Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DNO DNA

Kukiz idzie ramię w ramię z PSL-em, który jest uosobieniem systemu III RP i PZPR.

Polecane posty

Gość DNO DNA

Co tu pisać. Qukiz 15 to już odpad polityczny i nikt, kto ma dla siebie odrobinę szacunku na nich nie zagłosuje. A mówią, że ... to tylko nawóz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

PSL - jest uosobieniem IIIRP i PRL-u ? 

PSL odnalazł się w III RP i w PRL-u - to i odnajdzie się w następnych ustrojach.... 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA

Głosowanie na ludzi z Kukiz 15 na listach PSL to głosowanie na PO Biedronia i komunę - To pozwoli wejść PSL do sejmu ,a PSL pójdzie zawsze z opozycją przeciw Dobrej Zmianie i będzie to co było ! Kukiz i Kosiniak-Kamysz to prawdziwi "rolnicy" ale nie roli tylko WSI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Głosowanie na PiS to głosowanie na komuchów: Piotrowicza, Kryże, Jasińskiego czy Kujde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafelek

Ja głosuję na Korwina. Mnie cieszy, że Kukiz jest takim ...ą, jak go nazwał Kolonko "Paweł - spieprz to sam". Głosy od Kukiza przechodzą na Korwina. Jak antysystemowcy mogą iść z najbardziej koniunkturalnym ugrupowaniem, które Kukiz nazywał zresztą zorganizowaną grupą przestępczą? :D Kukiz powinien po prostu odejść, jak ludzie już go nie chcą. Nie wiem po co się tak pazurami zapiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Korwin to 80 cio letni dziadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafelek

I ten "80 letni dziadek" lepiej rozumie rzeczywistość i ma więcej wigoru niż 40 letni koledzy po fachu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość wafelek napisał:

I ten "80 letni dziadek" lepiej rozumie rzeczywistość i ma więcej wigoru niż 40 letni koledzy po fachu. 

Oj biologi  nie pokonasz, 80 lat to już demencja starcza tego się nie przeskoczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Korwin to jeszcze przed końcem kadencji może wykorkować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafelek

Demencja w przypadku przeciętniaków, a nie ludzi z IQ 170. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość wafelek napisał:

Demencja w przypadku przeciętniaków, a nie ludzi z IQ 170. 

Niestety natury nie odszukasz 80 latek ma demencją, zobacz ile w Polsce żyją mężczyżni, facet dostanie udar, wylew i może nie dożyć końca kadencji, zmartwychwstał tylko Jezus .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafelek

Jakie to ma znaczenie, jak ja głosuję na ich program, a nie na "mesjasza Korwina"? Każdy kiedyś umrze, ale Korwin przeprowadził pracę u podstaw, zaszczepiając w młodych liberalizm i mówiąc prawdę, a nie wciskając kiełbasę wyborczą. Najgorzej, że młodzi go popierają, a nie chce im się nawet ruszyć zadów do urn wyborczych. A to ostatnia szansa, żeby coś zmienić, bo rosnąca armia emerytów, będzie wszystko blokować i wszystko runie jak domek z kart. Kto urodzony w latach '90 wierzy, że dostanie jakąkolwiek emeryturę, jak nawet dzisiejsi 40 latkowie guzik zobaczą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość wafelek napisał:

Jakie to ma znaczenie, jak ja głosuję na ich program, a nie na "mesjasza Korwina"? Każdy kiedyś umrze, ale Korwin przeprowadził pracę u podstaw, zaszczepiając w młodych liberalizm i mówiąc prawdę, a nie wciskając kiełbasę wyborczą. Najgorzej, że młodzi go popierają, a nie chce im się nawet ruszyć zadów do urn wyborczych. A to ostatnia szansa, żeby coś zmienić, bo rosnąca armia emerytów, będzie wszystko blokować i wszystko runie jak domek z kart. Kto urodzony w latach '90 wierzy, że dostanie jakąkolwiek emeryturę, jak nawet dzisiejsi 40 latkowie guzik zobaczą? :D

Ale jak szef partii np zachowuje u 80 latka to wielce prawdopodobne to partia się rozpadnie albo zacznie kłócić się o schede, szkoda mojego głosu na taką partię, i jeszcze jedno ty nie znasz zupełnie programu Korwina, gdyż on twierdzi że emerytur wogóle nie powinno się płacić starych rodziców powinni utrzymywać dzieci, to jest jeden z wielu powodów (wiek również) dla których skreślam Korwina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafelek

Emerytur nie powinno być, bo ten system po prostu nie może się utrzymać, gdyż jest jedną wielką piramidą finansową. I tak właśnie będzie, bo po prostu nie ma nawet zastępowalności pokoleń. A na emeryturę to powinieneś samemu odkładać, tak czy siak, tyle, że gdyby Korwin doszedł do władzy, to miałbyś dużo więcej pieniędzy na inwestycje czy to w fundusze, czy w siebie, żeby w przyszłości więcej odłożyć. A tak będziesz żreć gruz, zabijesz się albo jak japońscy emeryci spędzisz starość w więzieniu, żeby mieć wikt i opierunek. A gdybyś znał program Korwina, to byś wiedział, że pacta sund servanda i obecnym emerytom trzeba emerytury wypłacać. Dlatego tymczasowo pozostałby vat... Szykuje się piękna katastrofa.

