Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktossss

29 - letni facet bez samochodu - odrzucenie przez kobiety?

Polecane posty

Gość ktossss

jak wyzej

Jestem 29-letnim facetem, mieszkam i pracuję w Warszawie (mieszkam przy samiutkim metrze), mam własne nowe mieszkanie (bez kredytu) i tak chodzę na różne randki itd. 

Jedna rzecz - nie mam samochodu (stać mnie by było na taki 5-10 tysięcy), ale mi się nie opłaca go ekslopatować ! Mieszkam przy samej stacji metra przypominam..

Reakcja dziewczyn/kobiet na info, ze nie mam auta bo teraz nie potrzebuje to coś niesamowitego.. niby nic, ale widzę grymas na twarzy klientki, ze jak to, nie wozisz dupy? Nie stoisz w korkach? JAk to bez auta??!!!

Kij, ze mam perspektywiczny zawód, kij, ze chatę bez kredytów żadnych, ale jeżdzi metrem..

Kobiety co się z Wami porobiło?

Nie powiem, często udaje mi się fajnie skonsumowac znajomość, ale widzę, ze z autem jakoś poszło by szybciej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O co ci chodzi? Konsumujesz więc? Jak chcesz więcej i szybciej to kup sobie byle auto. Jeśli myślisz poważnie o kobietach to co dziwnego że się dziwią? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laski to blachary

wymagają auta i prawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet niezbyt przystojny

Ja też nie mam samochodu bo dawno nie jeździłem i mam psychiczny opór żeby wyjechać na ulice nawet rowerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosss
7 minut temu, Gość Gość napisał:

O co ci chodzi? Konsumujesz więc? Jak chcesz więcej i szybciej to kup sobie byle auto. Jeśli myślisz poważnie o kobietach to co dziwnego że się dziwią? 

Załóżmy ze myśle powaznie o kobietach. I odpowiedz mi: co w tym dziwnego, ze w potężnym miescie ze swietną komunikacją NIE OPŁACA mi się kupować samochodu? Czy babskie zwoje nie ogarniają tego? PÓKI CO, NIE OPŁACA MI SIĘ. 

Nie rozumiem czemu one się dziwią. Przyjdzie moment, ze znajdę ofertę i kupię auta. Na razie niech nie robią głupich min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Metrem wszędzie nie pojedziesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktossss

Aha, zeby nie było - lubię jezdzić autem, interesuje się troche samochodami itd itd, śledzę rynek i oferty ale na razie nie opłaca mi się wywalać kasy na auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktossss
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Metrem wszędzie nie pojedziesz. 

A słyszałeś o wynajmie samochodów? w Wawie tego od groma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość ktosss napisał:

Załóżmy ze myśle powaznie o kobietach. I odpowiedz mi: co w tym dziwnego, ze w potężnym miescie ze swietną komunikacją NIE OPŁACA mi się kupować samochodu? Czy babskie zwoje nie ogarniają tego? PÓKI CO, NIE OPŁACA MI SIĘ. 

Nie rozumiem czemu one się dziwią. Przyjdzie moment, ze znajdę ofertę i kupię auta. Na razie niech nie robią głupich min.

I tak zaliczasz więc skończ tworzyć problemy. Co Cię to obchodzi co która pomyśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość ktosss napisał:

Załóżmy ze myśle powaznie o kobietach. I odpowiedz mi: co w tym dziwnego, ze w potężnym miescie ze swietną komunikacją NIE OPŁACA mi się kupować samochodu? Czy babskie zwoje nie ogarniają tego? PÓKI CO, NIE OPŁACA MI SIĘ. 

Nie rozumiem czemu one się dziwią. Przyjdzie moment, ze znajdę ofertę i kupię auta. Na razie niech nie robią głupich min.

Kobietom nie opłaca się brać faceta bez samochodu tak samo jak tobie nie opłaca kupować samochód. One mają w czym przebierać bo facetów z prawkiem nie brakuje. Takie są warunki i nic nie poradzisz. U moich znajomych posiadanie prawka to norma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosdsss
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

I tak zaliczasz więc skończ tworzyć problemy. Co Cię to obchodzi co która pomyśli.

Po prostu chce wiedziec, co kieruje kobiecymi mózgami, ze dziwią się na takie oczywistości.

Dziewczyny opanujcie się z materializmem... już nawet się nie kryjecie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosdsss
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Kobietom nie opłaca się brać faceta bez samochodu tak samo jak tobie nie opłaca kupować samochód. One mają w czym przebierać bo facetów z prawkiem nie brakuje. Takie są warunki i nic nie poradzisz. U moich znajomych posiadanie prawka to norma. 

Ale ja MAM PRAWKO już 11 lat 😄 i często jezdze samochodami rodziców, czasami z wynajmu itd itd tylko NIE OPŁACA MI SIĘ KUPOWAĆ NA WLASNOŚĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość ktossss napisał:

Aha, zeby nie było - lubię jezdzić autem, interesuje się troche samochodami itd itd, śledzę rynek i oferty ale na razie nie opłaca mi się wywalać kasy na auto.

Aha. Kolejne prowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślę że im wcale nie chodzi o to że samochód to jakieś lal i o marke ale o to że każdy gowniarz chce mieć auto na własność jak najszybciej nieważne czy mieszka w metrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Mi też samochód nie potrzebny. 

Ty też nikomu nie jesteś potrzebny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Aha. Kolejne prowo. 

