Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktossss

29 - letni facet bez samochodu - odrzucenie przez kobiety?

Polecane posty

Gość Kobieta
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Każdy facet chce ładną kobietę. Po co komuś brzydka albo gruba? A, i stosując tę samą metodę: który fajny facet potrzebuje kobiecego wrzoda, którego będzie musiał wszędzie wozić? I kto ci narzuca rzekomo męskie role, nie za dużo u ciebie frustracji naraz?

No to właśnie w druga stronę: każda kobieta chce przystojnego i zaradnego. I wszystko jasne. O co zatem macie bol doopy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
2 minuty temu, Gość Kobieta napisał:

No to właśnie w druga stronę: każda kobieta chce przystojnego i zaradnego. I wszystko jasne. O co zatem macie bol doopy? 

P. S. Frustracja to bije od ciebie. Tak, każda kobieta marzy, stara się, dba o siebie dla przystojnego i zaradnego mezyczny. Po co komu brzydki nieudacznik? Ta zasada działa w 1 strony. Pozdro

3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Każdy facet chce ładną kobietę. Po co komuś brzydka albo gruba? A, i stosując tę samą metodę: który fajny facet potrzebuje kobiecego wrzoda, którego będzie musiał wszędzie wozić? I kto ci narzuca rzekomo męskie role, nie za dużo u ciebie frustracji naraz?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
38 minut temu, Gość Kobieta napisał:

P. S. Frustracja to bije od ciebie. Tak, każda kobieta marzy, stara się, dba o siebie dla przystojnego i zaradnego mezyczny. Po co komu brzydki nieudacznik? Ta zasada działa w 1 strony. Pozdro

 

Zgadzam się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Kobieta napisał:

P. S. Frustracja to bije od ciebie. Tak, każda kobieta marzy, stara się, dba o siebie dla przystojnego i zaradnego mezyczny. Po co komu brzydki nieudacznik? Ta zasada działa w 1 strony. Pozdro

 

Mężczyźni myślą, że to tylko oni mogą przebierać, wybierać, wybrzydzac, a kobieta może się tylko podstawować i ewentualnie dziękować, że to ja wybrał, no nie Kochani to już nie te czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0000
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Mężczyźni myślą, że to tylko oni mogą przebierać, wybierać, wybrzydzac, a kobieta może się tylko podstawować i ewentualnie dziękować, że to ja wybrał, no nie Kochani to już nie te czasy.

Chyba kpisz. Teraz doszło do tego, że faceci muszą brać co jest, żeby nie być samemu. Wymagania kobiet wystrzliły w kosmos. Wejdź na dowolny portal randkowy, załóż konto - jakakolwiek byś nie była, będzie mrowie gości do ciebie piszących. Facet z kategorii "średniak" będzie miał wynik...0. Takie są dysproporcje. Kobiety oceniają dobrze, tylko około 20% wszystkich mężczyzn, 80% uznają za brzydkich. W przypadku facetów, spectrum zainteresowania jest dużo, dużo szersze. Stąd wniosek, że średniej urody kobieta ma dużo, dużo większe szanse poznać kogoś niż w sytuacji analogicznej mężczyzna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wydaje mi się że każdy facet 30+ powinien mieć choćby mały miejski samochod bo są kobiety które lubią zwiedzać i jeździć w różne miejsca a na dłuższą metę korzystanie z usług komunikacji miejskiej raczej będzie uciążliwe. Zdaje sobie sprawę że utrzymanie samochodu jest coraz droższe (ceny benzyny,ubezpieczenie,serwisowanie) ale trzeba się z tym liczyć kupując samochód zwłaszcza o dużej pojemności silnika. Ja osobiście mam renię z silnikiem 1.6 i zupełności mi wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01
4 godziny temu, Gość gość0000 napisał:

Chyba kpisz. Teraz doszło do tego, że faceci muszą brać co jest, żeby nie być samemu. Wymagania kobiet wystrzliły w kosmos. Wejdź na dowolny portal randkowy, załóż konto - jakakolwiek byś nie była, będzie mrowie gości do ciebie piszących. Facet z kategorii "średniak" będzie miał wynik...0. Takie są dysproporcje. Kobiety oceniają dobrze, tylko około 20% wszystkich mężczyzn, 80% uznają za brzydkich. W przypadku facetów, spectrum zainteresowania jest dużo, dużo szersze. Stąd wniosek, że średniej urody kobieta ma dużo, dużo większe szanse poznać kogoś niż w sytuacji analogicznej mężczyzna. 

