Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Emma

Jakie macie fantazje?

Polecane posty

Gość Emma

Tak jak w temacie. O czym macie fantazje? Pytanie do Pań i Panów

Gość gość

zdarza mi się myśleć jak by to było na imprezie, domówce, po północy mój facet zawiązałby mi oczy i odwróciłna stół i zerżnął od tyłu przy wszystkich. Taką mam fantazję od czasu jak byliśmy na plaży, luźno było na tyle, że przy oliwkowaniu pleców zsunął mi majteczki i siedząc okrakiem wszedł we mnie. Zbliska nikt nie widział, ale na pewno widać było charakterystyczne ruchy, hamował się, ale jednak poczułam go mocno, głęboko i cudownie.

Gość Emma
1 minutę temu, Gość gość napisał:

zdarza mi się myśleć jak by to było na imprezie, domówce, po północy mój facet zawiązałby mi oczy i odwróciłna stół i zerżnął od tyłu przy wszystkich. Taką mam fantazję od czasu jak byliśmy na plaży, luźno było na tyle, że przy oliwkowaniu pleców zsunął mi majteczki i siedząc okrakiem wszedł we mnie. Zbliska nikt nie widział, ale na pewno widać było charakterystyczne ruchy, hamował się, ale jednak poczułam go mocno, głęboko i cudownie.

No to ma facet inwencje😉 pozazdrościć wam odwagi

Gość ogier

Ja chciałbym żeby Pani nasikała na mnie siedząc okracznie i patrzeć jak leci jej z piczki fontanna, plus chciałbym wylizać jej pupe XD , ale ciężko znaleźć taką wyzwoloną Panią 😛

Gość gość

z tą odwagą to trochę przesada. Duże odstępy na plaży, samo wejście było mało zauważalne, ale jak to jest - jak już poczuł moją wilgotną głębię, to trochę pobujał. Niesamowite choć powolne, ale starannie mierzone i głębokie pchnięcia. Fajne uczucie potem jak już wstaliśmy i chodziliśmy, te porozumiewawcze uśmiechy. Lubię takie odważne i ryzykowne akcje. Stąd fantazja o akcji na imprezie. Lubię jakl partner bierze odpowiedzialność a ja miękko mu ulegam, wtedy się nie wstydzę bo to on określa zasady.

Gość Emma
1 minutę temu, Gość gość napisał:

z tą odwagą to trochę przesada. Duże odstępy na plaży, samo wejście było mało zauważalne, ale jak to jest - jak już poczuł moją wilgotną głębię, to trochę pobujał. Niesamowite choć powolne, ale starannie mierzone i głębokie pchnięcia. Fajne uczucie potem jak już wstaliśmy i chodziliśmy, te porozumiewawcze uśmiechy. Lubię takie odważne i ryzykowne akcje. Stąd fantazja o akcji na imprezie. Lubię jakl partner bierze odpowiedzialność a ja miękko mu ulegam, wtedy się nie wstydzę bo to on określa zasady.

W sumie mam podobnie jak ty. 

Gość Emma

Ktoś jeszcze podzieli się swoimi fantazjami? A może realną historią???

Gość Emma
1 minutę temu, Bradley napisał:

Takie tematy już były.

Wszystko kiedyś się powtórzy. A ja nie brałam udziału w tamtych dyskusjach.

Gość Gość

Chciałbym kochać się z moją żoną długo i namiętnie a nie jak zawsze szybko i krótko .

Gość Emma
4 minuty temu, Bradley napisał:

Czekamy na Twoją fantazję Emma.

Ok. Jak opiszesz swoją;)

Gość Piter

A ja chciałbym zobaczyć moją żonę, z innym, lub z kilkoma. Taką mam fantazję.

Gość Gość

Piter ale pewny jesteś ?????????

zastanawiałeś się co będziesz czuł po ???????

jak na nią spojrzysz za tydzień jak sobie przypomnisz ???????

Gość Emma

Coś mało tu odp. więc do rozkręcenia dyskusji opisze swoją fantazje. Jako autorka chyba powinnam też się wypowiedzieć oraz na prośbę Bradleya😛 Więc moje ostatnie fantazje są w sumie podobne. Zazwyczaj jest tak że wymykamy się z fecetem np podczas imprezy w jakieś ustronne miejsce a raczej on mnie tam zaciąga na szybki numerek. I cały czas jest ta ewntualność że ktoś nas może nakryć.

Gość Gość

Emma podkręć trochę temperaturę takie rzeczy to ja robiłem jak miałem 19 lat a nie fantazjowałem o nich 

46 minut temu, Gość gość napisał:

Taką mam fantazję od czasu jak byliśmy na plaży, luźno było na tyle, że przy oliwkowaniu pleców zsunął mi majteczki i siedząc okrakiem wszedł we mnie. Zbliska nikt nie widział, ale na pewno widać było charakterystyczne ruchy, hamował się, ale jednak poczułam go mocno, głęboko i cudownie.

34 minuty temu, Gość gość napisał:

Przyznam, że mnie to ruszyło... ;)

Gość Emma
8 minut temu, Allan5 napisał:

Emma może priv

Chyba nie. To tylko fantazje😉

Gość Emma
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Emma podkręć trochę temperaturę takie rzeczy to ja robiłem jak miałem 19 lat a nie fantazjowałem o nich 

Co robiłam to robiłam. A fantazje swoją drogą. Takie ostatnie mam co poradzić. A jak ty masz ostrzejsze to może podziel się z nami.

Gość Jaca

Chciał bym wylizac ciało młodej dziewczyny takiej z liceum. Język bym wiercil w jej mokra nieumyta cipke i kakaowe oczko. I pozwolił bym jej żeby mnie obsikala

Gość Emma
9 minut temu, acordeon napisał:

Ja swoich tutaj nie wyjawię🤫

Nie zmuszam😉

Gość Emma
3 minuty temu, jbsg napisał:

Ja już nie mam żadnych fantazji..., wszystkie zrealizowane... 😉 

Czas ruszyć wyobraźnią. Może coś nowego odkryjesz jeszcze. Tego życzę😉

Gość gosciu

witam wszystkich a ja chcialbym aby dziewczyna  w spodniczce i szpilkach zatanczyla na moich plecach  hehe

Gość Emma
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ostrzejsze fantazje czy przeżycia ?

No co tam chcesz. Może być to i to

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.