Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gosc

Dajce znac czy tez tak mace

Polecane posty

Gość gość
23 minuty temu, Gość gosc napisał:

Viva Szusz!!!! nareszcie zadowolona? czy nadal nie? 😄😄 Szusz supermodelka! 😄 vide cyce!

No i po co pajacujesz? Nie chodzi o to, żeby się Szusz i jej figurą zachwycać, ale pisanie, że jest gruba i wygląda jak kloc to przesada. Odrobina obiektywizmu jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Nawet na hejterskim wątku. 

Gość Gość
17 minut temu, Gość gość napisał:

No to przykro mi, ze jeszcze gorzej wygladasz.

Mnie też

Gość ggggt
20 minut temu, Gość gość napisał:

No i po co pajacujesz? Nie chodzi o to, żeby się Szusz i jej figurą zachwycać, ale pisanie, że jest gruba i wygląda jak kloc to przesada. Odrobina obiektywizmu jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Nawet na hejterskim wątku. 

SZusz pajacuje, stale. I jest klocem w derce dla konia. Obiektywnie ;) 

Gość gość

Wygląda jak widmo z tą starą gębą, łysymi oczami i wargami jakby były a jednak ich brak. ślepka małe i wredne bleeh i zaczes na pisanę..

Gość ggggt
24 minuty temu, Gość gość napisał:

Jest gruba I wyglada jak kloc, szczegolnie w tym pasku w miejsce stanika.

Gość gość
1 minutę temu, Gość ggggt napisał:

SZusz pajacuje, stale. I jest klocem w derce dla konia. Obiektywnie 😉

w okolicach doopy kwadratowy klocuch a te swetrzyska o złej długości jeszcze to podkreślają

brzydka i obleśna z tymi purchlami na gębiszczu

Gość ggggt
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Wygląda jak widmo z tą starą gębą, łysymi oczami i wargami jakby były a jednak ich brak. ślepka małe i wredne bleeh i zaczes na pisanę..

Jak oszolom z zakladu zamknietego.

Gość W12
42 minuty temu, Gość gość napisał:

To nie jest przesada. Szusz jest wielka i klocowata. Musisz byc niezlych gabarytow, ze tego nie widzisz.

Gość gość
Przed chwilą, Gość W12 napisał:

To nie jest przesada. Szusz jest wielka i klocowata. Musisz byc niezlych gabarytow, ze tego nie widzisz.

Chciałabyś. Ważę 48 kg, mając 167 cm wzrostu i zawsze byłam szczupła, a przez bardzo długi czas wręcz chuda. Może właśnie dlatego nie mam problemu, żeby zauważyć, że ktoś ostro przesadza. 

Gość gość

Brzydka ona i brzydki on mały za sra ny pod pier da lacz o twarzy idio ty. w każdym vlogu ten jełop rzygać się chce a ta tego jełopa wiecznie wciska, bo sama widza już niczym nie zachęci. dwoje prostych i tanich wieśniaków, wpie rda la ją te nachosy czy inne rzygowiny cały tydzień żeby mamka gotować nie musiała. 7 słoików pomidorów- szczyt pracowitości dla szarej jełopki.

Gość gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

Brzydka ona i brzydki on mały za sra ny pod pier da lacz o twarzy idio ty. w każdym vlogu ten jełop rzygać się chce a ta tego jełopa wiecznie wciska, bo sama widza już niczym nie zachęci. dwoje prostych i tanich wieśniaków, wpie rda la ją te nachosy czy inne rzygowiny cały tydzień żeby mamka gotować nie musiała. 7 słoików pomidorów- szczyt pracowitości dla szarej jełopki.

Nie jest ci wstyd pisać w taki sposób? Człowiek na poziomie tak się nie wyraża. Przecież to obraża jedynie ciebie.

Gość gosc

Oooo I ja tak wyglondam :D docencie to, ze mozecie to widziec! :D

Gość gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Nie jest ci wstyd pisać w taki sposób? Człowiek na poziomie tak się nie wyraża. Przecież to obraża jedynie ciebie.

Prawda boli?

Gość gosc
14 minut temu, Gość gość napisał:

Wcale nie wstyd. Szusz niech sie wstydzi jak potrafi??

Gość Gość
31 minut temu, Gość gość napisał:

Chciałabyś. Ważę 48 kg, mając 167 cm wzrostu i zawsze byłam szczupła, a przez bardzo długi czas wręcz chuda. Może właśnie dlatego nie mam problemu, żeby zauważyć, że ktoś ostro przesadza. 

Nie wierzę Ci. Ja długie lata ważyłam 54 kg przy wzroście 168 cm. 2 lata temu wkoncu udało mi się przytyć do 61 i teraz dużo lepiej się czuje. Wcześniej wszystko na mnie wisialo więc jak ty musisz wyglądać???? Musisz być niezłym patyczakiem. 

Gość Gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Tak jest. Ma super figurkę. Tylko brzuszek odstaje, ale to pikuś.

Hahahhahaha😂Figury to ona nie ma niestety, jak się zepnie paskiem w talii to sorry jakby chłopa przepasał...ale przyznać trzeba, że np w dzisiejszym vlogu w tych dżinsach i bluzeczce nie wyglądała grubo...Ona po prostu ma zwiotczałe ciało i dobiera nieodpowiednie ciuchy. Wielkie swetry, ...enki itp.