Piszesz o Hipergamii. Ale to jest typowe dla portali randkowych. Tam przede wszystkim kobiety szukają kogoś na wyższym poziomie od siebie, nie tylko finansowej ale również atrakcyjności. Na co dzień wśród ludzi, którzy nie korzystają z portali to zjawisko jest znacznie mniej nasilone. 

Osobiście  jeżdżę 10 letnim Peugeotem 207. I bardzo dobrze, że jeżdże tą starą kosiarką, a nie czymś lepszym bo bym poznawał same pustaki. Już nie wspominając o zupełnym braku auta. Ale szczerze to spotkałem się tylko raz z sytuacją w której dziewczyna pokręciła nosem na moje auto. Była z bardzo bogatego domu i pewnie tylko dlatego. Ale w większości przypadków jak na randkach byłem wyluzowany, pewny siebie i uśmiechnięty to czy bym miał to auto czy nie, nie miało żadnego znaczenia. 

Jak się spodobasz bardzo kobiecie to jest w stanie budować życie z Tobą i to jest właśnie ta jedyna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
59 minut temu, Gość gość napisał:

Wydaje mi się że każdy facet 30+ powinien mieć choćby mały miejski samochod bo są kobiety które lubią zwiedzać i jeździć w różne miejsca a na dłuższą metę korzystanie z usług komunikacji miejskiej raczej będzie uciążliwe. Zdaje sobie sprawę że utrzymanie samochodu jest coraz droższe (ceny benzyny,ubezpieczenie,serwisowanie) ale trzeba się z tym liczyć kupując samochód zwłaszcza o dużej pojemności silnika. Ja osobiście mam renię z silnikiem 1.6 i zupełności mi wystarczy.

Kiedyś spotykałem się z gościem, który jeździł smartem, znajomi się pytali czy nie boję się jeździć taką wywrotką, niektórych choćbyś d u p e  miodem smarowała to i tak będzie mało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci65
32 minuty temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Piszesz o Hipergamii. Ale to jest typowe dla portali randkowych. Tam przede wszystkim kobiety szukają kogoś na wyższym poziomie od siebie, nie tylko finansowej ale również atrakcyjności. Na co dzień wśród ludzi, którzy nie korzystają z portali to zjawisko jest znacznie mniej nasilone. 

Osobiście  jeżdżę 10 letnim Peugeotem 207. I bardzo dobrze, że jeżdże tą starą kosiarką, a nie czymś lepszym bo bym poznawał same pustaki. Już nie wspominając o zupełnym braku auta. Ale szczerze to spotkałem się tylko raz z sytuacją w której dziewczyna pokręciła nosem na moje auto. Była z bardzo bogatego domu i pewnie tylko dlatego. Ale w większości przypadków jak na randkach byłem wyluzowany, pewny siebie i uśmiechnięty to czy bym miał to auto czy nie, nie miało żadnego znaczenia. 

Jak się spodobasz bardzo kobiecie to jest w stanie budować życie z Tobą i to jest właśnie ta jedyna. 

Dokładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
44 minuty temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Piszesz o Hipergamii. Ale to jest typowe dla portali randkowych. Tam przede wszystkim kobiety szukają kogoś na wyższym poziomie od siebie, nie tylko finansowej ale również atrakcyjności. Na co dzień wśród ludzi, którzy nie korzystają z portali to zjawisko jest znacznie mniej nasilone. 

Osobiście  jeżdżę 10 letnim Peugeotem 207. I bardzo dobrze, że jeżdże tą starą kosiarką, a nie czymś lepszym bo bym poznawał same pustaki. Już nie wspominając o zupełnym braku auta. Ale szczerze to spotkałem się tylko raz z sytuacją w której dziewczyna pokręciła nosem na moje auto. Była z bardzo bogatego domu i pewnie tylko dlatego. Ale w większości przypadków jak na randkach byłem wyluzowany, pewny siebie i uśmiechnięty to czy bym miał to auto czy nie, nie miało żadnego znaczenia. 

Jak się spodobasz bardzo kobiecie to jest w stanie budować życie z Tobą i to jest właśnie ta jedyna. 

Jaka hipergamia? Człowieku, chyba nie zaczniesz mi wmawiać ze mezyczni to szukają brzydszej od siebie? 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos

Tutaj autor: Jakie blachary ? Ludzie ! Umawiam sie z normalnymi dziewuchami, pracujące, uczące się wygląd 5-7/10 nie jakieś lachony!!!

Takie przeciętniary mają wymagania to co dopiero dziesiątki!

I nadal nie wiem, dlaczego tak się krzywią, kuźwa w Wawie to żaden problem nie mieć auta... Jednak baba biologicznie ma materializm zapisany...

