Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość On nie jestem piękny

Czy z brzydką dziewczyną łatwo się umówić na wulgarny seks?

Polecane posty

Gość On nie jestem piękny

Czy taka raczej jest zakompleksioną szarą myszką, która marzy o miłości i nic z tego nie wyjdzie? Chodzi mi o seks z naprawdę mocną i dziką penetracją oraz dużą ilością anala.

Uznałem skoro nie jestem przystojny i z ładną dziewczyną się nie zwiążę, to może chociaż spróbuję umówić się z brzydszą na wulgarny i wyuzdany seks. Z samotnością sobie jakoś poradzę, ale te niewyżycie coraz bardziej utrudnia mi normalne funkcjonowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wieczorna jest chętna. Jest nieatrakcyjna i lubi takie analne zabawy więc przyjmie twoją propozycję z pocałowaniem ręki. Tudzież possaniem fiuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zelda

Ja jestem atrakcyjna i dla mnie ważniejsze jest żeby facet i ostro pieprzył więc jestem pewna, że znajdziesz kogoś na ostre rypanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Lecz się chory typie. Powiem ci jedno - od brzydkich facetów tym bardziej wymagamy uczucia i dbania o nas. Dziki seks uprawiamy z przystojnymi, bo zawsze taki chętny się trafi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A myślisz, że te brzydkie chcą brzydkich? No to oszalałeś. Dziki i wyuzdany seks z domieszką bdsm kręci tylko te szkaradne, których nikt nie chce, więc sam rozumiesz, że nie ma lekko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic z tego nie wyjdzie

nic z tego nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość nic z tego nie wyjdzie napisał:

nic z tego nie wyjdzie

Czemu? Znajdź se jakąś brzydką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Zelda

a anal bez związku Ci się zdarzał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja to sie w ogóle nie pytam bo sie boje przeciez jest duze ryzyko e cie oskarży, leiej byc samemu jest bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość do Zelda napisał:

a anal bez związku Ci się zdarzał?

Czemu pytasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On nie jestem piękny

Mam inwestować uczucie w dziewczynę, która mi się nie podoba? Zakochany to ja jestem nieszczęśliwie w jednej koleżance.

A swoją drogą brzydka dziewczyna, która niezbyt przystojnemu facetowi na swoim poziomie nie chce pozwolić na wulgarny seks z analem, ale na boku już taki chętnie uprawia z przystojniakiem dla mnie nie jest lepsza ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

To czy ktos lubi zwierzęcy seks nie zalezy od urody tylko charakteru. Szukaj jakiejs srednio urodziwej ale niemiłej.  Takiej zadzierającej nosa i niemiłej.  Wrażliwe idealistki na takie cos nie pojda.  Ja wyuzdanego seksu nie chcialabym nawet z mezcztzna, ktòrego kocham a co dopiero z typem,  co szuka kobiety tylko do obnizenia cisnienia w gaciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Zelda

bo anal bez związku to kwintesencja wulgarnego i dzikiego seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda
5 minut temu, Gość On nie jestem piękny napisał:

Mam inwestować uczucie w dziewczynę, która mi się nie podoba? Zakochany to ja jestem nieszczęśliwie w jednej koleżance.

A swoją drogą brzydka dziewczyna, która niezbyt przystojnemu facetowi na swoim poziomie nie chce pozwolić na wulgarny seks z analem, ale na boku już taki chętnie uprawia z przystojniakiem dla mnie nie jest lepsza ode mnie.

Czyli jesteś jej wart. Brzydka dziewczyna ma inwestować czas i seks w ciebie,? Brzydkiego chłopa do tego nieudacznika? No nie żartuj. Idz i zapłać za seks. Tylko na to zasługujesz prymitywny smieciu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On nie jestem piękny

Po nieszczęśliwych doświadczeniach pogodziłem się z samotnością i chciałbym z kobietą umówić się po prostu na seks. Z taką ze swojej ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On nie jestem piękny

Nie jestem aż tak bardzo brzydki, raczej przeciętny. Nieudacznikiem też nie jestem. A kobiecie mógłbym zapewnić udany i pikantny seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Na normalny seks nie można nikogo znaleźć a co dopiero na jakiś inny. Kobity teraz strasznie wymagające się zrobiły, a niby mamy równouprawnienie, tylko pytanie w którą stronę? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On nie jestem piękny

A płacenie za seks byłoby dla mnie poniżające.

Kobieca hipokryzja jest taka, że z przeciętnymi nawet jak się im oświadczą z drogim pierścionkiem i dbają o nie jak własny ojciec nie będą robiły tego w wulgarnym wydaniu. A przystojniakowi na jedną noc, który traktuje je jak szalet pozwalają nawet na anal z dziką penetracją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wychodzi na to że kobiety to prymitywne zera i nie warto się o nie starać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda
3 minuty temu, Gość On nie jestem piękny napisał:

A płacenie za seks byłoby dla mnie poniżające.

Kobieca hipokryzja jest taka, że z przeciętnymi nawet jak się im oświadczą z drogim pierścionkiem i dbają o nie jak własny ojciec nie będą robiły tego w wulgarnym wydaniu. A przystojniakowi na jedną noc, który traktuje je jak szalet pozwalają nawet na anal z dziką penetracją.