 

https://www.sciencedaily.com/releases/2017/06/170628200012.htm

https://www.newscientist.com/article/2139104-people-with-higher-iqs-are-more-likely-to-live-to-their-80s/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3193875/

Tu masz parę linków na temat związku wysokiej wydajności mózgu w młodości i mniejszego ryzyka demencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafelek

Ludzie są tak głupi, że nie wiedzą, że mają tylko cyfrowy zapis w ZUSie, a nie żadne realne pieniądze, które mogliby wypłacić. No ale 21% Polaków myśli, że nie płaci żadnych podatków. :D Dlatego ja jestem z kolei przeciwnikiem demokracji i zwolennikiem oligarchii ograniczonej cenzusem wysokiego ilorazu inteligencji. Czynne prawo wyborcze od 130 punktów IQ, a bierne od 145. Niestety mamy to: https://www.youtube.com/watch?v=WaWvqKGZYtE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widok umierających z głodu starych ludzi mnie przeraża dlatego Korwin odpada, zresztą on twierdzi że wszystko powinno być płatne szkoły, szpitale to dla mnie jest nie do przyjęcia, oczywiście twierdzi że podatków wogóle nie powinno się płacić, może i czasami można przyznać mu rację ale niestety jego program mi nie odpowiada i ten wiek, na mój głos liczyć nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafelek

Ludzie będą umierać z głodu, czy ci się podoba, czy nie, bo demografia jest nieubłagana. A jak przygnieciesz jeszcze bardziej młodych podatkami, żeby utrzymać coraz więcej i więcej emerytów, to oni na pewno nie zdecydują się na potomstwo, a najprawdopodobniej wyjadą. Już teraz masa młodych mieszka z rodzicami. Do tego bodajże 30% młodych mężczyzn w ogóle seksu nie uprawia. W Japonii to już 50%. Żyj dalej złudzeniami.

 

Poza tym Korwin mówi o cięciu podatków maksymalnie i nawet sobie nie zdajesz sprawy ile płacisz, a wg różnych wyliczeń, jest to nawet 80% dochodu. A może i więcej. Masz w benzynie multum podatków, a to przekłada się na wszystkie ceny towarów i usług jak kula śniegowa. Dlatego, gdy będziemy mieć tanią fuzję jądrową, to nastąpi era no-scarcity, era dobrobytu, bo energia będzie bardzo tania. Inflacja zżera oszczędności i wartość nominalną pensji. Itd.

https://youtu.be/ChTJHEdf6yM?t=17

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie twierdzę że nie zdarza się Korwinowi powiedzieć coś mądrego,  ale te płatne szkoły, płatne szpitale, człowiek zachowują na raka i umrze w okropnych cierpieniach, ty nie zdajesz sobie sprawę czym takie reformy grożą, nie chcę państwa zbyt opiekuńczego ale coś takiego co Korwin wymyślił również, a i jeszcze jedno Korwin nie chce żadnej Unii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Płatne szkoły czyli w Polsce powróci analfabetyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafelek

Korwin nie chce UE, tylko strefy wolnego handlu, a raczej powrotu do EWWiS, czyli wolny przepływ ludzi, kapitału, usług i towaru bez reszty syfu. Analfabetyzm już jest, skoro 21% ludzi myśli, że nie płaci żadnych podatków i prawie nikt nie czyta książek. Ludzie czytają i tak nic z tego nie rozumieją. Co za ludzie. xD

https://www.researchgate.net/figure/Sample-Itens-at-5-Levels-of-NALS-Literacy-and-Percentage-of-White-Adults-Performing-at_tbl3_237537863 To jest to wasze czytanie? :D

Na raka to większość ludzi sobie przez lata pracuje i pytam się dlaczego mam na nich płacić składki? Jak nie pijesz, nie palisz, masz kratę na brzuchu jak ja, to będziesz mieć dużo niższe składki zdrowotne. Proste jak konstrukcja cepa. A ci, co spożywają te 3mln małpek codziennie, niech umierają. Patologii mi nie żal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×