Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Czy wy również dużą uwagę zwracacie na dłonie i paznokcie u mężczyzn?

Polecane posty

Gość Gosc

Nie wiem skąd to się wzięło, po prostu facet musi mieć zadbane dłonie. Nie podobają mi się grube paluchy czy zbyt krótkie paznokcie, jest w tym coś odpychającego dla mnie 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zbyt krótnie ? a nie zbyt długie ? Ja przycinam regularnie nienawidzę długich pazurów, u kobiet owszem, ale to co innego przecież 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, mcdonald165 napisał:

zbyt krótnie ? a nie zbyt długie ? Ja przycinam regularnie nienawidzę długich pazurów, u kobiet owszem, ale to co innego przecież 😉

Mówiąc zbyt krótkie miałam na myśli takie ohydne, poobryzane do połowy płytki paznokcia 😅 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Kiedyś widziałam takiego przystojnego faceta, zrobił na mnie wrażenie, ale jak zobaczyłam jego obgryzione pazury, to zauroczenie szybko mi przeszło hehe. To samo mam osobiście ze stopami.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Mizo napisał:

Masz rację. Kiedyś widziałam takiego przystojnego faceta, zrobił na mnie wrażenie, ale jak zobaczyłam jego obgryzione pazury, to zauroczenie szybko mi przeszło hehe. To samo mam osobiście ze stopami.  

obgryzasz paznokcie u stóp ?? 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mcdonald165 napisał:

obgryzasz paznokcie u stóp ?? 😂😂

Hehe niee... chodziło mi o to, że odpychają mnie niezadbane stopy :D Ale faktycznie, można to było tak zrozumieć, źle się wyraziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje minki świadczą o tym, że to był żart, nie nabijałem się. Poczucie humoru to ważna sprawa i dystans do siebie 😉 A co dla Ciebie oznacza, że ma się zadbane stopy ? Nieobgryzanie ich, regularne docinanie wystarczy ? Wiadomo u kobiet i mężczyzn pielęgnacja jest czymś innym, w sumie każdej części ciała 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
28 minut temu, Mizo napisał:

Masz rację. Kiedyś widziałam takiego przystojnego faceta, zrobił na mnie wrażenie, ale jak zobaczyłam jego obgryzione pazury, to zauroczenie szybko mi przeszło hehe. To samo mam osobiście ze stopami.  

Taak, z paznokciami u stóp to samo! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola

Zwracam uwagę na przyrodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Wybacz ale przyrodzenia nie będę przycinał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja mam taki fetysz ze kazdemu patrze na dłonie bo mnie fascynuja. Nie odpychaja mnie za krotkie paznokcie u faceta bo wielu to tlumaczy higiena zeby brud nie mial gdzie zalegac a nie zawsze jest czas i czym wyszorowac paznokcie po jakies robocie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mnie obrzydza lenistwo u mężczyzn i kobiet. Dłonie mechanika mnie nie obrzydzają. Pracuj codziennie w smarach to zobaczysz- nie jest prosto ich wyszorować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×