Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lola

Mam często ochotę na seks

Polecane posty

Gość Gosc
4 minuty temu, Gość ola napisał:

Co taka cisza

Kurde, też bym chciała kogoś poznać, bez zobowiązań, niedawno zostawiłam męża bo mnie zdradzał, ale gdzie kogoś poznać, no gdzie?seks ponoć potrzeba jak inne ludzkie, nie mówię tu o jakiś dewiacjach, ale normalnym seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
55 minut temu, Gość Lola napisał:

Bo aż taka desperatka nie jestem, aby od razu zakładać związki 😁

Ale za to dasz sie wykorzystav jakims szmaciarzom.  Szanuj sie kobieto a nie zadajesz z facetami na ktorych ja bym nawet splunac nie chciala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
24 minuty temu, Gość Lola napisał:

A czego Ty oczekujesz? Luźna znajomość, seks, czy rozmowa tylko? 

To zależy od wielu rzeczy. Od tego ile masz lat, czego ty oczekujesz, jak daleko mamy do siebie i co nas kręci a co nie. Więc? Jak coś to napisz na @. Jakos nie bardzo mi tu pasuje tak publicznie przy wszystkich i o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

Kurde, też bym chciała kogoś poznać, bez zobowiązań, niedawno zostawiłam męża bo mnie zdradzał, ale gdzie kogoś poznać, no gdzie?seks ponoć potrzeba jak inne ludzkie, nie mówię tu o jakiś dewiacjach, ale normalnym seksie

Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

Kurde, też bym chciała kogoś poznać, bez zobowiązań, niedawno zostawiłam męża bo mnie zdradzał, ale gdzie kogoś poznać, no gdzie?seks ponoć potrzeba jak inne ludzkie, nie mówię tu o jakiś dewiacjach, ale normalnym seksie

a tutaj nie można ? ja nie widzę żadnego problemu. No może poza tym, że warto by było poznać się bliżej zanim się na coś takiego zdecydujesz, nie sądzisz ? Też rozstałem się z żoną i nie będę ściemniał, że nie jestem winny, jestem, ale ona także, tylko nie potrafi się przyznać.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No nie wiem czy to do mnie bo jakos się tu gubię kto co pisze ale podałem: andrzej.biernacki@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Adriana_86 napisał:

Moze daj @ to popiszemy 

 

4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

No nie wiem czy to do mnie bo jakos się tu gubię kto co pisze ale podałem: andrzej.biernacki@onet.eu

koleżanka Adriana zacytowała koleżankę Olę, więc chyba to było do niej a nie do Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilyChlopak
8 minut temu, Adriana_86 napisał:

Moze daj @ to popiszemy 

Chętnie bym Cię poznał. Mam podobnie jak autorka posta. Mail czy lepiej czat jakiś żeby zobaczyć czy zainteresujemy się sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

 

OK, ok, ok.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałam do Oli lub jeśli chce jakąś inną kobietą popisać to niech poda @ lub się odezwie na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola
3 minuty temu, Adriana_86 napisał:

Pisałam do Oli lub jeśli chce jakąś inną kobietą popisać to niech poda @ lub się odezwie na priv

Skąd jestes

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max2000

Cześć, jestem z kuj-pom może jakaś pani popisze a może cos więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max2000

Kanciol2000@wp.pl proszę o wiadomości na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........

Pytania mam do autorki tematu bo jak zakłada taki temat i tak stanowczo i szczerze mówi o tym .

A wolisz na codzień Lola nosic rajstopy czy pończochy ? 

Wolisz nosic i co ci bardziej pasuje na Co dzien nosic stringi czy figi jakie bardziej preferujesz majtki ? 

Masz wygolona tam na dole jak trzeba i golisz sobie swoja broszke ogólnie ? 

Co jeszcze a jak jest wytrysk to jak lubisz jak partner sie tobie spuszcza na piersi na twarz na brzuch może na pupe albo nogi ? Lub może do ust wytrysk z połykiem ? 

Ogólnie to jakie pozycje lubisz oralny albo analny może być i ci pasuje taki rodzaj ? Albo 69 czy na jeźdzca ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola
7 minut temu, Gość ........ napisał:

Pytania mam do autorki tematu bo jak zakłada taki temat i tak stanowczo i szczerze mówi o tym .

