Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czytałyście już o wypadku i akcji poszukiwaczej Piotra Woźniak-Staraka?

Polecane posty

Gość gość
12 minut temu, Gość gosc gosć napisał:

Właśnie też tego nie rozumiem. 

Bo pewnie zdjęcia są przed kremacją, a nie kremuje się człowieka w prześcieradle, tylko właśnie w trumnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Jak masz interes na którym zarabiasz, to go chyba pilnujesz nie? I nie. Nie interesuję się bardzo filmografią. Chcesz się uczepić, ale nie bardzo wiesz czego.

a ja myślę, żę to Ty się czepiasz. Nie interesujesz się bardzo ale siedzisz na tym wątku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ
5 minut temu, Gość gość napisał:

Jak masz interes na którym zarabiasz, to go chyba pilnujesz nie? I nie. Nie interesuję się bardzo filmografią. Chcesz się uczepić, ale nie bardzo wiesz czego.

gadasz sama ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

a ja myślę, żę to Ty się czepiasz. Nie interesujesz się bardzo ale siedzisz na tym wątku? 

No przepraszam bardzo, ale to nie ja zmieniam znaczenie zdania cytując tylko jego część. Nie moja wina, że ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem i trzeba wyprostować to co wykrzywił. A to tylko osoby, które ce...ą się maniactwem filmowym mają prawo tu siedzieć? Dobrze wiedzieć.

5 minut temu, Gość GOŚĆ napisał:

gadasz sama ze sobą?

Co? Ha ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 minut temu, Gość gość napisał:

jak najbardziej zainteresujesz się producentem......Mało kogo obchodzi scenarzysta, a co dopiero producent.

przeczysz sam sobie 🙂

Nie do mnie to było ale powiem ci, że akurat osoby autentycznie interesujące się kinematografią (a nie tylko OGLĄDAJĄCE FILMY) interesuje jak najbardziej scenarzysta, operator, producent, kompozytor, scenograf i cała reszta. Ja osobiście już tak w tym nie siedzę jak kiedyś ale też mnie to interesowało jeszcze w liceum. Oglądałam "filmidło" z Piotrowską czy programy Torbickiej. Wiele tam było o ludziach kina, porównywano dzieła poszczególnych scenarzystów, komentowano produkcje więc może nie kompromituj się swoją ignorancją, że "mało kogo scenarzysta obchodzi" może ciebie nie obchodzi szary zjadaczu popcornu i nachosów w multikinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość gość napisał:

Nie do mnie to było ale powiem ci, że akurat osoby autentycznie interesujące się kinematografią (a nie tylko OGLĄDAJĄCE FILMY) interesuje jak najbardziej scenarzysta, operator, producent, kompozytor, scenograf i cała reszta. Ja osobiście już tak w tym nie siedzę jak kiedyś ale też mnie to interesowało jeszcze w liceum. Oglądałam "filmidło" z Piotrowską czy programy Torbickiej. Wiele tam było o ludziach kina, porównywano dzieła poszczególnych scenarzystów, komentowano produkcje więc może nie kompromituj się swoją ignorancją, że "mało kogo scenarzysta obchodzi" może ciebie nie obchodzi szary zjadaczu popcornu i nachosów w multikinie.

ignorancja piszącej osoby jest ogromna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goooosc
15 minut temu, Gość gość napisał:

Nie do mnie to było ale powiem ci, że akurat osoby autentycznie interesujące się kinematografią (a nie tylko OGLĄDAJĄCE FILMY) interesuje jak najbardziej scenarzysta, operator, producent, kompozytor, scenograf i cała reszta. Ja osobiście już tak w tym nie siedzę jak kiedyś ale też mnie to interesowało jeszcze w liceum. Oglądałam "filmidło" z Piotrowską czy programy Torbickiej. Wiele tam było o ludziach kina, porównywano dzieła poszczególnych scenarzystów, komentowano produkcje więc może nie kompromituj się swoją ignorancją, że "mało kogo scenarzysta obchodzi" może ciebie nie obchodzi szary zjadaczu popcornu i nachosów w multikinie.

No i dobrze. Juz się tak nie podniecaj. Nie było to do mnie ale mnie też scenarzyści niespecjalnie interesują, tak jak scenografowie, kostiumografowie, producenci itd. 

