Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blednygosc

Przystanek Alaska

Polecane posty

1 godzinę temu, Cztery odsłony ironii napisał:

Czy ktoś jest chętny, żeby pójść dziś za mnie do pracy? 😛

Dzień dobry ☕

Dzień dobry. 🙂

Pytanie zadałaś w momencie, gdy jeszcze pewnie słodko spałam, więc nawet nie miałam szansy by wyrazić chęć popracowania za Ciebie. Mmmmm... jaki fajny dzień się zapowiada. Jeszcze nie wiem jak jest na dworze ale w domu jest fajnie, cieplutko i zastanawiam się właśnie czy już wyskakiwać z piżamki czy jeszcze się w niej po domu powałęsać. Na razie zrobię kawkę i pomyślę czy chce mi się cokolwiek zrobić czy tylko poleniuchować. Uwielbiam piątki! To są najfajniejsze dni w tygodniu 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, redaktorFuckt napisał:

Pa pa

Idziemy do Reala 😂

Redaktorze, dziś mam dzień dobroci dla ludzi, więc postanowiłam darować Ci tę Twoją podstępną zdradę. Żebyś jednak nie był zupełnie spokojny, napiszę Ci jaka miała być kara. Miałeś mieć zaplecione warkoczyki z włosków w miejscu intymnym i wplecione czerwone kokardki. Potem miała być zrobiona fotka i wstawiona na fb. Ponieważ jednak zaplatanie warkoczyków mogłoby być krępujące zarówno dla Ciebie jak i dla nas - postanowiłam tym razem odpuścić. Pamiętaj jednak, że nie zawsze będę w takim wspaniałym nastroju, więc uważaj, żeby nie narażać mi się zbyt często 😛🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Maryyyś napisał:

Bry 🙂

Oj Joka... właśnie się zbieram w trybie szybkim do pracy.

To życzę Ci fajnego dnia 😉 Jak wrócisz, to wpadnij i powiedz czy był fajny 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, jakie w tym roku są słodziutkie winogrona? Chyba się jednak ubiorę i pójdę ich kupić więcej, bo nie każdego roku są takie słodkie. Każde z Was miało w tym tygodniu wolny dzień, więc ja też mam prawo mieć! 😛 Po te winogrona jednak pójdę trochę później. Na razie jeszcze trochę odpocznę po nic nie robieniu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kjs
1 godzinę temu, jokata napisał:

Redaktorze, dziś mam dzień dobroci dla ludzi, więc postanowiłam darować Ci tę Twoją podstępną zdradę. Żebyś jednak nie był zupełnie spokojny, napiszę Ci jaka miała być kara. Miałeś mieć zaplecione warkoczyki z włosków w miejscu intymnym i wplecione czerwone kokardki. Potem miała być zrobiona fotka i wstawiona na fb. Ponieważ jednak zaplatanie warkoczyków mogłoby być krępujące zarówno dla Ciebie jak i dla nas - postanowiłam tym razem odpuścić. Pamiętaj jednak, że nie zawsze będę w takim wspaniałym nastroju, więc uważaj, żeby nie narażać mi się zbyt często 😛🤭

Eeech a ja ze strachu ogoliłem się ...także tego ...czy następnym razem poradzisz sobie z tą wstążką?

👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Kjs napisał:

Eeech a ja ze strachu ogoliłem się ...także tego ...czy następnym razem poradzisz sobie z tą wstążką?

👋

Pomysłowa jestem, więc tym się nie przejmuj 😄🤭

Nawet już "mam pomysła", więc pilnuj się, pilnuj... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kjs
3 minuty temu, jokata napisał:

Pomysłowa jestem, więc tym się nie przejmuj 😄🤭

Nawet już "mam pomysła", więc pilnuj się, pilnuj... 😉

Juuuż ja ci wiem co za pomysła Ci chodzą po głowie...bo też jest co uwiązać nieeee😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Kjs napisał:

Juuuż ja ci wiem co za pomysła Ci chodzą po głowie...bo też jest co uwiązać nieeee😂