A wolisz na codzień Lola nosic rajstopy czy pończochy ? 

Wolisz nosic i co ci bardziej pasuje na Co dzien nosic stringi czy figi jakie bardziej preferujesz majtki ? 

Masz wygolona tam na dole jak trzeba i golisz sobie swoja broszke ogólnie ? 

Co jeszcze a jak jest wytrysk to jak lubisz jak partner sie tobie spuszcza na piersi na twarz na brzuch może na pupe albo nogi ? Lub może do ust wytrysk z połykiem ? 

Ogólnie to jakie pozycje lubisz oralny albo analny może być i ci pasuje taki rodzaj ? Albo 69 czy na jeźdzca ? 

Jezuuu, Ty tak serio? Poczułam się jak jakiś towar na sprzedaż, a nie o to mi chodziło, nie jesteśmy raczej na takim etapie, mimo, że to forum anonimowe, jakieś swoje zasady mam. No i taak, nie lubię stringów, tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........................

nie sugeruję nic ani nie mam ciebie za nikogo o niskiej wartości Lola tylko pytam tak ogólnie, bo piszesz że chce ci się seksu że masz bardzo ochotę na stosunek cały czas no to pytam  ogólnie o bieliznę albo o pozycje i jak lubisz tam z końcem finałowym, no to chyba normalnie jak ktoś ma chcicę i go nosi ? Nie chciałem urazić ani nie mam ciebie za kogoś typu prostytutka jakaś laska burtelowa z agencji towarzyskiej co się oddaje za pieniądze nic z tych rzeczy no przepraszam bo za mocno pojechałem prosto z mostu bez owijania w bawełnę no jak nie o to tobie chodziło no to spoko czyli wolisz nosić figi nie stringi rozumiem ok ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak to jest gdy kobieta odczuwa nieodparte pragnienie poczucia ciepłego prącia w pochwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max2000

Lola napisz na Kanciol2000@wp.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola
3 godziny temu, mcdonald165 napisał:

a tutaj nie można ? ja nie widzę żadnego problemu. No może poza tym, że warto by było poznać się bliżej zanim się na coś takiego zdecydujesz, nie sądzisz ? Też rozstałem się z żoną i nie będę ściemniał, że nie jestem winny, jestem, ale ona także, tylko nie potrafi się przyznać.  

Nie wiem czy można, boję się jacy ludzie tu mogą siedzieć, raczej mężczyźni nie szukają na takich forach stałych związków, mi nawet trochę wstyd, że tu jestem = autorka tematu, no ale miło, że spotkałam się z jakimś odzewem, lżej mi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilyChlopak
6 minut temu, Gość Lola napisał:

Nie wiem czy można, boję się jacy ludzie tu mogą siedzieć, raczej mężczyźni nie szukają na takich forach stałych związków, mi nawet trochę wstyd, że tu jestem = autorka tematu, no ale miło, że spotkałam się z jakimś odzewem, lżej mi 🙂

Szukam stałego związku. Jestem od kilku lat sam. Chciałbym się zakochać, ale seks też może być lepsze to niz nic. Pogadamy na czacie Interii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola
1 godzinę temu, Gość ........................ napisał:

nie sugeruję nic ani nie mam ciebie za nikogo o niskiej wartości Lola tylko pytam tak ogólnie, bo piszesz że chce ci się seksu że masz bardzo ochotę na stosunek cały czas no to pytam  ogólnie o bieliznę albo o pozycje i jak lubisz tam z końcem finałowym, no to chyba normalnie jak ktoś ma chcicę i go nosi ? Nie chciałem urazić ani nie mam ciebie za kogoś typu prostytutka jakaś laska burtelowa z agencji towarzyskiej co się oddaje za pieniądze nic z tych rzeczy no przepraszam bo za mocno pojechałem prosto z mostu bez owijania w bawełnę no jak nie o to tobie chodziło no to spoko czyli wolisz nosić figi nie stringi rozumiem ok ...

