Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powtarzające sie imiona w klasie - jak jest u was?

Polecane posty

Gość gość

Cześć. czy w klasach waszych dzieci też tak często powtarzają się imiona?

Mam córkę w 7 klasie podstawówki, na 24 dzieci są dwie dziewczynki o imieniu Nikola oraz dwie Nicol i jedna Nicole, oprócz tego czterech chłopców ma na imię Franciszek.

Z kolei u drugiej córki w 3 klasie podstawówki i w klasie tylko 18-sto osobowej jest trzech Zachariaszy :O Ale to jedyne imiona które się powtarzają.

Syn z kolei od września będzie w liceum na mat fizie i mówi że na 34 osoby ma tylko 4 dziewczyny bo sprawdził na Fejsie ;P i tam się powtarzają dwie Wiktorie i dwie Julie, wśród chłopaków jest aż 5-ciu Mateuszów i trzech Krzysztofów.

Jak jest u waszych dzieci i jak było u was? Ja pamiętam ze szkoły że nigdy nie miałam w klasie drugiej osoby o takim samym imieniu, mimo że nie było jakieś dziwne jak na tamte czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liz

7 klasa trzy Andżeliki tylko każda inaczej pisana i niestety ten wytwór zachodu czyli Vanessa... a konkretnie dwie Vanessy. Wśród chłopców jest chyba kilku Dawidów i Jakubów, na pewno dwóch Mateuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kubusie, Julie, Amelie, Oliwie, Wiktorie, Mateusze. 6 klasa. Mój syn to jedyny Robert w szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

yyyy nie wiem jak mają na imię a już napewno nie bede ich liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

5 Majek, 4 Julie, 3 Zuzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak ja chodziłam do szkoły to była masa Agnieszek, Anek,  Magd, Piotrków, Pawłów, Marcinów i w większości klas było po 2-4 dzieci z tym samym imieniem.

U mojej córki (3 klasa) jest sporo różnorodności jednak, 2 razy jest tylko Bartosz, Jakub i Julka, inne są pojedyncze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

1 klasa liceum 3 Wiktorie 2 Weroniki 4 Agnieszki

3 klasa s. podst. 2 razy Kris i 2 Julianny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Klasa co prawda mała bo integracyjna - 11

Trzy Mie (od Mia) i trzech bartoszy

U mnie w technikum było siedem Anek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U córki 8 klasa jest 6 dziewczynek o imieniu Weronika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój co prawda chodzi do żłobka ale jak na tak małą grupę jest oczywiście Kuba, Kacper, Lena czyli taki standard. Za czasów mojej podstawówki czyli ponad 20 lat temu były w klasie dwie Agnieszki, 3 czy nawet 4 Mikołajów ale za to żadnych Andżelik ani innych takich nie było. W równoleglej klasie za to 3 czy 4 Jakubów. Teraz w pracy mam podobnie bo jest kilka Agnieszek, Katarzyn i Ann. Reszta imion też się powtarza ale podwójnie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

1 klasa liceum 3 Wiktorie 2 Weroniki 4 Agnieszki

3 klasa s. podst. 2 razy Kris i 2 Julianny

czyli Krzysztof :D ja znam małego Rajana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

3 Natalie, 2 Pauliny, 2 Dominiki, 4 Weroniki, 4 Wiktorie, 2 Julie, Basia, Nicole, Lena

Klasa sportowa damska siatkówki w szkole sportowej moja córuś to Lenka :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A są u waszych dzieci dziwne imiona?

U córki w 4 klasie jest Rajacenna i Ajsza (bliźniaczki, a rodzice Polacy) oraz Miuu (tata dziewczynki jest wietnamczykiem) a z chłopców dziwniejsze to Kris i Mateo (rodzice Polacy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

A są u waszych dzieci dziwne imiona?

U córki w 4 klasie jest Rajacenna i Ajsza (bliźniaczki, a rodzice Polacy) oraz Miuu (tata dziewczynki jest wietnamczykiem) a z chłopców dziwniejsze to Kris i Mateo (rodzice Polacy)

ino Brajan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki

U syna czterech Bartków i dwie Marcjanny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A są u waszych dzieci dziwne imiona?

U córki w 4 klasie jest Rajacenna i Ajsza (bliźniaczki, a rodzice Polacy) oraz Miuu (tata dziewczynki jest wietnamczykiem) a z chłopców dziwniejsze to Kris i Mateo (rodzice Polacy)

a z dziwnych imion to jedna dziewczynka ma na imię Gretchen a na drugie Klaudia i rodzice zwracają się do niej w ten sposób: "Gretchen Klaudia", "Gretchen Klaudio" i jeszcze każą tak nauczycielom i dziewczynka sama tak o sobie mówi, paranoja *facepalm*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu

Ja mam Natalię, córka ma 13 lat, wówczas to imie nie było tak bardzo popularne, ale będąc ostatnio na placu zabaw z maluchami, na szesc dziewczynek - 4 Natalię, jedna ukrainka i Alicja

Równie popularna u nas jest Alicja. 