I tak- jestem szarym zjadaczem popkornu w multikinie- i o takich ludziach tu mówimy. A PWS znam glownie z tego ze hajtnął się z Szulim. Dopiero potem dowiedziałam się jak wysoko jego rodzice są w rankingu milionerów w Pl.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Mylisz się. Przeciętnego Kowalskiego interesuje aktor i reżyser. Jeśli bardzo interesujesz się filmografią, to wtedy jak najbardziej zainteresujesz się producentem. Mało kogo obchodzi scenarzysta, a co dopiero producent.

nie bardzo rozumiem, to albo jak najbardziej się interesujesz, czy jednak mało kogo obchodzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 3.09.2019 o 10:40, Gość ... napisał:

Sam też pływał nocą, nawet filmiki wrzucal, widać lubił taka adrenalinę, "prywatnosc" nie ma tu nic do rzeczy.

nie wiadomo czy był wtedy sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wątek do zamknięcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Wątek do zamknięcia!

P POLICJA PROSZĘ PRZYJECHAĆ NA KAFETERIE IOOIIOOOIIIIIIOOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Podali gdzieś jakieś nowe newsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 godzin temu, Gość gosc napisał:

Porównajcie sobie ig obu Panów, gdzie są zdjęcia "celebryckie"? 

To jakaś podpucha? Czy S. Kulczyk w ogole ma profil na IG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosć
20 minut temu, Gość Gosc napisał:

To jakaś podpucha? Czy S. Kulczyk w ogole ma profil na IG?

Ma profil. Żadna podpucha. Napisał pod  ost zdj "Będzie mi Cię brakować braciszku... R.I.P." i podał nick Piotra.  @sebakul na ig.  Konto nie jest prywatne, każdy widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gosc gosć napisał:

Ma profil. Żadna podpucha. Napisał pod  ost zdj "Będzie mi Cię brakować braciszku... R.I.P." i podał nick Piotra.  @sebakul na ig.  Konto nie jest prywatne, każdy widzi.

No zdjęcia ładne, na żadnym nie ma Kulczyka poza profilowym. Jest spora różnica między tymi kontami, chociaż PWS i tak miał mniej zdjęć niż Szulimowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wg agencji detekt takie akcje nocne sie zdarzały. Dlaczego nikt z rodziny, znajomych nie pomógł? Dlaczego tak długo śledztwo trwa? Może ktoś wykorzystał fakt, że chłopak lubił żyć brawurowo? Może to nie wypadek? Może zaplanowane działanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Wg agencji detekt takie akcje nocne sie zdarzały. Dlaczego nikt z rodziny, znajomych nie pomógł? Dlaczego tak długo śledztwo trwa? Może ktoś wykorzystał fakt, że chłopak lubił żyć brawurowo? Może to nie wypadek? Może zaplanowane działanie?

Jaki motyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 4.09.2019 o 10:53, Gość xxx napisał:

podobno była awantura ale nie wiadomo czy w knajpie ????

Skoro wypłynęła taka informacja to awantura musiała być w knajpie. Nikt z "ludzi" posiadłości nie powiedziałby ...chyba? Ogólnie to dziwne że w sobotę późnym wieczorem żona ze swoimi rodzicami wyjeżdża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.
23 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Dodam również slawę PWS jako syna miliardera. Oczywiście, że bedą go wymieniać w forbsie jako jednego z najbogatszych Polaków i wymieniać jego firmy oraz szacować majątek. Ale to wszystko. Tak jak Sebastian Kulczyk. On nie pojawia się w co drugim artykule na pudlu. Tylko w pismach branzowych, o ekonomii, zarzĄdzaniu itd. 

A tak z ciekawosci to co Sebastian Kulczyk osiągnął poza odziedziczeniem majatku po ojcu? Rozumiem, że jego główna zasluga to "ciche prowadzenie sie" - ożenił sie z odpowiednia panna z rownie bogatego domu, rozwiodl po cichu poza krajem, spotykał później co prawda z eks kroliczkiem Playboy ale takim na stanowisku i najważniejsze, że na insta nie ma wlasnych zdjec. Faktycxnie Starak e tej konkurencji przegrywa, chcial chlop realizowac sie w branzy filmowej i pracowac na swoje nazwisko a nie jak kolega objąć stanowisko w rodzinnej firmie. Nawet studia skończył w tym kierunku a nie jak kolega prawo czy zarzadzanie. I gustowal w innych kobietach ..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosć

a na Kurierze cisza.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosć
10 minut temu, Gość Gość. napisał:

A tak z ciekawosci to co Sebastian Kulczyk osiągnął poza odziedziczeniem majatku po ojcu? Rozumiem, że jego główna zasluga to "ciche prowadzenie sie" - ożenił sie z odpowiednia panna z rownie bogatego domu, rozwiodl po cichu poza krajem, spotykał później co prawda z eks kroliczkiem Playboy ale takim na stanowisku i najważniejsze, że na insta nie ma wlasnych zdjec. Faktycxnie Starak e tej konkurencji przegrywa, chcial chlop realizowac sie w branzy filmowej i pracowac na swoje nazwisko a nie jak kolega objąć stanowisko w rodzinnej firmie. Nawet studia skończył w tym kierunku a nie jak kolega prawo czy zarzadzanie. I gustowal w innych kobietach ..

