Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Emma

Jakie macie fantazje?

Polecane posty

Gość Bradley

Moja fantazja to z umawiam się z Tobą Emma że ubierasz się jak rasowa ulicznica, szpile, pończoszki, bez majtek, ciasny czerwony biustonosz i tylko lekkie palto by zasłonić lub odsłonić to co masz do zaoferowania.

Czekasz późnym wieczorem w umówionym miejscu i pojawiam się ja. Ni to nieśmiało zagaduję, badam grunt, pikantne teksty.

W końcu się nie znamy.

Zaczynam sprawdzać co też ukrywasz pod ściśniętym założonymi rękoma paltkiem.

Jedną rękę opieram o ścianę do której Cię przyciskam a drugą próbuję dostać się pod paltko od dołu.

Zaczyna ulegać i odsłaniasz swoje uroki.

Nsmiętnie się całujemy a moje ręce nie próżnują.

Zaciągam Cię w ciemną bramę i zaczynam dobierać się do tyłeczka.

Pochylona spoglądasz na ulicę czy jesteśmy sami i zaczyna się ....

Gość Gość
2 godziny temu, Gość Artur napisał:

Może jestem staroświecki ale fantazje można spełniać w małżeństwie.  

A o czym ja piszę Przecież cały czas o żonie. Wszystko co robimy robimy razem, pracujemy razem, jadamy wszystkie posiłki razem, kochamy się razem, no to i fantazje spełniamy razem. Oprócz tej jednej ale czuje że niedługo się spełni. No i razem już ponad 19 lat z czego 17 po ślubie. Można ??? Można !!!!

Gość Emma
9 godzin temu, Gość Bradley napisał:

Moja fantazja to z umawiam się z Tobą Emma że ubierasz się jak rasowa ulicznica, szpile, pończoszki, bez majtek, ciasny czerwony biustonosz i tylko lekkie palto by zasłonić lub odsłonić to co masz do zaoferowania.

Czekasz późnym wieczorem w umówionym miejscu i pojawiam się ja. Ni to nieśmiało zagaduję, badam grunt, pikantne teksty.

W końcu się nie znamy.

Zaczynam sprawdzać co też ukrywasz pod ściśniętym założonymi rękoma paltkiem.

Jedną rękę opieram o ścianę do której Cię przyciskam a drugą próbuję dostać się pod paltko od dołu.

Zaczyna ulegać i odsłaniasz swoje uroki.

Nsmiętnie się całujemy a moje ręce nie próżnują.

Zaciągam Cię w ciemną bramę i zaczynam dobierać się do tyłeczka.

Pochylona spoglądasz na ulicę czy jesteśmy sami i zaczyna się ....

Tylko ta akurat fantazja jest z tych co zostają tylko fantazjami nie do spełnienia Bradley😛

Gość Bradley
8 minut temu, Gość Emma napisał:

Tylko ta akurat fantazja jest z tych co zostają tylko fantazjami nie do spełnienia Bradley😛

No i dobrze bo pewnie bym żałował😃

Gość gosc

moja fantazja to milking table - całkowicie do zrealizowania, czekam tylko na sposobność ;)

inna to seks równoległy z dwiema innymi parami. Bez żadnych wymian.

Kolejna to glory hole: wsadzam w dziurę i laska mi obciąga do finału.

Emma chyba jest gadułą raczej niż kimś kto ma jakieś realne libido.

Fantazje erotyczne oraz gadanie o nich nie mają bowiem sensu bez ich urzeczywistniania.

Uprawiasz tutaj , czy raczej próbujesz uprawiać, sztukę lizania cukierka przez szybę.

Przypomina mi się z powodu tematu który rozpoczęła "Emma" doświadczenie, nie fantazja, która ostatnio miałem na dużej imprezie.

Tysiące ludzi, przyjazne rozmowy , dużo dymu i gazu, każdy gada co chce do każdego. lubię taki spontan.

Przysiadamy się do trójki dziewczyn i one gadają tylko o facetach, romansach, bzykaniu, podrywaniu i tak w kółko.