25 minut temu, Gość Gość napisał:

Kubusie, Julie, Amelie, Oliwie, Wiktorie, Mateusze. 6 klasa. Mój syn to jedyny Robert w szkole

tez mam Roberta i faktycznie bardzo rzadkie teraz imie i spotyka się z miłym zaskoczeniem, syn ma dopiero 18miesiecy, ale ciagle słysze zaskoczenie.

Najmlodsza to Alina , miała byc Alicja, ale teraz co druga dziewczynka to Alicja, z tych które nie sa Nataliami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gościu napisał:

Ja mam Natalię, córka ma 13 lat, wówczas to imie nie było tak bardzo popularne, ale będąc ostatnio na placu zabaw z maluchami, na szesc dziewczynek - 4 Natalię, jedna ukrainka i Alicja

Równie popularna u nas jest Alicja. 

tez mam Roberta i faktycznie bardzo rzadkie teraz imie i spotyka się z miłym zaskoczeniem, syn ma dopiero 18miesiecy, ale ciagle słysze zaskoczenie.

Najmlodsza to Alina , miała byc Alicja, ale teraz co druga dziewczynka to Alicja, z tych które nie sa Nataliami:D

My mamy Alicję, Alinę i Adama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U synka (Robert) w żłobku jest sześciu Kacprów na grupę 10 dzieciaczków. Córka (Emilia) w podstawówce ma trzy Leny i dwóch Mateuszy a z dziwniejszych imion: Mia, Rozalyn, Rajmund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość gościu napisał:

Ja mam Natalię, córka ma 13 lat, wówczas to imie nie było tak bardzo popularne, ale będąc ostatnio na placu zabaw z maluchami, na szesc dziewczynek - 4 Natalię, jedna ukrainka i Alicja

Równie popularna u nas jest Alicja. 

tez mam Roberta i faktycznie bardzo rzadkie teraz imie i spotyka się z miłym zaskoczeniem, syn ma dopiero 18miesiecy, ale ciagle słysze zaskoczenie.

Najmlodsza to Alina , miała byc Alicja, ale teraz co druga dziewczynka to Alicja, z tych które nie sa Nataliami:D

ja mam 3 letniego Roberta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U moich dzieci nic niezwykłego w szkołach w klasach nie ma, aczkolwiek nasza sąsiadka ma piątkę dzieci, teraz szóste w drodze a na imię mają Kelvin, Naomi i Noemi (bliźniaczki), Sandra a imienia najmniejszego dzieciaczka nie znam. Wszystkie jakieś te imiona z niemiecka mi brzmią :( Żeby nie było, sąsiedzi to nie żadna 500+ patologia, wykształceni bogaci ludzie z dobrą pracą. Także nie tylko patologia się teraz dowartościowuje "zachodnimi" imionami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Córka w 5 klasie - trzy Natalie, Dwie Pauliny, czterech Mateuszy. Z dziwnych imion - Samuel i Aneta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

3 Ole, 3 Anki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiu
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Córka w 5 klasie - trzy Natalie, Dwie Pauliny, czterech Mateuszy. Z dziwnych imion - Samuel i Aneta.

Aneta to dziwne imie? 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiu
12 minut temu, Gość Gość napisał:

My mamy Alicję, Alinę i Adama 😄

haha a powinien być ALbert 😄 w razie czego dla kolejnego juz masz imie 😄 nie dziekuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Córka w 5 klasie - trzy Natalie, Dwie Pauliny, czterech Mateuszy. Z dziwnych imion - Samuel i Aneta.

Aneta jest dla ciebie dziwne? WTF

My przenieśliśmy syna z jednego przedszkola do innego. Na 12 dzieci w grupie miał tylko jedną dziewczynkę, a wśród chłopców było aż sześciu... Grzesiów. Tak! Syn jest autystykiem i bardzo ciężko zareagował na to, że tylu chłopców nosi takie samo imię. Nie mógł się do tego przyzwyczaić, ciężko mu było nawiązać z tymi chłopcami kontakt i relacje. Teraz jest w 3 klasie w szkole (klasa zwykła, nie integracyjna) i radzi sobie więcej niż świetnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U córki w klasie jest Maroon ;P chyba ktoś za dużo Maroon słuchał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

Córka w 8 klasie podstawówki ma w klasie kilka kwiatków takich jak: Samandriel, Mia, Nicole.

Syn w podstawówce miał 5 Weronik, potem w gimnazjum 4 Weroniki i jedną Veronicę a w liceum chyba jeszcze ze trzy :D tak go Weroniki prześladowały, że teraz jedna jest jego żoną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość Gabi napisał:

Córka w 8 klasie podstawówki ma w klasie kilka kwiatków takich jak: Samandriel, Mia, Nicole.

Syn w podstawówce miał 5 Weronik, potem w gimnazjum 4 Weroniki i jedną Veronicę a w liceum chyba jeszcze ze trzy :D tak go Weroniki prześladowały, że teraz jedna jest jego żoną :D

mi sie smiac chce jak starsze pokolenie wymawia te hamerykanskie imiona tak jak sie pisze. Jasica, Weronica itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×