 

Wiesz, każdy sobie żyje po swojemu. Oboje mieli mocny start, bo świetne wykształcenie, znajomość języków obcych. Jeden woli to robić, a inny miał swój pomysł na życie. Tak samo z insta, jedni pokazują fun, różne sytuacje z życia, a inni nawet twarzy nie ujawniają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość Gość. napisał:

Faktycxnie Starak e tej konkurencji przegrywa, chcial chlop realizowac sie w branzy filmowej i pracowac na swoje nazwisko a nie jak kolega objąć stanowisko w rodzinnej firmie. Nawet studia skończył w tym kierunku a nie jak kolega prawo czy zarzadzanie. I gustowal w innych kobietach ..

Jakby ci to powiedzieć. Piotrowi raczej pomogła mamusia z mężem, bo za edukację się płaci, a w USA sporo, że więc pisanie, że chłop coś chciał, a Kulczyk objął stanowisko w rodzinnej firmie, więc jest be, jest trochę na wyrost. Jeśli patrzeć na ich wykształcenie, to też pojechałaś. Młody Kulczyk zrobił sobie studia pod swoją pracę, którą miał objąć. Pomyśl trochę. Jeszcze jedno ci dorzucę. Rodzeństwo Kulczyk też ma swoje fundacje, a rodzice jednego i drugiego chłopa dorobili się majątku na takich samych zasadach. Porównywanie ich na niekorzyść Kulczyka jest dość mocno chybione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.
19 minut temu, Gość gosc gosć napisał:

Wiesz, każdy sobie żyje po swojemu. Oboje mieli mocny start, bo świetne wykształcenie, znajomość języków obcych. Jeden woli to robić, a inny miał swój pomysł na życie. Tak samo z insta, jedni pokazują fun, różne sytuacje z życia, a inni nawet twarzy nie ujawniają. 

Ja to akurat doskonale rozumiem. Dlatego drażni mnie takie gloryfikowanie Kulczyka tylko dlatego, że się wśród celebrytów i ludzi z show biznesu nie kreci, podczas gdy dla producenta filmowego to naturalne srodowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jak to jest.

Jak kierowca w aucie wsiada pijany .

„Współudział poszkodowanego w spożywaniu alkoholu z kierowcą i następnie podjęcie decyzji jazdy z nietrzeźwym kierowcą pojazdu mechanicznego, który z powodu swego stanu doprowadził do wypadku i poniesienia szkody przez poszkodowanego (jego bliskich) będzie z reguły uzasadniać przyczynienie się poszkodowanego do powstania szkody (art. 362 k.c.)2” .

a na motorówce? wiadomo, że kierowca ma być trzeźwy, ale co na to pasażer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość. napisał:

Ja to akurat doskonale rozumiem. Dlatego drażni mnie takie gloryfikowanie Kulczyka tylko dlatego, że się wśród celebrytów i ludzi z show biznesu nie kreci, podczas gdy dla producenta filmowego to naturalne srodowisko.

Zwrócić trzeba uwagę, który z nich miał żonę "celebrytkę". Dlatego się kręcił w takim kręgu.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Zwrócić trzeba uwagę, który z nich miał żonę "celebrytkę". Dlatego się kręcił w takim kręgu.  

Chyba odwrotnie. Starak obracal sie w srodowisku show biznesu z racji swojej pracy i naturalne, ze z tego srodowiska pochodziły jego kolejne panny. Dwukrotnie byl związany z aktorami, za trzecim razem z DZIENNIKARKA. Celebrytka to ktos kto jest znany z tego, ze jest znany. Co by nie mowic to Szulim nie tylko bywala na ściankach a Starak nie polecial na jej "światowe" zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Jakby ci to powiedzieć. Piotrowi raczej pomogła mamusia z mężem, bo za edukację się płaci, a w USA sporo, że więc pisanie, że chłop coś chciał, a Kulczyk objął stanowisko w rodzinnej firmie, więc jest be, jest trochę na wyrost. Jeśli patrzeć na ich wykształcenie, to też pojechałaś. Młody Kulczyk zrobił sobie studia pod swoją pracę, którą miał objąć. Pomyśl trochę. Jeszcze jedno ci dorzucę. Rodzeństwo Kulczyk też ma swoje fundacje, a rodzice jednego i drugiego chłopa dorobili się majątku na takich samych zasadach. Porównywanie ich na niekorzyść Kulczyka jest dość mocno chybione.

