Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość AKT

Sex wakacje w Afryce

Polecane posty

Gość AKT

Witamy wszystkich. Wraz z żoną lubimy tematy cuckold. Co roku wyjeżdżamy na wakacje preferujemy Afrykę byliśmy w Kenii, Tanzanii, Ghanie, Bostwanie Namibi, Ugandzie, Burundi, Etiopii, Malawi, RPA. Żona lubi chojnie obdarzonych i koniecznie czarnych. Z każdych wakacji przywozimy mile wspomnienia. Ktoś z was wypoczywa podobnie? Podzielcie się doświadczeniami i przygodami. Zapraszamy do dyskusji. 

Gość MilyChlopak
10 godzin temu, Gość AKT napisał:

Witamy wszystkich. Wraz z żoną lubimy tematy cuckold. Co roku wyjeżdżamy na wakacje preferujemy Afrykę byliśmy w Kenii, Tanzanii, Ghanie, Bostwanie Namibi, Ugandzie, Burundi, Etiopii, Malawi, RPA. Żona lubi chojnie obdarzonych i koniecznie czarnych. Z każdych wakacji przywozimy mile wspomnienia. Ktoś z was wypoczywa podobnie? Podzielcie się doświadczeniami i przygodami. Zapraszamy do dyskusji. 

Jak sprawdzacie czy mężczyźni nie mają wirusa HIV czy aids? Też korzystasz z usług kobiet? Sprawdzasz czy mają choroby przed?

Gość AKT
33 minuty temu, Gość MilyChlopak napisał:

Jak sprawdzacie czy mężczyźni nie mają wirusa HIV czy aids? Też korzystasz z usług kobiet? Sprawdzasz czy mają choroby przed?

Zgadza się HIV to poważny problem w Afryce. Przede wszystkim stosujemy prezerwatywy, dodatkowo jesteśmy tam związani na stałe z pewnymi ludźmi. Krajem wypadowym jest zawszę Kenia. Ja również mam kontakty z tamtejszym kobietami co prawda wypadam blado na tle żony. 

Gość MilyChlopak
3 godziny temu, Gość AKT napisał:

Zgadza się HIV to poważny problem w Afryce. Przede wszystkim stosujemy prezerwatywy, dodatkowo jesteśmy tam związani na stałe z pewnymi ludźmi. Krajem wypadowym jest zawszę Kenia. Ja również mam kontakty z tamtejszym kobietami co prawda wypadam blado na tle żony. 

Prezerwatywy to nie wystarczająca ochrona. Wystarczy skaleczenie u osoby z HIV żeby krew tej osoby dostała się do Ciebie jeśli tez masz skaleczenie.

Gość gość

Kenia jest OK chłopaki są bardzo bardzo uczynni można wybierać przebierać

Gość gość
18 minut temu, Gość gość napisał:

fajna żonka

Fajna i jaka szczera ze mówi otwarcie czego oczekuje

Może opiszesz fajniejsze sytuacje?

Gość Gość
17 godzin temu, Gość AKT napisał:

Ja z dziewczyną nie musimy jechać do Afryki by mieć seks z murzynami. W Polsce mamy znajomymi dwóch studentów ciemnoskórych. To z nimi mamy raz w miesiącu seks grupowy. Myślimy nawet o zapłodnieniu przez jednego z nich mojej dziewczyny. 

Gość karol
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja z dziewczyną nie musimy jechać do Afryki by mieć seks z murzynami. W Polsce mamy znajomymi dwóch studentów ciemnoskórych. To z nimi mamy raz w miesiącu seks grupowy. Myślimy nawet o zapłodnieniu przez jednego z nich mojej dziewczyny. 

siema  , mowisz serio ? skad jestescie ?

Gość Ciekawy28

Jest pewne ryzyko jeżeli chodzi o taki przygodny seks.  Moja tez lubi czarnych . największy problem to gumki.

Gość Ciekawy28
15 minut temu, blednygosc napisał:

Daj spokoj w afryce nie ma seksu tam sa hieny. 

Chyba ty nie masz seksu

Gość gość

Mało tego, dzieciom w Afryce obcina się nogi, żeby nie chodziły głodne.

Gość gość

Czujesz się obrażony? Przecież nie mieszkasz w Afryce.

Gość krzys
1 godzinę temu, Gość Ciekawy28 napisał:

Jest pewne ryzyko jeżeli chodzi o taki przygodny seks.  Moja tez lubi czarnych . największy problem to gumki.

czemu gumki to problem ?

