Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Andrzej

Żona się mnie nie słucha.

Polecane posty

Gość Andrzej

Pomocy, nie moge wytrzymac juz ze swoja zona. Ciagle sie czepia, ze nie pracuję, wychodzę z kolegami, wracam pijany. Do tego w domu coraz mniej posprzątane i brud, a obiady jakieś niesmaczne, jakby robione po złości. Nie wiem co robic, dyscyplinuję ją, krzyczę, czasami uderzę (ale z otwartej), a wtedy ona płacze i udaje ze cos robi w domu. Czy ona przestała mnie kochać? Jak sprawić żeby żona znów stała się posłuszna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Takich co se bimbaja i się nie starają ,się nie słucha. Nawet się na nich nie patrzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelo
4 godziny temu, Gość Andrzej napisał:

Pomocy, nie moge wytrzymac juz ze swoja zona. Ciagle sie czepia, ze nie pracuję, wychodzę z kolegami, wracam pijany. Do tego w domu coraz mniej posprzątane i brud, a obiady jakieś niesmaczne, jakby robione po złości. Nie wiem co robic, dyscyplinuję ją, krzyczę, czasami uderzę (ale z otwartej), a wtedy ona płacze i udaje ze cos robi w domu. Czy ona przestała mnie kochać? Jak sprawić żeby żona znów stała się posłuszna?

lej po ryju i krzycz na nią aby się brała do roboty, bo to jej robota przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rozwiązaniem jest elektryczny treser dla psa. Są dwie wersje:

 - automatyczna - jak pies zaczyna szczekać to dostaje prądem

- ręczna - na pilota

Załóż obie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Ja nie mogę wytrzymać ze swoim mężem. Ciągle się go czepiam, bo za dużo pracuje i nie ma dla mnie czasu. Z tych nerwów wychodzę z koleżankami na drinka. On sprząta w domu, ale niedokładnie i zostawia smugi. Maż zazwyczaj gotuje, ale zupę robi za słoną i zdarza mi się krzyknąć na niego. Nie wiem co robić.

Kocham go, ale marzę po nocach o rycerzu na białym koniu. Czy ja przestałam go kochać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Agata - skorzystaj z rady gościa powyżej. Załóż sobie obie obroże - koszt stosunkowo nie wielki. Pilota daj mężowi, albo noś zawsze ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×