Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czytałyście już o wypadku i akcji poszukiwaczej Piotra Woźniak-Staraka?

Polecane posty

Gość gosc

Aha i dodam jeszcze, że oczywiście żal człowieka ale nie róbmy nagle z niego świętego człowieka i wielkiego twórcę, tylko dlatego że nagle zmarł.

3 godziny temu, Gość Gość. napisał:

 Piotr z tego co piszą tez nie biegał do ojca po kase na filmy. 

No jakoś na Bogów pożyczył. Niby sam zbierał ale nie uzbierał i musiał pożyczać od starszego. Oczywiście oddal ale bez pożyczki by nie ruszył. Więc wiadomo, że ktoś z kasą zawsze będzie miał szersze perspektywy i możliwości. Poza tym co do sukcesu Bogów to chyba raczej zasługa reżysera i scenarzysty. Producent produkuje film czyli wykłada kasę na realizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość gosc napisał:

Aha i dodam jeszcze, że oczywiście żal człowieka ale nie róbmy nagle z niego świętego człowieka i wielkiego twórcę, tylko dlatego że nagle zmarł.

No jakoś na Bogów pożyczył. Niby sam zbierał ale nie uzbierał i musiał pożyczać od starszego. Oczywiście oddal ale bez pożyczki by nie ruszył. Więc wiadomo, że ktoś z kasą zawsze będzie miał szersze perspektywy i możliwości. Poza tym co do sukcesu Bogów to chyba raczej zasługa reżysera i scenarzysty. Producent produkuje film czyli wykłada kasę na realizację.

Jednak jak widać pieniądze szczęścia nie dają.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość

Mnie dziwi ta procedura po znalezieniu ciała. Normalnie w prosektorium chyba rodzina identyfikuje? Tutaj rozumiem, że mieli przystań i bazę na posiadłości, nocowali tam ludzie, którzy poszukiwali Piotra. Ale czy nie chodziło o to też, żeby mogli sami zobaczyć ciało? Aby przekonać się co miał na sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.
14 minut temu, Gość gosc napisał:

Aha i dodam jeszcze, że oczywiście żal człowieka ale nie róbmy nagle z niego świętego człowieka i wielkiego twórcę, tylko dlatego że nagle zmarł.

No jakoś na Bogów pożyczył. Niby sam zbierał ale nie uzbierał i musiał pożyczać od starszego. Oczywiście oddal ale bez pożyczki by nie ruszył. Więc wiadomo, że ktoś z kasą zawsze będzie miał szersze perspektywy i możliwości. Poza tym co do sukcesu Bogów to chyba raczej zasługa reżysera i scenarzysty. Producent produkuje film czyli wykłada kasę na realizację.

Z Bogami widzialam wersje, że zastawil swoj dom po ojcu biologicznym. Tak czy siak starał się. Swiety napewno nie byl, plotkuje sie, że miał nawet problemy z uzywkami, co rodzina ukrywa. Niemniej nie umniejszajmy roli.producenta. Jest wielu zdolnych rezyserow, są ciekawe scenariusze, niewykorzystani  aktorzy a jednak dobrych filmow jak na lekarstwo. I tu jest rola producenta, wizjonera, ktory uwierzy i zainwestuje w film, znajdzie srodki. Producent ma wplyw na obsadę, historia zna wiele wypadków kiedy myślący inna częścią ciala producent lansowal beztalencia. Biorac to wszystko pid uwage mysle, że Starak zrobil i mógł jeszcze zrobic troche dobrego dla polskiej kinematografii. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
28 minut temu, Gość Gość. napisał:

Z Bogami widzialam wersje, że zastawil swoj dom po ojcu biologicznym. Tak czy siak starał się. Swiety napewno nie byl, plotkuje sie, że miał nawet problemy z uzywkami, co rodzina ukrywa. Niemniej nie umniejszajmy roli.producenta. Jest wielu zdolnych rezyserow, są ciekawe scenariusze, niewykorzystani  aktorzy a jednak dobrych filmow jak na lekarstwo. I tu jest rola producenta, wizjonera, ktory uwierzy i zainwestuje w film, znajdzie srodki. Producent ma wplyw na obsadę, historia zna wiele wypadków kiedy myślący inna częścią ciala producent lansowal beztalencia. Biorac to wszystko pid uwage mysle, że Starak zrobil i mógł jeszcze zrobic troche dobrego dla polskiej kinematografii. 

