Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PlatynowyFeniks

Gdzie jest stare pytamy ? Czy są odpowiedzi i komentarze z tamtego pytamy ?

Polecane posty

Gość PlatynowyFeniks

Odpowiedzcie Mi jak możecie. Tyle wspaniałych odpowiedzi i komentarzy , a i pytań, i to wszystko zniknęło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo1Krew

Też właśnie nie wiem o co chodzi. Chce wejść na pytamy a nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PlatynowyFeniks

Klincz a wiesz czy zlikwidowali też konta ? Nie mogę się zalogować . Masakra tyle wszystkiego by usuneli , mogli dać ostrzeżenie . Kurcze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu2

Jak to nie ma pytamy i moich pytań ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawiadomienie wisiało ze 2 tygodnie. Linka tu podesłać nie można, więc wygoglujcie sobie forum. pytamy. online. Tam jest cała stara wiara i jest całkiem fajnie. Na starym byłem birbant. Niestety, ze starego wszystko przepadło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???

Platynowy Feniks, no i jak ci się podoba na pytamy.online? 

Tylko szczerze... :classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Wszystko poszło się jeb** , a to nowe pytamy zrobiło się prywatnym kółkiem emerytów jeszcze bardziej smutnym i jeszcze bardziej nudnym . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie jest stare Pytamy

smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość Iza napisał:

Wszystko poszło się jeb** , a to nowe pytamy zrobiło się prywatnym kółkiem emerytów jeszcze bardziej smutnym i jeszcze bardziej nudnym . 

Nie prawda, nie jest smutno i nudno, a wy kupcie sobie maść na ból...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie prawda, nie jest smutno i nudno, a wy kupcie sobie maść na ból...

Widać że wesoło, z waszymi sucharami emerytów z alzheimerem  i dzieciatym Tensorem :classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 godzin temu, Gość Nina napisał:

Widać że wesoło, z waszymi sucharami emerytów z alzheimerem  i dzieciatym Tensorem :classic_laugh:

Jak ktoś ma klapki na oczach to widzi, tylko złe strony. Wystarczy się rozejrzeć, a zobaczy pozytywne aspekty.

Boli tyłek, że nie można trollować i zakładać pobocznych kont, żeby komuś dopiec?

A no właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak ktoś ma klapki na oczach to widzi, tylko złe strony. Wystarczy się rozejrzeć, a zobaczy pozytywne aspekty.

Boli tyłek, że nie można trollować i zakładać pobocznych kont, żeby komuś dopiec?

A no właśnie.

A niech sobie na tej tu kostnicy pojojczą. Tyle im zostało, bądźmy litościwi, dajmy im spokój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyrka
1 godzinę temu, klincz napisał:

A niech sobie na tej tu kostnicy pojojczą. Tyle im zostało, bądźmy litościwi, dajmy im spokój. 

właśnie, dajcie spokój z tymi reklamami tego nibypytamy. Od nas nikt nie wchodzi na tą podróbkę pytamy żeby pokazywać swój ból dupy, to wy ciągle tutaj spamujecie . Nie podoba sie kafeteria to wypad. Sama zajrzałam z ciekawości na te wasze forum - bida, nędza i nuda. Ale nie przyszło mi do głowy żeby się tam logować , i reklamować inne fora .

A jak boli dupsko to narzekajcie tam u siebie tu nikogo nie obchodzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Pyrka napisał:

właśnie, dajcie spokój z tymi reklamami tego nibypytamy. Od nas nikt nie wchodzi na tą podróbkę pytamy żeby pokazywać swój ból dupy, to wy ciągle tutaj spamujecie . Nie podoba sie kafeteria to wypad. Sama zajrzałam z ciekawości na te wasze forum - bida, nędza i nuda. Ale nie przyszło mi do głowy żeby się tam logować , i reklamować inne fora .

A jak boli dupsko to narzekajcie tam u siebie tu nikogo nie obchodzicie.

 

Jest akurat odwrotnie i bardzo cię to boli. Po prostu fakt jest taki ze jesteś za głupi na nowe forum i bolą cię kompleksy, które tu ujawniasz. Faktom zaprzeczają idioci, a ty robisz to stale. Nie wymagam wyciągnięcia wniosku od ciebie, bo to za trudne dla twego umysłu. 

