Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wikaniga

Młodszy o 16 lat

Polecane posty

Gość Wikaniga

Myślicie że chłopak 23 letni mógłby się zauroczyć, zafascynować (NIE zakochać!!!) w kobiecie 39 letniej, mężatce z dziećmi? Czy jest to możliwe? Jeśli tak to jak go poderwać? Nie chodzi mi o związek długotrwały, tylko taki przelotny romans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak tak tak

Oczywiście że jest to możliwe. Tacy chcą tylko sexu więc jeśli trochę mu podpowiesz że tylko o to ci chodzi, ułatwisz mu sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak tak tak

A tak z ciekawości to jesteś znudzona mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Wikaniga napisał:

Myślicie że chłopak 23 letni mógłby się zauroczyć, zafascynować (NIE zakochać!!!) w kobiecie 39 letniej, mężatce z dziećmi? Czy jest to możliwe? Jeśli tak to jak go poderwać? Nie chodzi mi o związek długotrwały, tylko taki przelotny romans.

 Nie masz wrażenia że młodziak zaje... cię na śmierć? Dzieci sierotami zostawisz ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 minut temu, Gość Wikaniga napisał:

Myślicie że chłopak 23 letni mógłby się zauroczyć, zafascynować (NIE zakochać!!!) w kobiecie 39 letniej, mężatce z dziećmi? Czy jest to możliwe? Jeśli tak to jak go poderwać? Nie chodzi mi o związek długotrwały, tylko taki przelotny romans.

Morderstwo 10-letniej dziewczynki, Mrowiny - mówi ci to coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Wikaniga napisał:

Myślicie że chłopak 23 letni mógłby się zauroczyć, zafascynować (NIE zakochać!!!) w kobiecie 39 letniej, mężatce z dziećmi? Czy jest to możliwe? Jeśli tak to jak go poderwać? Nie chodzi mi o związek długotrwały, tylko taki przelotny romans.

Po co Ci przelotny romans? Później się zakochasz i zmarnujesz sobie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góść

Przypomina mi to coś.Nie rób tego kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikaniga

W małżeństwie nam się zupełnie nie układa, totalna rozsypka, każde z nas żyje swoim życiem. Jesteśmy razem tylko ze względu na dzieci i kredyt, nawet bardziej kredyt.  Ten młody mężczyzna bardzo mnie zafascynował. Moje dzieci nie miałyby z nim żadnego kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykaryno

jaka raszpla z drutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośtamtaki

Taaaa, bardzo możliwe. Zwłaszcza jak zasponsorujesz takiego młodzieniaszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Przejmij inicjatywę po prostu. Znam jedną 39 latkę. Ma ciało bogini i szczerze mam mokre sny o niej, ale z drugiej strony bym nie mógł. 😛

Ale jakby sama do mnie napisała, że chce się spotkać na drinka to bym nie odmówił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć
3 minuty temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Przejmij inicjatywę po prostu. Znam jedną 39 latkę. Ma ciało bogini i szczerze mam mokre sny o niej, ale z drugiej strony bym nie mógł. 😛

Ale jakby sama do mnie napisała, że chce się spotkać na drinka to bym nie odmówił. 

A czemu Ty nie zaprosisz jej na drinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gosć napisał:

A czemu Ty nie zaprosisz jej na drinka?

Bo wstyd taką starą zapraszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikaniga
7 godzin temu, Gość ktośtamtaki napisał:

Taaaa, bardzo możliwe. Zwłaszcza jak zasponsorujesz takiego młodzieniaszka.

Nie muszę go sponsorować, on mimo młodego wieku pracuje. Może nie zarabia kokosów, bo w tej branży się nie da, ale ciężko i uczciwie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lokiii

Spróbuj, jak spróbujesz nie będziesz wiedziała. ja spotykałam się kiedyś z facetem 9 lat młodszym, ale nam nie wyszło. Rozstaliśmy się, ale nie z powodu różnicy wieku (nie odczuwaliśmy tego) tylko z powodu innych charakterów, zainteresowań. Ale ja nie żałuję że spróbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na starej piczy to i młody poćwiczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spinek

Hahaha wątpię że taki młodey chłopak będzie chciał z taką starą raszplą się spotykać, albo ją posuwać. Dla mnie bleee, ja bym nie mógł z taką staruchą, toż to prawie jak z matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fin

A niby dlaczego nie? Ma okazje za darmo poćwiczyć :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria7575

Mój mąż jest młodszy ode mnie o prawie 15 lat i nigdy nie stanowiło to dla nas problemu. Kochamy się i już. wiek nie ma znaczenia.

Pozdrawiam

Maria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2019 o 10:09, Gość Gość napisał:

 Nie masz wrażenia że młodziak zaje... cię na śmierć? Dzieci sierotami zostawisz ;(

hehehe zmęczy się już łapie zadyszkę lata lecą a stal coraz mocniejsza 😉 a nie lepiej coś miekkiego dać mu w dłoń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2019 o 23:09, Gość Maria7575 napisał:

Mój mąż jest młodszy ode mnie o prawie 15 lat i nigdy nie stanowiło to dla nas problemu. Kochamy się i już. wiek nie ma znaczenia. 

Zawsze powtarzam, że wiek nie ma znaczenia, ale wiem, że nie mogłabym zakochać się w takim chłoptasiu. Jak długo żyję zaintrygował mnie jeden gó.wniarz niewiele młodszy. Na pozostałych patrzę z chamskim podejściem "chłopczyku, z czym Ty do mnie... ". Ani to mądre, ani dojrzałe i poukładane, fiu bzdziu w głowie - czym ma mnie ująć? Młodym ciałem? 🙆‍♀️ Nierealne. Czułabym się przy nim jak ped. o fil/ka, choć kurator dawno nie siedzi🤭

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×