Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona

Chcę go zdradzić...

Polecane posty

Gość Ona

Jestem dość długo z moim pierwszym chłopakiem (jakieś 2 lata), generalnie dobrze nam się układa ale odkąd wyjechaliśmy razem ja studia zauwazylam że przestał mnie pociągać.... Nie wiem, może to przez jego wzrost (sama mam 165cm, a on jest ciut wyższy ode mnie) i "dziecięcy" wygląd, ale faktem jest że nie mam już na niego ochoty.

Ponadto na uczelni zaczął się do mnie przystawiać nowy kolega z uczelni który jest jego totalnym przeciwieństwem (wysoki, zarośnięty, do tego świetnie umięśniony). A powiem szczerze że mi miękną ja jego widok kolana 🙂

wiem, że nie powinnam zdradzać mojego chłopaka, ale pokusa jest bardzo silna... Co mam zrobić? Doradzcie coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adams
13 minut temu, Gość Ona napisał:

Jestem dość długo z moim pierwszym chłopakiem (jakieś 2 lata), generalnie dobrze nam się układa ale odkąd wyjechaliśmy razem ja studia zauwazylam że przestał mnie pociągać.... Nie wiem, może to przez jego wzrost (sama mam 165cm, a on jest ciut wyższy ode mnie) i "dziecięcy" wygląd, ale faktem jest że nie mam już na niego ochoty.

Ponadto na uczelni zaczął się do mnie przystawiać nowy kolega z uczelni który jest jego totalnym przeciwieństwem (wysoki, zarośnięty, do tego świetnie umięśniony). A powiem szczerze że mi miękną ja jego widok kolana 🙂

wiem, że nie powinnam zdradzać mojego chłopaka, ale pokusa jest bardzo silna... Co mam zrobić? Doradzcie coś!

Nie zdradzaj. Jeśli chcesz to zrobić, to lepiej już się rozstań, bo szkoda chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
1 minutę temu, Cytryna napisał:

Najpierw rozstań się z obecnym. A potem do woli rozkładaj nogi. 

Ale ja nie chcę go zostawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
2 minuty temu, Gość Adams napisał:

Nie zdradzaj. Jeśli chcesz to zrobić, to lepiej już się rozstań, bo szkoda chłopaka.

Jak pisałam, nie chcę go zostawiać, bo dobrze nam razem, tylko powoli tracę ja niego ochotę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Ona napisał:

Ale ja nie chcę go zostawiać...

To się ogarnij. Albo rozmowa i próba naprawienia tego co jest między wami albo rozstań się z nim. Nie krzywdź chłopaka. A jeśli Ci na nim zależy to walcz z pokusami. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tracisz na niego ochotę bo na studiach spotkałaś dużo świeżego towaru,  dużo nowych twarzy. I albo będziesz walczyć z pokusami albo to się rozpadnie. Pamiętaj,  że ładna buzia i super mięśnie to nie wszystko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
1 minutę temu, Cytryna napisał:

To się ogarnij. Albo rozmowa i próba naprawienia tego co jest między wami albo rozstań się z nim. Nie krzywdź chłopaka. A jeśli Ci na nim zależy to walcz z pokusami. 

 

Najgorsze jest to, że to nie kwestia rozmowy, bo nie sprawię że urośnie albo zmężnieje.

Ale walczę z pokusami, dzięki za rady i dobre słowo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
3 minuty temu, Cytryna napisał:

Tracisz na niego ochotę bo na studiach spotkałaś dużo świeżego towaru,  dużo nowych twarzy. I albo będziesz walczyć z pokusami albo to się rozpadnie. Pamiętaj,  że ładna buzia i super mięśnie to nie wszystko. 

Niby wiem, ale zajebiście mnie on pociąga 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl zawczasu, jeśli nawet skusisz się na jeden numerek,  to jak później będziesz się z tym czuła? 

Wóz albo przewóz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Ona napisał:

Niby wiem, ale zajebiście mnie on pociąga 😞

 Nic się nie stanie jak raz mu sprawdzisz jego żylasty mięsień ;) A nuż okaże się że twój mały konus jest o wiele lepszy w te klocki? Da ci to do myslenia do końca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
4 minuty temu, Cytryna napisał:

Pomyśl zawczasu, jeśli nawet skusisz się na jeden numerek,  to jak później będziesz się z tym czuła? 

Wóz albo przewóz. 

