Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość AKT

Sex wakacje w Afryce

Polecane posty

Gość Takitam

Niektórzy bzdury takie wypisują że głowa mała.

To że widok czarnego członka bardziej podnieca kobiety to naturalna reakcja.Odmienny kolor skóry czyli inne geny.Kobiety mogą zaprzeczać że tak nie jest ale ich ciało mówi co innego. Taki mechanizm ma zapobiegać powielaniu się genów. A wy tu piszecie elaboraty jakie to kobiety są złe bo dała czarnemu a nie mi.

Gość Ola
6 godzin temu, Gość Wakacyjna napisał:

Nie polecam ja też chciałam czarnego mąż się zgodził fakt miał dużego ale miękkiego nie było fajnie przerwamam w trakcie 2 też był miękki nie wiem czy to dlatego że duży czy jak 

chyba go nie podniecalas ? fakt maja duze palki ale twarde :) fakt ze trzeba dluzej postarac sie zeby stal niz mniejszy , ale jak juz stoi to byl mega twardy...

Gość Gość
9 godzin temu, Gość Ola napisał:

chyba go nie podniecalas ? fakt maja duze palki ale twarde 🙂 fakt ze trzeba dluzej postarac sie zeby stal niz mniejszy , ale jak juz stoi to byl mega twardy...

????? 

Gość igor
Dnia 22.08.2019 o 08:41, Gość Kaśka88 napisał:

Nie zgadzam się z pierwsza teza do końca.

Dla nich kontakt z biała kobietą to forma prestiżowa można by rzec.

Krzyś jeżeli interesują cię szczegóły odpowiem chętnie ale na mailu.

czesc, a co jak bys zaszla z czarnym ?

Gość oll
Dnia 29.08.2019 o 07:12, Gość igor napisał:

czesc, a co jak bys zaszla z czarnym ?

urodzila by

Gość Kaśka88
4 minuty temu, Gość niezalogowany napisał:

To pewnie masz obolałą pchizdę

Przyda sie odpoczynek:)

Gość Ups
1 godzinę temu, Gość Kaśka88 napisał:

Przyda sie odpoczynek:)

Ilu zaliczyłaś? Napisz jak było 

Gość ddddj

Witam, byliśmy na seks wakacjach nie w Afryce a w jednym europejskim kraju. Panowie, czarni tam mieli takie fiuty, że można się nabawić kompleksów. Naprawdę imponujace rozmiary. Nie wiem ile to było bo nie mierzyłem ale moje 18cm wygladało przy nich jak u dzieciaczka. Widziałem też dwóch ruskich w pełnym wzwodzie, którzy godnie reprezentowali białą rasę jednak przy co niektórych czarnych i oni wypadali blado. Koło nas leżała kiedyś taka parka - szczuplutka uśmiechnieta francuzeczka z wielkim perfekcyjnie zbudowanym czarnym. On cały czas chciał, miał gigantycznego i stał mu jak struna. Nie wiem jak ona go mieściła. Puknął ją chyba  koło nas z pięć razy. Słodziutko wzdychała jak to robił. 

Gość Karol
54 minuty temu, Gość ddddj napisał:

Witam, byliśmy na seks wakacjach nie w Afryce a w jednym europejskim kraju. Panowie, czarni tam mieli takie fiuty, że można się nabawić kompleksów. Naprawdę imponujace rozmiary. Nie wiem ile to było bo nie mierzyłem ale moje 18cm wygladało przy nich jak u dzieciaczka. Widziałem też dwóch ruskich w pełnym wzwodzie, którzy godnie reprezentowali białą rasę jednak przy co niektórych czarnych i oni wypadali blado. Koło nas leżała kiedyś taka parka - szczuplutka uśmiechnieta francuzeczka z wielkim perfekcyjnie zbudowanym czarnym. On cały czas chciał, miał gigantycznego i stał mu jak struna. Nie wiem jak ona go mieściła. Puknął ją chyba  koło nas z pięć razy. Słodziutko wzdychała jak to robił. 

to z kim tam byles ? chyba kazdy z nas bialych przy czarnych nabawi sie kompleksu ....

Gość ddddj

Z żoneczką, Kochany 😉. Niektóre żony są poptostu idealne 🤐 i z nimi tak można.

Gość Karol
34 minuty temu, Gość ddddj napisał:

zona dala jakiemus czarnemu ? odwazny jestes nie ma co ,

Gość koles
2 godziny temu, Gość ddddj napisał:

stary wiem co czules mialem to samo , z narzeczona bylismy na nagiej plazy we wloszech i byli murzyni tam , moj wygladal przy nich jak jakis nierdorozwiniety czlonek .a mam 15 cm. gorzej ze byl tez tam nastolatek czarny mial z 15-16 lat a czlonka duzoego

Gość ola
23 godziny temu, Gość ddddj napisał:

duzo razy?

Gość ddddj
2 godziny temu, Gość ola napisał:

duzo razy?

Co roku tam jeżdzimy  🙂

Gość Stado Murzynów

Nasza lubieć polska sucza.

Dobrze chapać afrykańska dzida 😆

Gość to ja janusz
Dnia 21.08.2019 o 14:13, Gość gość napisał:

Pisała wyraźnie ze robiła to bez gumki i jest zdrowa, co jeszcze jest nie jasnego? 

