Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

czy nieśmiały facet może się podobać

Polecane posty

2 minuty temu, Gość gość napisał:

widze poukładało ci sie w głowie troche, uszło ci pary między nogami, już "po"? 

A ja widzę, że bardzo interesuje Cię moje życie osobiste... rozumiem, że nie masz swojego, ale nie życzę sobie takich pytań. Wykazujesz się w tym momencie dużym nietaktem, na przyszłość zapamiętaj, że to są intymne sprawy i nie powinno się o nie wypytywać obcych ludzi, a już tym bardziej nie wypada tego robić publicznie. Mam nadzieję, że niebawem zmądrzejesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Dlaczego? Co ci sie w tym podoba?

Poprostu jest to takie urocze:)chociaż trudniej do takiego dotrzeć i trochę czasu musi minąć zanim zacznie cokolwiek działać albo wtedy kobieta przejmuje ster i dalej samo płynie.No chyba że taki boi się odważnych kobiet to wtedy już gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Jestem nieśmiały, czy piękna kobieta z powodzeniem i do tego bardzo bystra może być szczerze zainteresowana?

Oczywiście jestem tego przykładem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Poprostu jest to takie urocze:)chociaż trudniej do takiego dotrzeć i trochę czasu musi minąć zanim zacznie cokolwiek działać albo wtedy kobieta przejmuje ster i dalej samo płynie.No chyba że taki boi się odważnych kobiet to wtedy już gorzej...

No ale jest jeden haczyk - taki nieśmiałek musi trafić na tą odważną kobietę, która przejmie inicjatywę i rozwinie znajomość bo jeśli dziewczyna również będzie nieśmiała, to nic z tego nie wyjdzie. Relacja będzie stać w miejscu, a sami zainteresowani co najwyżej będą się zastanawiali "co by było gdyby...".  Uważam, że chociaż jedna osoba w związku musi być odważniejsza, żeby to jakoś normalnie funkcjonowało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Mizo napisał:

No ale jest jeden haczyk - taki nieśmiałek musi trafić na tą odważną kobietę, która przejmie inicjatywę i rozwinie znajomość bo jeśli dziewczyna również będzie nieśmiała, to nic z tego nie wyjdzie. Relacja będzie stać w miejscu, a sami zainteresowani co najwyżej będą się zastanawiali "co by było gdyby...".  Uważam, że chociaż jedna osoba w związku musi być odważniejsza, żeby to jakoś normalnie funkcjonowało. 

Tu się zgodzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zdecydowanie tak! 

Jak to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onieee

Raczej nie. Osobiście nie zaobserwowałem na własnym przykładzie. Pisać sobie można, a życie życiem. Nieśmiały gość jak się nie przełamie to będzie sam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
4 godziny temu, Mizo napisał:

Dzięki za uczciwy komentarz. Dlatego nigdy nie chciałabym być dla faceta pierwszą, bo wtedy na 100% nie byłabym ostatnią.

Dla mnie byś była. Jak ktoś nie ma zasad, to mając okazję, wykorzysta ją i zdradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejhej
11 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Co Ci sie w nim podoba?

Podoba mi się że pali buraka na mój widok i tak strasznie się męczy żeby wydobyć z siebie jakiś ciekawy temat widać to a to takie słodkie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Mira

Nieśmiałość nie jest przeszkodą w podobaniu się. Może być jednak przeszkodą w przejściu na wyższy poziom znajomości. Bądź jej zawarciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tellas
16 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Jestem nieśmiały, czy piękna kobieta z powodzeniem i do tego bardzo bystra może być szczerze zainteresowana?

może, podbijaj do niej, ale dyskretnie, np krótki liścik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikary
15 godzin temu, Mizo napisał:

No ale jest jeden haczyk - taki nieśmiałek musi trafić na tą odważną kobietę, która przejmie inicjatywę i rozwinie znajomość bo jeśli dziewczyna również będzie nieśmiała, to nic z tego nie wyjdzie. Relacja będzie stać w miejscu, a sami zainteresowani co najwyżej będą się zastanawiali "co by było gdyby...".  Uważam, że chociaż jedna osoba w związku musi być odważniejsza, żeby to jakoś normalnie funkcjonowało. 

mnie wprowadziła w świat związków i seksu właśnie taka dziewczyna która przejeła inicjatywe, potem już poszło łatwiej z następnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×