Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czytałyście już o wypadku i akcji poszukiwaczej Piotra Woźniak-Staraka?

Polecane posty

Gość Tiktok

Od południa w mediach podają informacje, że teraz to akcja poszukiwawcza, a nie ratunkowa. Czyli szukają ciała. Szulim jest wdową...współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość wartość napisał:

No owszem, żona mogła zostać w domu, a on mógł się wymknąć.... ale i tak nie widzę w tym sensu...

No chyba, że wyjechała ze względu na pracę czy coś...jakby tam była, to naprawdę byłoby mega dziwne... 

Jakbym chciała spędzić czas z kochankiem, nie ciągnęłabym w to samo miejsce męza

Szulim mogła spać napruta, a on mógł poczuć potrzebę nagle, a nie wcześniej to planować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nigdy nie lubiłam Szulim, ale Teraz zwyczajnie jest mi jej szkoda- nawet jeśli wcześniej przymykala oko na jego wybryki, to było to wyłącznie między nimi, a teraz została upokorzona publicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość gosc napisał:

ale na insta wiszą komentarze ludzi i to nieźle tam jadą po Starakach...chodzi mi o insta Agnieszki

Nie czytałam, ale nie wiem jakim ...ą trzeba być żeby pisać negatywne rzeczy o kimkolwiek w takim momencie. Kobieta przeżywa teraz koszmar, prawdopodobnie straciła męża, a ludzie cisną po jego rodzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiktok

„Dziewczynę znaleziono o 4 rano na brzegu, była naga.” Cytat z jednej strony myślicie ,że prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy to ważne? Facet moim zdaniem nie żyje.  Takie wypadki zdarzają się codziennie i większości to wisi. Teraz nagle wielkie halo, bo facet był bogaty. Wobec śmierci wszyscy  jesteśmy równi. Utopił się,  zostawił rodzinę,  która go oplakuje. Każdej rodzinie w takim przypadku należy się spokój i szacunek. Niestety ludzie lubią aferki, więc będą komentować dopóki im się nie znudzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beeel

Ludzie trochę szacunku .  Inne tematy z kafe o nim już usuniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
41 minut temu, Gość gość napisał:

Nie czytałam, ale nie wiem jakim ...ą trzeba być żeby pisać negatywne rzeczy o kimkolwiek w takim momencie. Kobieta przeżywa teraz koszmar, prawdopodobnie straciła męża, a ludzie cisną po jego rodzinie?

Nie ma już tego zdjęcia na motorówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 godzin temu, Gość klll napisał:

Może dlatego, że akurat o tym wypadku trąbią wszystkie media. Poza tym są to osoby medialne, a to ma swoje konsekwencje

X

 Akurat Starak sam sie do mediow nie pchal, urodzil sie w bogatej rodzinie, kazdy sie w jakiejc rodzi. Ze sie uzenil z Szulim - pewnie mu sie po prostu podobala. Media oczywiscie musza zarobic.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba

Ludzie. Przeżywacie jak mrówka okres. Gdybyście to wy byli to by was nawet nie szukali bo by było szkoda państwowa straż, służby itp wynajmować. Każdy by lał na was i wasza smierć a wy tu się uzewnetrzniacie Haha. Zginął jak mnóstwo innych ludzi każdego dnia. A Szulim teraz będzie miała ogromny majątek. Znając jej egoistyczny charakter  to pewnie po otarciu łez zajmie się pieniazkami należycie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Straży ani służb się nie wynajmuje, bo to jednostki państwowe i takie sa ich obowiązki  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
53 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nigdy nie lubiłam Szulim, ale Teraz zwyczajnie jest mi jej szkoda- nawet jeśli wcześniej przymykala oko na jego wybryki, to było to wyłącznie między nimi, a teraz została upokorzona publicznie

Zdadzą się. Szkoda mi jej i widać że u wszystkich jest tak samo czy to u zwykłego szaraka czy bogatego Staraka..... Życie jest bardzo kruche a jak często o tym zapominamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Ryba napisał:

Ludzie. Przeżywacie jak mrówka okres. Gdybyście to wy byli to by was nawet nie szukali bo by było szkoda państwowa straż, służby itp wynajmować. Każdy by lał na was i wasza smierć a wy tu się uzewnetrzniacie Haha. Zginął jak mnóstwo innych ludzi każdego dnia. A Szulim teraz będzie miała ogromny majątek. Znając jej egoistyczny charakter  to pewnie po otarciu łez zajmie się pieniazkami należycie. 

Nie będzie miała, bo podpisali intercyzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Www

W sobotę wieczorem Piotr Starak miał ze swoją 27-letnią znajomą z Łodzi, wypłynąć na kolację do gospody pod Czarnym Łabędziem, do Rydzewa nad pobliskim jeziorem Niegocin. Drugą motorówka miała płynąć ochrona producenta filmowego. W restauracji byli widziani jeszcze około godziny 22. Na kolacji był Piotr z małżonką i pieskiem, oraz jego teściowie. Około godz. 23. mieli wrócić do domu.

Dopłynęli do wyspy niedaleko posiadłości Staraków. Wtedy Piotr miał zwolnić ochroniarzy i powiedzieć, żeby płynęli do portu przy posiadłości, a on za chwilę dopłynie. Kiedy na pokład wsiadła 27-letnia kobieta? Póki co Faktowi nie udało się tego ustalić. To prawdopodobnie osoba powiązana z nim więziami rodzinnymi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość gość napisał:

Nie ma już tego zdjęcia na motorówce.

Jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bffs

Nie martcie się o szulim. Nie dość ze jest zabezpieczona finansowo na najbliższe kilka pokolen to stać ja na psychologa 24 na dobę. Tragedia jest jak ginie ojciec trójki dzieci, jedyny żywiciel rodziny, a matka zostaje sama na lodzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Tiktok napisał:

„Czytałam komentarze dziewczyny, która mieszka w okolicy Starakow. Pisała, że personalia kobiety, która pływała z Piotrem są znane, lecz jest to temat zakazany. Nie była to siostra ani nikt z grupy Agi i Piotra. W sąsiedztwie mieszkają inne znane osoby, więc będzie to cios dla Agnieszki. Choć ktoś pisał, że Aga przymykala oko na flirty i romanse Piotra.” Z pudelka

Na Fakcie jest caly opis tego wieczoru. Poplynal na kolacje do jakiejs gospody razem z Agnieszka, psem, jej rodzicami, a w drugiej motorowce plynela ochrona. O 22 byli jeszcze widziabi w restauracji. Ok. 23 wszyscy doplyneli do wysepki obok posiadlosci, Piotr podobno odprawil ochrone i powiedzial zeby plyneli do portu przy posiadlosci, a on zaraz doplynie. Nikt nie wie kiedy niby ta 27 latka weszla do motorowki. Wychodzi na to, ze on po nia gdzies poplynal i razem szaleli po jeziorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Bffs napisał:

Nie martcie się o szulim. Nie dość ze jest zabezpieczona finansowo na najbliższe kilka pokolen to stać ja na psychologa 24 na dobę. Tragedia jest jak ginie ojciec trójki dzieci, jedyny żywiciel rodziny, a matka zostaje sama na lodzie. 

Zabezpieczona na kilka pokoleń to by mogła być jakaś biedna osoba, której by kasa nie uderzyła do głowy, a nie bogaty człowiek. Bogaci ludzie przepuszczają kasiore jak przez maszynkę. Fiu i nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
54 minuty temu, Gość Tiktok napisał:

„Dziewczynę znaleziono o 4 rano na brzegu, była naga.” Cytat z jednej strony myślicie ,że prawda ?

No wlasnie tez czytalam, ze w motorowce byly ubrania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mieszkancy tej miejscowosci mowili dzisiaj w tv, ze tam jest strefa ciszy, a u Starakow byly ciagle imprezy, nocami plywali motorowkami z glosna muzyka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Mieszkancy tej miejscowosci mowili dzisiaj w tv, ze tam jest strefa ciszy, a u Starakow byly ciagle imprezy, nocami plywali motorowkami z glosna muzyka. 

To jest właśnie prostactwo i brak szacunku dla innych, wyłącznie dlatego, że  ma się pieniądze, żenada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isia

Dlatego bogaci powinno być meeeega wysoko opodatkowani. Wtedy sodówka by do głowy nie uderzała i nie byłoby czasu na imprezy nocne na wodzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Bffs napisał:

Nie martcie się o szulim. Nie dość ze jest zabezpieczona finansowo na najbliższe kilka pokolen to stać ja na psychologa 24 na dobę. Tragedia jest jak ginie ojciec trójki dzieci, jedyny żywiciel rodziny, a matka zostaje sama na lodzie. 

Weź się czasem palnij w pusty łeb. Myślisz że jak ktoś ma pieniądze to nie cierpi po stracie? Jak można być takim materialistą i człowiekiem wypranym z uczuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Weź się czasem palnij w pusty łeb. Myślisz że jak ktoś ma pieniądze to nie cierpi po stracie? Jak można być takim materialistą i człowiekiem wypranym z uczuć?

Masz racje, mozna celebryte lubic lub nie, ale kazdy a uczucia, a ta z pustym lbem ma faceta jako reproduktora i bank, zeby sobie zycie ulozyc, jak niestety wiekszosc teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxx

To się doigrał... Za dużo w tyłku miał to się przewróciło w główce, myślał, że jest królem życia, a życie szybko go sprowadziło do parteru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nie będzie miała, bo podpisali intercyzę.

Jako zona będzie po nim dziedziczyła.Intercyza dotyczy tylko rozwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość xxxxxxxxxxx napisał:

To się doigrał... Za dużo w tyłku miał to się przewróciło w główce, myślał, że jest królem życia, a życie szybko go sprowadziło do parteru. 

Gdyby był biedny, to wszyscy by pisali: biedny chłopak, taki mlody, biedna matka, straszna tragedia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bsbsbs
9 minut temu, Iibed napisał:

tak powinni ciezko pracowac i byc opodatkowni zeby takei pasozyty jak ty nie musialy pracowac zyly z benefitow i pluly na nich na forum. myslenie pisiora. 

na ich miejscu jakbym przeczytal co sie tu wypisuje to wszystkie interesy przenioslbym za granice zeby zadnego podatku poza vatem na takich patusow jak w tym temacie widac nie placic niech gina z glodu. 

zebrala sie patologia i od samego rana rozkminia zamiast sie do robot wziac zeby tez co miec a nie tylk cieszyc sie ze ci to maja lepiej tez gina. 

Jedyny interes jaki masz to ten w spodniach a i tak pewnie lichutki i mięciutki Hahahah. Ty i interesy Hahaha sprzedałem stare buty na Olx? Haaah 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooo

Wspolczuje wszystkim zazdrosnikom, żółć was w koncu zaleje....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
44 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zabezpieczona na kilka pokoleń to by mogła być jakaś biedna osoba, której by kasa nie uderzyła do głowy, a nie bogaty człowiek. Bogaci ludzie przepuszczają kasiore jak przez maszynkę. Fiu i nie ma

Tylko biedni, tacy porządni, poczciwi i dobrzy, prawda? Jak bogaty to od razu wiadomo że degenerat, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×