Rozumiem. Z drugiej strony, nie wiem czy rzucenie obecnego, dobrego chłopaka dla faceta o którym poza tym że ma świetny wygląd, wzrost i fajne mięśnie niewiele wiem jest dobrym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

 Nic się nie stanie jak raz mu sprawdzisz jego żylasty mięsień 😉 A nuż okaże się że twój mały konus jest o wiele lepszy w te klocki? Da ci to do myslenia do końca zycia.

Też o tym myślałam 🙂

Ale proszę, dlaczego nazywasz go konusem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Ona napisał:

Rozumiem. Z drugiej strony, nie wiem czy rzucenie obecnego, dobrego chłopaka dla faceta o którym poza tym że ma świetny wygląd, wzrost i fajne mięśnie niewiele wiem jest dobrym pomysłem.

Otóż to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gis

Żałosna jesteś, podziwiam ludzi za głupotę jaka sobą reprezentują, czego oczekujesz od forumowiczów? blagania pliss nie zdradzaj go. Ogarnij się zakładając że to nie provo.👎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
2 minuty temu, Cytryna napisał:

Otóż to. 

Aż mi głupio że wygląd ma aż takie znaczenie dla mnie 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Ty czy podszyw? 

Jeśli Ty to to już wszystko co miałam do powiedzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
Przed chwilą, Cytryna napisał:

To Ty czy podszyw? 

Jeśli Ty to to już wszystko co miałam do powiedzenia. 

Jeśli chodzi o wypowiedź dotyczącą tego, że mi głupio że wygląd ma dla mnie znaczenie - to ja.

Poprzednią wypowiedź napisał ktoś inny pod moim nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Ona napisał:

Też o tym myślałam 🙂

Ale proszę, dlaczego nazywasz go konusem?

 Mój śp. dziadek tak nazywał małych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej powiedziałam już wszystko co miałam do powiedzenia. Przemyśl sprawę i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gofsc

Daj mu wolność i wtedy się pruj.

Pozwól chłopakowi znaleźć odpowiednią partnerkę,  bo ty nią nie jesteś i nie będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Prosta sprawa, dal ci sygnał ze może cie wydmuchać i w główce się poprzestawialo.

Daj mu do/py  jest fauny i mu się należy potem jego koledze. he he he

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

A czemu nie chcesz sie z nim rozstac? 

Moj chlopak ma 165 cm i chlopieca urode, ma pod 30 a wyglada na 18 lat, z twarzy, bo juz troszke lysieje i to wskazuje na wiek. Jestem z nim 4 lata i za nic nie zmienilabym na innego.

Po co meczyc sie z kims kogo nie chcemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gisc
48 minut temu, Cytryna napisał:

Tak czy inaczej powiedziałam już wszystko co miałam do powiedzenia. Przemyśl sprawę i tyle. 

czesc bkekitny pulpecie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyno jesteś wolną osobą. Możesz robić to co sprawia Tobie przyjemność. Nie ma czegoś takiego jak "zdrada". Wpojono Tobie ...yczne normy społeczne, aby wywołać wyrzuty sumienia. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helmut Ahmed

Jestes  ...ana jak lato z radiem i polsatem.Sznurek na szyje kamien i do wody,nie bedziesz miec takich dylematow a jak peniasz to sprzedaj sie do Hamburga tam bedziesz sie prula ile ci tylko dupsko strzyma i to z king kongami o jakich ci sie nigdy nie snilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
4 minuty temu, Gość Anna napisał:

A czemu nie chcesz sie z nim rozstac? 

Moj chlopak ma 165 cm i chlopieca urode, ma pod 30 a wyglada na 18 lat, z twarzy, bo juz troszke lysieje i to wskazuje na wiek. Jestem z nim 4 lata i za nic nie zmienilabym na innego.

Po co meczyc sie z kims kogo nie chcemy?

Po prostu nie chcę mu łamać serca.

Ale faktycznie zaczynam o tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luspas
1 godzinę temu, Gość Ona napisał:

Ale ja nie chcę go zostawiać...

To się ... zdecyduj co chcesz bo najpierw ...isz że on cie nie pociąga a potem pieprzysz że nie chcesz go zostawiać. Kutwo jedna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
17 minut temu, Gość Luspas napisał:

To się ... zdecyduj co chcesz bo najpierw ...isz że on cie nie pociąga a potem pieprzysz że nie chcesz go zostawiać. Kutwo jedna 

Nie chcę go zostawiać ale mówię że mnie nie pociąga jak kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebek
37 minut temu, Gość Ona napisał:

Nie chcę go zostawiać ale mówię że mnie nie pociąga jak kiedyś...

Twój kolczastym drutem powinien cię po gołej psiździe zlać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×