Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blednygosc

Przystanek Alaska

Polecane posty

No wlasnie

Ewidetnie widac ze nie czarownica

Upadly aniol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Kjs napisał:

Chyba żę w tym dniu zejdą się do kupy trzy czarownice

Jak można na takim porządnym forum pisać słowo "kupa"? 😲 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Cztery odsłony ironii napisał:

A nieeeeee śpioch. Jestem "na nogach" od 6.20. Fakt, że jeszcze nie wyszłam z domu, ale miałam sporo zajęć. 

Chciałam, chciałam, tylko nie widziałam, że jest 😛 to łap moją, tylko uważaj bo gorąca 😊

Od 6.20? O tej porze, to ja jeszcze spałam. Jakoś jesienią mi się więcej śpi niż wiosną i latem 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, jokata napisał:

Od 6.20? O tej porze, to ja jeszcze spałam. Jakoś jesienią mi się więcej śpi niż wiosną i latem 🤔

Uhmmm 

Wolne, nie wolne - muszę tak wstawać. Przyzwyczaiłam się 😉

Ale dziś jest tak piękny dzień, że nawet cieszę się, że nie zmarnowałam go na leżenie w łóżku 😉 jest 26°, cudowna pogoda. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Cztery odsłony ironii napisał:

Sam jesteś upadły 😎

Insynuacja

Czy ja ci kiedykolwiek zrobilem cos co by wskazywalo na upadlosc ma???

No wlasnie

Wymysl czystej wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Marys

Powinienem ale snily mi sie twojecycki i jestem w takim stanie ze nie nzdaje sie do fedrowania

Urlop na rzadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Smof napisał:

Wiesz Marys

Powinienem ale snily mi sie twojecycki i jestem w takim stanie ze nie nzdaje sie do fedrowania

Urlop na rzadanie

Jak to się robi, żeby mieć takie fajne sny? To trzeba o czymś intensywnie myśleć, żeby się przyśniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Cztery odsłony ironii napisał:

Albo na herbatkę? 😉

O tej porze nie chcesz kawy? Za późno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, jokata napisał:

O tej porze nie chcesz kawy? Za późno?

Na taką kawę, jaką ja piję, to nigdy nie jest za późno 😁 ale teraz akurat mam wielką ochotę na herbatę z sokiem malinowym i cytryną. Lubię bardzo 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Cztery odsłony ironii napisał:

Na taką kawę, jaką ja piję, to nigdy nie jest za późno 😁 ale teraz akurat mam wielką ochotę na herbatę z sokiem malinowym i cytryną. Lubię bardzo 😉 

Dlaczego ja nie lubię herbatki? 🤔

Wiem co robisz!... gotujesz obiad 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, jokata napisał:

Dlaczego ja nie lubię herbatki? 🤔

Wiem co robisz!... gotujesz obiad 😄

Aaa nie 😛 niedawno wróciłam z silowni, wzięłam prysznic i teraz już siedzę i NIC nie zamierzam robić😉

Nie byłam dziś w pracy, więc ugotowalam obiad o "normalnej" porze. W ogóle taki wolny dzień w środku tygodnia to jest rewelacja, dawno tak nie miałam 😉 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Cztery odsłony ironii napisał:

Aaa nie 😛 niedawno wróciłam z silowni, wzięłam prysznic i teraz już siedzę i NIC nie zamierzam robić😉

Nie byłam dziś w pracy, więc ugotowalam obiad o "normalnej" porze. W ogóle taki wolny dzień w środku tygodnia to jest rewelacja, dawno tak nie miałam 😉 

 

No i jaki z tego wniosek? Trzeba jakoś zakombinować, żeby w każdym tygodniu był taki dzień. Całkiem inne życie jest wtedy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, jokata napisał:

No i jaki z tego wniosek? Trzeba jakoś zakombinować, żeby w każdym tygodniu był taki dzień. Całkiem inne życie jest wtedy 😄

Taaaa, ja już się nawet nie próbuję oszukiwać z tym wolnym dniem. Zawsze sobie coś "wpiszę" 🙄 głupota, wiem, ale tak już mam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość z bratniego działu napisał:

 

 

Pilnuj się lepiej hejterko.

Szkoda, że nie ma emotki, na której ktoś mógłby popukać się w głowę, bo taką wstawiłabym dla Ciebie. Nie wiem, z którego jesteś działu ale i tak Cię znajdę! 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Cztery odsłony ironii napisał:

Taaaa, ja już się nawet nie próbuję oszukiwać z tym wolnym dniem. Zawsze sobie coś "wpiszę" 🙄 głupota, wiem, ale tak już mam. 

Jednak jest potrzebny. Człowiek nie maszyna. Musi być czasem jakiś drobny luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość z bratniego działu napisał:

Frustracja z wydu.pcenia Cie przez Andrzeja na komunikatorze nie usprawiedliwia. Cześć.

