Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lamia

Czy ukrycie ciąży to dobry pomysł ?

Polecane posty

Gość Lamia

Dzisiaj się dowiedziałam że jestem w ciąży, zrobiłam test i wyszedł pozytywnie zamierza jak najszybciej iść do ginekologa żeby być pewna.

Nie planowałam ciąży to był błąd, nie mam faceta był to przypadkowy seks byłam pijana i nie zabezpieczyłam się, nie myślałam wtedy o konsekwencja, faceta znam może dwa razy z widzenia kontakt się odrazu urwał nie pasowaliśmy do siebie a przespałam się z nim na drugiej randce, podobaliśmy się sobie i jakoś tak wyszło. Teraz będzie ojcem a ja nie jestem pewna czy chce z nim układać sobie życie wiem że dziecko nie powinno się wychowywać bez ojca ale życie z kimś kogo nie kocham jest gorsze może w przyszłości spotkam kogoś kogo pokocham i pokocha moje dziecko jak swoje... nie chce mu mówić w ogóle bo boje się że już zawsze będziemy musieli mieć kontakt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę to,  że dziecko ma prawo wiedzieć kto jest jego ojcem. 

Poza tym będziesz mieć alimenty. No chyba że to nieistotny szczegół. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamia

Wiem, dlatego jeszcze nie podjęłam ostatecznej decyzji, to nie jest takie proste ja mu nie ufam jeśli będzie płacić alimenty będzie miał kontakt z dzieckiem a tego właśnie nie chce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc123

Przeciez jesli mu powiesz, to wcale nie oznacza, ze musicie ze soba byc. Nic nie stoi na przeszkodzie, zeby dziecko mialo kontakt z ojcem, nawet jesli bedzie mial inna kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamia

To stoi na przeszkodzie że nie chce by miał kontakt z dzieckiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
4 minuty temu, Gość Lamia napisał:

To stoi na przeszkodzie że nie chce by miał kontakt z dzieckiem 

Było nóg pod sufit nie podnosić, nie byłoby problemu. Masz ty szacunek sama do siebie, do swojego ciała? Wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Może być ojcem, ale nie musi być Twoim partnerem. Generalnie nie rozumiem Twoich rozmyślań "nie jestem pewna czy chce z nim układać sobie życie...", skoro nawet z facetem nie rozmawiałaś. Spotkaliście się tylko dwa razy tylko jakiś desperat pakowałby się w związek w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamia

Oczywiście że mam ale kobiety też czasem maja swoje potrzeby i się tego nie wstydzę, jestem dorosła to była moja decyzja, to był jeden jedyny raz nigdy nic takiego mi się nie przytrafiło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamia
7 minut temu, Gość gość napisał:

Może być ojcem, ale nie musi być Twoim partnerem. Generalnie nie rozumiem Twoich rozmyślań "nie jestem pewna czy chce z nim układać sobie życie...", skoro nawet z facetem nie rozmawiałaś. Spotkaliście się tylko dwa razy tylko jakiś desperat pakowałby się w związek w takiej sytuacji.

Jestem pewna że on chciałby w tej sytuacji być ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Lamia napisał:

Oczywiście że mam ale kobiety też czasem maja swoje potrzeby i się tego nie wstydzę, jestem dorosła to była moja decyzja, to był jeden jedyny raz nigdy nic takiego mi się nie przytrafiło 

Przypadkowy seks, po pijaku, bez prezerwatywy to głupota, a nie realizowanie potrzeb. Także daruj sobie gadki o potrzebach, braku wstydu czy własnej decyzji.  Przy okazji przebadałabym się czy jakiegoś syfu nie złapałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Lamia napisał:

Jestem pewna że on chciałby w tej sytuacji być ze mną

Daj spokój. Ty nawet nie znasz tego faceta, a piszesz o "pewności".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
41 minut temu, Cytryna napisał:

Weź pod uwagę to,  że dziecko ma prawo wiedzieć kto jest jego ojcem. 

Poza tym będziesz mieć alimenty. No chyba że to nieistotny szczegół. 

pykniczna pokrywka kolejny nick? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamia
5 minut temu, Gość gość napisał:

Przypadkowy seks, po pijaku, bez prezerwatywy to głupota, a nie realizowanie potrzeb. Także daruj sobie gadki o potrzebach, braku wstydu czy własnej decyzji.  Przy okazji przebadałabym się czy jakiegoś syfu nie złapałaś.

Może i głupota ale stało się i teraz muszę tym żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie chciałabym byc nigdy w takiej sytuacji.... ale rozumiem stało sie i trzeba myślec co dalej.

Jeżeli nie chciałabym, aby dziecko miało kontakt z ojcem (albo po prostu sama nie chciałabym juz spotkac nigdy wiecej tego człowieka), to po prostu zataiłabym fakt ciąży przed nim, żaden problem. Zapomniec o nim. Alimenty alimentami, ale tez mozesz liczyc na zasiłek dla matek samotnych. I ułożysz sobie życie na nowo, wychowasz dziecko tak jak sama chcesz, poradzisz sobie bez tego typa.I zycze Ci żebys znalazla mężczyzne swoich marzen, z którym załozysz rodzine, nie ma sensu marnowac życia aby byc z kims "na siłe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie chciałabym byc nigdy w takiej sytuacji.... ale rozumiem stało sie i trzeba myślec co dalej.

Jeżeli nie chciałabym, aby dziecko miało kontakt z ojcem (albo po prostu sama nie chciałabym juz spotkac nigdy wiecej tego człowieka), to po prostu zataiłabym fakt ciąży przed nim, żaden problem. Zapomniec o nim. Alimenty alimentami, ale tez mozesz liczyc na zasiłek dla matek samotnych. I ułożysz sobie życie na nowo, wychowasz dziecko tak jak sama chcesz, poradzisz sobie bez tego typa.I zycze Ci żebys znalazla mężczyzne swoich marzen, z którym załozysz rodzine, nie ma sensu marnowac życia aby byc z kims "na siłe"

 Nie szkoda dla niej mężczyzny marzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×