Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wymysł wyobraźni

Byłam tą, co szczerze kochała i wierzyła w Ciebie

Polecane posty

Gość Powiedz
5 minut temu, Gość Wymysł wyobraźni napisał:

Załóż sobie  swój temat i wypraszam sobie przypisywanie moich słów. POZDRAWIAM Z  TORUNIA 

Ten temat jest nasz, wspólny. To ja, nie pamiętasz mnie?

Nie złość się bo złość piękności szkodzi Kruszynko, spokojnie 😉

Przesyłam ciepłe pozdrowienia z Trójmiasta, a Toruń jest wspaniałym miastem. Wracaj prędko, stęsniłem się😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDD

I akurat dzisiaj założyłes trolu wątek o pociągu? Jak zwykle dziwny zbieg okoliczności,czyżby podsłuchy?hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wymysł wyobraźni
11 minut temu, Gość Powiedz napisał:

Ten temat jest nasz, wspólny. To ja, nie pamiętasz mnie?

Nie złość się bo złość piękności szkodzi Kruszynko, spokojnie 😉

Przesyłam ciepłe pozdrowienia z Trójmiasta, a Toruń jest wspaniałym miastem. Wracaj prędko, stęsniłem się😋

Nie życzę sobie powiedz wtracania się wszędzie ..raczej myśl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wymysł wyobraźni
9 minut temu, Gość DDDDDDD napisał:

I akurat dzisiaj założyłes trolu wątek o pociągu? Jak zwykle dziwny zbieg okoliczności,czyżby podsłuchy?hahahahaha

Temat jest mój, a ja nie troll ..tylko wymyślona ona Dorota 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wymysł wyobraźni
37 minut temu, Gość Ktoś napisał:

Proste słowo,zwykły uśmiech ,ja jadę ty jedziesz ale czy jesteś? Czy to ty? Ta która zamknęła oczy i serce ,czy ja pochłonięty przez strach ,przepędzony jednym gestem w mrok.Jak mogę cokolwiek powiedzieć jak już zostałem oceniony.... ty w świecie fantazji ,ja w ciemności błąkający się z nadzieją ,ze dasz ten promyk ,ten mały błysk który wskaże kierunek....

Zacznijmy w wyobraźni rozmowę, a potem popłyniemy daleko ku oceanowi miłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
Przed chwilą, Gość Wymysł wyobraźni napisał:

Zacznijmy w wyobraźni rozmowę, a potem popłyniemy daleko ku oceanowi miłości...

No fajne masz teksty,  zupełnie jak Johnny Bravo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wymysl wyobrazni
1 minutę temu, Gość Bicku napisał:

No fajne masz teksty,  zupełnie jak Johnny Bravo. 

Przejdzmy odrazu do konkretów. Prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wymysł wyobraźni
3 minuty temu, Gość Wymysl wyobrazni napisał:

Przejdzmy odrazu do konkretów. Prosze

NIE PODSZYWAJCIE SIĘ PODE MNIE PROSZĘ, bo wyobraźnia mi wtedy szwankuje.Ale zaczynam urlop w wyobraźni i nie ma mnie dla nikogo,bo ja nie istnieje. Temat Wasz😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiedz
2 minuty temu, Gość Wymysł wyobraźni napisał:

NIE PODSZYWAJCIE SIĘ PODE MNIE PROSZĘ, bo wyobraźnia mi wtedy szwankuje.Ale zaczynam urlop w wyobraźni i nie ma mnie dla nikogo,bo ja nie istnieje. Temat Wasz😁

Dobrze Dorotko uciekaj i całus w dziubek☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś
3 godziny temu, Gość Wymysł wyobraźni napisał:

Zacznijmy w wyobraźni rozmowę, a potem popłyniemy daleko ku oceanowi miłości...

To zostań ,nie wysiadaj,jedz ze mną dalej ,jak chcesz , to słów zaniechaj ,smakuj i czuj ... ale nie zamyka oczu...poddaj się chwili i tylko bądź ...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 godzin temu, Gość psychiatra napisał:

powiem ci udaj się do mnie pilnie

Raczej Ty się udaj bo to Ty wymyślasz chore sytuacje kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wymysł wyobraźni
1 godzinę temu, Gość Ktoś napisał:

To zostań ,nie wysiadaj,jedz ze mną dalej ,jak chcesz , to słów zaniechaj ,smakuj i czuj ... ale nie zamyka oczu...poddaj się chwili i tylko bądź ...

 

Mogą nas dzielić setki kilometrów, mogą nas dzielić setki lat,może nas dzielić ogień, woda..ja będę jak zamkniesz oczy ...będę  jak drogowskaz na drodze,jak dobry czas,jak gaśnica, jak tratwa ratunkowa na  oceanie miłości..Wykrzycze głośno swoje żale w szum fal, napiszę list i włożę do butelki i wrzucę do wody..a Ty idąc brzegiem plaży wyłowisz, przeczytasz i uwierzysz, że jestem..Bo jestem tam gdzie Ty, w Tobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dorota tobie na łeb już całkiem siadło albo dobrze maskowałaś swoją chorobę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Dorota tobie na łeb już całkiem siadło albo dobrze maskowałaś swoją chorobę. 

Ona nie istnieje przecież, więc jedyne co siadać może w tym temacie to nasza wyobraźnia. Ale temat fajny nawet się rozmarzylem jak idę brzegiem morza, wyciągam butelkę z listem i czytam o tęsknocie albo scena w pociągu. Ilu z nas nie jechało pociągiem i wyobrażalo sobie kogoś .Pamiętacie wyobrazonych przyjaciół z dzieciństwa,tych wymyślonych???Całe kafe tym stoi ,wymyślonymi ludźmi. Chodzi tylko o to,by fajnie opisywać historię, nawet wymyślone 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Ona nie istnieje przecież, więc jedyne co siadać może w tym temacie to nasza wyobraźnia. Ale temat fajny nawet się rozmarzylem jak idę brzegiem morza, wyciągam butelkę z listem i czytam o tęsknocie albo scena w pociągu. Ilu z nas nie jechało pociągiem i wyobrażalo sobie kogoś .Pamiętacie wyobrazonych przyjaciół z dzieciństwa,tych wymyślonych???Całe kafe tym stoi ,wymyślonymi ludźmi. Chodzi tylko o to,by fajnie opisywać historię, nawet wymyślone 😆

Nie tak całkiem wymyślona, wiem co nieco o niej. Co dorośli ludzie maja z życia wyobraźnią? Z wymyślonym partnerem nie polecisz na wczasy 😛 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, akimuszki napisał:

Mozna sie spotykac w pewnych zaułkach hiperprzestrzeni wydostajac sie z wlasnego ciala. robimy to co noc sniac. najprosciej mozna co noc sie widywac w swoich snach... ale ze wzgledu na trudnosci opanowania sposobow swiadomego snienia i kalibracji wszystkiego to mimo wszystko probowac mozna medytujac w okreslonych porach i starac sie zdominowac swiadomie drugą strone a to polączenie umocni sie na tyle aby snic swoj sen juz razem. 😅

jesteś ofiara współczesnego wirtualnego świata i jeszcze chwalisz to wiezienie. Życie jest krótkie, nie ma czasu na pierdddoły, chyba, że siedząc na kiblu, wtedy jestem kapitanem statku Nostromo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×