Gość Ciekawy28

Dziwnie to zabrzmi ale czarni wyjątkowo nie lubią gumek

Gość Gosc
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Gdybym był bezpłodny to wychodziło zapłodnienie żony przez murzyna oczywiście w mojej obecności. Ale mamy dwójkę dzieci i dlatego nie możemy im to zrobić im ze będą miały ciemnoskóre rodzeństwo. A co do seksu grupowego msmy seks wymianę z drugą parą. To nam z żoną wystarczą bo stała parą nie jest ryzykiem zakażeń. 

Gość krzys
1 godzinę temu, Gość Ciekawy28 napisał:

Dziwnie to zabrzmi ale czarni wyjątkowo nie lubią gumek

Skad to sie birze ze nie lubia ? w wrzesniu z narzeczona lecimy do afryki

Gość Gość
17 godzin temu, Gość krzys napisał:

Skad to sie birze ze nie lubia ? w wrzesniu z narzeczona lecimy do afryki

Tak mają i już 

Gość krzys
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Tak mają i już 

bo narzeczona ma fantazje z czarnym

Gość AKT
Dnia 18.08.2019 o 20:21, Gość gość napisał:

Fajna i jaka szczera ze mówi otwarcie czego oczekuje

Może opiszesz fajniejsze sytuacje?

Było takich wiele, są duże różnice między Europa i Afryką chodzi o zwyczaje mentalność i podejście do życia. Pewnego razu byliśmy w małym miasteczku w Kenii obszar nie turystyczny i biedny.Noc spędziliśmy u znajomych naszych znajomych oczywiście brak prądu i bieżącej wody, rano gdy żona się myła w misce przyglądał się jej młody chłopak a właściwie to ja podglądał z za drzew tak na oko miał 18 lub 20 lat, ta gdy się zorientowała rozebrała się do majtek. Mnie jej zachowanie nie zdziwiło natomiast jego bardzo. Żona jest szczupła i ma naprawdę duże piersi. Ja siedziałem pięć metrów od niej  w pewnym momencie jego ciekawość zwyciężyła i podszedł do nas mówił coś w lokalnym języku. Ja przytakłem głową. Podszedł do żony i stopniowo zaczął ja obmacywac po piersiach tak naprawdę był tylko tym zainteresowany. Nigdy nie widziałem takiego zachowania tylko ssał lizał i macał jej cycki.  Ta położyła mu rękę na swojm tyłku ale ja zabrał w pewnym momencie słychać było jakiś krzyk lub nawoływanie Chłopak zerwał się i biegiem pobiegł. Mieliśmy dużo takich sytuacji  jedne były sprowokowane przez nas inne były dziełem przypadku. 

Gość Kaśka88

Ja mam sporo tego typu akcji, od 6 lat jestem w związku cuckold. Tutaj nie będe sie rozpisywać za dużo tu hejterów.Na pytania odpowiem na mailu dla zainteresowanych.

Gość Chłopak

" krzys " Musisz doborze przemyśleć czy to przerobisz jak obcy różnie mocno twoją dziewczynę. Mogę doradzić że pierwszy trójkąt zaczęliśmy z białym o doborze obdarzony przez naturę i widzisz jak wyjmuje swój sprzęt dość mocno zakrwawionego bo tak się kończy stosunek z dużym ...em. Ale za to dziewczyna podczas tego seksu krzyczala z rozkoszy. Dopiero po takim seksie szukać wrażeń z murzenem.

Gość krzys
9 minut temu, Gość Chłopak napisał:

" krzys " Musisz doborze przemyśleć czy to przerobisz jak obcy różnie mocno twoją dziewczynę. Mogę doradzić że pierwszy trójkąt zaczęliśmy z białym o doborze obdarzony przez naturę i widzisz jak wyjmuje swój sprzęt dość mocno zakrwawionego bo tak się kończy stosunek z dużym ...em. Ale za to dziewczyna podczas tego seksu krzyczala z rozkoszy. Dopiero po takim seksie szukać wrażeń z murzenem.

niby tak ale..... on jest mocno napalona na murzyna , to duza jej fantazja , to ile mial ten duzy bialy ze az krwawila ? twoj ile ma ?

Gość Kaśka88
19 minut temu, Gość krzys napisał:

niby tak ale..... on jest mocno napalona na murzyna , to duza jej fantazja , to ile mial ten duzy bialy ze az krwawila ? twoj ile ma ?

Nieco demonizujecie czarnoskórych facetów. Zapewniam ze nie jest tak źle. Ale przed podróżą warto kupić prezerwatywy w różnych rozmiarach

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować