Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mariusz

Czy związek wiąże się ze sponsoringiem?

Polecane posty

Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jak wyczai co sie kroi, to zaraz zajdzie w ciążę. I jelonek pociągnie wózek dalej...

Też prawda, ale niektórzy tak lubią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Też prawda, ale niektórzy tak lubią. 

Chcesz powiedzieć ,że ona uszczęśliwia jelonka? Bo jelonek lubi być jelonkiem?

A gdyby nie był jelonkiem, to byłby nieszczęśliwy?

A wiesz, że może tak być....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnikliwy

Przecież ona od ciebie od poczatku ciągnęła kasę, pamiętam te wątki. A ty lazłeś w to jak w bagno. To teraz płać. Masz czego chciałeś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Chcesz powiedzieć ,że ona uszczęśliwia jelonka? Bo jelonek lubi być jelonkiem?

A gdyby nie był jelonkiem, to byłby nieszczęśliwy?

A wiesz, że może tak być....

A może ona uszczęśliwia jelonka, bo jelonek lubi być walony w rogi.

Tylko po to żeby być NIEszczęśliwy. Bo może jelonek lubi być NIEszczęśliwy.

Może i tak być....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
53 minuty temu, Gość wnikliwy napisał:

Przecież ona od ciebie od poczatku ciągnęła kasę, pamiętam te wątki. A ty lazłeś w to jak w bagno. To teraz płać. Masz czego chciałeś. 

Czyli Jelonek lubi być jelonkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tre

Ktoś napisał abyś wspomniał o zmianie pracy na słabo płatna, pewnie by z tobą zerwała po takim wyznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Tre napisał:

abyś wspomniał o zmianie pracy na słabo płatna, pewnie by z tobą zerwała po takim wyznaniu.

Jeśli jelonek lubi być NIEszczęśliwy, biedny i samotny - to powinien zmienić pracę na słabo płatną. Jak to jelonek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Człowieku, nie pozwalaj jej ciebie zajeżdżać jak łysą kobyłę. Nie jesteś po to, żeby zaspokajać jej wszystkie zachcianki. A jak jej się nie będzie podobało, to droga wolna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajne dane
Dnia 19.08.2019 o 00:54, Gość Mariusz napisał:

Własnie wróciłez z długiego urlopu z dziewczyną z którą jestem już 3 lata. W tym roku miałem się zaręczać, a teraz tojuż nie wiem.

Spędziliśmy 4 dni na Mazurach. Tradycyjnie musiałem za wszystko płacić - noclegi, jedzenie itp. Codziennie o coś pretensje - a to że nie pościelone, a to że dzwonię do brata jak mamy wychodzić nad jezioro itp. No i po powrocie - 4 godziny jazdy samochodem w nocy, wracamy o 24 i marudzenie, że idę od razu pod prysznic, zamiast rozpakowywać rzeczy. Po tym sobie przemyślałem co ja mam za związek - za wszystko płacę, poza jej ciuszkami i kosmetykami i w zamian nawet nie nic, a po prostu problemy.

babe należy wymieniać raz na rok, tyle powiem, myśle że zaczynasz rozumieć. Kopnij w doope tą pijawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jełopisko
Dnia 19.08.2019 o 00:58, Gość Gość napisał:

Haha 🤣 takie życie. Po ślubie będziesz już tylko niewolnikiem. 

on już jest niewolnikiem, po ślubie będzie szukał innej baby bo ta mu tak będzie marudzić. Dureń!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maślanka
Dnia 19.08.2019 o 01:11, Gość Mariusz napisał:

Ja już czuję się niewolnikiem, więc po co ten ślub?Chciałem dzieci, rodzinę, ale wierzyłem że może to być bardziej partnerski układ - oboje pracujemyi wnosimy coś do domu, a nie że kobieta mówi że ona się nie dołoży do domu, bo mniej zarabia i swoje 3 tysiące wyda na ciuszki, kosmetyki a resztę na konto. Nawet kiedyś mi powiedziała że ja nie jestem oszczędny, bo ona sobie 20 tys rocznie oszczędza a ja nic i to ona powinna zarzadzać naszymi pieniedzmi i mieć dostęp do mojego konta

cwana ..., wydaje twoje a swoje chowa na konto, więc kto tu jest głupi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdi
Dnia 19.08.2019 o 02:34, Gość Mariusz napisał:

No my już 2 lata razem mieszkamy i koszty jedzenia i wspólnego życia też ponoszę, więc to nie jest tak że dopiero teraz się dowiedziałem, ale raczej przejżałem na oczy, bo miłoby mi było gdyby dziewczyna zaprosiła mnie i zapłaciła na wyjeździe nawet za głupią pizzę. Zarabiam dużo, bo ponad 10 tys, ale liczą się takie małe gesty a nie tylko roszczenia

dobrze się ruha przynajmniej? połyka? umie dobrze gotować? bo jak nie to co ty z niej masz za pożytek? Doji cie tylko z kasy jak typowa karyna, a ty jesteś tylko jeleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renoo
Dnia 19.08.2019 o 08:16, Gość Gosc napisał:

Dziwna ta Twoja dziewczyna. Przeciez takie drobne gesty, jak postawienie pizzy, czy kupienie czegos fajnego dla drugiej osoby sa mile rowniez dla obdarowujacego ;) poza tym to troche niesprawiedliwe ze jedna osoba pokrywa calkowicie koszty wszystkiego, a druga nawet nie zapyta, czy sie dorzucic. Moglbys na nia liczyc, gdyby Ci sie kasa skonczyla? Moim zdaniem warto zwrocic na to uwage, czy w razie kryzysu bedzie Cie wspierac, rowniez finansowo, czy raczej bedzie niezadowolona z takiego obrotu sprawy. Dba w jakis sposob o Ciebie? Moze okazuje Ci milosc w jakis inny sposob, np robi Ci pyszne jedzonko, masaz, prasuje koszule? A w ogole to rozmawialiscie o pieniadzach w waszym zwiazku czy sam z siebie zostales bankomatem?

Jak on by nagle stracił prace czy dochód to ta lalka by uciekała aż by się kurzyło. Proponuje autorowi zrobić na niej mały sprawdzian i powiedzieć któregoś dnia że stracił prace i nie ma kasy, ciekawe jaka będzie jej mina i jak szybko spíerdoli do innego ta pusta lalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merlin
Dnia 19.08.2019 o 12:28, Gość Mariusz napisał:

Kiss,

 

Robiłem kilka tras ponad 1000 km w tym roku i raczej tak mam że na długiej trasie w nocy się męczę, co innego w dzień.

A nasz układ to był bardziej brak układu i nie miałbym z tym problemu, gdyby było dziecko i zdecydwalibyśmy że żona nie pracuje. Ale jeżeli mam robić połowe prac w domu, utrzymać go w całości a na koniec jest jeszcze awantura, to nie podoba mi się to. Wierzyłem bardziej w miłość a nie dyskutowanie co kto wkłada, więc teraz mam za swoje

To ty nie wiesz bracie? To jest nowa babska równość, co twoje to wasze a co jej to jej. Kumasz? Czas kopnąć ją w du'pe i poszukać skromną dziewczyne która będzie cie doceniać, bo obecna myśli że jej się po prostu wszystko należy, jest zepsuta od wewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadaj kuurfo
21 godzin temu, Gość Lola114 napisał:

Uczciwie powiem ze to zalezy od oczekiwan. Czyli co facet akceptuje. Ja bym sie nie umawiala gdyby facet kiedykolwiek wspomnial o dokladaniu sie do pizzy. Albo do wyjazdu na wakacje. Ale to kwestia oczekiwan I ich spelniania.  A swoje pieniazki zarabiam i na glupoty nie wydaje

Ty na głupoty nie wydajesz swoich dochodów ale oczekujesz aby facet na głupoty swoje wydawał. Typowa nowoczesna cwaniara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzucaj tępą pissde
18 godzin temu, Gość Mariusz napisał:

Kilka razy zaczynałem ten wątek, po tym jak zobaczyłem że od kiedy dziewczyna u mnie mieszka, to jest jakby na moim utrzymaniu .  Mówiłem,, że powinniśmy się dzielić wydatkami, że ja mogę pokrywac 2/3 plus raty za mieszkanie i samochód a ona 1/3 skoro nierówno zarabiamy, ale wtedy słyszę że mieszkanie jest moje to sam mam płacić czynsz, bo to moja inwestycja. Mówię OK, to czynsz i opłaty, samochód też wezmę na siebie, a z reszty zapłacę też 2/3 - wtedy słysze, że jako facet więcej jem i gdzie jest miłość skoro chcę się rozliczać. W pażdzierniku mieliśmy lecieć do Tajlandii - pomysł mojej dziewczyny i na to naciskała, ja chciałem jechać we wrzesniu w góry - myślałem że kupię bilety dla nas obojga, ale po tym weekendzie, stwierdziłem że nie i mówię, żeby zamówiła bilety a ja jej przeleje za swój to usłyszałem, "czy nie pomyślałem że ją może na to nie stać"

Rzucaj tą tępą pissde w cholere, ty kur'wa nie widzisz co tu się dzieje? Kopnij w du'pe pasożyta, nawet się nie zastanawiaj chłopie. Jak jej nie rzucisz to pożałujesz, zobaczysz. Zrób to,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupi jeleń

To jak, kiedy do tej Tajlandi jedziecie :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfvv
13 minut temu, Gość Głupi jeleń napisał:

To jak, kiedy do tej Tajlandi jedziecie 🙂

😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po jego wypłacie - bo na dziś to on przecież grosza nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Po jego wypłacie - bo na dziś to on przecież grosza nie ma.

😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szkoda, że wątek umarł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autor złapał drugi etat. Bo w przyszłym roku lalka chce na księżyc polecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka zmorka

A moze nie z nia a z toba jest cos nie hallo. Moze odzywa sie krol I wladca .za wszystko dziekowac, Pan pierwszy pod prysznic a baba niech nosi, sprzata po panu I wladcy. Tak nauczyles tak masz. Chciales szastac kasa pokazywac jaki z Ciebie krol to teraz nie becz. Oboje jestescie siebie warci. NIE JESTES IDEALEM A ZA TAKIEGO SIE MASZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dokładnie. Masz to na co się godzisz. Łowiłeś lalke na kase, a ona dała się złapać na kase. To teraz musisz ją karmić kasą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie. Masz to na co się godzisz. Łowiłeś lalke na kase, a ona dała się złapać na kase. To teraz musisz ją karmić kasą...

Heh 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×