 

Myśle że wiele aktorek robi tak karierę. Na pewno producent ma dużo do powiedzenia w sprawie obsady- w koncu hajs wykłada, a bez tego nie ma filmu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Myśle że wiele aktorek robi tak karierę. Na pewno producent ma dużo do powiedzenia w sprawie obsady- w koncu hajs wykłada, a bez tego nie ma filmu

 

No wlasnie, widac po obsadzie Bogowie i Sztuka kochania, że są wyjątki. I to Starakowi trzeba oddać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gość. napisał:

No wlasnie, widac po obsadzie Bogowie i Sztuka kochania, że są wyjątki. I to Starakowi trzeba oddać.

 

Wiadomo że nie wszyscy rekrutują obsadę poprzez lóżko. Zresztą o tym się głośno nie mowi zazwyczaj. Chyba że w Hollywood 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Gość. napisał:

Tak jak ktos wyzej napisał, obaj mieli porównywalny start i wybrali edukacje zgodna z ich pomysłem na zycie. Kulczyk tez uzupelnial wyksztalcenie za granica i raczej sam tego nie finansowal. Dla mnie nie ma tu lepszego czy gorszego, to Ty gloryfikujesz Kulczyka.

A fundacje maja tez Starakowie,  a ta Kluczyków nie ruszyła z kasy zarobionej przez rodzeństwo, wiec jaki sens o tym pisac. Tym bardziej,. że w przyoadku Kulczykow to rozslawila ja Dominika w czasach jak sie lansowala ze swoim eks mezem ksieciem.

I nie pisze tego zlosliwie. To jest drugie pokolenie bogaczy, wszyscy sa jeszcze dosc mlodzi i na swoja markę jeszcze pracuja, jeden niestety juz nie.

Ja gloryfikuję Kulczyka? Chyba cię pogięło. Przecież wyraźnie napisałam, że nie ma ich co porównywać pod względem dorobku, bo obaj nie doszli do tego sami, a branża nie ma tutaj tak naprawdę nic do rzeczy. A ty (tak myślę, że to ty), napisałaś, że chłop chciał pracować na  własne nazwisko, jakby młody  Kulczyk tego nie robił. Tak jest sens pisać o fundacji, bo fundacja Staraków nie jest fundacją Piotra Staraka, a podkreśla, że obaj są z identycznej właściwie rodziny. Tylko jeden poszedł w rodzinny biznes, bo może tak lubi, a drugi poszedł gdzie indziej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 4.09.2019 o 12:52, Gość Gość napisał:

nie bardzo rozumiem, to albo jak najbardziej się interesujesz, czy jednak mało kogo obchodzi? 

Naucz się czytać ze zrozumieniem.

Dnia 4.09.2019 o 11:50, Gość gość napisał:

Nie do mnie to było ale powiem ci, że akurat osoby autentycznie interesujące się kinematografią (a nie tylko OGLĄDAJĄCE FILMY) interesuje jak najbardziej scenarzysta, operator, producent, kompozytor, scenograf i cała reszta. Ja osobiście już tak w tym nie siedzę jak kiedyś ale też mnie to interesowało jeszcze w liceum. Oglądałam "filmidło" z Piotrowską czy programy Torbickiej. Wiele tam było o ludziach kina, porównywano dzieła poszczególnych scenarzystów, komentowano produkcje więc może nie kompromituj się swoją ignorancją, że "mało kogo scenarzysta obchodzi" może ciebie nie obchodzi szary zjadaczu popcornu i nachosów w multikinie.