Podejrzewam, że jesteś z ero ale nie znam Was tam wszystkich, tylko niektórych. Przestań za mną latać bo i tak niczego nie wskórasz. Nie mam ochoty na romanse z żadnym z Was i dajcie mi spokój. Jak nie rozumiesz to napiszę wyraźniej: nie podobasz mi się, nie mam na Ciebie ochoty, mam zerowe libido jak o tobie pomyślę, jest sto tysięcy ładniejszych ode mnie i nimi się zajmij a mi daj spokój! 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Cztery odsłony ironii napisał:

Tak, tak. Wiadomo 😛

Skoro wiadomo, to może jednak pomyśl o takim jednym jedynym wolnym dniu w tygodniu. Naprawdę warto 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jokata napisał:

Wkurza mnie ten hejter z ero. Gdybym mogła, to bym go pogryzła!

Daj spokój, nie reaguj, szkoda nerwów. Jak się komuś nudzi, to niech sobie pisze, wcześniej czy później mu się znudzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Cztery odsłony ironii napisał:

Daj spokój, nie reaguj, szkoda nerwów. Jak się komuś nudzi, to niech sobie pisze, wcześniej czy później mu się znudzi 

Już nie będę reagować, ale wiesz, jak wkurza jeśli ktoś bezczelnie oskarża Cię o coś o czym nawet nie masz zielonego pojęcia i nie wiesz o co chodzi i szukasz i nie potrafisz znaleźć? Budzi się we mnie wtedy okropna agresja. Pobiłabym, gdybym potrafiła się bić. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, jokata napisał:

Już nie będę reagować, ale wiesz, jak wkurza jeśli ktoś bezczelnie oskarża Cię o coś o czym nawet nie masz zielonego pojęcia i nie wiesz o co chodzi i szukasz i nie potrafisz znaleźć? Budzi się we mnie wtedy okropna agresja. Pobiłabym, gdybym potrafiła się bić. 😂

No właśnie nie wiem za bardzo. Kim się przejmujesz? Jakimś frustratem? Gdyby to był ktoś, kogo się lubi, szanuje, przede wszystkim - zna, ktoś bliski, to tak, można się wkurzyć.

Ale tak? Ile dla Ciebie znaczą bluzgi obcej Tobie osoby? No daj spokój. Komuś się nudzi, ma ból tyłka, cieszy się, że wzbudza w Tobie irytację. Jak mu się chce, to niech się tak bawi, a Tobie nie powinna na to nawet drgnąć powieka 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Cztery odsłony ironii napisał:

No właśnie nie wiem za bardzo. Kim się przejmujesz? Jakimś frustratem? Gdyby to był ktoś, kogo się lubi, szanuje, przede wszystkim - zna, ktoś bliski, to tak, można się wkurzyć.

Ale tak? Ile dla Ciebie znaczą bluzgi obcej Tobie osoby? No daj spokój. Komuś się nudzi, ma ból tyłka, cieszy się, że wzbudza w Tobie irytację. Jak mu się chce, to niech się tak bawi, a Tobie nie powinna na to nawet drgnąć powieka 😉

Masz rację. Masz w sobie niesamowity dar uspokajania 😄 Już mi przeszło ale co mi ciśnienie podniósł, to jego 😂 Więcej już mu się nie uda. Chyba muszę zmniejszyć ilość wypijanej kawy, bo już się po niej czuję kwaśno. W sumie nie przepadam za herbatą ale chyba herbatę też zacznę pić.

Wiesz, że już przeszły zmiany w prawie drogowym? Senat zatwierdził. Dotyczą "drogi życia" a druga jazdy na zakładkę gdy się z dwóch pasów robi jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, jokata napisał:

Masz rację. Masz w sobie niesamowity dar uspokajania 😄 Już mi przeszło ale co mi ciśnienie podniósł, to jego 😂 Więcej już mu się nie uda. Chyba muszę zmniejszyć ilość wypijanej kawy, bo już się po niej czuję kwaśno. W sumie nie przepadam za herbatą ale chyba herbatę też zacznę pić.

Wiesz, że już przeszły zmiany w prawie drogowym? Senat zatwierdził. Dotyczą "drogi życia" a druga jazdy na zakładkę gdy się z dwóch pasów robi jeden.

A ja baaardzo lubię herbatę, szczególnie zimą i jesienią. 

Tak, czytałam o tym. Już widzę tę jazdę na suwak...co z tego, że jest obowiązkiem, jak co niektórzy nie mają pojęcia, jak to ma wyglądać. Zamiast naprzemiennie i pojedynczo umożliwić włączenie się do ruchu, to albo za cholerę nie "wpuszczą" przed siebie, albo wypuszczają, ale ciągiem 4-5 samochodów.  Nieraz obserwowałam takie "kwiatki". Ale kto wie😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Cztery odsłony ironii napisał:

A ja baaardzo lubię herbatę, szczególnie zimą i jesienią. 

Tak, czytałam o tym. Już widzę tę jazdę na suwak...co z tego, że jest obowiązkiem, jak co niektórzy nie mają pojęcia, jak to ma wyglądać. Zamiast naprzemiennie i pojedynczo umożliwić włączenie się do ruchu, to albo za cholerę nie "wpuszczą" przed siebie, albo wypuszczają, ale ciągiem 4-5 samochodów.  Nieraz obserwowałam takie "kwiatki". Ale kto wie😛

Ludzie się wprawią. Często nowości sprawiają kłopoty. Wiesz, że dzisiaj jest dzień anestezjologa? Przypomniał mi się stareńki dowcip : na NFZ, to aaa... kotki dwa... 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×