Poza takimi niespodziankami jak AIDS, WZW typu B i C, Syfilis (Kiła) istnieją jeszcze nie tak straszliwe w konsekwencjach ale również groźne (i często mocno upierdliwe) infekcje jak Mycoplasma, Ureoplasma, Rzeżączka (Tryper), Chlamydia, czy nawet bycie nosicielem pospolitego Staphyloccocus Aureus (czyli gronkowca złocistego) w spermie. I o ile np. chlamydie stosunkowo łatwo da się wyleczyć po zdiagnozowaniu (3 dni przyjmowania mocnego antybiotyku i po nich), o tyle z gronkowcem bywa gorzej, bo ciężko się go pozbyć. A efekt jest np. taki, że ile razy spuścisz się dziewczynie w pochwie albo na cipkę to po 3-5 dniach panna ma infekcję i ją piecze i szczypie 😞 Zanim się onegdaj pozbyłem tego świństwa to straciłem w ten sposób świetną seks-przyjaciółę 😮 

Gość cikawe

Ale macie fantazje z tymi czarnymi długimi członkami. Tak sie składa, że widziałem wielu czarnych na plaży nudystów i pałki mają zupełnie zwyczajne, zwykła średnia europejska. Wy chyba byliście w stajni i widzieliście konia, a nie murzyna.

Gość igro
21 godzin temu, Gość ddddj napisał:

Co roku tam jeżdzimy  🙂

i co roku daje czarnym ?

Gość Kasia
19 godzin temu, Gość to ja janusz napisał:

Poza takimi niespodziankami jak AIDS, WZW typu B i C, Syfilis (Kiła) istnieją jeszcze nie tak straszliwe w konsekwencjach ale również groźne (i często mocno upierdliwe) infekcje jak Mycoplasma, Ureoplasma, Rzeżączka (Tryper), Chlamydia, czy nawet bycie nosicielem pospolitego Staphyloccocus Aureus (czyli gronkowca złocistego) w spermie. I o ile np. chlamydie stosunkowo łatwo da się wyleczyć po zdiagnozowaniu (3 dni przyjmowania mocnego antybiotyku i po nich), o tyle z gronkowcem bywa gorzej, bo ciężko się go pozbyć. A efekt jest np. taki, że ile razy spuścisz się dziewczynie w pochwie albo na cipkę to po 3-5 dniach panna ma infekcję i ją piecze i szczypie 😞 Zanim się onegdaj pozbyłem tego świństwa to straciłem w ten sposób świetną seks-przyjaciółę 😮 

Niestety , Niestety o to racja . Sama bylam na tyle glupia ze pozwolilam czarnoskoremu na sex bez gumki i spust we mnie. Dorobilam sie Chlamydia typu D-K co przerodziło sie w Śluzowo-ropne zapalenie szyjki macicy.

Gość ddddj
1 godzinę temu, Gość igro napisał:

i co roku daje czarnym ?

Może niektórych zawiodę ale nie daje. Bawimy się ze sobą, chłoniemy atmosferę, nakrecamy się niesamowicie. Jesteśmy bardzo niegrzeczni jednak granic bezpieczeństwa nie przekraczamy. Szkoda ale trudno. Seks przy wszystkich jak tyle oczu parzy też daje kopa. Większość ludzi się nie wymienia. Po prostu  podziwianie innych, zaczepki, macanki, prowokacje i seks przy ludziach.

Gość ola
Dnia 18.09.2019 o 12:59, Gość Kasia napisał:

Niestety , Niestety o to racja . Sama bylam na tyle glupia ze pozwolilam czarnoskoremu na sex bez gumki i spust we mnie. Dorobilam sie Chlamydia typu D-K co przerodziło sie w Śluzowo-ropne zapalenie szyjki macicy.

brawo ty ,

Gość ole
Dnia 18.09.2019 o 14:59, Gość ddddj napisał:

Może niektórych zawiodę ale nie daje. Bawimy się ze sobą, chłoniemy atmosferę, nakrecamy się niesamowicie. Jesteśmy bardzo niegrzeczni jednak granic bezpieczeństwa nie przekraczamy. Szkoda ale trudno. Seks przy wszystkich jak tyle oczu parzy też daje kopa. Większość ludzi się nie wymienia. Po prostu  podziwianie innych, zaczepki, macanki, prowokacje i seks przy ludziach.

nie boisz sie?

Gość Ktoś
Dnia 18.09.2019 o 12:59, Gość Kasia napisał:

Ale już zdrowa ? mi się marzy kobieta co była z czarnym bardzo mnie to kręci

Gość Kasia
5 godzin temu, Gość Ktoś napisał:

Ale już zdrowa ? mi się marzy kobieta co była z czarnym bardzo mnie to kręci

Tak juz zdrowa na szczescie. Czemu Cie to kreci ze kobieta byla z czarnym ?

Gość Gość

Dziewczyny nie lepiej do Dubaju? Szejk za zjedzenie gófna daje Rolexa i 50 tys, euro w gotówce! Za to ze cie po 4 piwach oleje całą niestety mniej. Ostatnio w TV w godz. nocnych była wypowiedź kobiety która wielokrotnie tam latała, twierdzi że na jej oczach bardzo znana, będąca na topie polska modelka żarła gófno!

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować