Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktossss

29 - letni facet bez samochodu - odrzucenie przez kobiety?

Polecane posty

Gość Ggg
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Tępaczko, przyczepiłaś się do tekstów, które były wyraźnie podpisane jako Kobieta, że jest mnóstwo osób, które podpisują się jako Gość. A to nie był Gość, tylko Kobieta, która napisała jeden komentarz, a w kolejnym zacytowała sama siebie i pod spodem napisała, że się zgadza. Za trudne? 

To jest osobą niezalogowana ,każdy może się tak podpisać.Ty nie rozumiesz tego?Ja widziałam w innym wątku że ktoś podpisuję się tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Ggg napisał:

To jest osobą niezalogowana ,każdy może się tak podpisać.Ty nie rozumiesz tego?Ja widziałam w innym wątku że ktoś podpisuję się tak jak ja.

Nie w tym przypadku, bo: kontekst, czas odpowiedzi, styl pisania itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2019 o 19:34, Gość Ona napisał:

Ale ocenianie przez pryzmat wyglądu jest ok? I wcale nie należy się obawiać, ze facet zostawi jak sie ładniejsza trafi? 

P. S. Samochód w dzisiejszych czasach to naprawdę nie jest wydatek rzędu 10000000zl. Każdego normalnego mężczyznę powyżej 25 roku życia powinno być stać. To żaden luksus. Hellol, Janusze, komuna się skończyla 30 lat temu!  

Wygląd jest z reguły ważny - związek to nie przyjaźń, dana osoba ma cię "kręcić" fizycznie.

Auto - związku nie szukam, ale po co mi ono, skoro wszędzie mogę dojechać autobusem? Transport kosztuje mnie z 30zł/ mies. Ile wydałbym na paliwo czy ubezpieczenia i naprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
3 godziny temu, marcin_wawa napisał:

Wygląd jest z reguły ważny - związek to nie przyjaźń, dana osoba ma cię "kręcić" fizycznie.

Auto - związku nie szukam, ale po co mi ono, skoro wszędzie mogę dojechać autobusem? Transport kosztuje mnie z 30zł/ mies. Ile wydałbym na paliwo czy ubezpieczenia i naprawy?

No ale wy nie rozumiecie tego, ze dla mężczyzny który nas interesuje takie wydatki to tyle co nic? No bo jak sie zwiazac z golodupcem, który twierdzi ze ~500 zl miesięcznie to tak wiele i w ogóle tragedia? No to za co mieszkanie/dom? Za co dzieci? Za co jakieś fajne wczasy? Sama miłością to sie zyc nie da. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Ona napisał:

No ale wy nie rozumiecie tego, ze dla mężczyzny który nas interesuje takie wydatki to tyle co nic? No bo jak sie zwiazac z golodupcem, który twierdzi ze ~500 zl miesięcznie to tak wiele i w ogóle tragedia? No to za co mieszkanie/dom? Za co dzieci? Za co jakieś fajne wczasy? Sama miłością to sie zyc nie da. 

Fakt. Dlatego kobieta też powinna dobrze zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz

Właśnie nie wszyscy mogą to zrozumieć że koszty utrzymania samochodu w tym kraju wbrew temu co się niektórym wydaje nie należą do małych i to nie tylko chodzi o rosnące ceny paliwa i ubezpieczenie ale nie zrozumie tego ten kto nigdy nie miał samochodu. Dlatego nie każdego stać na UTRZYMANIE samochodu i wolą komunikację publiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola
4 minuty temu, Gość Mateusz napisał:

Właśnie nie wszyscy mogą to zrozumieć że koszty utrzymania samochodu w tym kraju wbrew temu co się niektórym wydaje nie należą do małych i to nie tylko chodzi o rosnące ceny paliwa i ubezpieczenie ale nie zrozumie tego ten kto nigdy nie miał samochodu. Dlatego nie każdego stać na UTRZYMANIE samochodu i wolą komunikację publiczną.

Właśnie dlatego ten kogo stać jest bardziej zaradny i jest lepszym kandydatem dla kobiety. Proste jak budowa cepa. Ja rozumiem, ze kogos nie stać, ale nie chce takiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz

W sumie to masz rację i wydaje mi się że każdy ogarnięty facet powinien mieć choćby mały miejski samochód z silnikiem do 1.4 i ewentualnie LPG bo naprawdę ułatwia to życie w dzisiejszych czasach. Koszty utrzymania niewielkie a frajda niesamowita jak jedziesz gdzie kiedy chcesz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, Gość Pola napisał:

Właśnie dlatego ten kogo stać jest bardziej zaradny i jest lepszym kandydatem dla kobiety. Proste jak budowa cepa. Ja rozumiem, ze kogos nie stać, ale nie chce takiego. 

Ja też nie chciałbym kobiety, która nie jest na tyle zaradna, żeby nie było jej stać na samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chop
1 godzinę temu, Gość Pola napisał:

Właśnie dlatego ten kogo stać jest bardziej zaradny i jest lepszym kandydatem dla kobiety. Proste jak budowa cepa. Ja rozumiem, ze kogos nie stać, ale nie chce takiego. 

Mamy równouprawnienie. Kobiety od dawna moga pracować. Jak tam twoje auto, czy jesteś zaradna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
Dnia 21.08.2019 o 22:36, Gość ktos napisał:

Tu autor: ja mam mieszkanie, więc dobrze się uzupelnimy. Podaj jakis namiar na siebie 😄

Najpierw powiedz prosze jaki masz typ kobiety.Wizualnie i hmm mentalnie:) 

Dzieki z gory;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×