Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Msza święta dla dzieci

Polecane posty

Gość gość

Pytanie kieruje do osób które chodzą do Kościoła . 

O której jest u msza święta dla dzieci ? Chodzicie z dziećmi na taka msze? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

10:30

Chidze od urodzenia dzieci, nie wyobrażam sobie inaczej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

Co parafia to inna godzina... U mnie np. dla rodzin z dziećmi jest o 12, ale my chodzimy na 10:30. Niby suma, ale dzieci też dużo 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

12.30 

trochę późno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

U nas na 10.30 

Zazwyczaj na ta chodzimy ale jak poleniu...emy rano bardziej to idziemy dopiero na 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

U nas o 11:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W mojej parafii jest o 11.30. Pełny kościól, mnóstwo dzieciaków, włączonych do wspólnej modlitwy. Małe dzieci mają swój wydzielony kącik, gdzie mogą rysować, bawić się pluszakami. Msza dziecięca jest krótsza, kazanie wygłoszone pod dzieci. U nas jest też dziecięca Pasterka, o 21, po mszy wszystkie dzieci są zaproszone na tort z okazji narodzin Jezusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

u mnie o 13tej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

U nas jest na 10, ale chodzimy na 8:30 aby po mszy móc iść jeszcze na spacer czy gdzieś pojechać przed obiadem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nsns

Ale ciemnogród. Pozwalacie waszym dzieciom prac mózgi i wmawiać im od małego poczucie winy powtarzając co tydzień „moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina”. Powtarzanie oczywiście stosowane w celach prania mózgu stosował tez hitler i goebels. A wy tam dzieci zaprowadzanie dobrowolnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Nsns napisał:

Ale ciemnogród. Pozwalacie waszym dzieciom prac mózgi i wmawiać im od małego poczucie winy powtarzając co tydzień „moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina”. Powtarzanie oczywiście stosowane w celach prania mózgu stosował tez hitler i goebels. A wy tam dzieci zaprowadzanie dobrowolnie. 

no a potem jeszcze klękanie orzed starymi capami i spowiadanie sie z "grzechów" hahaha to trzeba miec z garem zeby opowiadac sie tym ćwokom i jeszcze dzieci w to pchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

W mojej parafii jest o 11.30. Pełny kościól, mnóstwo dzieciaków, włączonych do wspólnej modlitwy. Małe dzieci mają swój wydzielony kącik, gdzie mogą rysować, bawić się pluszakami. Msza dziecięca jest krótsza, kazanie wygłoszone pod dzieci. U nas jest też dziecięca Pasterka, o 21, po mszy wszystkie dzieci są zaproszone na tort z okazji narodzin Jezusa.

Jezus nie narodził się w grudniu więc dlaczego dajecie własnym dzieciom wciskać takie rzeczy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To są wewnętrzne ustalenia każdej parafii, co Ty, z choinki się urwałaś? Ja chodzę tak, jak mi pasuje, czasem jest to msza dla dzieci, czasem msza wcześniejsza. Zależy jak się wyrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmel

Zal mi Waszych dzieci, od urodzenia indokrynacja, bajeczki i ciemnota.

moje nie byly nigdy na mszy, nei sa ochrzczone, a starsze jest juz nastoletnie, mlodsze 8 lat,  maja sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U nas 12.30 . Bardzo fajna msza , dzieci  śpiewają duzo piosenek , ksiądz nic nie mówi jak maluchy tuptaja po Kościele  bo to jest msza dla nich . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×