Warszawa to najgorsze miasto do podrywu - proste umysły kobiet nie wytrzymują wielkomiejskiego lansu, feminizmu i poczucia bycia księżniczką - jak dziewucha to tylko z miasteczka, najlepiej wschód Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos
17 minut temu, Gość Kobieta napisał:

Jaka hipergamia? Człowieku, chyba nie zaczniesz mi wmawiać ze mezyczni to szukają brzydszej od siebie? 😂 

Nie, ale głupsza, mniej wykształcona, mniej zaradna, mniej majętna może być - nawet lepiej, bo czujemy sie wtedy lepsi, w drugą stronę? NIIIIGDYYYYYYYYYYY. I to jest hipergamia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos
1 godzinę temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Piszesz o Hipergamii. Ale to jest typowe dla portali randkowych. Tam przede wszystkim kobiety szukają kogoś na wyższym poziomie od siebie, nie tylko finansowej ale również atrakcyjności. Na co dzień wśród ludzi, którzy nie korzystają z portali to zjawisko jest znacznie mniej nasilone. 

Osobiście  jeżdżę 10 letnim Peugeotem 207. I bardzo dobrze, że jeżdże tą starą kosiarką, a nie czymś lepszym bo bym poznawał same pustaki. Już nie wspominając o zupełnym braku auta. Ale szczerze to spotkałem się tylko raz z sytuacją w której dziewczyna pokręciła nosem na moje auto. Była z bardzo bogatego domu i pewnie tylko dlatego. Ale w większości przypadków jak na randkach byłem wyluzowany, pewny siebie i uśmiechnięty to czy bym miał to auto czy nie, nie miało żadnego znaczenia. 

Jak się spodobasz bardzo kobiecie to jest w stanie budować życie z Tobą i to jest właśnie ta jedyna. 

Z ciekawości, jak oceniasz Peugeota 207 ? Fajny samochod ??? Spalanie, opłaty itd ? Tak myślę w koncu o tym aucie i moze na to bym sie zdecydowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
7 minut temu, Gość ktos napisał:

Nie, ale głupsza, mniej wykształcona, mniej zaradna, mniej majętna może być - nawet lepiej, bo czujemy sie wtedy lepsi, w drugą stronę? NIIIIGDYYYYYYYYYYY. I to jest hipergamia.

Bo wolisz ładna i głupia niz brzydka i mądra. Ja wolę brzydkiego alr mądrego i zaradnego. To nie jest hipergamia. To kwestia priorytetów. 

Buzki nikt sobie nie wybiera. Zawód - owszem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2019 o 22:18, Gość ktossss napisał:

jak wyzej

Jestem 29-letnim facetem, mieszkam i pracuję w Warszawie (mieszkam przy samiutkim metrze), mam własne nowe mieszkanie (bez kredytu) i tak chodzę na różne randki itd. 

Jedna rzecz - nie mam samochodu (stać mnie by było na taki 5-10 tysięcy), ale mi się nie opłaca go ekslopatować ! Mieszkam przy samej stacji metra przypominam..

Reakcja dziewczyn/kobiet na info, ze nie mam auta bo teraz nie potrzebuje to coś niesamowitego.. niby nic, ale widzę grymas na twarzy klientki, ze jak to, nie wozisz dupy? Nie stoisz w korkach? JAk to bez auta??!!!

Kij, ze mam perspektywiczny zawód, kij, ze chatę bez kredytów żadnych, ale jeżdzi metrem..

Kobiety co się z Wami porobiło?

Nie powiem, często udaje mi się fajnie skonsumowac znajomość, ale widzę, ze z autem jakoś poszło by szybciej..

Chcesz być z kim, kto ocenia cię przez pryzmat posiadania auta? Ja bym nie chciał, nawet, gdybym mógł. Ktoś taki zostawi cię szybko dla "lepszego modelu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
2 minuty temu, marcin_wawa napisał:

Chcesz być z kim, kto ocenia cię przez pryzmat posiadania auta? Ja bym nie chciał, nawet, gdybym mógł. Ktoś taki zostawi cię szybko dla "lepszego modelu".

Ale ocenianie przez pryzmat wyglądu jest ok? I wcale nie należy się obawiać, ze facet zostawi jak sie ładniejsza trafi? 

P. S. Samochód w dzisiejszych czasach to naprawdę nie jest wydatek rzędu 10000000zl. Każdego normalnego mężczyznę powyżej 25 roku życia powinno być stać. To żaden luksus. Hellol, Janusze, komuna się skończyla 30 lat temu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość ktos napisał:

Nie, ale głupsza, mniej wykształcona, mniej zaradna, mniej majętna może być - nawet lepiej, bo czujemy sie wtedy lepsi, w drugą stronę? NIIIIGDYYYYYYYYYYY. I to jest hipergamia.

