Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mucha

Kiedy można zajść w ciążę?

Polecane posty

Chciała bym zapytać czy można zajść w ciążę w inne dni niz tkz"dni płodne"? Czy jest to mozliwe? Czy jeśli facet dojdzie w srodku a nie ma sie dni płodnych można być w ciąży później? Czy wtedy mamy dni nieplodne? Bo na internecie piszą różne cuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka

JAK CI SIE PAKISTANSKI KSIAZE SPUSCI DO CIPY ZAMIAST DO DUPY TO MOZESZ MIEC MACHONIOWEGO BEKARTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, ...dzika... napisał:

Ryzyko jest przez cały cykl owulacja zawsze może sie przesunąć 

Wiem ze moze roznie z tym byc i wypaść inaczej ale mam rozumieć że tylko w dni plodne moge zajść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mucha napisał:

Wiem ze moze roznie z tym byc i wypaść inaczej ale mam rozumieć że tylko w dni plodne moge zajść?

Plemniki mogą żyć do 72 godzin a nawet i dłużej wiec można i wpadkę zaliczyć po stosunku przed dniami płodnym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopak

Jak wyjeżdżałem do pracy za granicę, to chciałem się pożegnać z dziewczyną, a że akurat w dniu wyjazdu przypadł jej okres, to chcąc nie chcąc mieliśmy krwawy seks. Po 2 miesiącach do mnie dzwoni, że zaszła w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubin

po 2 miesiącach to inny ją zapylił, albo koorfa kłamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopak

Wiedziałem że zaraz odpisze jakiś baran który będzie twierdził że kto inny ją zapylił. To było tak, jak się kochaliśmy, to miała okres po miesiącu dzwoni że jej się spóźnia, minął tydzień, potem dwa i nic, więc poszła do lekarza i okazało się że jest w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość rubin napisał:

po 2 miesiącach to inny ją zapylił, albo koorfa kłamie

chory człowieku sam jesteś koorfa. Jak czytam twoje wpisy to mi jest niedobrze. Odejdź stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×