Ja cię kręcę, ileż można to tłumaczyć? No właśnie o tym dokładnie piszę. Jak się autentycznie interesujesz kinematografią, to będziesz znać nawet makijażystkę. A jak obchodzi cię tylko obejrzenie filmu, to interesuje cię tylko reżyser i aktor. Moja ignorancja nie ma tutaj nic do rzeczy. Nie podpisuję się wiedzą, której nie mam, żeby się kompromitować. Piszę jak jest. A jest dokładnie tak jak napisała osoba, która określiła się jako zwykły zjadacz popkornu. Prawda jest taka, że takich jak ty jest garstka, a takich zwykłych zjadaczy popkornu w Multikinie jest multum. Wiesz co mnie osobiście interesuje jeśli chodzi o film? Kiedy oglądam coś ma podstawie książki i okazuje się, że książki nie znam. Wtedy mnie obchodzi na motywach której książki jest to nakręcone i czytam książkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie mogę pojąć jak można przyjść na pogrzeb w białej koszulce na ramiączkach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hart
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie mogę pojąć jak można przyjść na pogrzeb w białej koszulce na ramiączkach? 

I krótkich gaciach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Hart napisał:

I krótkich gaciach 

Serio ktoś tak się ubrał? Kto? jesli mozna wiedzieć, bo nie jestem w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu
2 godziny temu, Gość Hart napisał:

I krótkich gaciach 

To były gacie? Myślałam ze spódniczka, tak czy siak nie pasuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Serio ktoś tak się ubrał? Kto? jesli mozna wiedzieć, bo nie jestem w temacie.

Dziewczyna Zawie/ru/chy. Zobacz na pudelku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zga
Dnia 26.08.2019 o 07:30, Gość Gość napisał:

Jest w necie zdjęcie tej całej Ewy to jak siedzi w samochodzie z facetem który ma włosy do ramion i tam widać dokładnie jej twarz. W życiu nie uwierzę, że Starak miał z nią romans, ona jest paskudna wręcz odrażająca. Może ojczym Staraka skusiłby się na nią po pijaku, ale nie młody Starak.

Zobacz Agnieszki zdjęcia przed operacjami jaka była paskudna

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
49 minut temu, Gość Zga napisał:

Zobacz Agnieszki zdjęcia przed operacjami jaka była paskudna

 

A jaki nos miała długi 😂

ale ogólnie zawsze była ładna, teraz przesadziła z „podrasowywaniem” urody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Dziewczyna Zawie/ru/chy. Zobacz na pudelku

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Traf

Zaczęło się od poszukiwań , poprzez teorie spiskowe, odnalezienie ciała, teorie okoliczności, zona-wdowa, majątek, pogrzeb, jak kto był ubrany a kto był nieubrany i koniec historii jednej tragedii. 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 20.08.2019 o 09:14, Gość gość 1 napisał:

Rodzina Iwony Wieczorek nie jest szczególnie bogata. Matka ma zakład fryzjerski, a to była/jest jedna z najgłośniejszych spraw w Polsce, więc już się nie pultajcie o te wasze podatki.

Oj tam dziewczyna sie po prostu spodobała, była ładna i wyglądała na dziewczyne "z charakterem", a otoczenie plaży i kłótni w dyskotece przydało charakteru przygody rodem z filmików "Wspomnienie z wakacji", "Dlaczego ja"

Jakby Iwona Wieczorek była stara, brzydka, wracała z roboty we wsi zabitej dechami to by odzewu nie było na całą Polske i na tyle lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Traf napisał:

Zaczęło się od poszukiwań , poprzez teorie spiskowe, odnalezienie ciała, teorie okoliczności, zona-wdowa, majątek, pogrzeb, jak kto był ubrany a kto był nieubrany i koniec historii jednej tragedii. 

 

 

 

 

 

 

Czekaj az prokuratura skonczy węszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jakieś nowe wieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tryb

Umm...teraz piasza ze sanepid sprawdza legalność pochówku i jak coś będzie nie halo to ekshumacja ...ech 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Tryb napisał:

Umm...teraz piasza ze sanepid sprawdza legalność pochówku i jak coś będzie nie halo to ekshumacja ...ech 

na plotku nawet odblokowali komentarze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he
4 godziny temu, Gość Tryb napisał:

Umm...teraz piasza ze sanepid sprawdza legalność pochówku i jak coś będzie nie halo to ekshumacja ...ech 

no to teraz zobaczymy czy ktoś weźmie w łapę... pochówek wyglądał na 100% nielegalny, no bo gdzie tam katakumby z definicji podziemia z korytarzami? a tylko pochówek w katakumbach jest niedoprecyzowany w polskim prawie, reszta mówi tylko li wyłącznie o cmentarzu!