Oj, nie wiesz, nie wiesz... Kara z moich delikatnych rączek może być tak okrutna, że... że aż sama bym się bała 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jokata napisał:

Oj, nie wiesz, nie wiesz... Kara z moich delikatnych rączek może być tak okrutna, że... że aż sama bym się bała 🤭

Ale nic się nie bój... Zaufaj... Wszystko to tylko dla Twojego dobra, żebyś nabył lęku przed psoceniem lub byś zastanowił się nad tym, komu chcesz napsocić 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kjs
31 minut temu, jokata napisał:

Oj, nie wiesz, nie wiesz... Kara z moich delikatnych rączek może być tak okrutna, że... że aż sama bym się bała 🤭

Jedyne co doświadczyłem..Okrutne i zarazem dalikatne rączki to musi być dentyska! Bingo 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Gość Kjs napisał:

Jedyne co doświadczyłem..Okrutne i zarazem dalikatne rączki to musi być dentyska! Bingo 😂

No coś Ty... Leczenie ząbków to nie kara tylko nagroda. Mylisz pojęcia 😊 I w ogóle się nie znasz i nie wiesz, co dla Ciebie dobre! 😛 Tobą naprawdę trzeba się poważnie zająć bo zamiast pracować nad swoim charakterem, żeby już nigdy nie okazać się zdrajcą, to Ty się w detektywa bawisz 😂 Nie masz licencji, to się nie baw w zawody, na których się nie znasz 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Maryyyś napisał:

Taki duży Pirat stomatologa się leka? 🤣

Maryyyś, co z niego za pirat? Nawet nie piracik. Prawdziwy Pirat niczego się nie boi! 😂 A on? Boi się panicznie takiej delikatnej osoby jak ja😄 Oj, redaktorze... Nie musisz się bać (chociaż ja, to bym się bała), naprawdę, zupełnie nie ma czego. No chyba, że coś nabroisz, to wtedy wiadomo! 😛 Wstążeczki są! Wosk też jest! 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Petro chłopiec napisał:

Co w tym dziwnego??? 😴😴😴

Chłopiec, ja wiem, że Ty rzadko się czemukolwiek dziwisz ale bez przesady 🤭

Jeśli się chcemy dziwić że Pirat jest lękliwy to mamy do tego prawo 😄 Ty jesteś odważny, prawda? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, jokata napisał:

Chłopiec, ja wiem, że Ty rzadko się czemukolwiek dziwisz ale bez przesady 🤭

Jeśli się chcemy dziwić że Pirat jest lękliwy to mamy do tego prawo 😄 Ty jesteś odważny, prawda? 😉

Nie pozwalam się dotknąć dentyście bez wcześniejszego znieczulenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Petro chłopiec napisał:

Nie pozwalam się dotknąć dentyście bez wcześniejszego znieczulenia!!!

Ooo... To zupełnie tak jak ja 😉 No chyba, że chodzi o zupełnie inne dotknięcia to wtedy znieczulenie raczej nie jest potrzebne 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Petro chłopiec napisał:

Nie pozwalam się dotknąć dentyście bez wcześniejszego znieczulenia!!!

Hi hi hi...😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kjs
1 godzinę temu, Petro chłopiec napisał:

Nie pozwalam się dotknąć dentyście bez wcześniejszego znieczulenia!!!

Robi znieczulenie by zrobic znieczulenie? Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Joko, wygląda ze wszystkich możnaby załatwić ... niewinnym stomatologiem 🤣 Wcale nie trzeba wymyslnych kar stosować 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie boje stomatologa

Ja sie boje twojej obsesji kosiarki

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Gość Kjs napisał:

Robi znieczulenie by zrobic znieczulenie? Hehe

Można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Smof napisał:

Pfffgg

Ja mam 2 sztuczne szczeki

One się nie boją! I dobrze! 😉

... Kłamczuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jokata napisał:

One się nie boją! I dobrze! 😉

... Kłamczuch...

Za klamstwo to jest akurat kara kosiarki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojjj tam

Jak mam obawy to lapie dentystke za cycki i mija jak reka odjal

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×