Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dziecko klientki zrobiło mi kupę w pokoju

Polecane posty

Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Dla mnie to niepoważne że kazałaś dziewczynie sprzątać... Sorry, twój dom, twój salon, twój problem. Jak się nie podoba to zatrudnij sobie sprzątaczkę. 

Ale nie jej gówniak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szok szok

Serio ktoś daje 150 zł za godzinę roboty jakiejś osobie bez żadnych studiów? Głupota ludzka mnie zadziwia. Nawet lekarze tyle nie mają co głupia makijazystka która potrafi tylko tapete nakładać na pryszczate gęby z worami pod oczami (ładna twarz nie potrzebuje dużo makijażu i sama sobie zrobi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
53 minuty temu, Gość Szok szok napisał:

Serio ktoś daje 150 zł za godzinę roboty jakiejś osobie bez żadnych studiów? Głupota ludzka mnie zadziwia. Nawet lekarze tyle nie mają co głupia makijazystka która potrafi tylko tapete nakładać na pryszczate gęby z worami pod oczami (ładna twarz nie potrzebuje dużo makijażu i sama sobie zrobi)

Tak, ja daję. A co z tego że dziewczyna nie ma studiów? Ma umiejętności, których ja nie posiadam, bo nie mam czasu uczyć się makijażu, więc jak gdzieś wychodzę na wazne wydarzenie, to idę do kogoś kto zrobi to dobrze. No i co z tego że lekarze tyle nie mają, to że są lekarzami to oznacza że powinni zarabiać nie wiadomo jakie pieniądze? A jak zepsuje ci się samochód, pralka, hydraulika w domu, to też płacisz komuś takie pieniądze chociaż ta osobą nie ma studiów?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie wazne jaka specjalnosc.  Jezeli ktos jest dobry w tym co robi to bedzie bral za to pieniadze.  Do fryzjera rowniez idziesz i placisz grube pieniadze jak chcesz miec dobra fryzure i niezniszczone wlosy.  Mam w rodzinie fryzjerki i specow od manicure i pedicure, ktore biora dobra kase poniewaz wiedza co zrobic, jak zrobic, co pasuje do twarzy czy dloni i klienci zawsze wychodza zadowoleni.  Wlosy sa dobrze obciete, trzymaja fason, paznokcie sie trzymaja itd.  Niestety, pomimo, ze jest wiele osob, ktore wykonuje takie uslugi, dobre specjalistki lub specjalisci nie sa norma.  NAwet do takich rzeczy trzeba miec smykalke, dobre oko i wyczucie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Szok szok napisał:

Serio ktoś daje 150 zł za godzinę roboty jakiejś osobie bez żadnych studiów? Głupota ludzka mnie zadziwia. Nawet lekarze tyle nie mają co głupia makijazystka która potrafi tylko tapete nakładać na pryszczate gęby z worami pod oczami (ładna twarz nie potrzebuje dużo makijażu i sama sobie zrobi)

Jak ludzie maja pieniadze i potrzebuja dobrego, profesjonalnego makijazu to dlaczego maja nie wydac tych pieniedzy?  Ladna twarz nie potrzebuje makijazu duzo to fakt, ale do zdjec jest lepszy np. mocniejszy makijaz, rozswietlenie jednego miejsca, przypudrowanie innego itd.  Malo osob ma idealne twarze i niezaleznie od twarzy wiek robi swoje.  Ile razy sie widzi tapety niesamowite na mlodych dziewczynach, ktore je tylko postarzaja?  Co z tego, ze mloda i ladna jak nie wie co z tym zrobic....

Za udane zdjecia np. ze slubu, ktore beda wisialy na scianach przez kilka wiele lat oplaca sie wydac krocie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Szok szok napisał:

Serio ktoś daje 150 zł za godzinę roboty jakiejś osobie bez żadnych studiów? Głupota ludzka mnie zadziwia. Nawet lekarze tyle nie mają co głupia makijazystka która potrafi tylko tapete nakładać na pryszczate gęby z worami pod oczami (ładna twarz nie potrzebuje dużo makijażu i sama sobie zrobi)

Trafiłaś jak kulą w płot bo mam skończone studia, iberystykę. Znam hiszpański i baskijski język :) Wolę zajmować się tym co jest moją pasją, nawet jeśli zarobię na tym mniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sama jestem matką, i kosmetyczka czy fryzjer to dla mnie przyjemność na która idę sama bez dzieci, żeby się odprężyć. I wkurzam mnie gdy mamuska przychodzi z dzieckiem na paznokcie czy do fryzjera. Zamiast się odprężyć to trzeba słuchać darcia się dziecka które po 10 minutach już się nudzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorko a masz jakiś kącik zabaw dla dzieci? Stolik, kredki,kolorowanki itd? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Nie SadZe zeby autorce byl potrZebny kacik zabaw Dla dzieci skoro pisze ze kazda klientka dostaje info aby przychodzic Bez nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeszcze pewnie powinna animatorkę zatrudnić dla gówniakow. No niektóre matki to już kompletnie pogrzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przecież to tylko dziecko... Kupka 3 miesięcznego dziecka jest całkowicie jałowa i nie śmierdzi, zwłaszcza takiego kp... Moim zdaniem robisz niepotrzebny problem. I jeszcze kazałaś babie sprzątać, choć wyciągasz ogromne pieniądze za malowanie jakiś pustaków...

