Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czytałyście już o wypadku i akcji poszukiwaczej Piotra Woźniak-Staraka?

Polecane posty

Gość gosc

Straszna tragedia. Jaka pewność ze ona nie sterowala? 

Czy faktycznie znali się wcześniej?

Czy ona znala zonke?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhhjkn
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

To nie jest młody facet. To jest facet w średnim wieku. 

Może i tak ale wyglądał bardzo młodo na swoje lata. Niby 39 lat ale ja bym mu dała 10 lat mniej. Może dlatego bo nigdy ciężko nie pracował. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dlaczego ona sie ukrywa? i ma ochrone? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc
1 godzinę temu, Gość żal.pl napisał:

Ryszard ty szerloku od 7 boleści, to nie pWS jest z EO w jej aucie, tylko jej chłopak, FK z Gertisu.

Filip??? podobny typ urody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opoad
1 godzinę temu, Gość gość 1 napisał:

Ja tam trollem nie jestem, rodzina Staraków mi nie płaci, wisi mi czy miał romans czy nie. Po prostu przeraża mnie jak łatwo ludzie biorą coś za pewnik tylko dlatego, że w szmatławcu napisali. Szmatławce mają to do siebie, że piszą o wielorybie w Wiśle. Nie wiem co Starak robił z tą panną, ale pisanie, że każda jazda środkiem transportu kobiety i mężczyzny kończy się na seksie lub ma seks w zamierzeniu jest śmieszno-straszne. Wy pewnie na krok nie odstępujecie żony/męża i nigdy nie odwoziliście koleżanki z pracy do domu "bo co powie moja Grażyna". Masakra.

no, to jest masakra. ale wiele par tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cccc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Dlaczego ona sie ukrywa? i ma ochrone? 

A co ma się ujawnić, żeby pismaki i ludzie "może jest oficjalna wersja, ale ja wiem lepiej, co się stało, bo..." nie dali jej żyć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Uhhjkn napisał:

Może i tak ale wyglądał bardzo młodo na swoje lata. Niby 39 lat ale ja bym mu dała 10 lat mniej. Może dlatego bo nigdy ciężko nie pracował. 

Wyglądał młodo dlatego wszędzie w komentach pisali że Szulim wygląda jak jego matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cccc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Dlaczego ona sie ukrywa? i ma ochrone? 

A co ma się ujawnić, żeby pismaki i ludzie "może jest oficjalna wersja, ale ja wiem lepiej, co się stało, bo..." nie dali jej żyć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Cccc napisał:

A co ma się ujawnić, żeby pismaki i ludzie "może jest oficjalna wersja, ale ja wiem lepiej, co się stało, bo..." nie dali jej żyć? 

Mam nadzieję, ze jest bezpieczna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.

Też nie jestem trollem czy osobą  oplacana przez rodzinę. Zwyczajnie nie popieram hejtu i plotek.

Zadziwia mnie, ze ludzie z namaszczeniem powoluja sie na najgorsze szmatlawe gazety, że z tragedii robia igrzyska. Tak samo reaguje w realnym swiecie, kiedy lokalne plotkary chca sie podzielic swoją interpretacja powodu  dla ktorego pani Kasia z piątego   późno wrocila do domu. Tak samo reagowalam po śmierci mlodej bliskiej mi osoby, kiedy spragnione wrażeń obce osoby zamiast kondoloncji zadawaly pytania o szczegoly agonii.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest w necie zdjęcie tej całej Ewy to jak siedzi w samochodzie z facetem który ma włosy do ramion i tam widać dokładnie jej twarz. W życiu nie uwierzę, że Starak miał z nią romans, ona jest paskudna wręcz odrażająca. Może ojczym Staraka skusiłby się na nią po pijaku, ale nie młody Starak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 23.08.2019 o 09:51, Gość Gość napisał:
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Jest w necie zdjęcie tej całej Ewy to jak siedzi w samochodzie z facetem który ma włosy do ramion i tam widać dokładnie jej twarz. W życiu nie uwierzę, że Starak miał z nią romans, ona jest paskudna wręcz odrażająca. Może ojczym Staraka skusiłby się na nią po pijaku, ale nie młody Starak.

