Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochany w starszej

Miłość do starszej zniszczyła mi życie, żadna nie może jej zastąpić.

Polecane posty

Gość zostałapustka

Taki młody zniszczył mi życie , zniszczył mnie i cały mój świat.......nie warto kochać, kogoś dla kogo bardziej liczy się lans niż uczucia.

Ja cierpię , on cierpi i z daleka kochamy oboje, może w większym mieście takie związki mają szansę ale nie w mniejszych miejscowościach, gdzie panuje ciemnogród , a człowieka by ukamienowali, za to  że odważył się mieć uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ci lubiący starsze kobiety to szukają drugiej mamusi i mają coś z głową. Dewianci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uftydyt
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ci lubiący starsze kobiety to szukają drugiej mamusi i mają coś z głową. Dewianci. 

Co za bzdura. Więc faceci biorący sobie 20 lat młodsze spełniają swoje ukryte marzenia o posiadaniu córeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie, młodej i seksownej laseczki. 

Miłość nie wybiera, chyba że w grę wchodzi kasa. Starsi faceci dowartosciowuja się młoda laską, że ich chce, ale żadna nie chciała biednego, wiec chcą jego czy jego kasę? Poza tym biorą zazwyczaj pustaka. Młodszy facet zazwyczaj kocha starsza kobietę, wiec obie sytuacje są nieporównywalne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Miłość nie wybiera, chyba że w grę wchodzi kasa. Starsi faceci dowartosciowuja się młoda laską, że ich chce, ale żadna nie chciała biednego, wiec chcą jego czy jego kasę? Poza tym biorą zazwyczaj pustaka. Młodszy facet zazwyczaj kocha starsza kobietę, wiec obie sytuacje są nieporównywalne 

"Kocha", bo jest dewiantem, ma problemy psychiczne i szuka drugiej mamy. A co do starszych facetów, to rzadko jednak wiążą się z aż o 20 lat młodszą, kto by miał siłę użerać się z gówniarami. Może do łóżka tylko i na krótką metę.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×