Kiedyś będziesz mieć dziecko i co, pieluchy nie zmienisz, bo śmierdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jani Lane
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

Przecież to tylko dziecko... Kupka 3 miesięcznego dziecka jest całkowicie jałowa i nie śmierdzi, zwłaszcza takiego kp... Moim zdaniem robisz niepotrzebny problem. I jeszcze kazałaś babie sprzątać, choć wyciągasz ogromne pieniądze za malowanie jakiś pustaków...

Kiedyś będziesz mieć dziecko i co, pieluchy nie zmienisz, bo śmierdzi?

Boże, jaka głupota. XD przecież to nie jej dziecko, tylko obcej kobiety. Ja ci przyjdę i nasram w domu, fajnie będzie, nie? Posprzątasz? Moja też nie śmierdzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Jani Lane napisał:

Boże, jaka głupota. XD przecież to nie jej dziecko, tylko obcej kobiety. Ja ci przyjdę i nasram w domu, fajnie będzie, nie? Posprzątasz? Moja też nie śmierdzi. 

A nawet jak śmierdzi, przecież to tylko g ó w n o, przecież każdy sra. A jak się sama zesra, to też brzydzi się podetrzeć 🤣

Ludzie mają takie podejście, że ja już rozumiem skąd te historie o kupach w sklepowych przebieralniach albo między regałami. No bombelek chciał to się zesrał tam gdzie stał. Psy są lepiej wychowane niż wasze szczeniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Przecież to tylko dziecko... Kupka 3 miesięcznego dziecka jest całkowicie jałowa i nie śmierdzi, zwłaszcza takiego kp... Moim zdaniem robisz niepotrzebny problem. I jeszcze kazałaś babie sprzątać, choć wyciągasz ogromne pieniądze za malowanie jakiś pustaków...

Kiedyś będziesz mieć dziecko i co, pieluchy nie zmienisz, bo śmierdzi?

Typowa MADKA ,jak można być takim dzbanem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Typowa MADKA ,jak można być takim dzbanem?

Za dużo wąchania kupska bąbelka i madka odpłynęła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Takie oburzone, że ktoś nie chciał kupy sprzątać z podłogi a co drugi dzień jest tu temat o tym, że goście zostawili wam osrany kibel w domu i wtedy to jest fuj, jak tak można, bydło itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Takie oburzone, że ktoś nie chciał kupy sprzątać z podłogi a co drugi dzień jest tu temat o tym, że goście zostawili wam osrany kibel w domu i wtedy to jest fuj, jak tak można, bydło itd.

Pewnie jesteś na to za głupia ale czym innym jest kupa zrobiona przez dorosłą osobę a czym innym przez trzyletnie dziecko. Co, chłopczyk sam miał po sobie posprzątać? Ni kompromituj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Pewnie jesteś na to za głupia ale czym innym jest kupa zrobiona przez dorosłą osobę a czym innym przez trzyletnie dziecko. Co, chłopczyk sam miał po sobie posprzątać? Ni kompromituj sie

Nie no pewnie, sraki waszych gówniaków pachną wanilią i lawendą. Nie miał sam posprzątać, tylko jego matka- ...ka miała to zrobić. Dla niej ... jej bąbelka przecież pachnie najpiękniej na świecie więc w czym problem? Dlaczego uciekła? Trzeba było chwycić g ó w n o, schować do torebki i po problemie, jeszcze by ładnie pachniało w drodze do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 21.08.2019 o 00:14, Gość Gość napisał:

A dziecko to co, trendowate? Nie wyobrażam sobie żeby ktoś zabbronił mi przyjść z dzieckiem na umówioną wizytę za którą PŁACE

Jest!!!!Czytalam watki wiedzac ze jakas madka zaszczeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosx

Teraz na miejscu autorki do regulamimu dopisałabym, że jeżeli jakaś madka zdecyduje się jednak zabrać ze sobą bombelka to masz prawo odmówić wykonania usługi. Czy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Też bym nie posprzątała trzeba było pilnować dziecka a nie puźniej płakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
30 minut temu, Gość gość napisał:

Też bym nie posprzątała trzeba było pilnować dziecka a nie puźniej płakać

Ty się dobrze czujesz?Miała robić babie makijaż i jednocześnie pilnować jej bachora?Walnij się w czerep, analfabetko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oczywiście zleciały się madki, dla których 150 złotych za profesjonalny makijaż drogimi kosmetykami to taka horrendalna suma, że ich zdaniem w cenie usługi  powinna mieścić się również opieka nad bombelkami, sprzątanie ich goowna i tym podobne atrakcje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia

Autorko masz prawo być wkurzona. Tamta klientka zachowała się okropnie. Nie dość, ze przyszła z dzieckiem, choć wiedziała, ze sobie tego nie życzysz to jeszcze takie coś. Masz tutaj absolutna racje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hjhhh
55 minut temu, Gość gość napisał:

Też bym nie posprzątała trzeba było pilnować dziecka a nie puźniej płakać

Jeszcze ciebie tu przywiało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×