Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia

dlaczego faceci uzbdurali sobie ze kobiety

Polecane posty

Gość kasia

kochaja chamow?

nigdy nie kochalam chamow nigdy nie pociagali mnie wrecz obrzydzali  i nigdy sie z zadnym nie zadawalam, byc moze sa taki kobiety ale to sa kobiece odpowiedniki tych chamow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
Przed chwilą, Gość kasia napisał:

kochaja chamow?

nigdy nie kochalam chamow nigdy nie pociagali mnie wrecz obrzydzali  i nigdy sie z zadnym nie zadawalam, byc moze sa taki kobiety ale to sa kobiece odpowiedniki tych chamow.

Nie chamów, tylko pewnych siebie. Wiesz co to oznacza? Że taki typ nie przejmie się kobietą jak mu ona ucieknie. Nie nadskakuje jej, nie stara się, robi tylko wrażenie a kobieta za takim lata. Ta różnica. Miłych i dobrych kobiety pomijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))))
1 minutę temu, Gość kasia napisał:

kochaja chamow?

nigdy nie kochalam chamow nigdy nie pociagali mnie wrecz obrzydzali  i nigdy sie z zadnym nie zadawalam, byc moze sa taki kobiety ale to sa kobiece odpowiedniki tych chamow.

Chamstwo,glupota,prostactwo odrzuca.Obrzydza.Patrze na takich ludzi z politowanie.Normalny czlowiek unika jak ognia takich facetów -ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda

Kasiu , jak sądzisz czy kobieta niszczona przez lata będzie wiecznie płakać czy otrząśnie się i stanie się ,jak to napisałaś chamska by bronić siebie za krzywdy ,które jej wyrządzono i wyrządza

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apolinary

Masz czarną czy łysą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknabestia
44 minuty temu, Gość prawda napisał:

Kasiu , jak sądzisz czy kobieta niszczona przez lata będzie wiecznie płakać czy otrząśnie się i stanie się ,jak to napisałaś chamska by bronić siebie za krzywdy ,które jej wyrządzono i wyrządza

 

i jedno i drugie zachowanie i podejście jest histeryczne 🙂 wystarczy byc sobą na luzie z charakterkiem najlepiej z urokiem osobistym, umysłem lotnym, wymieniać dalej ? chamstwo jest dla słabych i zakompleksionych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda

Słaba?Już nie.Zakompleksiona też nie.Histeria...raczej traumatyczne przeżycia,zabrane poczucie bezpieczeństwa,ciągle odbierane......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cham

mnie kobiety kochaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie dla ciebie
9 godzin temu, Gość Apolinary napisał:

Masz czarną czy łysą?

W trójkącik 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość Onsam napisał:

Nie chamów, tylko pewnych siebie. Wiesz co to oznacza? Że taki typ nie przejmie się kobietą jak mu ona ucieknie. Nie nadskakuje jej, nie stara się, robi tylko wrażenie a kobieta za takim lata. Ta różnica. Miłych i dobrych kobiety pomijają.

Ale bzdury... Wrażliwość emocjonalna nie ma nic wspolnego z poziomem pewności siebie. To, ze ktoś jest miły i spokojny jeszcze nie znaczy, ze jest empatyczny w stosunku do drugiego człowieka. Znam wiele przypadków, w których te przyslowiowe "ciapy" pokazały w pewnym momencie co potrafią... I tak, lubimy facetów pewnych siebie, ale nie aroganckich i egoistycznych. Dlaczego dla mężczyzn wszystko musi byc czarne lub białe i nie ma żadnych odcieni szarości? No bo na swiecie oczywiscie są tylko narcyzi zapatrzeni w siebie albo ofiary losu i nieudacznicy, nie ma nic pomiędzy. Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz

Kobiety nienawidzą mi z goni i mizdrzenie się do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×