Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to zabrzmiało zbyt dwuznacznie?

Polecane posty

Gość gość

Pisałam sobie z facetem nowopoznanym i pytał co robie,  a ja palnęłam, że właśnie biore kapiel i zaraz zbieram sie do spania- zgodnie z prawda. I już mi nic nie odpisal  Wzial mnie za jakas latwa, czy głupio to wyszlo? 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bradley

Pewnie zasnął😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Daj mu chwile. Zaraz dojdzie, umyje ręce i odpisze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek1013

A gdzie z nim pisałaś ? Snap Badoo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość tomek1013 napisał:

A gdzie z nim pisałaś ? Snap Badoo?

Przez smsy bo poznalismy się na żywo. Piszcie tak na serio bo sie martwie teraz czy to dziwnie nie zabrzmialo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość gość napisał:

Wzial mnie za jakas latwa, czy głupio to wyszlo? 😞

Popracuj nad samooceną i nie szukaj usprawiedliwienia dla jego braku kultury i nieposzanowania Ciebie. Nie odpisał, zwyczajnie Cię zignorował. Dokładnie tak, jak byście na żywo rozmawiali, a on nagle odwrócił się i odszedł bez słowa. To świadczy tylko i wyłącznie o nim, negatywnie. Natomiast, co do pytania o dwuznaczność - owszem, kiedy wspominasz o kąpieli i spaniu, facet może sobie zacząć wizualizować różne rzeczy, tym bardziej, jeśli się jemu podobasz. Ale nie było to wulgarne, ani ''zbyt'', z Twojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Szukacie problemow gdzie zadnych niema. Zalozcie tutaj klub dyskusyjny. Kulturalnie by bylo przed pojsciem do wanny czy do lozka wszystkich znajomych telefonicznie (SMS, WhatsApp) poinformowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, _Kirke napisał:

Nenesh, czytałam killa Twoich postów, zwraca uwagę to, że zawsze sensownie odpowiadasz.

Dziękuję za miłe słowa :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, _Kirke napisał:

Nenesh, czytałam killa Twoich postów, zwraca uwagę to, że zawsze sensownie odpowiadasz.

Lena już nadaje, żenujące jak na starą babe.żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

założyła kolejne konto aby nikt nie zarzucił jej 24h przebywania tutaj.haha👎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, _Kirke napisał:

A jaka jestem pełna samopoświęcenia w tej mistyfikacji - nawet dbam o to, żeby nick Kirke rozmawiał z nickiem Lena ;)

Nie pogrążaj się, jesteś żałosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

założyła kolejne konto aby nikt nie zarzucił jej 24h przebywania tutaj.haha👎

Rozpędź dobrze barana o ścianę ułomko. To dwie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I jeszcze maść na ból dvpy se zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Przez smsy bo poznalismy się na żywo. Piszcie tak na serio bo sie martwie teraz czy to dziwnie nie zabrzmialo..

 Nie odpisywał bo trzepał sobie pod ciebie :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

Jak napisałaś ze idziesz spać to tak jakbyś namolnym gościom powiedziała, ze przed snem zawsze wietrzysz i otworzyła okno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
Przed chwilą, Gość Figa napisał:

Jak napisałaś ze idziesz spać to tak jakbyś namolnym gościom powiedziała, ze przed snem zawsze wietrzysz i otworzyła okno 

Figa?? Nie Figi miało być?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bylo zbyt wulgarne? Nie zartuj tak nawet. Pewnie myslal, ze w ten sposob sie z nim rozstalas. Powinien napisac nastepnego dnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, używammózgu napisał:

To bylo zbyt wulgarne? Nie zartuj tak nawet. Pewnie myslal, ze w ten sposob sie z nim rozstalas. Powinien napisac nastepnego dnia. 

Może nie tyle wylgarne, co pomyślał, ze robie jakieś dwuznaczne aluzje... Ale skoro tak piszcie to może nie mam się czym martwić faktycznie.

Czasem tak mam ,ze na poczatku znajomosci jak facet nie odpisuje, analizuje kazde swoje slowo, co moglam napisac nie tak 😉

Choc, wiem ze to moze glupie.

W sumie to on robil mi bardziej doslowne aluzje bo zapraszal mnie do siebie na noc, ale moze to faceci wola byc zdobywcami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

*wulgarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOI
9 godzin temu, Nenesh napisał:

Popracuj nad samooceną i nie szukaj usprawiedliwienia dla jego braku kultury i nieposzanowania Ciebie. Nie odpisał, zwyczajnie Cię zignorował. Dokładnie tak, jak byście na żywo rozmawiali, a on nagle odwrócił się i odszedł bez słowa. To świadczy tylko i wyłącznie o nim, negatywnie. Natomiast, co do pytania o dwuznaczność - owszem, kiedy wspominasz o kąpieli i spaniu, facet może sobie zacząć wizualizować różne rzeczy, tym bardziej, jeśli się jemu podobasz. Ale nie było to wulgarne, ani ''zbyt'', z Twojej strony.

Tak. Mądra odpowiedź i taka prawdziwa. Nic dodać nic ująć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2019 o 12:26, Gość gość napisał:

Może nie tyle wylgarne, co pomyślał, ze robie jakieś dwuznaczne aluzje... Ale skoro tak piszcie to może nie mam się czym martwić faktycznie.

Czasem tak mam ,ze na poczatku znajomosci jak facet nie odpisuje, analizuje kazde swoje slowo, co moglam napisac nie tak 😉

Choc, wiem ze to moze glupie.

W sumie to on robil mi bardziej doslowne aluzje bo zapraszal mnie do siebie na noc, ale moze to faceci wola byc zdobywcami...

Nie analizuj. My jestesmy prosci: albo mamy na nia ochote albo nie. Takie drobiazgi co kto powie nie maja na to wplywu. Uwierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem niedawno ciekawą myśl filozoficzną:
"Co to znaczy jak kobieta nie ma problemów ?
To znaczy, że nie żyje"
Te słowa, chłopaki pomogą wam choć nieco zrozumieć większość kobiet 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2019 o 12:26, Gość gość napisał:

Może nie tyle wylgarne, co pomyślał, ze robie jakieś dwuznaczne aluzje... Ale skoro tak piszcie to może nie mam się czym martwić faktycznie.

Czasem tak mam ,ze na poczatku znajomosci jak facet nie odpisuje, analizuje kazde swoje slowo, co moglam napisac nie tak 😉

Choc, wiem ze to moze glupie.

W sumie to on robil mi bardziej doslowne aluzje bo zapraszal mnie do siebie na noc, ale moze to faceci wola byc zdobywcami...

To prawda, wolimy byc zdobywcami i nie lubimy jak cos przychodzi nam zbyt latwo a raczej lubimy, ale zbyt szybko sie tym nudzimy.

Nie znaczy to, ze nie mozesz sie przyznac, ze sie myjesz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×