Daj linka

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wpisz sobie w google jej imię i nazwisko Łóź i wejdź w obrazy. Siedzi w samochodzie z facetem i widać dokładnie ich twarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1

Trafny cytat z wywiadu dla GW. Pod rozwagę dla niektórych, Psycholog społeczny Konrad Maj:

dyby sprawa dotyczyła kogoś nieznanego i niezamożnego, takiego poruszenia by nie było - to pewne. Wiele osób postrzega świat czarno-biało, dzieli ludzi na biednych i bogatych i każdej z tych grup przypisuje określone cechy charakteru, właściwości. O zamożnych ma najczęściej jednoznaczną opinię - że to ludzie zdegenerowani, niekierujący się w życiu żadnymi wartościami, którzy tylko piją i ćpają, są przekonani, że wszystko im wolno. I osoby mające taki pogląd nie myślą o tym, że doszło po prostu do ogromnej, rodzinnej tragedii, że pieniądze przestają mieć znaczenie, gdy w grę wchodzi strata bliskiej osoby. Każda rodzina przeżywałaby to tak samo.

Ale to zdarzenie pozwala niektórym odczuć pewną satysfakcję, że co prawda nie są znani, nie mają motorówki jak z filmów z Jamesem Bondem, ale za to "nie kończą jak ci bogacze". Bo żyją. Taka historia stanowi więc impuls do myślenia o sobie - w przypadku osób, które nie mają skrupułów, żeby hejtować - leczenia swoich kompleksów, podwyższania własnej samooceny, budowania pozytywnego obrazu samego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1

Ciąg dalszy cytatu:

Przeciwstawiając obrazek rozpasanych i odurzonych celebrytów obrazowi uczciwej i rozsądnej biedy, ludzie porządkują sobie świat. Niedopuszczalne jest jednak ocenianie moralności czy odpowiedzialności innych ludzi, w tym pana Woźniaka-Staraka, na podstawie strzępów informacji, które do nas docierają, i w oparciu o stereotypy. Ludzie powinni być tego świadomi i zachować powściągliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 minut temu, Gość Gość napisał:

Jest w necie zdjęcie tej całej Ewy to jak siedzi w samochodzie z facetem który ma włosy do ramion i tam widać dokładnie jej twarz. W życiu nie uwierzę, że Starak miał z nią romans, ona jest paskudna wręcz odrażająca. Może ojczym Staraka skusiłby się na nią po pijaku, ale nie młody Starak.

wszystkie kochanki to brzydule. ładna kobieta nie zostanie kochanką żonatego bo ma powodzenie wśród wolnych panów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1

I jeszcze jeden cytat:

wciąż mamy bardzo niską wrażliwość. Nie zastanawiamy się nad tym, że te informacje docierają do rodziny, która może poczuć się zaszczuta. Niektórzy mają ogromną trudność, żeby zacząć postrzegać celebrytów jak zwykłych ludzi, którzy mają uczucia, którzy tak jak inni, wstają rano, jedzą śniadanie, dyskutują na różne tematy z bliskimi, wieczorem kładą się spać. I dokładnie tak jak inni przeżywają stratę kogoś bliskiego. My naprawdę jesteśmy wszyscy bardzo do siebie podobni - nie ma czegoś takiego jak osobowość celebryty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ta kobieta na zdjęciu to nie Ewa Owczarek. W internecie, w telewizji można wszystko napisać, wyreżyserować. Kiedyś ktoś oczernił moja bliska osobę to była zemsta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agdzieszka

Co się z wami ludzie dzieje? Umarł człowiek zostawił rodzinę w rozpaczy a wy hejt? Niech każdy z was się postawi na miejscu żony. Jak tak można? Lepiej się nie odzywać niż gadać głupoty... Ale cóż.. Dzwon najgkosniejszy bo pusty w środku. Ręce opadają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jest w necie zdjęcie tej całej Ewy to jak siedzi w samochodzie z facetem który ma włosy do ramion i tam widać dokładnie jej twarz. W życiu nie uwierzę, że Starak miał z nią romans, ona jest paskudna wręcz odrażająca. Może ojczym Staraka skusiłby się na nią po pijaku, ale nie młody Starak.

