwiej oszczędzić na jedzeniu i zapchać się byle czym. Bez przesady, duży, wysportowany facet zje taką porcję, no gorzej z porcją siwej, tutaj obstawiam dwie kobiety.

Gość gość
53 minuty temu, Gość Gość napisał:

Spokojnie wciągnęłabym taką porcję. A jestem drobną kobietką. Zawsze dużo jadłam, a ważyłam najwięcej 49 kg przy wzroście 168. Aktualnie 47, więc tak. 

Gość gość
56 minut temu, Gość Gość napisał:

dużo zrobiła? ten crop pot ma najwięcej 5 litrów, z kartonika nic nie ubyło, gdyby chciała wszystko zrobić to gotowałaby w dużych garbkach jednocześnie, a zrobiła jeden crop pot- śmieszne, bardzo pracowita

Gość Gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

Trzy osobowa rodzina? Krasnalami jesteście? No ale wiadomo, najłatwiej oszczędzić na jedzeniu i zapchać się byle czym. Bez przesady, duży, wysportowany facet zje taką porcję, no gorzej z porcją siwej, tutaj obstawiam dwie kobiety.

Trzy osoby: dziecko 10 lat, mąż i ja. Nie, nie zapychamy się byle czym i nie oszczędzamy na jedzeniu. Wyraziłam tylko swoją opinię i wspomniałam, że być może na kafe są osoby, króre są w stanie więcej zjeść. Tylko tyle. A ty od razu z dokopem typu:"krasnalami jesteście itd" . Poczułaś się lepiej? 

Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Trzy osoby: dziecko 10 lat, mąż i ja. Nie, nie zapychamy się byle czym i nie oszczędzamy na jedzeniu. Wyraziłam tylko swoją opinię i wspomniałam, że być może na kafe są osoby, króre są w stanie więcej zjeść. Tylko tyle. A ty od razu z dokopem typu:"krasnalami jesteście itd" . Poczułaś się lepiej? 

Nie, przepraszam, miało wyjść inaczej ale tak to jest jak piszesz i robisz co innego. mogłam po krasnalach dodać buzkę wtedy nie wyszłoby tak obcesowo.

Gość Gosc

A czy gdzieś było pokazane, że ona wszystko zjadła?  Porcja, jak porcja, nie trzeba zjeść wszystkiego.

Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

A czy gdzieś było pokazane, że ona wszystko zjadła?  

Na filmach widac jak tyje z powietrza. Narazie dobila do rozmiaru L.

Gość gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

A czy gdzieś było pokazane, że ona wszystko zjadła?  Porcja, jak porcja, nie trzeba zjeść wszystkiego.

Myślisz, że taki chytrus coś zostawi? Kobieto, im wszystko drogo, więc jak nie zjadła to schowała żeberka do kieszeni, albo biegła z nimi jak ten mały z Goście, Goście z łososiem takim dużym. Kojarzycie?

Gość gość
10 minut temu, Gość gość napisał:

Myślisz, że taki chytrus coś zostawi? Kobieto, im wszystko drogo, więc jak nie zjadła to schowała żeberka do kieszeni, albo biegła z nimi jak ten mały z Goście, Goście z łososiem takim dużym. Kojarzycie?

Obstawiam że zjadła nawet kości, talerz, szklankę i pojemnik po ziemniakach. Dojadła porcję knypka, beknęła, puściła bączura i kolebiąc się doszła do samochodu niosąc pod jedną pachą psa, pod drugą hienę

Gość gosc

Mogła sobie owinąć te żeberka wokół czoła, pasowałoby jej. uwalonego psa owija w sweter który pózniej zakłada na siebie, a pies własnie wdepnął w kupę

Gość mniaa
59 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wszystko, a potem deser I 3 driny...

Gość gosc
13 godzin temu, Gość gość napisał:

Obstawiam że zjadła nawet kości, talerz, szklankę i pojemnik po ziemniakach. Dojadła porcję knypka, beknęła, puściła bączura i kolebiąc się doszła do samochodu niosąc pod jedną pachą psa, pod drugą hienę

🤣🙂👍

Gość Goha
13 godzin temu, Gość gosc napisał:

Mogła sobie owinąć te żeberka wokół czoła, pasowałoby jej. uwalonego psa owija w sweter który pózniej zakłada na siebie, a pies własnie wdepnął w kupę

Uwalona to Ty jestes, pies ich jest czysty i zadbany, ale widać ze Ty nie masz serca do zwierząt wiec kupę masz zamiast serca ;) 

Gość gość
1 godzinę temu, Gość Goha napisał:

Uwalona to Ty jestes, pies ich jest czysty i zadbany, ale widać ze Ty nie masz serca do zwierząt wiec kupę masz zamiast serca ;) 

Zadbany? ty siwa de bi lko, do weterynarza z jego oczami, czesać go nie strzyc jak owcę i pod badziewnymi ubraniami ukrywać kołtuny, pazury przycinać, skoro mało wychodzi i ich nie ściera. taki zadbany jak ty, na kupę góooowna nasadzona torebusia z logo

Gość gosc
20 minut temu, Gość gość napisał:

Zadbany? ty siwa de bi lko, do weterynarza z jego oczami, czesać go nie strzyc jak owcę i pod badziewnymi ubraniami ukrywać kołtuny, pazury przycinać, skoro mało wychodzi i ich nie ściera. taki zadbany jak ty, na kupę góooowna nasadzona torebusia z logo

👍👍 pies jak 🐖 ale to jej wina z tymi oczkami ropnymi 🍾🍾 mniej o chlaniu myśleć a więcej o innych

Gość Gość
17 godzin temu, Gość gość napisał:

Nie, przepraszam, miało wyjść inaczej ale tak to jest jak piszesz i robisz co innego. mogłam po krasnalach dodać buzkę wtedy nie wyszłoby tak obcesowo.

Hejka, nie ma sprawy! Pozdrowionka!😊

Gość Gosc

Ja uwazam ,ze te żeberka to wciągnęła całe alko wzmaga apetyt

Gość gość

Mace rację z tą ...enką. Kuźwa dekolt do pasa i brak stanika ale do długiej kreacji w porównaniu do ostatniego outfitu okazują się być całkiem spoko. Czekam aż zacznie chodzić do biedronki  w panterkowym lub cekinowym  body i a'la Beyonce, serio.

Gość Gość
55 minut temu, Gość gość napisał:

Mace rację z tą ...enką. Kuźwa dekolt do pasa i brak stanika ale do długiej kreacji w porównaniu do ostatniego outfitu okazują się być całkiem spoko. Czekam aż zacznie chodzić do biedronki  w panterkowym lub cekinowym  body i a'la Beyonce, serio.

👍👍👍😅😅😅

Gość gość

A tyle fajności tam było o otyłym krasnoludzie i jego matce Goliat

Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

usuneli inny wątek

Ten najfajniejszy, gdzie sporo było pisane.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.