Gość gość
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie wierzę Ci. Ja długie lata ważyłam 54 kg przy wzroście 168 cm. 2 lata temu wkoncu udało mi się przytyć do 61 i teraz dużo lepiej się czuje. Wcześniej wszystko na mnie wisialo więc jak ty musisz wyglądać???? Musisz być niezłym patyczakiem. 

Przez długie lata ważyłam 43-45 kg i wtedy rzeczywiście byłam patyczakiem. Obecnie czuję się fantastycznie. Jestem szczupła, ale proporcjonalna i zaokrąglona gdzie trzeba, bo mam figurę klepsydry. Śmieszy mnie to czepianie i wyszydzanie czyjejś wagi. Szusz jest grubym klocem, ja patyczakiem. A co do wiszenia rzeczy, to wystarczy kupować w swoim rozmiarze, wtedy nic nie wisi. 

Gość gość
37 minut temu, Gość Gość napisał:

Moim zdaniem przy Twoim wzroście taka waga to już jednak troszkę za dużo. Tzn. na pewno nie jesteś gruba, ale powinnaś zrzucić tych kilka zbędnych kilogramów. Jestem pewna, że ważąc 54 kg wyglądałaś o niebo lepiej, bo to przy 168 wzrostu waga w sam raz. 

Gość Gosc

Ja mam 170 i kiedyś wazylam 48 kg to wygladalam jak niedozywione dziecko, także ty chyba masz jakieś zaburzone postrzeganie siebie, skoro wg ciebie wazysz ok i zaokraglona jestes 

Gość gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja mam 170 i kiedyś wazylam 48 kg to wygladalam jak niedozywione dziecko, także ty chyba masz jakieś zaburzone postrzeganie siebie, skoro wg ciebie wazysz ok i zaokraglona jestes 

Wiem, że pewnie nikogo moja figura nie interesuje, ale uwierz mi, że ważąc 48kg, mając wymiary 85-57-85, nosząc stanik 60e/f można być zaokrągloną gdzie trzeba. 

Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Wiem, że pewnie nikogo moja figura nie interesuje, ale uwierz mi, że ważąc 48kg, mając wymiary 85-57-85, nosząc stanik 60e/f można być zaokrągloną gdzie trzeba. 

Tylko że twoje 60 e f to taka miska jak w 75 B 

Gość gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tylko że twoje 60 e f to taka miska jak w 75 B 

Nie, to nie to samo. Bo przy mojej szczupłej figurze, to jest spory, krągły biust. O proporcje chodzi. 

Gość gość
26 minut temu, Gość gość napisał:

Moim zdaniem przy Twoim wzroście taka waga to już jednak troszkę za dużo. Tzn. na pewno nie jesteś gruba, ale powinnaś zrzucić tych kilka zbędnych kilogramów. Jestem pewna, że ważąc 54 kg wyglądałaś o niebo lepiej, bo to przy 168 wzrostu waga w sam raz. 

Chyba zartujesz. Ja mam 167 i gdy waze ponizej 60 wygladam jak szkielet i znajomi sie pytaja czy jestem chora. Najlepiej wygadam wazac 60-62 z tym ze sporo cwicze i mam dosc wyrzezbione cialo.

Gość Gość
37 minut temu, Gość gość napisał:

Za dużo przy wzroście prawie 170 mieć 60 kg? Idealna waga dla dorosłej kobiety to między 55-65. A tez nie ma co patrzeć na wagę, trzeba patrzeć w lustro i się mierzyć. Każdy ma inne proporcje, ilość tkanki tłuszczowej i mięśniowej. Ale kobieta poniżej 50 kg w tym wzroście to chyba skóra i kości bez fajnego tylka czy biustu, sorry.

Gość gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

Chyba zartujesz. Ja mam 167 i gdy waze ponizej 60 wygladam jak szkielet i znajomi sie pytaja czy jestem chora. Najlepiej wygadam wazac 60-62 z tym ze sporo cwicze i mam dosc wyrzezbione cialo.

Co kto lubi. Mnie podobają się szczupłe, filigranowe sylwetki, jakie mają np. Natalia Siwiec, Iza Miko, Julia Wieniawa, Marina Łuczenko. Zresztą nawet Lewandowska i Chodakowska ważą niewiele ponad 50 kg, przy wzroście w okolicach 170, a trudno im odmówić mięśni i rzeźby, czy zarzucić, że wyglądają jak szkielet. 

Gość Gość
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Lew zauważa, że w ikei jest ciągle to samo, ale nie widzi, że to samo dotyczy ich vlogów. 

złoto

Gość gość

co to za bomba? sklep stacjonarny? nie boi się zlotu hejter z kafe?:D

Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

co to za bomba? sklep stacjonarny? nie boi się zlotu hejter z kafe?:D

pewnie jakieś nowe szmaty, podniecają się jak zwykle, a wychodzi wiadomo. 
Już było kilka takich sytuacji np. Nasza wielka włoska przygoda chociażby

Gość gość
12 godzin temu, Gość gosc napisał:

to jest taki typ figury że nogi szczupłe będzie mieć zawsze ale jeszcze kilka lat i bebzul będzie miała ogromny. W ubraniu wygląda spoko ale już np w kostiumie szału nie ma. Dlatego  nie zakłada nic obcislego.

gdzie ty widzisz te szczuple nogi, popatrz jak wygladaja w ostatnim filmie, jest coraz gorzej, ze szczuplej laski z poczatkow nagrywania przeobrazila sie w klocek

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.