Nie przesadzaj, nie jest aż tak brzydka. Wiadomo, że nie jest piękna jak Miss Polonia. Ale jest zadbana, naturalna, uśmiechnięta. Z pasją żeglarską.  Szulim też podobnie wyglądała przed tuningiem.

popatrz sobie z jakimi kobietami znani aktorzy zdradzają swoje znane żony- z niańkami, asystentkami- bardzo przeciętnymi kobietami. Również z wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi

Zęby ma jak qń 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ta kobieta na zdjęciu to nie Ewa Owczarek. W internecie, w telewizji można wszystko napisać, wyreżyserować. Kiedyś ktoś oczernił moja bliska osobę to była zemsta...

ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ta kobieta na zdjęciu to nie Ewa Owczarek. W internecie, w telewizji można wszystko napisać, wyreżyserować. Kiedyś ktoś oczernił moja bliska osobę to była zemsta...

Tak jasne bo ta Ewa to była facetem 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podobno przylazła do jego posiadłości i została wygnana oraz wyzwana od najgorszych. Pewnie chciała zrobić na złość żonie, żeby żona się z mężem kłóciła, żeby się wnerwiła i wyjechała to ona będzie miała kochasia tylko dla siebie. Jak nic zaczęła go szantażować i go wypchnęła z tej motorówki, dlatego ona żyje a on nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

Bieliznę. Ona mogła ściągnąć ubranie, bo ciężej się w nim pływa niż bez. A to była noc, środek jeziora, więc nawet nie wiedziała, ile ma do brzegu. Kawałki ubrania Staraka znaleźli w śrubie. Więc miał je na sobie, gdy wpadł do wody.

a ty skąd wiesz, że miała bieliznę na sobie? Znalazłeś/łaś ją i widziałeś/łaś że była w bieliźnie?

Jasne, ściągnęła ubranie i zostawiła w motorówce jak razem wypadli. 😄 

Pewnie w locie ściągała i wrzucała na motorówkę. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

należałoby przesłuchać jeszcze raz tą prostytutkę, bo coś kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jest w necie zdjęcie tej całej Ewy to jak siedzi w samochodzie z facetem który ma włosy do ramion i tam widać dokładnie jej twarz. W życiu nie uwierzę, że Starak miał z nią romans, ona jest paskudna wręcz odrażająca. Może ojczym Staraka skusiłby się na nią po pijaku, ale nie młody Starak.

No i co z tego, że według ciebie brzydka? Jego żona podobna. Wysoka, szczupła blondyna o niekoniecznie pięknej twarzy dla każdego. Widocznie jego typ. A czy mieli romans, to tylko oni tak naprawdę wiedzą. No teraz już ona, no i może jeszcze jakaś jej psiapsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
21 minut temu, Gość gosc napisał:

należałoby przesłuchać jeszcze raz tą prostytutkę, bo coś kręci

takie wpisy powinny być karane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Has ha
6 minut temu, Gość gość napisał:

No i co z tego, że według ciebie brzydka? Jego żona podobna. Wysoka, szczupła blondyna o niekoniecznie pięknej twarzy dla każdego. Widocznie jego typ. A czy mieli romans, to tylko oni tak naprawdę wiedzą. No teraz już ona, no i może jeszcze jakaś jej psiapsi.

Chyba kochanica czyta kafe i ma ból dopska. Ty masz ryj jak niewypał a jego żona jest piękna przy tobie mimo to, ze dużo starsza od ciebie poczwaro bagienna 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gość 1 napisał:

takie wpisy powinny być karane

ojej jak zabolało że ktoś nazwał po im imieniu. baba która włóczy się nocami z cudzym mężem to prostytutka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×