Swojemu by robiły. A brzydkiemu obcemu typowi, którego nie stać na prostytutke to z. jakiej racji? I jesteś nieudacznikiem, bo gdybyś nim nie był to by atrakcyjne ci się do łóżka pchaly. Chciałbyś żyć jak przystojny milioner a widocznie nie takie życie dla ciebie. Brzydkie dziewczyny nie sa głupie. I to ze dla ciebie jakas jest brzydka nie oznacza, że dla innego nie będzie najcudowniejsza kobieta pod. Słońcem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna

Jak siedzicie tutaj to jak macie znaleźć? Szukaj na czatach, umawiaj się, flirtuj na początek, na pewno kogoś znajdziesz. Życzę powodzenia, sama kocham wulgarny, ostry i perwersyjny seks, wiem też jak to jest jak nie można się wyżyć i jak człowiek zdycha i jest ciągle w...iony przez to! Także...działaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On nie jestem piękny

Dla mnie byłoby niekomfortowe, jakby moja kobieta miała bujniejszą przeszłość ode mnie, a co dopiero gdyby jeszcze dodatkowo nie pozwalałyby mi na tak wulgarny i wyuzdany seks jak z byłymi partnerami i np. o analu mógłbym tylko pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko mnie wkur... Ia
3 minuty temu, Gość Wiosna napisał:

Jak siedzicie tutaj to jak macie znaleźć? Szukaj na czatach, umawiaj się, flirtuj na początek, na pewno kogoś znajdziesz. Życzę powodzenia, sama kocham wulgarny, ostry i perwersyjny seks, wiem też jak to jest jak nie można się wyżyć i jak człowiek zdycha i jest ciągle w...iony przez to! Także...działaj!

Hahahaha, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
8 minut temu, Gość Prawda napisał:

Swojemu by robiły. A brzydkiemu obcemu typowi, którego nie stać na prostytutke to z. jakiej racji? I jesteś nieudacznikiem, bo gdybyś nim nie był to by atrakcyjne ci się do łóżka pchaly. Chciałbyś żyć jak przystojny milioner a widocznie nie takie życie dla ciebie. Brzydkie dziewczyny nie sa głupie. I to ze dla ciebie jakas jest brzydka nie oznacza, że dla innego nie będzie najcudowniejsza kobieta pod. Słońcem. 

DOKLADNIE.Po co brzydka ma być z kimś kto chce ją potraktowac instrumentalnie.Brzydka też kogoś znajdzie, bo normalny facet zobaczy w niej coś ładnego i uroczego.Kazda potwora znajdzie amatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On nie jestem piękny

To wystarczy nie być nieudacznikiem, by mieć powodzenie u pięknych kobiet? Dobre. Jestem przeciwnym z wyglądu facetem, który ma zwykłą pracę, nieduże, ale z rynku pierwotnego mieszkanie. Jestem samodzielny i nie jestem pasożytem społecznym, ale nie jestem też żadnym Sorosem by mieć wianuszek wielbicielek.

 

Wiosna, a taki seks akceptujesz również w związku, z kimś kogo kochasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
1 minutę temu, Gość Ggg napisał:

DOKLADNIE.Po co brzydka ma być z kimś kto chce ją potraktowac instrumentalnie.Brzydka też kogoś znajdzie, bo normalny facet zobaczy w niej coś ładnego i uroczego.Kazda potwora znajdzie amatora.

Przestańcie, nie ma brzydkich kobiet tylko są biedne (których nie stać) i zaniedbane (bo nie umieją o siebie zadbać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
1 minutę temu, Agatkadzieciowicz napisał:

Trudno A co 

Buahaha, powiedziała co wiedziała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aAa
21 minut temu, Gość On nie jestem piękny napisał:

A płacenie za seks byłoby dla mnie poniżające.

Kobieca hipokryzja jest taka, że z przeciętnymi nawet jak się im oświadczą z drogim pierścionkiem i dbają o nie jak własny ojciec nie będą robiły tego w wulgarnym wydaniu. A przystojniakowi na jedną noc, który traktuje je jak szalet pozwalają nawet na anal z dziką penetracją.

Chyba tylko te brzydkie, ktore chca sie dowartosciowac. Zapamietaj to sobie autorze raz na zawsze: swiadoma swej wartosci kobieta  z WYSOKIM poczucien godnosci nigdy nie pozwoli zeby jakikolwiek samiec  (noewazne czy przystojny czy nie ) potraktował ją jak ście/r/ę. 

Co najwyżej taka włozy ci wibrator w dup/s/ko i cię zdominuje :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość aAa napisał:

Chyba tylko te brzydkie, ktore chca sie dowartosciowac. Zapamietaj to sobie autorze raz na zawsze: swiadoma swej wartosci kobieta  z WYSOKIM poczucien godnosci nigdy nie pozwoli zeby jakikolwiek samiec  (noewazne czy przystojny czy nie ) potraktował ją jak ście/r/ę. 

Co najwyżej taka włozy ci wibrator w dup/s/ko i cię zdominuje 😄

Potraktować jak sciere? Bez sensu. W seksie z miłości wszystkie chwyty dozwolone 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna
10 minut temu, Gość On nie jestem piękny napisał:

To wystarczy nie być nieudacznikiem, by mieć powodzenie u pięknych kobiet? Dobre. Jestem przeciwnym z wyglądu facetem, który ma zwykłą pracę, nieduże, ale z rynku pierwotnego mieszkanie. Jestem samodzielny i nie jestem pasożytem społecznym, ale nie jestem też żadnym Sorosem by mieć wianuszek wielbicielek.

 

Wiosna, a taki seks akceptujesz również w związku, z kimś kogo kochasz?

Również! Dlaczego nie mogę kochać i być wyuzdana w łóżku?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×