Chcemy jakoś wpaść na tory tych rozmów, zamawiamy picie , przyłączamy się i gadamy  w końcu o tym samym. Jesteśmy kulturalni, zadbani, stać nas na zabawę w środku tygodnia ( :)) i co?

Po paru godzinach dochodzi w końcu do konkretnych ustaleń kto z kim i gdzie i okazuje się że to wykluczone!!

O co chodzi? Moi kumple zmyli się po angielsku widząc że o przytulaniu mowy nie ma, a ja jestem bardziej dociekliwy i po prostu zapytałem dziewczynę jak sobie radzi z zaspokajaniem  i czy w ogóle tego potrzebuje i jak ocenia swoje libido w skali 0-10.

Odpowiedź powaliła mnie na kolana. Ona w ogóle mianowicie nie ma z tym żadnego problemu a swoje libido ocenia na 2/10 !!!

Poszedłem tańczyć i pić dalej, w sumie miły wieczór. Potem spotykaliśmy te dziewczyny w różnych miejscach i one  znów gadały tylko o tym. Wszystkie nazwaliśmy tak samo "Dwanadziesięć" i były bardzo zdziwione kiedy słyszały " Cześć Dwanadziesięć !"

Czy o to chodziło w tej dyskusji?

Gość Gość fantasta

Przed wyjściem na imprezę wkładaj mojej dziewczynie do cipki szklany bolec, taki szeroki na 5 cm i długi na 6-8 (nie za długi). Na ciało zakładamy takie skórzane wdzianko składające się z samych pasków, jak do BDSM, ale jest po to, aby ten jeden pasek przechodzący w kroczu trzymał gadżet na miejscu w jej cipce. Następnie ubieramy się normalnie i ona ma to wszystko pod ubraniem.

Tak przygotowani idziemy na imprezę i tam zachowujemy się jak gdyby nigdy nic, ale ona cały czas czuje ciężar i to uczucie wypełnienia w kroczu, a jej cipka jest cały czas drażniona. Jak siada, wbija się na bolec, jak chodzi, porusza się, to czuje go w sobie. Ona robi się coraz bardziej mokra i mokra w środku, ale bolec zatyka ją tak, że co najwyżej robi się troszkę śliska, ale jej soki pozostają w jej cipce i czekają tam w niej na finał.

Finał jest po powrocie do domu, rozbieramy się do naga, rozpinam jej te wszystkie paski i rzemyki pilnując aby bolec nie wypadł. Ona się kładzie na plecach i ja zaczynam lizać jej mokrą cipkę i powoli wyjmuję szkło z jej środka. Jej cipka jest rozwarta i totalnie zalana jej sokami. Mogę lizać i ssać ją długo, a najlepiej kiedy ona po wszystkim siada na mojej twarzy i wtedy wszystko z niej wypływa na mnie i mogę ją lizać i ssać tak bez końca.

Później oczywiście gorący seks.

Fantazje trzeba realizować! jest taki nick seksgeometria ,opowiadania są na wielu portalach wiec nie będę robiła reklamy tam autorka regularnie rozpycha moja wyobraźnie.Fajnie ze to pisze baba z naszego pkt widzenia.

Długo marzyłam o trójkącie ale było to dla mnie tabu...ale dwa lata temu po kilku latach się złamałam po kilku latach namawianiai nie żałuje. Dzis to moja pasja ale się hamuje i zadko tak sie bawimy.tak by urozmaić czasem zycie erotyczne.Wolałabym czesciej ale facet mi sie sfrustruje ze to z nim cos nie tak.Jest świetny. Panowie od razu uprzedzam nie zapraszajcie mnie na nic.

Gość Chamski
Dnia 22.08.2019 o 11:02, Spinalonga napisał:

Potem spotykaliśmy te dziewczyny w różnych miejscach i one  znów gadały tylko o tym. Wszystkie nazwaliśmy tak samo "Dwanadziesięć" i były bardzo zdziwione kiedy słyszały " Cześć Dwanadziesięć !"

Przyszło Ci do głowy, że może ona po prostu Cię rozgryzła i trafnie oceniła? Ten cytat świadczy, że jesteś po prostu chamem wymuskany chłopcze z dyskoteki.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.