Tak jak ktos wyzej napisał, obaj mieli porównywalny start i wybrali edukacje zgodna z ich pomysłem na zycie. Kulczyk tez uzupelnial wyksztalcenie za granica i raczej sam tego nie finansowal. Dla mnie nie ma tu lepszego czy gorszego, to Ty gloryfikujesz Kulczyka.

A fundacje maja tez Starakowie,  a ta Kluczyków nie ruszyła z kasy zarobionej przez rodzeństwo, wiec jaki sens o tym pisac. Tym bardziej,. że w przyoadku Kulczykow to rozslawila ja Dominika w czasach jak sie lansowala ze swoim eks mezem ksieciem.

I nie pisze tego zlosliwie. To jest drugie pokolenie bogaczy, wszyscy sa jeszcze dosc mlodzi i na swoja markę jeszcze pracuja, jeden niestety juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość. napisał:

Tak jak ktos wyzej napisał, obaj mieli porównywalny start i wybrali edukacje zgodna z ich pomysłem na zycie. Kulczyk tez uzupelnial wyksztalcenie za granica i raczej sam tego nie finansowal. Dla mnie nie ma tu lepszego czy gorszego, to Ty gloryfikujesz Kulczyka.

A fundacje maja tez Starakowie,  a ta Kluczyków nie ruszyła z kasy zarobionej przez rodzeństwo, wiec jaki sens o tym pisac. Tym bardziej,. że w przyoadku Kulczykow to rozslawila ja Dominika w czasach jak sie lansowala ze swoim eks mezem ksieciem.

I nie pisze tego zlosliwie. To jest drugie pokolenie bogaczy, wszyscy sa jeszcze dosc mlodzi i na swoja markę jeszcze pracuja, jeden niestety juz nie.

Obaj pochodzą z rodzin multimilionerów więc mieli ułatwiony start w życiu- na pewno więcej możliwości niż zwykły Kowalski. To już chyba standard że dzieci milionerów przejmują rodzinne fortuny po rodzicach i nimi zarządzają. Więc to robi Kulczyk. PWS zajął się produkcją filmową ale zapewne po śmierci Staraków też by zarządzał firmami z Julią do spółki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

Obaj pochodzą z rodzin multimilionerów więc mieli ułatwiony start w życiu- na pewno więcej możliwości niż zwykły Kowalski. To już chyba standard że dzieci milionerów przejmują rodzinne fortuny po rodzicach i nimi zarządzają. Więc to robi Kulczyk. PWS zajął się produkcją filmową ale zapewne po śmierci Staraków też by zarządzał firmami z Julią do spółki. 

  Obaj na start probowali biznesu o wlasnych silach, z kasa rodzicow, obaj bez sukcesu.  Jak to by bylo po smierci Starakow juz sie nie dowiemy. Ale mam wrazenie, ze u Kulczykow dzieci byly trzymane blizej biznesu rodzinnego, nawet Dominika po slubie z Lubomirskim byla blisko ojca i firmy. A u Starakow tylko Patryk przewija sie w zarządach i radach nadzorczych rodzinnych firm. Julia wyjechala, mąż cudzoziemiec ma wlasne biznesy w swoim kraju. Piotr z tego co piszą tez nie biegał do ojca po kase na filmy. Zobaczymy w przyszlosci jak to bedzie z ta fortuna. Wiele znanych koncernow sklada sie z dawnych  firmy rodzinnych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 4.09.2019 o 12:10, Gość Goooosc napisał:

No i dobrze. Juz się tak nie podniecaj. Nie było to do mnie ale mnie też scenarzyści niespecjalnie interesują, tak jak scenografowie, kostiumografowie, producenci itd. 

I tak- jestem szarym zjadaczem popkornu w multikinie- i o takich ludziach tu mówimy. A PWS znam glownie z tego ze hajtnął się z Szulim. Dopiero potem dowiedziałam się jak wysoko jego rodzice są w rankingu milionerów w Pl.

 

Zgadzam się. Owszem są ludzie którzy interesują się kinem czy filmem w szerszym kontekście ale większość ludzi po prostu ogląda filmy, i najbardziej interesuje ich sama treść a nie produkcja czy nakład pracy realizatorów, zastosowana technika itp. Taka prawda.

Gdyby nie Szulim, która jednak jest znana bo pracowała np. w popularnym programie śniadaniowym to mało kto by wiedział kto to ten Starak. Wąskie grono bogaczy pewnie ich zna, ale przecietny Polak? Skąd niby ktos miałby ich znać? No chyba, że w kontekście Belwederu i podejrzanie niskiego czynszu.. Tak samo z innymi bananowymi dziećmi - pewnie trochę ich jest ale kto ich tam zna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×