Czemu nigdy? Chyba masz duże kompleksy i poczucie nizszosci, może warto najpierw nad tym popracować i pózniej brać się za zdobywanie, jako w pełni zdrowy, dojrzały facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti

Spoko ja 30 letnia, normalna babka wezme Cie i bez auta jesli tylko jestes fajna osobą 🙂 aha i mam auto wlasne;) tez Wawa😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos
3 godziny temu, Gość Marti napisał:

Spoko ja 30 letnia, normalna babka wezme Cie i bez auta jesli tylko jestes fajna osobą 🙂 aha i mam auto wlasne;) tez Wawa😊

Tu autor: ja mam mieszkanie, więc dobrze się uzupelnimy. Podaj jakis namiar na siebie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 20.08.2019 o 19:34, Gość Ona napisał:

Ale ocenianie przez pryzmat wyglądu jest ok? I wcale nie należy się obawiać, ze facet zostawi jak sie ładniejsza trafi? 

P. S. Samochód w dzisiejszych czasach to naprawdę nie jest wydatek rzędu 10000000zl. Każdego normalnego mężczyznę powyżej 25 roku życia powinno być stać. To żaden luksus. Hellol, Janusze, komuna się skończyla 30 lat temu! 

I każdą kobietę powyżej 25 roku życia. To żaden luksus. Helloł, Grażynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 20.08.2019 o 11:55, Gość Kobieta napisał:

Zgadzam się. 

Piszesz sama ze sobą i zgadzasz się sama ze sobą? Szacun:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
7 godzin temu, Gość gość napisał:

I każdą kobietę powyżej 25 roku życia. To żaden luksus. Helloł, Grażynki.

No ja mam. To chyba normalne, ze ktoś zadbał o swoja niezależność o wygode. A ty o czym w tym czasie myślałeś golodupcu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość gość napisał:

Piszesz sama ze sobą i zgadzasz się sama ze sobą? Szacun:)

Jakbyś nie zauważył to Gość... Każdy moze sie podpisać jak chce, np. 100 osób użyć jednej nazwy. Tak samo może jedna osoba pisać pod 100 nazwami. Dedukcja u ciebie jest na poziomie autystycznego trzylatka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOGO

I po co obrażać ludzi z ASD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie każdy musi mieć auto

Tak samo jak z prawkiem. A brzydkich facetów to biorą albo materialistki lub desperatki, które same nie są ładne. Ja jestem przeciętny i wolę być sam, niż z dziewczyną której nie będę się podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
51 minut temu, Gość Ona napisał:

No ja mam. To chyba normalne, ze ktoś zadbał o swoja niezależność o wygode. A ty o czym w tym czasie myślałeś golodupcu? 

No ja też mam. Nie udało ci się być złośliwą żałosna wieśniaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
50 minut temu, Gość Gość napisał:

Jakbyś nie zauważył to Gość... Każdy moze sie podpisać jak chce, np. 100 osób użyć jednej nazwy. Tak samo może jedna osoba pisać pod 100 nazwami. Dedukcja u ciebie jest na poziomie autystycznego trzylatka. 

Jakbyś nie zauważyła to był nick o nazwie Kobieta. Zawsze byłaś taka tępa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jakbyś nie zauważyła to był nick o nazwie Kobieta. Zawsze byłaś taka tępa?

A gdzie ja napisalam, ze dotyczy to innego nicku? Skomentowałam sytuację jako osoba 3cia. Chyba miałam prawo? Tepa to cie urodziła i odziedziczyłes po niej wszystko co najgorsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
25 minut temu, Gość Gość napisał:

A gdzie ja napisalam, ze dotyczy to innego nicku? Skomentowałam sytuację jako osoba 3cia. Chyba miałam prawo? Tepa to cie urodziła i odziedziczyłes po niej wszystko co najgorsze. 

Zgadzam się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 minut temu, Gość Gość napisał:

A gdzie ja napisalam, ze dotyczy to innego nicku? Skomentowałam sytuację jako osoba 3cia. Chyba miałam prawo? Tepa to cie urodziła i odziedziczyłes po niej wszystko co najgorsze. 

Tępaczko, przyczepiłaś się do tekstów, które były wyraźnie podpisane jako Kobieta, że jest mnóstwo osób, które podpisują się jako Gość. A to nie był Gość, tylko Kobieta, która napisała jeden komentarz, a w kolejnym zacytowała sama siebie i pod spodem napisała, że się zgadza. Za trudne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×