A twoje wypad, to dla mnie mniej od brzęczenia muchy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyrka
7 minut temu, klincz napisał:

 

Jest akurat odwrotnie i bardzo cię to boli. Po prostu fakt jest taki ze jesteś za głupi na nowe forum i bolą cię kompleksy, które tu ujawniasz. Faktom zaprzeczają idioci, a ty robisz to stale. Nie wymagam wyciągnięcia wniosku od ciebie, bo to za trudne dla twego umysłu. 

A twoje wypad, to dla mnie mniej od brzęczenia muchy. 

Ja nie loguję się na forach które mi nie odpowiadają, a ty wchodzisz tu żeby zaprezentować swój ból dupy. Mogłabym też zarejestrować się na waszej stronce i pisać jaka to jest beznadziejna , ale  nie chcę robić z siebie błazna jak ty tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeszcze przez jakiś czas adres forum.pytmay.online musi powisieć tutaj na górze listy, bo są wakacje. Co chwila ktoś ze starego pytamy.pl się odnajduje, więc trzeba im wskazać, gdzie większość użytkowników się przeniosła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża

Nie bardzo rozumiem dlaczego tak bardzo nowe pytamy szuka na prawo i lewo nowych użytkowników , czyżby naprawdę zaczęliście się tak nudzić miedzy sobą ? I doskonale wiecie że ze starego pytamy nikogo już więcej nie odłowicie bo większość zamknęła rozdział i o nim zapomniała , tak że zostaniecie w wąskim gronie głównie miedzy zdegustowanymi emerytami i wchodzeniem sobie do doopy czyli to co tak najbardziej lubicie od zawsze i jedyne co potraficie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ rozróba :).

Akurat, wiedziony nostalgią chyba, zapragnąłem zajrzeć, co pozostało z tego serwisu... Spodziewałem się wszystkiego, prócz tak brutalnej aneksji, sprowadzenia do roli kafelka na forum. Forum, które z czymś mi się kojarzy, i nie jest to najlepsze skojarzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rex
7 godzin temu, Gość Róża napisał:

Nie bardzo rozumiem dlaczego tak bardzo nowe pytamy szuka na prawo i lewo nowych użytkowników , czyżby naprawdę zaczęliście się tak nudzić miedzy sobą ? I doskonale wiecie że ze starego pytamy nikogo już więcej nie odłowicie bo większość zamknęła rozdział i o nim zapomniała , tak że zostaniecie w wąskim gronie głównie miedzy zdegustowanymi emerytami i wchodzeniem sobie do doopy czyli to co tak najbardziej lubicie od zawsze i jedyne co potraficie.

To akurat nieprawda. Praktycznie co tydzień odnajdują się 2-3 dawni pytamowicze i zakładają konta na pytamy.online. Dlatego drogowskaz musi tu zostać jeszcze przez jakiś czas. Mamy w końcu wakacje, ludzie są na urlopach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika

 

2 godziny temu, Gość rex napisał:

To akurat nieprawda. Praktycznie co tydzień odnajdują się 2-3 dawni pytamowicze i zakładają konta na pytamy.online. Dlatego drogowskaz musi tu zostać jeszcze przez jakiś czas. Mamy w końcu wakacje, ludzie są na urlopach. 

Bzdury opowiadasz , wasze forum to taki słomiany ogień i tylko reklamę sobie robicie, a do waszego kółka wzajemnej adoracji nikt już nie dołączy a raczej odejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyrka

Dziwię się że moderacja pozwala na takie reklamowanie. Grupka frustratów co chwila pluje na nasze forum, ale "reklama musi wisieć" bo inaczej nikt na ich nędzną stronkę nie trafi" LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na nowym pytamy zrobiło się naprawdę

Cytat
Cytat
Cytat

 

 

 

ciekawe, jest już ponad stu użytkowników i ludzie naprawdę z różnych barw polityczych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stare pytamy zostało skasowane - wszystkie pytania, odpowiedzi, komentarze (a pewnie i konta) zniknęły chyba bezpowrotnie.

Niestety


Poza kafeterią są dwa fora założone przez Użytkowników Pytamy:

www . pytamy . darmowefora . pl
i
http :// pytamy . y0 . memberlist . php

Oczywiście bez odstępów


Jest też www . forum . pytamy . online (też bez odstępów), więc jest kilka miejsc, na których można się spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×