Są jeszcze damskie bokserki, lub inne rozwiązania, nic nie szkodzi, mój post można różnie odebrać, jesteśmy tylko ludźmi, więc zdarza się mieć całkiem odleciane marzenia czy pragnienia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
6 minut temu, Gość Lola napisał:

Nie wiem czy można, boję się jacy ludzie tu mogą siedzieć, raczej mężczyźni nie szukają na takich forach stałych związków, mi nawet trochę wstyd, że tu jestem = autorka tematu, no ale miło, że spotkałam się z jakimś odzewem, lżej mi 🙂

 Ten mcdonald to chyba konkretny facet i z doświadczeniem, myślę że zaspokoiłby twój głód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Gość Lola napisał:

Nie wiem czy można, boję się jacy ludzie tu mogą siedzieć, raczej mężczyźni nie szukają na takich forach stałych związków, mi nawet trochę wstyd, że tu jestem = autorka tematu, no ale miło, że spotkałam się z jakimś odzewem, lżej mi 🙂

no to się mylisz. czasami ludzie poznają się w takich okolicznościach, że głowa mała. Poznanie kogoś na forum to raczej zwykłe poznanie, jeżeli poznasz kogoś i jest z Nim coś nie tak, szybko wyjdzie to na jaw, oczywiście przy zachowaniu odpowiedniej czujności. Ja ostatnio szukałem przez portal sympatia, ale szybko się kapnąłem, że ten portal jest kompletnie bez sensu, po pierwsze kobiety, które tam się logują to zazwyczaj matki, które szukają utrzymanka, gdyż ojciec ich dziecka je oszukał i zostały same, a drugi typ to oszuści, którzy wypisują do Ciebie, a potem okazuje się, że to rosjanka, która niby się w Tobie zakochała, ale potrzebuje pieniędzy na przylot do Ciebie a z rzeczywistości to oszust, który naciąga na kasę. Wkurzyłem się ciągnąłem z jednym temat tak długo, aż wysłałem mu fałszywe potwierdzenie przelewu, miałem jego numer konta, sprawa zgłoszona na policję i od tego czasu już nie dostaje głupich maili. Jeśli Ci głupio, że tutaj jesteś zastanów się po co tutaj jesteś? Ja wcale nie wykluczam, że uda się tutaj poznać kogoś normalnego i raczej nie obawiam się oszustów, bo jestem czujny. Ostatnio zapisałem się na kurs angielskiego i na kilka rajdów rowerowych, tam też na pewno będzie okazja kogoś poznać, także nie ograniczam się tylko do internetu. Jakaś dyskoteka to raczej ostateczność bo tam ciężko, ale kto wie, życie pokaże. Także Lola nie wykluczaj niczego z góry. Pozdrawiam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny_facet
6 godzin temu, Gość Lola napisał:

Nie mam nie wiadomo jakich wymagań, tylko chce mi się z kimś kochac

Odezwij się, jeżeli chcesz się spotkać z człowiekiem z daleka. Spokojnie mogę przyjechać do Ciebie i załatwić ustronne miejsce. 
Interesuje mnie wyłącznie wspólne hobby, bez zaangażowania uczuciowego. 
Pozdrawiam
normalny_32@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola
8 minut temu, Gość normalny_facet napisał:

Odezwij się, jeżeli chcesz się spotkać z człowiekiem z daleka. Spokojnie mogę przyjechać do Ciebie i załatwić ustronne miejsce. 
Interesuje mnie wyłącznie wspólne hobby, bez zaangażowania uczuciowego. 
Pozdrawiam
normalny_32@wp.pl

Przepraszam, ale to, że napisałam że mam na coś ochotę, to nie znaczy że chcę czy muszę to robić. Ludzie mają też ochotę na niedozwolone rzeczy i tu gra rolę zdrowy rozsądek. No ale dziękuję za dobre chęci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

Yyy, mój @ jak cos

sansa333@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Lola napisał:

Przepraszam, ale to, że napisałam że mam na coś ochotę, to nie znaczy że chcę czy muszę to robić. Ludzie mają też ochotę na niedozwolone rzeczy i tu gra rolę zdrowy rozsądek. No ale dziękuję za dobre chęci 

 

10 minut temu, Gość Lola napisał:

Yyy, mój @ jak cos

sansa333@wp.pl

Najpierw piszesz, że wcale to nie oznacza, że chcesz a potem podajesz maila ? Hmm dziwna sprawa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×