...zwykły śmiertelnik może tylko pomarzyć choćby o rozsypaniu prochów bliskich w jakimś pięknym miejscu, a tu proszę trumnę zakopuje się na ogródku i nic.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość he he napisał:

no to teraz zobaczymy czy ktoś weźmie w łapę... pochówek wyglądał na 100% nielegalny, no bo gdzie tam katakumby z definicji podziemia z korytarzami? a tylko pochówek w katakumbach jest niedoprecyzowany w polskim prawie, reszta mówi tylko li wyłącznie o cmentarzu!

...zwykły śmiertelnik może tylko pomarzyć choćby o rozsypaniu prochów bliskich w jakimś pięknym miejscu, a tu proszę trumnę zakopuje się na ogródku i nic.

 

mięli katakumby? zdążyli wybudować katakumby? tam nie było śladów, że coś właśnie powstało, trawnik zwykły, więc jak to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość he he napisał:

...zwykły śmiertelnik może tylko pomarzyć choćby o rozsypaniu prochów bliskich w jakimś pięknym miejscu, a tu proszę trumnę zakopuje się na ogródku i nic.

Jestem prawosławna i u mojej babci na wsi na podwórku gdzie jest Cerkiew (taka zwykła, wiejska nie żadna bazylika czy monaster itp) też są 3 czy 4 zwykłe groby, tzn takie jak na cmentarzach a nie żadne katakumby. Pochowani są tam duchowni, którzy byli związani z tą wsią i cerkwią. Cerkwie jest w środku wsi, między innymi podwórkami. Więc pewnie jakoś można ominąc przepisy i ktoś jednak może być pochowany "w ogródku". Oczywiście zwykły Kowalski nie może na to liczyć, ale już taki Starak pewnie tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???
9 minut temu, Gość gosc napisał:

Jestem prawosławna i u mojej babci na wsi na podwórku gdzie jest Cerkiew (taka zwykła, wiejska nie żadna bazylika czy monaster itp) też są 3 czy 4 zwykłe groby, tzn takie jak na cmentarzach a nie żadne katakumby. Pochowani są tam duchowni, którzy byli związani z tą wsią i cerkwią. Cerkwie jest w środku wsi, między innymi podwórkami. Więc pewnie jakoś można ominąc przepisy i ktoś jednak może być pochowany "w ogródku". Oczywiście zwykły Kowalski nie może na to liczyć, ale już taki Starak pewnie tak. 

Pytanie kiedy ich pochowali i jak te groby wyglądały, czy byly murowane itd. A gdzie sa chowani inni prawosławni z tej okolicy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sss

księża są ponad prawem, a może inaczej-prawo nie wkracza na tereny kościelne, czyli ksieza i inne osoby duchowne np. zakonnice mogą być chowani na terenie koscioła, no. u mnie w miejscowości ksiądz jest pochowany przy kościele (na koscielnym podwórku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gewa
3 godziny temu, Gość sss napisał:

księża są ponad prawem, a może inaczej-prawo nie wkracza na tereny kościelne, czyli ksieza i inne osoby duchowne np. zakonnice mogą być chowani na terenie koscioła, no. u mnie w miejscowości ksiądz jest pochowany przy kościele (na koscielnym podwórku)

To coś jest nie halo bo rozkładające się zwłoki mogą być toksyczne dla okolicy , ksiądz nie ksiądz po śmierci  gnije w ziemi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty niewierząca.?

najpierw się zapoznaj kiedy ci księża byli pochowani a od kiedy obowiązuje zakaz poza cmentarzem.tylko obiecaj że tu wróciszisz i podzielisz się wiedzą

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×