Dlaczego? Nie jestem melepetą motoryzacyjnym, tylko nie chce wywalac kasy na auto poki co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Myślę że im wcale nie chodzi o to że samochód to jakieś lal i o marke ale o to że każdy gowniarz chce mieć auto na własność jak najszybciej nieważne czy mieszka w metrze. 

To jest tak prosta i polacka mentalność, ze szok.. na forach samochowych widze tematy tych dziadów, co jeżdzą szajsem za 3 tysiące co się koła rozpadają w nim, inwestują w ten szit pieniądze, ale on MA AUTO - Polaczki to jednak prostacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość ktos napisał:

Dlaczego? Nie jestem melepetą motoryzacyjnym, tylko nie chce wywalac kasy na auto poki co..

Chyba masz kompleks braku auta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Chyba masz kompleks braku auta. 

No właśnie nie mam, kupilem i wykonczylem mieszkanie, troche oszczedności poszło (jestem dumny z mieszkania, bo moi rowiesnicy beda 30 lat kredyty splacac), a kobitkom rozchodzi się o kawałek blachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość ktos napisał:

To jest tak prosta i polacka mentalność, ze szok.. na forach samochowych widze tematy tych dziadów, co jeżdzą szajsem za 3 tysiące co się koła rozpadają w nim, inwestują w ten szit pieniądze, ale on MA AUTO - Polaczki to jednak prostacy.

Szambo wybiło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

6 minut temu, Gość Gość napisał: Ty też nikomu nie jesteś potrzebny.  X póki mieszkam w centrum to po co mi? 😗

Nie obchodzi mnie to. Idź grać w gierki za alimenty tatusia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnn

Mój mąz nigdy nie miał samochodu, a zonę znalazł. Mieszkamy w Londynie, oboje zarabiamy sporą kasę, a nawet do głowy nam nie przyjdzie, żeby kupić samochód. Mieszkamy obok stacji, pracujemy w City, w obu miejscach parkingu brak, korki, dzicz na drogach. Samochód to byłaby dla nas kula u nogi, ale Polakom nie przetłumaczysz. Jak chcemy gdzieś wyjechać na weekend to wypożyczamy. Pewnie uchodzimy za biedaków, bo znajoma mojej mamy nie mogła się nadziwić, że jak bez samochodu zyjemy. Jej zięc wykłada w Londynie towar i pierwsze co to kupił samochód. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Leżaczek napisał:

6 minut temu, Gość Gość napisał: Ty też nikomu nie jesteś potrzebny.  X póki mieszkam w centrum to po co mi? 😗

I tak zostaniesz. Ty prawa jazdy nie masz nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiro
1 godzinę temu, Gość ktossss napisał:

jak wyzej

Jestem 29-letnim facetem, mieszkam i pracuję w Warszawie (mieszkam przy samiutkim metrze), mam własne nowe mieszkanie (bez kredytu) i tak chodzę na różne randki itd. 

Jedna rzecz - nie mam samochodu (stać mnie by było na taki 5-10 tysięcy), ale mi się nie opłaca go ekslopatować ! Mieszkam przy samej stacji metra przypominam..

Reakcja dziewczyn/kobiet na info, ze nie mam auta bo teraz nie potrzebuje to coś niesamowitego.. niby nic, ale widzę grymas na twarzy klientki, ze jak to, nie wozisz dupy? Nie stoisz w korkach? JAk to bez auta??!!!

Kij, ze mam perspektywiczny zawód, kij, ze chatę bez kredytów żadnych, ale jeżdzi metrem..

Kobiety co się z Wami porobiło?

Nie powiem, często udaje mi się fajnie skonsumowac znajomość, ale widzę, ze z autem jakoś poszło by szybciej..

po co spotykasz się pustaczkami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bydło

99% bab to tępe bydło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość bydło napisał:

99% bab to tępe bydło

Chyba kogoś od urodzenia przetrzymują w oborze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaktus wielgus

Baba bez samochodu faceta jest gorsza niż baba bez tzytzków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie każda laska
17 godzin temu, Gość hiro napisał:

po co spotykasz się pustaczkami???

wymaga od faceta auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwa Kobieta
12 minut temu, Gość Prawie każda laska napisał:

wymaga od faceta auta.

Prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emm
19 godzin temu, Gość ktossss napisał:

jak wyzej

Jestem 29-letnim facetem, mieszkam i pracuję w Warszawie (mieszkam przy samiutkim metrze), mam własne nowe mieszkanie (bez kredytu) i tak chodzę na różne randki itd. 

Jedna rzecz - nie mam samochodu (stać mnie by było na taki 5-10 tysięcy), ale mi się nie opłaca go ekslopatować ! Mieszkam przy samej stacji metra przypominam..

Reakcja dziewczyn/kobiet na info, ze nie mam auta bo teraz nie potrzebuje to coś niesamowitego.. niby nic, ale widzę grymas na twarzy klientki, ze jak to, nie wozisz dupy? Nie stoisz w korkach? JAk to bez auta??!!!

Kij, ze mam perspektywiczny zawód, kij, ze chatę bez kredytów żadnych, ale jeżdzi metrem..

Kobiety co się z Wami porobiło?

Nie powiem, często udaje mi się fajnie skonsumowac znajomość, ale widzę, ze z autem jakoś poszło by szybciej..

Skoro konsumujesz to po co ten bulwers?też mam mieszkanie w waw bez kredytu, urządzone za niemałe pieniądze, ale miejsce parkingowe kupilam, obecnie wynajmuje bo samochodu nie mam, ale planuje kiedyś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×